Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будинок 86м². Z256. Півроку за 3 хвилини). Відео.

sirglund

Рекомендовані повідомлення

Не побачив вимощення та водовідведення від корита піску. А так гарно і швидко. Цікава ще ціна процесу 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найкращий звіт з будивництва на форумі. Принаймні не займає багато часу на ознайомлення. Зовні мені такі будинкі з дахом в британському стилі довподоби. Розмір як на мій погляд буде досить розповсюдженим в найближчи роки. Стильно, компактно, якісно побудовано, продумано в дрібницях - довго не міг зрозуміти що там за закладні на фасаді зліва, поки до них не приєднали навіс.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.01.2024 в 14:51, Vikctor сказал:

Найкращий звіт з будивництва на форумі.

 Не може бути найкращого звіту без срача "що краще цегла ци газоблок"))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, apereverzev сказал:

 Не може бути найкращого звіту без срача "що краще цегла ци газоблок"))

Газоблок краще 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

09.01.2024 в 07:51, Vikctor сказав:

довго не міг зрозуміти що там за закладні на фасаді зліва, поки до них не приєднали навіс.

я майже з самого початку зрозумів, бо в мене напрошується такая сама контрукція. Тіки не дуже розумію, нащо там городити металеві ферми, а не зробити просто деревʼяні стрпила. Можливо, у замовника "дядько працює на металопрокаті, і нього того металу просто завались". Якщо можна - прокоментуйте знавці, бо я збираюсь робити подібне, просто пустивши деревʼяні стропила від стіни до стійок...🤷‍♂️

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, omozhyn сказал:

я майже з самого початку зрозумів, бо в мене напрошується такая сама контрукція. Тіки не дуже розумію, нащо там городити металеві ферми, а не зробити просто деревʼяні стрпила. Можливо, у замовника "дядько працює на металопрокаті, і нього того металу просто завались". Якщо можна - прокоментуйте знавці, бо я збираюсь робити подібне, просто пустивши деревʼяні стропила від стіни до стійок...🤷‍♂️

Людина вочевидь хоче зробить раз та на століття). Дерево цілком робочій варіант.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...