Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

А які рослини поставити на північному боці?

oam

Рекомендовані повідомлення

Одне вікно дивиться на північ, тобто сонця нема взагалі, є звичайно розсіяне світло вдень, але напряму ніколи.

Яки рослинки на підвіконні будуть себе гарно почуватии в такиих умовах?

Приміщення житлове, тобто 18-20 градусів взимку є.

Бажано не дуже вибагливі до утримання.

Будуть цвісти чи ні - пофік.

Ну і не метр висотою ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене чудово ростуть заміокулькас, папороть, фіалка, кактуси, шлюмбергера. Драцена у мене взагалі далеко від вікна і росте прекрасно, але вона великою росте але повільно. Орхідеям також багато сонця не треба. Загалом на південні вікна значно тяжче підібрати рослини. Що нормально росте в напівтіні на північному вікні буде добре себе почувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аспідистра, чудова рослина яка витримуе  значне затемнення, тобто можна поставити поряд з північним вікном...шукаю собі, бо моя загинула😢

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спатіфіллум. В мене розрісся величезний, вже й підвіконня йому замало. Як квітне, то неймовірно запашний.

Орхідея. Період квітування дуже довгий.

Азалія. Проте їй не дуже подобається. Мабуть тому, що й вже декілька років росте в тому ж горщику, в якому її придбали. Проте це не заважає їй раз на рік вибухати неймовірним цвітінням.

Увесь догляд, це постійний полив. Орхідея - в піддоні завжди тонкий шар води. Спатфіллум - волога земля. Азалія - їй скільки не лий, то завжди мало, проте інколи варто робити невеличку перерву.

Фіалки теж добре квітнуть, проте вони дуже чутливі до правильного поливу.

Ну і з самих "дубових", то хлорофітум, столітник, кактуси, грошове дерево.

Хлорофітум на дачі повертався з небуття весною з першими поливами, пишно розростався до осені і майже пропадав без поливу взимку...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...