Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порівняння REHAU SYNEGO і Gealan-9000

voltamper

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, прораховував вікна 17 конструкцій, однакові вимоги (колір, фурнітура, скло) і вийшла різниця, що Gealan дешевше ніж Rehau на 30%.

Обидва варіанта зі знижкою, і з "теплим монтажем". Підскажіть, чи варто переплатити, чи робити на Gealan?

PS виробники Корса і Вікнарофф.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо розглядати окремо сам профіль, то споживчі характеристики +/- однакові, хоча, не без нюансів.

Але ж вікно - це не тільки профіль. Велике значення мають усі інші комплектуючі, а також культура виробництва на тому чи іншому заводі і якість монтажу.

ІМХО Корса - добросовісний виробник, але відносно дорогий навіть серед інших авторизованих партнерів Рехау. Вікнарьофф, наскільки мені відомо, працює в більш бюджетному сегменті з усіма витікаючими звідси наслідками.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 09.02.2024 в 09:57, voltamper сказал:

Доброго дня, прораховував вікна 17 конструкцій, однакові вимоги (колір, фурнітура, скло) і вийшла різниця, що Gealan дешевше ніж Rehau на 30%.

Обидва варіанта зі знижкою, і з "теплим монтажем". Підскажіть, чи варто переплатити, чи робити на Gealan?

PS виробники Корса і Вікнарофф.

ViknarOFF не раджу, як що Корса дорого, пошукайте інших переробників профільної системи Rehau.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені робили вікна та роздвижка Вікнарьов на профілі Геалан. Шов кутів з'єднань практично відсутній, стик в стик. Все акуратно. Дуже якісно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.02.2024 в 13:05, Vstar сказал:

Мені робили вікна та роздвижка Вікнарьов на профілі Геалан. Шов кутів з'єднань практично відсутній, стик в стик. Все акуратно. Дуже якісно.

Про армування ви мабуть не в курсі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, FTR сказав:

Про армування ви мабуть не в курсі

Замовляв внутрішній підсилюючий профіль з товщиною стінок 2мм. Для прикладу, Вікно з розмірами 1,08м х 2,03м (h), створка відкриваюча (повна),

Найбільше 2,35м х 3,46м (h) - з дох частин по висоті

просідань і додаткових налаштувань не потребувалось за весь період.

Виходить так і є як замовляв.

 

Змінено користувачем Vstar
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.02.2024 в 12:21, Vstar сказал:

Замовляв внутрішній підсилюючий профіль з товщиною стінок 2мм. Для прикладу, Вікно з розмірами 1,08м х 2,03м (h), створка відкриваюча (повна),

Найбільше 2,35м х 3,46м (h) - з дох частин по висоті

просідань і додаткових налаштувань не потребувалось за весь період.

Виходить так і є як замовляв.

 

Можливо є фото?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

22.02.2024 в 21:17, FTR сказав:

Можливо є фото?)

Було б дивно, якщо не було )

Прихований текст

20221023_164101.thumb.jpg.da08c3f0100df4c84d68d4a0010cbd2e.jpg

20221015_141212.thumb.jpg.1344c4ee55a56515f9dd8ccf41438971.jpg

 

wind.thumb.jpg.3548a064e6105e7119e775db880d69c3.jpg

 

 

 

 

Змінено користувачем Vstar
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виглядає, що з'єднали через вертикальний статичний підсилювач - сумнівне рішення. 

І незрозуміло для чого вивели монтажні пластини назовні.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачайте, я коли бачу таке "чудо творiння"- мене аж тiпае вiд насолоди такоi картини вашоi коробки, хто вам таке запропонував-надоумив, чи прораб сказав? Або цю кладку робили "п,янi молдовани",або ви так платили,..другого не бачу. Це треба ще утепляти ватою, десь 250-300мм. (стiни блок-250мм)

Навiщо ви робили тi армостовби-каркас, якщо завод "кератерм" пише мiцнiсть М100 (чи може блоки куплялись 3-4 роки тому, при М65-70?), та ще з кривим армуваням i бетон по периметру"пройоми вiкон/дверей"(це ж треба скiльки грошей "викинути")  Якщо блоки М100, то можна пiднiмати стiни-коробку до 5-ти етажiв (без армостовбiв,це ж не ГБ),.взяли б блок-380мм. i краще i надiйнiше.  

