Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Безкоштовна 3D візуалізація трьом учасникам форуму

vsv-avto

Рекомендовані повідомлення

56 хвилин тому, irina1969 сказав:

да не питання, якщо ТС не проти....150 серія повчальної саги " косяки мого будинку"🤣

Іра, я не про косяки питала, а як ти собі уявляєш верхнє освітлення спальні. Але добре, що поділилась. Те, що ти пишеш, то слушні зауваження.

56 хвилин тому, irina1969 сказав:

я м"яко кажучі не прихильниця верхнього світла в спальні,

В мене в спальнях є світильники (люстри) в якості загального верхнього освітлення. Вмикається вкрай рідко. Але , як інтер'єрне рішення, крім утилітарного, має право на життя, іноді воно ще і необхідно.

56 хвилин тому, irina1969 сказав:

що можна зробити освітлення зсередини  яке вмикається зовні,

Так і зроблено. 

58 хвилин тому, sonechko.zp сказав:

Але хочу вам пояснити, що я більш візуалізатор, а не дизайнер. І в обох роботах мені довелося самій вигадуваті ті чи інші рішення) 

Мені сподобалась загальна картинка, але до деталей виникають питання. Мабуть тому, що щось проходила з того, що бачу в вас.

Відкриті полиці- нізащо. Чому? Тому що знаю, яка морока прибирати оті дрібниці з полиць , щоб витерти пил. З книжковими відкритими полицями згодна і маю їх. Пилосос легко впорається там. А ось ті кутові відкриті, що бачу на вашій візуалізації, в думках прибрала одразу.

Освітлення біля ліжка. Трек, то гарне рішення. Трекові світильники мають направлене світло та не дратують тим, що б'ють в очі чи, взагалі, дають багато зайвого світла, яке руйнує відчуття затишку в спальні.

А от світильники, що звисають зі стелі ( з другого боку ліжка), то рішення, що полюбляють дизайнери. Виглядає воно гарно, але всі, кого знаю з таким освітленням, кажуть, що не робили б цього знову. Воно ніяк не регулюється, та може бити в очі.

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...