Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сходи на горіще, що обрати Altavilla чи ОМАN?

Ковал

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, шановні.

Обираю сходи на горіще, в мене розмір прорізу 60Х120 см, висота поверху 3,05 м. Виходячи з розмірів та висоти знайшов лише два варіанти - Altavilla та ОМАN. Fakro є тільки ножицевого типу (якщо докупити одну секцію), які я не дуже хочу. 

ОМАN - ось такі. Altavilla - така. Вартість суттєво відрізняється, Oman Long Extra - 11016 грн проти Altavilla (зі схожим утепленням) Termo Plus Long - 4450 грн. 

Порадьте, будь ласка, чи є сенс віддавати за Oman два прайси Altavilla? Може в когось є досвід користування Altavilla, чи є з нею проблеми? Одна людина мені сказала, що погано закриваються, от боюся, що жінка може не впоратися... Буду вдячний за поради.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оман вроде многие берут, читал что там с замком приколы - типа пластиковый и можно сломать. Себе заказал Буквуд - только потому что можно высоту короба под себя делать и вроде норм делают, тут на форуме читал. Но ещё не приехали, жду.

Про альтавила даже не слышал. По описанию с вашей ссылки - типа термо плюс, а крышка 46мм? Что ж такое не термо? Картонка? Теплые крышки обычно 86мм

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А тут буквально в нескольких топиках было. Они не так распространены как Факро или Оман.

Кстати ещё вроде Факро норм, опять же, чисто из тем этого форума 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та у Факро з такою висотою можливо вибрати тільки нижицеві сходи... щось я в них не вірю )))

А Ви бачили відгуки по Буквуду?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пока что вот эти)

https://www.stroimdom.com.ua/search/?&q=Bukwood&quick=1&search_and_or=or&sortby=relevancy

Мало конечно, но я не нашел кто ещё сделает нужную высоту короба, тк стандартных 14 см мало, у меня от балки до потолка около 20 будет 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, тут людина, у якої вона встановлена наче нічого поганого про ці сходи не каже... це вже добое ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

ОМАN, алюмінієва, 7-й рік користування, легка та міцна. Стосовно замку. Не ламався. Зламалась пластикова зовнішня петля , до якої чіпляється штанга для відкривання. Легко замінилась на подібний гачок, що був у господарстві.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...