Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гідроізоляція душової з облицюванням вінілом

Марыся

Рекомендовані повідомлення

Доброго часу 

Приватний будинок, газоблок. Маленька кімнатка (2х1м) планується під душову, без піддонів чи порогів. Зараз закладене водопостачання в стіни, на днях будуть оштукатурені цементно-вапнянною штукатуркою. Одна з стін - вологостійкий гіпсокартон ... з його штукатуркою (як, чим?) щось зараз ступор (може теж моженте вказати якісь нюанси?) Суцільна тепла водяна підлога, якісна машинна стяжка більше року тому, уклон близько 1см/м, ниша під 80см.довжиною трап під стіною. Питання: як наразі пошарово організувати гідроізоляцію підлоги/стін? Є практичні чи достовірні теоритичні надбання використання в таких умовах клейової вінілової плитки (а не звичних кахлів) на підлозі та стінах? На яку гідроізоляцію відповідно її можна приклеїти? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.11.2023 в 00:00, Марыся сказал:

Доброго часу 

Приватний будинок, газоблок. Маленька кімнатка (2х1м) планується під душову, без піддонів чи порогів. Зараз закладене водопостачання в стіни, на днях будуть оштукатурені цементно-вапнянною штукатуркою. Одна з стін - вологостійкий гіпсокартон ... з його штукатуркою (як, чим?) щось зараз ступор (може теж моженте вказати якісь нюанси?) Суцільна тепла водяна підлога, якісна машинна стяжка більше року тому, уклон близько 1см/м, ниша під 80см.довжиною трап під стіною. Питання: як наразі пошарово організувати гідроізоляцію підлоги/стін? Є практичні чи достовірні теоритичні надбання використання в таких умовах клейової вінілової плитки (а не звичних кахлів) на підлозі та стінах? На яку гідроізоляцію відповідно її можна приклеїти? 

Клеєва вінілова плитка вимагає ідеальної поверхні для ії використання. 

Там ще купа нюансів для поверхні. Коротше кажучи поверхня повинна бути як скло! 

Не впевнений, що ЦВШ дасть вам таку поверхню.

По підлозі ті ж самі вимоги. 

Я б в такому випадку використовував гідроізоляцію в мішках і вишпакльовував в ідеал в 2 шари.

Якщо ви мали самоклеючий вініл (який зараз в тіктоці рекламується шалено), взагалі вважаю що це мусор. Пару разів вже стикався. На кахель клеяти можно, на будь яку стяжку не реально. Не тримається 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А наскільки ви думаєте щільно будуть прилягати суміжні модулі отого вінілу . І через який час під ним зʼявиться «нове життя»? 
« астанавітєсь»!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, mazurati сказал:

А наскільки ви думаєте щільно будуть прилягати суміжні модулі отого вінілу . І через який час під ним зʼявиться «нове життя»? 
« астанавітєсь»!

Ви повністю праві. 

Хоча, якщо теоретично, зробити ідеальні стіни (скло), взяти замковий вініл та поклеяти на стіни під маленьку гребінку. Використавши саме водонепроникний та водостійкий клей.  То життя під вінілом виникне навіть пізніше ніж під плиткою

 Але бюджет!!!!!  Буде простіше купити плитку 1200 х2000 і оплатити работу майстрів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

                        Дякую за відповіді! 

...ціна на матеріал може й однакова, а от робота... вініл в рази бюджетніше. 

Щодо думок. Моя думка, що як матеріал - якісний клейовий вініл - класний, але ж грошей за його укладку/ремонт не здереш, от він і... не подобається майстрам (інша справа Кахлі))) 

Щодо "коли під... заведеться життя?" На практиці спостерігала неодноразові колонізації води під кахлями в різні терміни експлуатації. Нажаль, ремонт такого траблово-промокшого покриття - дуже дорого і довго. Ще й як нове, то шкода коштів/матеріалів/часу за свіжу укладку, а далі, кахлів як не вистачить на перекладку то чи задорого міняти всі, чи звикати жити з "кахлиною-плямою" на підлозі.

Рішення робити-ні, як правило, приймаю лиш після аргументації за і проти, але, нажаль, часто "аргументи" майстрів звучать "так ніхто не робе" / "я так завжди робив", а далі пропонуеться дичина що протирічить елементарній фізиці (принаймі, тій яку я вчила)) І так весь процес будівництва. Проте, наразі, я задоволена всима результатами... але скільки ж це нервіческих клітин коштивало) 

ось і це чергове питання про інновації, спрощення процесів, бюджет... Рівна основа - не проблема, гідроізоляція - наразі актуальне питання можливостей сучасних засобів...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо зробити по уму, як вам вище порадили, на вашій площі різниці по роботах особливо і не буде.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Марыся сказал:

                        Дякую за відповіді! 

