Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Запитання по видам кладки з кирпича .

kipa192

Рекомендовані повідомлення

Років 30 назад було так . Стіну будинку в 1,5 кирпича клали з вапняного розчину . Перед початком роботи будівельники запитували : " Розшиваємо ми чи ви будете самі ?" Якщо самі то потім вичищаєш шви і розшиваєш .  А як зараз ? Кладка виконується на цементі і я хочу розшити самостійно . Як домовлятися з будівельниками щоб зовнішні сторони будинку були чисті . Це буде кладка під розшивку ззовні і чорнова  внутрішня ? І як вона оцінюється ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, kipa192 сказал:

Кладка виконується на цементі

Ваще то на растворе 1 к 4.

23 минуты назад, kipa192 сказал:

Якщо самі то потім вичищаєш шви і розшиваєш

Расшивка делается сразу, пока раствор не застыл. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, kipa192 сказал:

Що таке " кладка под расшивку " ?

Под расшивку.....(с.)

Что непонятного??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, kipa192 сказал:

Років 30 назад було так . Стіну будинку в 1,5 кирпича клали з вапняного розчину . Перед початком роботи будівельники запитували : " Розшиваємо ми чи ви будете самі ?" Якщо самі то потім вичищаєш шви і розшиваєш .  А як зараз ? Кладка виконується на цементі і я хочу розшити самостійно . Як домовлятися з будівельниками щоб зовнішні сторони будинку були чисті . Це буде кладка під розшивку ззовні і чорнова  внутрішня ? І як вона оцінюється ?

Кладку цегли обл. потрiбно робити на дуже "еластичному" розчинi, бо взимку при плюсах водичка бистро найде "дюрочку" i при замерзанi у вас (цегли) буде маленька "бавовна").. Бачив це у одного сусiда по стройкi.

Зробили йому розшивку "глибоку" i з грубого розчину,(з дироками) так йому порвало весь фасад (на 80%)

Якщо будете робити самi, то попросiть у майстра "мастерок" i робiть "випуклий або односкосний"-це бiльш захисний шов вiд води. Ще треба подивитись яка "товщiна лицьовоi стiнки" щоб знати на яку глибину робити "шов"  

А яке крiпленя до стiни, дроти чи анкерна пластина? (чи бракованi електроди?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, DimaF сказал:

Под расшивку.....(с.)

Что непонятного??

 Я чого запитую так детально ...бо побачив як будували будинок і шви не розшивали ( не закладали розчином  не проводили розшивкою яка залишала випуклість ) чого так роблять ? Отримав відповідь : "Зараз так роблять " так уже і стоїть будинок декілька років замість розшивки пустота   . А чого хочу сам зробити розшивку бо кладка буде на карьєрному піску а розшивку буду робити на митому річковому . Та й не розумію як можна робити кладку і зразу розшивати :) А обризкувати водою щоб укріпити шов що теж уже не роблять ? Розшивають згори до низу а якщо зразу розшивати то все буде навпаки і патьоки води з розчином  тектимуть на чистенький натертий кирпич .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, kipa192 сказал:

як можна робити кладку і зразу розшивати

Ну не сразу, а насколько я помню через пол часа.

 

8 минут назад, kipa192 сказал:

бо кладка буде на карьєрному піску а розшивку буду робити на митому річковому

Это как?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, kipa192 сказал:

 А обризкувати водою щоб укріпити шов що теж уже не роблять ? 

Трохи в шоці від Вас... а де Ви були останні 30 років?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, DimaF сказал:
2 часа назад, kipa192 сказал:

бо кладка буде на карьєрному піску а розшивку буду робити на митому річковому

Это как?

Я мабуть не зрозуміло написав ? Пояснюю .. кладка виконується на розчині піску ( білий - карьєрний 4 частини + 1частина цемент . Розшивка пісок річний митий 4 частин + 1 частина цемент . Можу надати фото в чому різниця коли розшивають одночасно з кладкою а коли через пів року і на річному піску . Не заперечую що йде прогрес :) додають в розчин глинки щоб краще тянулась розшивка , потім ця глина вимивається і пісок вивітрюється . але це потім ...будівельники вже того не бачать .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

через пол года это уже не расшивка швов, а затирка :)

Расшивка швов в день кладки - уплотняет шов. Делает его менее водопроницаемым

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, kipa192 сказал:

... додають в розчин глинки щоб краще тянулась розшивка...

Ви таки мабудь проспали останні 30 років... бо рівно стіко років вже ніхто не додає у розчин глину... для того є пластифікатори.

Ото гуппі))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все вірно ...проспав поки Ви лили фейрі в розчин поки хазяіна не було на будівництві , потім тягнули три будинки щоб в морози випробувати ще чудодійну добавку до своеї кишені . Ну то таке всі в пошуках гуппі .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

07.09.2023 в 14:27, kipa192 сказав:

Років 30 назад було так . Стіну будинку в 1,5 кирпича клали з вапняного розчину . Перед початком роботи будівельники запитували : " Розшиваємо ми чи ви будете самі ?" Якщо самі то потім вичищаєш шви і розшиваєш .  А як зараз ? Кладка виконується на цементі і я хочу розшити самостійно . Як домовлятися з будівельниками щоб зовнішні сторони будинку були чисті . Це буде кладка під розшивку ззовні і чорнова  внутрішня ? І як вона оцінюється ?

Замовляєте у будівельників послугу лицьової кладки , тільки обговорюєте з ними , щоб шви розчином не заповнювали , їм це буде тільки в радість.

Але ціна буде як за звичайну лицьову кладку з розшитими швами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, kipa192 сказал:

Все вірно ...проспав поки Ви лили фейрі в розчин поки хазяіна не було на будівництві , потім тягнули три будинки щоб в морози випробувати ще чудодійну добавку до своеї кишені . Ну то таке всі в пошуках гуппі .

Зрозуміло... то Ви колишній муляр-"фейріст", якого життя принудило знову взяти до рук кельму... але Ви зара не в темі "модних" тенденцій? ...зізналися б одразу, а то ходите колами.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, kipa192 сказал:

Я мабуть не зрозуміло написав ? Пояснюю .. кладка виконується на розчині піску ( білий - карьєрний 4 частини + 1частина цемент . Розшивка пісок річний митий 4 частин + 1 частина цемент . Можу надати фото в чому різниця коли розшивають одночасно з кладкою а коли через пів року і на річному піску . Не заперечую що йде прогрес :) додають в розчин глинки щоб краще тянулась розшивка , потім ця глина вимивається і пісок вивітрюється . але це потім ...будівельники вже того не бачать .

Звиняйте но зачем вы придумываете себе геморой на ровном месте??

Я лично строил хату родичу под расшивку из силикатного кирпича.

Положил пару рядов, затер нижние, и так далее.

Как вы собираетесь отдельно заполнять швы речным или каким там песком?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...