Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Американський блоггер, тесла солар, і дикі цифри

vadym petrov

Рекомендовані повідомлення

Тут хлоп розказує про 30кв сонячних панелей, які дають йому в хороший літній день 300кв*г генерації, з яких він витрачає 200кв*г(кондиціонер, і інше в будинку, в ДЕНЬ).

У них там шо, інші кіловати?)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З неповоротних панелей, які не всі оптимально нахилені? Не вірю.

Змінено користувачем n0mad
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

моє поле 5,4 кВт дає влітку 35 кВт.год. Пропорційно поле 30 кВт давало б 194,4 кВт.год. Південні широти, довший сонячний день можуть додати ще відсотків 15-20, виходить 230 кВт.год. Триста буде тільки для поворотних масивів.

Спожити 200, це треба два заряда Тесли виїздити, тищу км.

Як мінімум, два раза спиз..ів.

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, yur43 сказал:

моє поле 5,4 кВт дає влітку 35 кВт.год. Пропорційно поле 30 кВт давало б 194,4 кВт.год. Південні широти, довший сонячний день можуть додати ще відсотків 15-20, виходить 230 кВт.год. Триста буде тільки для поворотних масивів.

Спожити 200, це треба два заряда Тесли виїздити, тищу км.

Як мінімум, два раза спиз..ів.

хз, там графіки він показує в аппці тесли, не намалював жеж. Ще там щось було про 5000вт кондиціонерів 😕 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо мене візьмуть в Теслу їх повербанки парити і оту черепицю, я ще не такі графіки намалюю.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, yur43 сказав:

Південні широти, довший сонячний день

Якраз південніше коротший сонячний день, але менша варіація тривалості сонячного дня впродовж року. В червні у Львові день на 2.5 год довший, ніж в той же час в Калфіорнії.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пишемо додаток для одного американського клієнта, який займається розробкою та монтажем сонячних станція для гібридних систем для приватних і не дуже локальних клієнтів. Не мегавати, але потужність систем доволі велика.

На питання, що він думає про тесла руф - однозначна відповідь "Лайно собаче" :) тому вони користуються "класичними" панелями, і монтаж виключно на дах будинків.

Але я б послухав наших "споживачів" цього продукту.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...