Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утеплення холодного горища. Розсудіть

Лехуй

Рекомендовані повідомлення

Розсудіть


Дано: Будинок 100м2 з холодним горищем.
Перекриття - дерев'яні балки 17 + 10см (рейки), знизу пароізоляція і дерев'яні рейки.
Будівельники зробили утеплення мінватою 20см, вензазор 5см зверху і OSB 18мм з отворами для вентиляції.
Знизу пароізоляція, яка на мою думку не зовсім виконує свою функцію.
Тобто шви не проклеені (йдуть під дошкою), скоби від степлера не проклеені, а деколи по стінам і зовсім вату видно.
Буде натяжний потолок.
Будівельники кажуть що неможна робити повну герметичність (проклеювання по стінам бутил каучуковою стрічкою), тобто по стінам так і повинно бути.
Я подумав би що я вже підгоняю - мені вже другий так говорить. 
Чи прав я? Що пароізоляція нато і пароізоляція щоб повністю була герметичною і проклеяна усюди де можна?
Повторюсь, буде натяжний потолок, не потрібно перед ним ще щось робити?

3.png

2.png

1.png

Змінено користувачем Лехуй
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, tayatlas сказал:

Так вроде как натяжной потолок сам по факту является пароизоляцией.....

В натяжном полюбому будут отверстия для ламп, по периметру тоже не 100% изоляция

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По хорошему нужно все проклеивать и к стенам тоже. Но многое зависит от характера эксплуатации помещения. Если это спальня, которая проветриваются регулярно - то я сильно не усердствовал. Армоскотчем проклеил, где мог, а вот в ванной там уже мултибандом все и вся

Змінено користувачем Dendnepr
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Я би на вашому місці не так  переживав за пароізоляцію, як за теплоізоляцію. Я вважаю що 20 см мінвати мало, треба 30. 

І оте osb з отворами 18мм - що це таке? Може краще дошки з проміжками? Скільки там отворів? Їх достатньо, чи на глазок? У мене балки 20 см, зверху перпендикулярно дошка 10см і все це забито мінватою і накрито дошками з щілинами десь в 1 см. 

А от коли у мене було 20 см вати, то в деяких місцях балки були мокрі. Тому що виходить десь тепле вологе повітря на горище, а температура балки умовно мінус 20. Коли перехрестом вати накрив - все зникло

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.05.2024 в 22:17, Богдан Грищенко сказал:

Я би на вашому місці не так  переживав за пароізоляцію, як за теплоізоляцію. Я вважаю що 20 см мінвати мало, треба 30. 

І оте osb з отворами 18мм - що це таке? Може краще дошки з проміжками? Скільки там отворів? Їх достатньо, чи на глазок? У мене балки 20 см, зверху перпендикулярно дошка 10см і все це забито мінватою і накрито дошками з щілинами десь в 1 см. 

А от коли у мене було 20 см вати, то в деяких місцях балки були мокрі. Тому що виходить десь тепле вологе повітря на горище, а температура балки умовно мінус 20. Коли перехрестом вати накрив - все зникло

Підкажіть будь-ласка, у нас буде так само 30 см с контрейками, треба замовляти утеплювач і розгубилися, що краще взяти

Утеплювач базальтовий 30 кг/м3 Izovat в плитах

чи Утеплювач скловолоконний 15 кг/м3 KNAUF Insulation NatuRoll в рулоні, пишуть він Гідрофобізован по всьому перерізу

По теплопроводності однакові, останній в 3 рази легший, не знаю наскільки він може потім зпресуватися. Хтось більше базальт хвалить, він щільніший..хтось цей Кнауф. Кнауф виходить в 1,5 дешевше

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Domikv сказал:

Підкажіть будь-ласка, у нас буде так само 30 см с контрейками, треба замовляти утеплювач і розгубилися, що краще взяти

Утеплювач базальтовий 30 кг/м3 Izovat в плитах

чи Утеплювач скловолоконний 15 кг/м3 KNAUF Insulation NatuRoll в рулоні, пишуть він Гідрофобізован по всьому перерізу

По теплопроводності однакові, останній в 3 рази легший, не знаю наскільки він може потім зпресуватися. Хтось більше базальт хвалить, він щільніший..хтось цей Кнауф. Кнауф виходить в 1,5 дешевше

У мене Кнауф інсулейшн. 10см товщина, 12м2 в рулоні. 

Не знаю на рахунок спресовуватися, у нас він як був під саму дошку, так і є. 

Коли рулон розрізаєш, він аж вистрибує звідти, назад так би не закатав ніколи в житті) 

ВІН дуже легкий і навряд спресується під своєю вагою

Алер тут треба питати у  профі на рахунок звукоізоляції. Може той важчий буде краще звуки гасити від грози чи дощу. Але собі зараз би не міняв нічого, мене звукоізоляція влаштовує повністю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.06.2024 в 01:10, Богдан Грищенко сказал:

У мене Кнауф інсулейшн. 10см товщина, 12м2 в рулоні. 

Не знаю на рахунок спресовуватися, у нас він як був під саму дошку, так і є. 

Коли рулон розрізаєш, він аж вистрибує звідти, назад так би не закатав ніколи в житті) 

ВІН дуже легкий і навряд спресується під своєю вагою

Алер тут треба питати у  профі на рахунок звукоізоляції. Може той важчий буде краще звуки гасити від грози чи дощу. Але собі зараз би не міняв нічого, мене звукоізоляція влаштовує повністю

Дуже дякую, а Ви вертикальні простінки теж якось утепляли чи виключно перекритття ?

Screenshot_20240605_122352_Chrome.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.06.2024 в 12:26, Domikv сказал:

Дуже дякую, а Ви вертикальні простінки теж якось утепляли чи виключно перекритття ?

Screenshot_20240605_122352_Chrome.jpg

Ну у мене балки 100*200мм лежать на армопоясі через щось типу рубероїда. Тому простір між балками я заклав газоблоком 300мм, таким з якого побудовано будинок. Знадвору це все утеплено 50мм ппс,аж до верха блоку. А потім ота дошка 100мм,яка йде перпендикулярно балкам (щоб набрати товщину вати 300мм),та от ця дошка йде аж по самому зовнішньому краю блока, там де утеплення з ппс. Тому верхній шар вати лягає аж на блок, а над ним дошки 25мм. Сподіваюсь пояснив, як ні то я фотку постараюся зробити, якщо туди долізу

Змінено користувачем Богдан Грищенко
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.05.2024 в 11:45, Ле*** сказал:

Знизу пароізоляція, яка на мою думку не зовсім виконує свою функцію.
Тобто шви не проклеені (йдуть під дошкою), скоби від степлера не проклеені, а деколи по стінам і зовсім вату видно.

Ви праві

В 08.05.2024 в 11:45, Ле*** сказал:

Будівельники кажуть що неможна робити повну герметичність (проклеювання по стінам бутил каучуковою стрічкою), тобто по стінам так і повинно бути.

Будівельники не в курсі як воно має бути або навмисно вас дурять 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.05.2024 в 12:33, tayatlas сказал:

Так вроде как натяжной потолок сам по факту является пароизоляцией.....

Не является по факту. 

С таким же успехом можно гидроизоляцией назвать линолеум - вроде бы тоже герметичен, чтобы держать воду но соединения, способ укладки и технологические отверстия всё это дело нивелируют

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...