Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Очиститель/увлажнитель

KUKUSHKA

Рекомендовані повідомлення

14 часов назад, KUKUSHKA сказал:

подушки поменяли из перечисленного, ковров нет. куда копать неизвестно.....

Аллергия только дома или везде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, DimaF сказал:

Аллергия только дома или везде?

заметней всего дома. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, KUKUSHKA сказал:

заметней всего дома. 

Ищите все таки источник дома.

Вентканалы рабочие?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, DimaF сказал:

Ищите все таки источник дома.

Вентканалы рабочие?

 

56 минут назад, DimaF сказал:

Ищите все таки источник дома.

Вентканалы рабочие?

нет таких. но есть 2 кота

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Всім привіт. Після запуску ПВУ вологість в будинку впала до 32-35%. Прочитав цю тему, прочитав багато коментарів на розетці. І я в глухому куті. Якого типу зволожувач краще обрати для спальні, вітальні? Десь читав, що ультразвукові кращі, але накип на меблях. Також «мийки води», десь ніби і ефективно, але шумно. Чи буде вологість підвищуватися рівномірно по будинку, чи лише локально, навколо зволожувача? Хто може поділитися досвідом використання свого зволожувача? На що потрібно звернути увагу? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лийте в ультразвуковий воду з осмосу, і ніякого пилу.

Готуйтесь міняти вентилятори в них, бо сезон-два, і починають гудіти.

Вологість по кімнаті усереднюється, а от мі ж кімнатами вже не дуже

В мене китайські з комфі, майже найдешевші, але з зірочками. До 2 тис коштували 4 роки тому. Вентилятори вже 3-4 рази міняв

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18.01.2024 в 09:30, shneider_vova сказав:

Лийте в ультразвуковий воду з осмосу, і ніякого пилу.

Колону та осмос планую встановити навесні. Поки спробую залити конденсат з машини для сушки одягу. Конденсат з ПВУ, напевно не дуже чистий, але було б весело повертати «вкрадену» рекуператором воду. 🤣

18.01.2024 в 09:30, shneider_vova сказав:

В мене китайські з комфі, майже найдешевші, але з зірочками. До 2 тис коштували 4 роки тому. Вентилятори вже 3-4 рази міняв

Замовив COOPER&HUNTER CH-3545 Costa Rica. Подивимось як він працюватиме.

 

18.01.2024 в 09:30, shneider_vova сказав:

Готуйтесь міняти вентилятори в них, бо сезон-два, і починають гудіти.

Там вентилятори по типу корпусних в ПК?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мого такі:

Sf5051sl

 

Я взяв окремий осмос та окремо до нього 20 литровий бак, щоб за раз можна було набрати 3 зволожувача

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зволожувач потрібен один в кожну приточну кімнату чи вистачить 2 великих на цілий будинок щоб охоплювали по більше площі (всього близько 100м2)? Якщо система розведена приток в чисті кімнати, витяжка з грязних, то можна обійтися зволожувачами лише в приточних і волога також буде перетягуватися у витяжні зони? Хоча чим більша вологість у витяжці, тим краща ефективність рекуперації, тоді зволожувач потрібен у кожну кімнату )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, TaurosRMK сказав:

А зволожувач потрібен один в кожну приточну кімнату чи вистачить 2 великих на цілий будинок щоб охоплювали по більше площі (всього близько 100м2)? Якщо система розведена приток в чисті кімнати, витяжка з грязних, то можна обійтися зволожувачами лише в приточних і волога також буде перетягуватися у витяжні зони? Хоча чим більша вологість у витяжці, тим краща ефективність рекуперації, тоді зволожувач потрібен у кожну кімнату )))

В мене 3 спальні і велика вітальня. Поки замовив один. В характеристиках зволожувача вказано 30 м.кв. Спочатку протестую спальню з немовлям (18 м.кв.), потім спробую поставити у коридорчик між спальнями (хоча повітря рухається зі спален через коридорчик в санвузол), потім у вітальню. Буду експериментувати. 
Про воду з сушильної машини у фото.