...ціна на матеріал може й однакова, а от робота... вініл в рази бюджетніше. 

Щодо думок. Моя думка, що як матеріал - якісний клейовий вініл - класний, але ж грошей за його укладку/ремонт не здереш, от він і... не подобається майстрам (інша справа Кахлі))) 

Щодо "коли під... заведеться життя?" На практиці спостерігала неодноразові колонізації води під кахлями в різні терміни експлуатації. Нажаль, ремонт такого траблово-промокшого покриття - дуже дорого і довго. Ще й як нове, то шкода коштів/матеріалів/часу за свіжу укладку, а далі, кахлів як не вистачить на перекладку то чи задорого міняти всі, чи звикати жити з "кахлиною-плямою" на підлозі.

Рішення робити-ні, як правило, приймаю лиш після аргументації за і проти, але, нажаль, часто "аргументи" майстрів звучать "так ніхто не робе" / "я так завжди робив", а далі пропонуеться дичина що протирічить елементарній фізиці (принаймі, тій яку я вчила)) І так весь процес будівництва. Проте, наразі, я задоволена всима результатами... але скільки ж це нервіческих клітин коштивало) 

ось і це чергове питання про інновації, спрощення процесів, бюджет... Рівна основа - не проблема, гідроізоляція - наразі актуальне питання можливостей сучасних засобів...

Ви трохи не праві. 

Якісний клейовий вініл починається від 800 грн за м2, якісний клей вам обійдеться теж в пару тисячна ваші 14-16 м2.

По роботі, так, трохи дешевше ніж плитка, але не дуже багато. Особливо з урахуванням малого об'єма.

А тепер по фізиці. Яку гідроізоляцію ви плануєте використовувати на Цементно вапняну штукатурку? І чому саме ЦВШ а не ЦПШ (Цементно піщана)?

Як гідроізоляція буде працювати з ЦВШ та з клеєм для вінілу?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Propeller сказал:

///

Не знаю як кому, а я нічого не зрозумів з вашого коментаря. Хоча Ваше професійне бачення послухав би із задоволенням.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, ngstil сказал:

Не знаю як кому, а я нічого не зрозумів з вашого коментаря. Хоча Ваше професійне бачення послухав би із задоволенням.

:) та не. Это я хотел дать "рацуху", но посмотрел видео и увидел, что толщина слоя клея под винил доли милиметра. И рацуха отпала. 

Почитал. Эти клеи на водной основе. И любят клеиться к невпитывающим основам. 

Есть мысль гидру разделить на два направления : гидра поверхности и гидра примыканий (пол-стена, стена-стена). Поверхность гарметизировать эпоксидной грунтовкой на водной основе (она медленная, не воняет). Нанести 2 слоя. Получится гладка водонепроницаемая поверхность. После этого вдоль примыканий сделать мини-выкружки из пу герметика. Радиус выкружки сформировать пальцем, смоченным в мыльный раствор. После укладки винила опять по примыканиям сделать мини-выкружку, но у же из прозрачного силикона. 

Змінено користувачем Propeller
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Propeller сказал:

:) та не. Это я хотел дать "рацуху", но посмотрел видео и увидел, что толщина слоя клея под винил доли милиметра. И рацуха отпала. 

Почитал. Эти клеи на водной основе. И любят клеиться к невпитывающим основам. 

Есть мысль гидру разделить на два направления : гидра поверхности и гидра примыканий (пол-стена, стена-стена). Поверхность гарметизировать эпоксидной грунтовкой на водной основе (она медленная, не воняет). Нанести 2 слоя. Получится гладка водонепроницаемая поверхность. После этого вдоль примыканий сделать мини-выкружки из пу герметика. Радиус выкружки сформировать пальцем, смоченным в мыльный раствор. После укладки винила опять по примыканиям сделать мини-выкружку, но у же из прозрачного силикона. 

Дякую. Мене саме бентежить те, що в душовій використовувалася Цементно вапняна штукатурка. Цікавить, яка гідра гарно зачепиться з вапном.

Згадую як ще мама штукатурила дома стіни ЦВШ, але вологу вона тягнула на себе як дурна і кожен рік біля підлоги відпадала.

Тому я якщо відкрито побоююсь вапна в ванній кімнаті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...