Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Безкоштовна 3D візуалізація трьом учасникам форуму

vsv-avto

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

До війни моя дружина працювала 3D візуалізатором в дизайн-студії. С початку війни студія закрилася та дружина виїхала закордон. Наразі повернулася до дому та починає відновлювати свої навички та вміння у цій сфері.

У зв'язку з цим пропонує першим трьом учасникам форуму безкоштовну 3D візуалізацію невеличкого приміщення.

Далі її пропозиція:

Доброго дня. Мене звати Катерина – і я 3d візуалізатор інтер’єру. Хочу запропонувати маленьку акцію для людей, які почали ремонтувати свою оселю та хочуть побачити свій інтер’єр у всіх деталях, ще до початку будівельних робіт.

Можливо це допоможе Вам прийняти вірне рішення або скоригувати його ще на початкових стадіях.

Зроблю для перших трьох осіб, які зв’яжуться зі мною,  3d візуалізацію невеликого приміщення безкоштовно, в порядку черги!

Це можуть бути санвузли, лоджії, гардеробні кімнати, передпокої.

  З моїми роботами Ви можете ознайомитись на www.behance.net/sonechkozp9acf або instagram.com/katy_sonechko_viz?utm_medium=copy_link . Також мій чоловік робив для мене тему на форумі 

Від  Вас потрібні: план обмірів приміщення; висоту стелі; данні про дверні і віконні пройоми; розташування вентиляційних каналів; сантехнічних комунікацій та інші відомості. Кольорові і стильові уподобання (референси з інтернету, каталоги виробників, тощо). Що повинно бути, наприклад, в санвузлі (ванна або душова кабіна, біде, техніка, тощо), які матеріали і якої кольорової гамми плануються використовуватися для оздоблення стін, підлоги і стелі.

На виході ви отримаєте 4-5 ракурсів Вашого приміщення.

Звертайтесь або в інстаграм або пишіть чоловіку на форумі в особисті.

Буду рада співпраці!

З повагою,

Катерина

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора. 

Цікаво було б візуалізувати майбутню дитячу кімнату. Точні розміри зможу дати за день-два. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Хочу висловити вдячність @vsv-avtoта його дружині за виконану візуалізацію дитячої кімнати по наданим розмірам! Робота виконана надзвичайно швидко і якісно - нашій сім"ї сподобалося. Катерині бажаю творчих успіхів та вдячних клієнтів!
 

1.thumb.png.663192a2bf73b6d5379f4a7981e17ba0.png

2.thumb.png.d8a01cd212ea9022fc3b02d63a25d958.png

3.thumb.png.255b164d693a6acab956ed4aff600ff3.png

892705385_4_.thumb.png.27128d152ba73ff9c154cce38211c43a.png

993209556_4_.thumb.png.4157d1285a5009ff1c4b9a9b32ab17a7.png

5.thumb.png.19466cd3884566dbd5cae8bb4ddf698d.png

Змінено користувачем Falwar
  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відгук! Катерина ввечорі зробила кращі по якості рендери та сьогодні направить Вам. По можливості перезавантажте зображення 😉

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Фрай сказал:

це ж лише візуалізація 

Зауваження вище вірне, але як ви і написали, це лише візуалізація, для того щоб забудовник мав загальне враження, як може виглядати його приміщення. Особливо коли будь яких ідей від самого замовника не було, окрім того що то кімната для хлопчика і він займається спортом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dendnepr сказал:

меблі цікаві. але як відкриваються самі праві двірцята?

Верхній правий кут буде "глухий". Або відчинятися вліво, то вже до меблярів питання, чи зроблять вони фізично таке

photo_2024-01-04_16-21-41.jpg

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так уже краще. Зробити таке можливо навіть  мебляру початківцю

Змінено користувачем Dendnepr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Також скористався цією пропозицією. Велика вдячність Катерині за чудово виконану 3D візуалізацію кімнати.