IMG_0232.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, TaurosRMK сказав:

А зволожувач потрібен один в кожну приточну кімнату чи вистачить 2 великих на цілий будинок щоб охоплювали по більше площі (всього близько 100м2)? Якщо система розведена приток в чисті кімнати, витяжка з грязних, то можна обійтися зволожувачами лише в приточних і волога також буде перетягуватися у витяжні зони? Хоча чим більша вологість у витяжці, тим краща ефективність рекуперації, тоді зволожувач потрібен у кожну кімнату )))

В мене в кожній спальні. Перетоку зі спальню в спальню в мене не виходить, думаю, проти потоку повітря вологість не піде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, shneider_vova сказав:

В мене в кожній спальні. Перетоку зі спальню в спальню в мене не виходить, думаю, проти потоку повітря вологість не піде

В інших кімнатах вологість також тримається на рівні приточних чи там вона нижна ніж в спальнях? По будинку вологість на якомусь плюс-мінус рівні чи по різному? На даний час в мене в приточних кімнатах вологість дуже різко падає (враховуючи що вентиляція не працює постійно), а от у витяжних кімнатах (кухня, ванна) не так сильно. В той час коли в спальнях може бути близько 40%, у витяжних лише 50%. Але може при постійній вентиляції вологість вирівняється.

Змінено користувачем TaurosRMK
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не можу однозначно сказати, бо Bluetooth термометри працюють вкрай нестабільно на відстанях 6-8 метрів через цегляні стіни, тож графіки не побудую. Але вдень вологість не так непокоїть - температура на вулиці зазвичай вища, плюс можна пити за необхідності, а вночі всі в спальнях

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, TaurosRMK сказав:

В інших кімнатах вологість також тримається на рівні приточних чи там вона нижна ніж в спальнях? По будинку вологість на якомусь плюс-мінус рівні чи по різному? На даний час в мене в приточних кімнатах вологість дуже різко падає (враховуючи що вентиляція не працює постійно), а от у витяжних кімнатах (кухня, ванна) не так сильно. В той час коли в спальнях може бути близько 40%, у витяжних лише 50%. Але може при постійній вентиляції вологість вирівняється.

Запустиш систему з фабричним ТО і на тебе чекатиме 32-35% вологості при працюючій вентиляції у спальнях взимку)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, МакДо сказав:

Запустиш систему з фабричним ТО і на тебе чекатиме 32-35% вологості при працюючій вентиляції у спальнях взимку)

Та воно і без фабричного ТО так буде, якщо вентиляція постійно буде працювати, повітря з вулиці поступає однакове ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, TaurosRMK сказав:

Та воно і без фабричного ТО так буде, якщо вентиляція постійно буде працювати, повітря з вулиці поступає однакове ))

Погоджуюсь. Мав на увазі твою нову систему з фабричним ТО, що працюватиме 24/7 без пауз 🙂. Запустив зволожувач у спальні. Все що поки можу сказати - парує прикольно. Вологість біля підлоги 33%, в той час як на комоді китаєць показує 38%. Але, як я вже зрозумів, не всі вимірювачі показують одне й те саме. Вода з сушильної машини передбачувано пахне пральним порошком 🤣🤣🤣. Залив привозну з бутля.

Змінено користувачем МакДо
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жили собі колись люди без цих всіх технологій і все добре було, а потім почалося, герметичні вікна, двері, будинки, проблеми з надмірною вологою, давай вентиляцію робити щоб свіже повітря було, а потім виявляється купуй зволожувачі, щоб знову вологу підняти, а туда ще й осмос, щоб воду мати ))) Надіюся на цьому цикл закінчується?))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, TaurosRMK сказав:

Жили собі колись люди без цих всіх технологій і все добре було, а потім почалося, герметичні вікна, двері, будинки, проблеми з надмірною вологою, давай вентиляцію робити щоб свіже повітря було, а потім виявляється купуй зволожувачі, щоб знову вологу підняти, а туда ще й осмос, щоб воду мати ))) Надіюся на цьому цикл закінчується?))

Тесть сьогодні мені те саме сказав: «спочатку платиш за відсутність надмірної вологості, потім купуєш зволожувачі. А все через довбані герметичні вікна.» Чи цикл закінчується? Володимир, наприклад, окремий осмос для зволожувачів встановив. Подивлюсь, як моя пісня заспіває.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, shneider_vova сказав:

Ніколи не пізно повернутися в печери :-)

І опалювати газом по 30коп. 🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...