Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як зашити стіну під сходами

Domikv

Рекомендовані повідомлення

В 21.10.2023 в 18:38, vladimir_vro сказал:

У мене на них і телефізор і кухня висить правда там кругом два гіпса

image.png.dac03caa20a364d0d7b3a74e0ec934b4.png

Підкажіть, як краще, кріпитись цим дюбелем через 3 листи гіпсокартону ( 2 листи зовні, відстань на профіль 50 і лист зсередини, загалом 90 мм), чи надійніше через гіпсокартонний профіль стойку, але тоді чим?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Domikv сказав:

Підкажіть, як краще, кріпитись цим дюбелем через 3 листи гіпсокартону ( 2 листи зовні, відстань на профіль 50 і лист зсередини, загалом 90 мм), чи надійніше через гіпсокартонний профіль стойку, але тоді чим?

у мене на таких дюбелях в два гіпса весить кухня і телевізор, висять уже роки 3 ніяких проблем не помічаю. Перилка на такомуж кріпленні але в один гіпс так вийшло :о(. Одне таке кріплення тримає до 20кг тож цілком ок рішення як на мене.

Інший варіант робити закладну (дерево) в середині стіни і в нього вже крутити нормальними саморізами, закладну до стоєк тиж саморязами (тільки не чорними гіпсовиви а нормальними конструктивними). Цей варіант підходить коли все робиться за раз без великих перерв між етапами як то було у мене

image.png

кріпиться він ось так (картинка з одним гіпсом але з двома принцип той самий), тобто ним не потрібно проходити наскрізь усю стіну лише зовнішній шар гіпсів, і розкриття залишається в середині стіни. Відповідно вони є різні під один гіпс і під два гіпса

image.png.8595b4c606ba4a3dfb6017bd68bd9e5a.png

Змінено користувачем vladimir_vro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для встановлення атрібен ще "пістолет" вони не дорогі і є в епіцентрі

image.thumb.png.48347d8b12f82c191cf9c8a985ddb59e.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...