I той парапет зверху, той четвертий ряд лишнiй,(достатньо три ряди в 75см.,чи у вас ще буде мансарда?) i треба було пiдготовить "бляху" зверху, щоб не мочилось. 

Та i вiкна якiсь пiдозрiлi.

Помiтив проблеми по вашiй коробцi.

image (45).png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24.02.2024 в 11:29, Алік сказав:

Виглядає, що з'єднали через вертикальний статичний підсилювач - сумнівне рішення.

А як би Ви зробили, яке рішення окрім написати сумнівне? Я не віконщик і мені цікаво це

 

24.02.2024 в 11:29, Алік сказав:

І незрозуміло для чого вивели монтажні пластини назовні.

Я заклав пластини для майбутнього використання кріплення певних елементів фасаду. Вони нічого до віконних конструкцій не мають.

 

15 годин тому, volkoff сказав:

Вибачайте, я коли бачу таке "чудо творiння"- мене аж тiпае вiд насолоди такоi картини вашоi коробки, хто вам таке запропонував-надоумив, чи прораб сказав? Або цю кладку робили "п,янi молдовани",або ви так платили,..другого не бачу. Це треба ще утепляти ватою, десь 250-300мм. (стiни блок-250мм)

Навiщо ви робили тi армостовби-каркас, якщо завод "кератерм" пише мiцнiсть М100 (чи може блоки куплялись 3-4 роки тому, при М65-70?), та ще з кривим армуваням i бетон по периметру"пройоми вiкон/дверей"(це ж треба скiльки грошей "викинути")  Якщо блоки М100, то можна пiднiмати стiни-коробку до 5-ти етажiв (без армостовбiв,це ж не ГБ),.взяли б блок-380мм. i краще i надiйнiше.  

I той парапет зверху, той четвертий ряд лишнiй,(достатньо три ряди в 75см.,чи у вас ще буде мансарда?) i треба було пiдготовить "бляху" зверху, щоб не мочилось. 

Та i вiкна якiсь пiдозрiлi.

Помiтив проблеми по вашiй коробцi.

Вибачаю, але ви повну хрінь написали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.02.2024 в 09:42, Vstar сказал:

 

Було б дивно, якщо не було )

  Скрыть контент

20221023_164101.thumb.jpg.da08c3f0100df4c84d68d4a0010cbd2e.jpg

20221015_141212.thumb.jpg.1344c4ee55a56515f9dd8ccf41438971.jpg

 

wind.thumb.jpg.3548a064e6105e7119e775db880d69c3.jpg

 

 

 

 

Цікаво як ви плануєте мити ці глухі вікна? Про конфигурацію вікон окрема розмова. Але, як що символ якості тільки сварний шов…

Змінено користувачем FTR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, FTR сказав:

Цікаво як ви плануєте мити ці глухі вікна? Про конфигурацію вікон окрема розмова. Але, як що символ якості тільки сварний шов…

Хай  залишиться загадкою. 

 

Взагалі у мене застереження було до склопакетів, а саме скла. Буває дивишся на скло а відображення наче "хвилями", мені подібне вкрай не подобається. І таке скло дуже багато використовують, особливо помітно на великих розмірах.

На зварний шов я ніколи не звертав увагу, але після того як до мене знайомі зайшли і звернули увагу на якісні кути, сам почав звертати на інших конструкціях, і дійсно бувають дуже не якісні.

Змінено користувачем Vstar
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26.02.2024 в 08:37, Vstar сказав:

Я не віконщик і мені цікаво це

Ну, дивіться, Ваше вікно розділене по горизонталі вертикальним статичним з'єднувачем - ніщо не бентежить?)

Очевидно, що цей з'єднувач має виконувати роль балки. Але ж армування в ньому пластинчатого типу - не найкраще рішення для балки, має бути щось більш відповідне.

А взагалі існують спеціальні термокомпенсатори, які теж бувають вертикальними та горизонтальними.

Змінено користувачем Алік
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Алік сказав:

Ну, дивіться, Ваше вікно розділене по горизонталі вертикальним статичним з'єднувачем - ніщо не бентежить?)

Очевидно, що цей з'єднувач має виконувати роль балки. Але ж армування в ньому пластинчатого типу - не найкраще рішення для балки, має бути щось більш відповідне.

А взагалі існують спеціальні термокомпенсатори, які теж бувають вертикальними та горизонтальними.

Важко написано. Ні, не бентежить у моєму випадку. Дякую за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Vstar сказал:

Буває дивишся на скло а відображення наче "хвилями", мені подібне вкрай не подобається. І таке скло дуже багато використовують, особливо помітно на великих розмірах, дійсно бувають дуже не якісні.

