Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Силові конектори Amphenol c10-730186-100 для батарей Deye, SunSynk? Де купити?

porterlv

Рекомендовані повідомлення

Добра. Є інвертор, є його рідна АКБ. Є кабель заземлення і даталінії а силового нема :(

Шукав, дивився, знайшов ESP-100A-16-OR-00Z(H) Degson, на вигляд 1 в один а по факту різні діаметри і висота :(  Не сумісні...

Уже розкопав, що на оригінальних кабелях ростуть конектори Amphenol c10-730186-100 але ніде не можу їх знайти В Украхні :(

Допоможіть купити силові кабеля батареї чи сумісні конектори для оригінальних батарей Deye / SunSynk. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, porterlv сказав:

Добра. Є інвертор, є його рідна АКБ. Є кабель заземлення і даталінії а силового нема :(

Шукав, дивився, знайшов ESP-100A-16-OR-00Z(H) Degson, на вигляд 1 в один а по факту різні діаметри і висота :(  Не сумісні...

Уже розкопав, що на оригінальних кабелях ростуть конектори Amphenol c10-730186-100 але ніде не можу їх знайти В Украхні :(

Допоможіть купити силові кабеля батареї чи сумісні конектори для оригінальних батарей Deye / SunSynk. Дякую.

Ну наче осьо

vencon.ua/ua/products/deye-rw-m6-1-bcable?utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_id=20645658177&utm_campaign=20645658177&utm_content=154110057586&utm_term&gclid=CjwKCAiAqNSsBhAvEiwAn_tmxdME8lWIImHyN-7wFygzMa11jfV7dCSgR-DJVNhV7Zk0u5ofnUntGRoC05kQAvD_BwE

 

На промі є дешевше:

prom.ua/ua/p2035103960-nabor-kabelej-deye.html?utm_source=google_pmax&utm_medium=cpc&utm_content=pmax&utm_campaign=Pmax_cpa_1_50_elektrooborudovanie&gad_source=1&gclid=CjwKCAiAqNSsBhAvEiwAn_tmxQpriN5UkkJdh0k2Li49Rx0e-VSUG0705nYEs0tukPxAzb05F-diTxoC3EoQAvD_BwE

 

Тіки на цих картинках вони Г-подібні, у мене в коплекті до 6 кВт акума були прямі. Так розумію прямі йдуть до 6 кВт акума, Г-подібні до 5 кВт, щоб зручно було в стійку з'єднувати, але вони взаємозамінні. Або в нових партіях всі Г-подібні, хз.

 

Вони ще і різної довжини бувають (у мене в комплекті якраз були на 1.5м, конектор тіки на одному кінці, два запасні конеткори окремо):

 

2024-01-03_13-33.jpeg

Змінено користувачем beavis
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це кабелі міжбатарейні (а не до інвертора). Але відрубати конектори з оного боку не складно. Дякую. Мабуть, так і зроблю...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приїхав "Набір кабелів Deye RW-M6.1-BCable" - по факту з SanSynk L5.1 АКБ НЕ СУМІСНІ - діаметр конектрорів менший, не налазять.

Крім того, прислали прямі а не як на фото кутові.

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, porterlv сказав:

Приїхав "Набір кабелів Deye RW-M6.1-BCable" - по факту з SanSynk L5.1 АКБ НЕ СУМІСНІ - діаметр конектрорів менший, не налазять.

А можно фото гнізда на акумі? Цікаво... На конекторах защолка є, не вона заважає?

 

2 години тому, porterlv сказав:

Крім того, прислали прямі а не як на фото кутові.

Такі в комплекті йшли у мене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, beavis сказав:

А можно фото гнізда на акумі? Цікаво... На конекторах защолка є, не вона заважає?

А що вам фото дасть? На вигляд воно ідентичне а по висоті (глибині) і діаметру -  різні. То уже я в руках три варіанти тримав, одні замалі, другі заваликі. А ті що  треба - нема :( 

Якщо "притисне",- то візьму ті що доступні ESP-100A-16-OR-00Z(H) Degson і іх відповідники та тупо поміняю гнізда на батареї...

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Спішу поділитись радістю, що на SanSynk L5.1 батарейку стали мов рідні кабеля PYLONTECH BATTERY Cable kit для US2000С, US3000С, US5000

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...