1_2_ніч.png

2_1_ніч.png

3.png

3_1_ніч.png

5.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, я вже котрий день у ліжку то в руках книжка або гаджет, а на стіні тв щось там по Діскавері чи новини, чи ютуб, іноді кіно, чи картинка з монітору.

а ще є лікувальна музика, для сну, для розслабону, море, природа, камін … тощо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Fancase сказав:

Також скористався цією пропозицією. Велика вдячність Катерині за чудово виконану 3D візуалізацію кімнати.

1_2_ніч.png

 

 

 

 

Гарно, але нашо в зоні спальні оті вбудовані світильники  ? Вони псують  та зводять до банальщини всю картинку...це ІМХО, просто кинулось в око

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, irina1969 сказав:

Гарно, але нашо в зоні спальні оті вбудовані світильники  ? Вони псують  та зводять до банальщини всю картинку...це ІМХО, просто кинулось в око

Ви маєте на увазі ті які вмонтовані в потолок? Так вони не несуть суттєвого освітлення можливо обійтися і без них.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Фрай сказав:

Ага, я вже котрий день у ліжку то в руках книжка або гаджет, а на стіні тв щось там по Діскавері чи новини, чи ютуб, іноді кіно, чи картинка з монітору.

а ще є лікувальна музика, для сну, для розслабону, море, природа, камін … тощо

Ну ставити два телевізора на відстані 3 метрів один від іншого, якось не альо :-(

А якщо прибрати ТВ з зони відпочинку, то виникає питання навіщо тоді така зона...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Fancase сказав:

Ви маєте на увазі ті які вмонтовані в потолок? Так вони не несуть суттєвого освітлення можливо обійтися і без них.

Краще обійтись)) я наприклад вляпалась та зробила отето в одній спальні((  потім красиво обіграла, але нашо ці потуги якщо можна з самого початку зробити гарно))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, irina1969 сказав:

якщо можна з самого початку зробити гарно))

Наприклад? Цікаво, чи ми про одне і те саме? Послухаю🙂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Fancase сказал:

Також скористався цією пропозицією. Велика вдячність Катерині за чудово виконану 3D візуалізацію кімнати.

1_2_ніч.png

2_1_ніч.png

3.png

3_1_ніч.png

5.png

Дякую за відгук!

Залишилась ще одна пропозиція.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, irina1969 сказав:

Краще обійтись)) я наприклад вляпалась та зробила отето в одній спальні((  потім красиво обіграла, але нашо ці потуги якщо можна з самого початку зробити гарно))

Беру до уваги

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю! Я та сама Катерина - авторка цих робіт)

Дякую за коментарі. Для цього і робиться візуалізація перед початком робіт, щоб було видно фінальний результат. Але хочу вам пояснити, що я більш візуалізатор, а не дизайнер. І в обох роботах мені довелося самій вигадуваті ті чи інші рішення) 

1.png

0.png

0_1.png

3.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, allanek сказав:

Наприклад? Цікаво, чи ми про одне і те саме? Послухаю🙂

да не питання, якщо ТС не проти....150 серія повчальної саги " косяки мого будинку"🤣

я м"яко кажучі не прихильниця верхнього світла в спальні, але у нас в спальнях вбудовані шафи і треба якось іх гарно підсвітити ...це я вже зараз розумію,  що можна зробити освітлення зсередини  яке вмикається зовні, але то зараз я така умна...був зроблен один отвір для вбудованого світильника ( на проекті іх було 4🤐вздовж лінії шафи) на фото червона точка...зробили обманку, підібрали в Ікеї 4 світильника з однії серії, 2 білих бра і 2 чорних підвіса,  і ось що вийшло...зараз це подається мною, як геніальне дизайнерське рішення🤣

image.png.0d7a2bf135f838a77b6f2e8439c1c02f.png

image.thumb.png.727997337e3a6e7acd8566b9419bb312.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...