Якість скла

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Vstar сказал:

Важко написано. Ні, не бентежить у моєму випадку. Дякую за інформацію.

Не бентежить, тому що ви не бачите проблему (яка виникла при конструюванні вікон). Ви бачите тільки те, що бачите (сварний шов). Решту недоліків ви не бачите, тому що це складно для некомпетентної людини. Але проблема від цього не зникає

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, FTR сказав:

Не бентежить, тому що ви не бачите проблему (яка виникла при конструюванні вікон). Ви бачите тільки те, що бачите (сварний шов). Решту недоліків ви не бачите, тому що це складно для некомпетентної людини. Але проблема від цього не зникає

Та я зрозумів,  лише у вас треба замовляти вікна, всі решта гімно.  Дякую 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vstar сказал:

Та я зрозумів,  лише у вас треба замовляти вікна, всі решта гімно.  Дякую 

Замовляйте де забажаєте, заводів багато. Але, бажано перед замовленням проектувати вікна, зробити розрахунок (проєкт), відповідно до рекомендацій згідно розмірів і вітрового навантаження. Це нескладно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17.02.2024 в 22:56, FTR сказав:

ViknarOFF не раджу, як що Корса дорого, пошукайте інших переробників профільної системи Rehau.

Дякую за відповідь. Ви маєте на увазі профіль саме Viknar'off, чи взагалі цю фірму, бо я планував профіль Gealan.

І якщо не важко в чому недоліки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розміри дещо більші за "стандартні", але не критично. Потрібне буде підсилене армування в деяких позиціях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, voltamper сказал:

Подивіться, будь ласка, чи є щось складне, чи специфічне в таких вікнах:

изображение_viber_2024-03-01_15-39-25-922.jpg

изображение_viber_2024-03-01_15-39-26-888.jpg

изображение_viber_2024-03-01_15-39-26-943.jpg

изображение_viber_2024-03-01_15-39-26-999.jpg

Складного нічого, але треба прораховувати конструкції на нагрузки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, voltamper сказал:

Дякую за відповідь. Ви маєте на увазі профіль саме Viknar'off, чи взагалі цю фірму, бо я планував профіль Gealan.

І якщо не важко в чому недоліки?

Порівняння з іншими проф. системами і виробниками дасть відповідь на ваше запитання. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Дам відповідь на своє ж питання. Якщо коротко - Viknaroff - херня (мат мабуть заборонений)

Те, що профіль з гарними характеристиками, не значить, що будуть гарні вікна.

По-перше, в мене вікна в антрациті, профіль в масі також антрацит. Але в Gealan немає штапиків в масі в антрациті. Тобто вони підрізані, під 45градусів і при монтажі в одному з кутів видно білу полоску. Це особливість саме Gealan, а от особливість заводу Viknaroff, це те що в них тупі інструменти, або руки з сраки, бо при порізці штапиків надривається ламінація і в кутах вікна білі зазубрини.

По-друге, ззовні вікна в місці стику горизонтального і вертикального імпосту так само, через тупий інструмент, або руки, стирчать зазубрини з пластику і плівки, так, що можна порізати палець якщо провести. Плюс в декількох місцях перед з'єднанням імпостів не зняли захисну плівку, а так і з'єднали.

До речі, я бачив готові вікна, правда білого кольору, то вони були в фірмовому скотчі, а мої просто білий захисний скотч.

По-третє, отвори в дверях на терасу, знову ж таки або руки, або інструмент, просвердлені ніби ручною машинкою, дуже не охайно. 

 

Вікна встановили, на зауваження відповіли, що це претензія до заводу, а не до дилера, тому очікуйте на сервісний відділ. Завод на дзвінок відповів, що так, заявка в нас є, ми приїдемо все виправимо, (окрім перерахованого, є ще пошкоджені імпости, сендвіч і ще щось), як саме вони виправлять білу серцевину і не охайну підрізку імпостів - кажуть не переживайте, все зробимо.

Монтажник, що встановлював вікна, каже, що можна зняти з кожного вікна штапик і промалювати спеціальним маркером торці, а потім знову зібрати. А ззовні гострим ножем підрізати зазубрини (?так, щоб не пошкодити плівку на горизонтальному імпості). Сам він цього робити не буде, бо це не його робота.

Ну, якось так.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...