Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ремонт фундамента паркану від води

R.K.

Рекомендовані повідомлення

Шукаю рекомендацію чим і як обробити фундамент паркана від протекання води.

Паркан між мною та сусідом не раз вже доливався тому що наші ділянки на схилі і вода знайшла собі шлях між двома такими шарами і тече на мою сторону руйнуючи все на свойому шляху.

Тому шукаю шляхи вирішення що я можу зробити зі своєї сторони.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, R.K. сказав:

тече на мою сторону

А вона фізично не може текти в інший бік, бо ваша ділянка нижче і воді непотрібно перешкоджати, а навпаки полегшити шлях через дренаж у бік найнижчої точки (синя стрілка). Як варіант: відкотити крайні камені, прокопати невеличку траншею (жовта стрілка), засипати щебнем у геотекстилі (дренаж) і повернути камені, тоді вийде правильна підпірна стінка і пісок не буде вимивати на газонку

1.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, normal сказал:

засипати щебнем у геотекстилі (дренаж)

Або прокласти в тій же траншеї дренажну трубу с перфорацией...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але щоб каменюки ії не розчавили, взагалі вони погано вкладені, я щоб ненароком діти голову не розбили, всі гострі кути ховав всередину, а назовні залишав круглі, або збивав кувалдою, треба крутити каміть як тетріс перед фіксуванням...

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, normal сказал:

Як варіант: відкотити крайні камені, прокопати невеличку траншею (жовта стрілка), засипати щебнем у геотекстилі (дренаж) і повернути камені, тоді вийде правильна підпірна стінка і пісок не буде вимивати на газонку

В мене на ділянці вже зробленний дренаж навколо будинку і в цьому місці вздовж жовтої стрічки. І це працює для звичайних опадів чи коли тане сніг тому що вода завжди тече зверху донизу але коли вчора вночі була сильна злива з щілин в фундаменті вода льється сильним напором і до дренажу вона не доходить, вода льєтся зверху на підпірку і розмиває її зверху. Але ви мене натовкнули на ідею робити ще один дренаж зверзу піпдірної стінки що воду відвести вздовж.

В цілому хочу якось заробити щілини щоб вода уходила далі в глубину і тоді там відпрацює основний дренаж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, R.K. сказав:

вода льєтся зверху на підпірку і розмиває її зверху

Так агроволокно і пісок наче ж її пропускають до каменів і витікає вона вже через них, а повинна текти ПІД камені в дренаж, але схоже він не справляється чи замулився

1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...