Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи потрібно їм було вести окремо лінію до трансформаторної підстанції?

freon777

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

У нас на вулиці кінцева точка ел. лінії. Мій дім третій а на тих що нижче до останньго стовба два дома стоять дві СЕС по 24 кВТ . Вмене напруга в сонячний день 265 V. Поставив стабілізатор на дім.

Я розумію що зараз є багато компані що роблять СЕС під ключ і вони за гроші в РЕСі все вирішують.

Питання в тому чи  мали вони право їм їх ставити  без окремих ліній. Відстань до розподільчого трансформатора приблизно 300м.

Рік назад офіційно подав скаргу так з РЕСу приїхали коли було хмарно і капав дощик - бо знали що напруга буде внормі.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, freon777 сказал:

Питання в тому чи  мали вони право їм їх ставити  без окремих ліній. Відстань до розподільчого трансформатора приблизно 300м.

Мали. Якщо технічні умови це дозволяють.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"У будь-якому випадку, після приєднання, за новими правилами, власнику ставиться обмежувач напруги на 242 В. Тож, якщо у мережі вже 230 В, а у декого 240 В, то станція по факту не працює. 

Я гадаю що вних нічого такого не стоїть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, freon777 сказал:

"У будь-якому випадку, після приєднання, за новими правилами, власнику ставиться обмежувач напруги на 242 В. Тож, якщо у мережі вже 230 В, а у декого 240 В, то станція по факту не працює. 

Я гадаю що вних нічого такого не стоїть.

Ну ви вже винних знайшли. А писали нащо, як і так все для вас ясно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Dalet сказал:

Ну ви вже винних знайшли. А писали нащо, як і так все для вас ясно

Я не шукаю винних я хотів дізнатись чи правомірно вони все зробили. І ви як гуру могли б допомогти. Що робити щоб не було вмене 265 V і чому я маю купувати стабілізатор. Вночі іноді буівє 240 напруга коли ще нема герерації то вдень коли сонечко та щей погода ще прохолодно то наіть  бува й більше 265.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, freon777 сказал:

Я не шукаю винних я хотів дізнатись чи правомірно вони все зробили. І ви як гуру могли б допомогти. Що робити щоб не було вмене 265 V і чому я маю купувати стабілізатор. Вночі іноді буівє 240 напруга коли ще нема герерації то вдень коли сонечко та щей погода ще прохолодно то наіть  бува й більше 265.

Якщо в них э ЗТ. То все правомірно. 

Ви шукаєте винного у такого ж як і ви. А вони сплатили за приєднання згідно договору приєднання та купили потужність. З їх боку вони 100% виконали всі свої зобовязання. 

То хто інша сторона договору приєднання, яка взяла на себе виконання тех.умов???

Взяла і не виконала. Може і лінію не модернізувала, а може що і робили, дак на каблі зекономили. 

Питайте у того від кого залежить напруга. А вона точно не залежить від власника СЕС, бо він лиш намагається працювати в рамках тех.умов. Він купив 30кВт, і має повне право користватися ними. 

По технічній стороні. Якщо у Вас 240 вночі. То це вже вище ніж мало би бути в режимі спокою. Домовляйтеся знизити цапфу на ТП до 220В

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, freon777 сказав:

Я не шукаю винних я хотів дізнатись чи правомірно вони все зробили. І ви як гуру могли б допомогти. Що робити щоб не було вмене 265 V і чому я маю купувати стабілізатор. Вночі іноді буівє 240 напруга коли ще нема герерації то вдень коли сонечко та щей погода ще прохолодно то наіть  бува й більше 265.

В мене наявність генерації ніяк не впливає на напругу. Ті хто підключав станцію нічого не робили, при всьому бажанні їм би це не дозволили. Робив все це місцевий ДТЕК, котрий поставляє вам електроенергію. От він щось й намутив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, k-master сказав:

наявність генерації ніяк не впливає на напругу

Може, у вас нема генерації? Фізику не обманули поки. Воно по Кіргофу працює. Щоб вдути в мережу струм - його потрібно заохотити  вищою напругою, бо на дротах буде падіння.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, porterlv сказав:

Може, у вас нема генерації? Фізику не обманули поки. Воно по Кіргофу працює. Щоб вдути в мережу струм - його потрібно заохотити  вищою напругою, бо на дротах буде падіння.

Ну лічильник рахує генерацію. Ясно що щоб генерувати треба підвищити напругу, але враховуючи що вона нестабільна то вона постійно у межах 225-235 по усім фазам скаче що з генерацією що без генерації (у похмуру погоду). 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, porterlv сказал:

Може, у вас нема генерації? Фізику не обманули поки. Воно по Кіргофу працює. Щоб вдути в мережу струм - його потрібно заохотити  вищою напругою, бо на дротах буде падіння.

Воно то так, але є але. Опір лінії. І коли він малесенький, то  і декількох вольт вистачить, а не десятків

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, Dalet сказав:

Воно то так, але є але. Опір лінії. І коли він малесенький, то  і декількох вольт вистачить, а не десятків

Так я ж не спорю. Фізика взагалі цікава штука. Сьогодні робив цікаве - КЗ по виходу стабілізатора. Цікаво було дивитись, як потужність на очах падала з кількох кіловат до 100 Вт і автомат не відбивав. :) Вгадаєте який стабілізатор таке вміє?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...