Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Аналоги Zelio Logic

BAV_Lug

Рекомендовані повідомлення

Запланував собі управління всім освітленням у будинку на базі SE Zelio Logic. Почав розтягувати дроти, і зрозумів, що прорахувався з кількістю груп/світильників освітлення. На сьогодні у мене виходить 20 груп. Zelio Logic у максимальній комплектації (з модулем розширення) максимум 16 виходів.

Тепер проблема що робити - ставити 2 контролера Zelio Logic (і об'єднувати їх програмно через милиці-вихід одного на вхід іншого для того ж майстер вимикача, наприклад) або знайти аналог з потенційно більшою кількістю виходів, і, що не мало важливо, адекватно за ціною .

Гугл, на жаль, поки що мені не допоміг. Аналоги, що я знайшов, або менше виходів або теж максимум 16.

Змінено користувачем BAV_Lug
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прийшла ще думка до голови. Zelio Logic потенційно може мати аналогові виходи. На нього причепити ардуїну та за нею ще пачку реле. Але хотілося зробити все в заводському виконанні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, BAV_Lug сказав:

Аналоги, що я знайшов, або менше виходів або теж максимум 16.

Siemens LOGO! може нарощувати IO до 80 портів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, volomoto сказал:

Siemens LOGO! може нарощувати IO до 80 портів.

Дивився, але не зміг перемогти конфігуратор на їх сайті.

Да і треба щє знайти хто їх возить до нас. Але дякую, спробую придивитись до них щє раз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, BAV_Lug сказав:

Дивився, але не зміг перемогти конфігуратор на їх сайті.

Він трохи завернутий, але загалом працює. Головне, що він показує сумісність модулів і викидає помилку, якщо пробувати сконфігурувати якусь дичину.

Можна також піти шляхом контроллера із виходами 24В, якими керувати банк реле або SSR, тоді вибір більший і компоновка в щитку гнучкіша.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Dr.Yura сказал:

гляньте цю тему може цікаво буде :-)

 

 

Вже дивився, але є декілька причин чому мені не дуже цей виріб підходить - замала кількість входів та відсутність вбудованого годинника. Але виріб цікавий, трохи гнучкості йому би додати. Всеж плк більш гнучкі в налаштуванні. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
17.01.2024 в 11:18, BAV_Lug сказав:

Гугл, на жаль, поки що мені не допоміг. Аналоги, що я знайшов, або менше виходів або теж максимум 16.

Можна ще подивитись в сторону отаких плат - www.aliexpress.com/item/1005005749134508.html. Саме ця має слабострумні DC виходи, але окремо продаються блоки реле або SSR, які вже можуть комутувати 220VAC.

Є на 32 входи і 32 реле — www.aliexpress.com/item/1005004047704697.html.

Програмується легше, ніж типові ПЛК, інтегрується в НА або якийсь інший розумний дім.

Змінено користувачем volomoto
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...