Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір глибинного насосу

sly

Рекомендовані повідомлення

Вітаю! 

Допоможіть зробити вибір. Маю в користуванні 10 років водолей 63у - проблем немає.

Купив будинок з вже змонтованим таким самим насосом. Дістав - виглядав так собі, не було сіточки - пофіксив. Думаю, це б.у. поставили... 

Одразу помітив, що дуже повільно накачує воду у гідроакумулятор. Свердловина 42м. На сьогодні - до 3,5 бачок на 150 літрів качає 2,5 хвилини. І ось цієї ночі релюха не спрацювала на відключення, бо тиск не дійшов до потрібного рівня - насос працював всю ніч і так і не вимкнувся (висадив, гад, в нуль батарею на інверторі, бо світло вимкнули).

Чи варто знов брати Водолей? Чув, що якість зовсім погана стала. Якщо не його - що тоді? За адекватну ціну. Грюндфос за 40-50 тис грн якось не цікаво. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дайте пліз консультацію по змонтованій скважині

може та сама проблема? через роботу від інвертора і обмеження по потужності насос маслає але потрібний тиск видати не може?

Чи у вас точно релюха накрилась?

Змінено користувачем delic
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sly сказал:

Вітаю! 

Допоможіть зробити вибір. Маю в користуванні 10 років водолей 63у - проблем немає.

Купив будинок з вже змонтованим таким самим насосом. Дістав - виглядав так собі, не було сіточки - пофіксив. Думаю, це б.у. поставили... 

Одразу помітив, що дуже повільно накачує воду у гідроакумулятор. Свердловина 42м. На сьогодні - до 3,5 бачок на 150 літрів качає 2,5 хвилини. І ось цієї ночі релюха не спрацювала на відключення, бо тиск не дійшов до потрібного рівня - насос працював всю ніч і так і не вимкнувся (висадив, гад, в нуль батарею на інверторі, бо світло вимкнули).

Чи варто знов брати Водолей? Чув, що якість зовсім погана стала. Якщо не його - що тоді? За адекватну ціну. Грюндфос за 40-50 тис грн якось не цікаво. 

Водолей - дійсно вже по якості погіршився. Як варіант взяти за ті ж кошти Needle, але там незрозуміло з поставками запчастин, які в них плани на довгострокову діяльність, або ж теж заводський Китай Донджин 777403, він десь 7000грн коштуватиме, але в нього двигуш 550Вт, а по продуктивності те ж, що і Водолей. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, дімич сказал:

але в нього двигуш 550Вт

оце дуже цікаво, бо батареї втричі довше вистачить (зараз водолей жере до 1,6кВт).

Але йкийсь незрозумілий для мене китай.. хз

 

Подивився - в нього довжина кабелю 40м - мені може бути замало.Хоча хз як він зараз підвішений. Але якщо така довжина - щось там з потужністю не те...

Змінено користувачем sly
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, sly сказал:

дуже повільно накачує воду у гідроакумулятор. Свердловина 42м. На сьогодні - до 3,5 бачок на 150 літрів качає 2,5 хвилини. І ось цієї ночі релюха не спрацювала на відключення, бо тиск не дійшов до потрібного рівня

Це у вас робочі колеса спрацювалися, вартують дуже дешево, може є сенс відправити у ремонт.

В мене вже 6 років БПЦЕ 0.5-40У проблем нема, але осінню 2023 тестував:

новий 5 бар накачував + 4 м до дзеркала води, що цілком відповідає Максимальний напір H mах, м 54

зараз вже максимум 4.2 бар накачує що відповідає 46 метрам  Номінальний напір подачі, м - 40

На реле тиск вимкнення поставив 3.9, щоб якщо напруга у мережі просяде, гарантовано вимкнулося

За 6 років за номінальні параметри не вийшов

У знайомого водолій вже 25 років працює, але там режим спеціфічний, накопичувальний бак 300л на горищі

До Водолія з хатою дістався китаєць, той 1.5 бара качав

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, sly сказал:

оце дуже цікаво, бо батареї втричі довше вистачить (зараз водолей жере до 1,6кВт).

Але йкийсь незрозумілий для мене китай.. хз

 

Подивився - в нього довжина кабелю 40м - мені може бути замало.Хоча хз як він зараз підвішений. Але якщо така довжина - щось там з потужністю не те...

як може 40м кабеля замало бути, коли у вас 42м свердловина? у вас насос в зоні фільтра стоїть?
китай різний є, це гарної якості, поставили вже не одну сотню (перейшли з водолея на цей бренд, коли з Водолеєм рекламації почались)-все ок.

Плюс водолея-дешевий і розповсюджений сервіс.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Enot123h сказал:

може є сенс відправити у ремонт.

в будь-якому разі старий піде у ремонт... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, дімич сказал:

поставили вже не одну сотню (перейшли з водолея на цей бренд, коли з Водолеєм рекламації почались)-все ок.

це коли Ви приблизно почали ставити? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В якості дивної поради

Можна зверху додати вихревик. Він буде докачувати до необхідного тиску.

+ такої схеми - розвантажується труба в скважині.

Особисто в мене така схема реалізована. В скважині водолей, зверху якийсь вихревик.

Так вже 10 років працює.

Але потужність вирасте, що може бути критичним для зарядних станцій тощо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, maksym сказал:

В якості дивної поради

Можна зверху додати вихревик. Він буде докачувати до необхідного тиску.

+ такої схеми - розвантажується труба в скважині.

Особисто в мене така схема реалізована. В скважині водолей, зверху якийсь вихревик.

Так вже 10 років працює.

Але потужність вирасте, що може бути критичним для зарядних станцій тощо.

хм, дійсно дивна порада :)

Я прожив в будинку з поверхневим насосом 11 років. В мене такі девайси з тих часів викликають огиду ))

З розвантаженням труби, та навіть водолея - згоден. Але це якийсь костиль виходить... Замість ремонту та повернення до заводських параметрів ми отримуємо більш складну та більш ненадійну систему. І так, з підвищеною потужністю. Всю цю біду ще стартонути потрібно - як мінімум, це ще додатковий плавний пуск, інакше ніяк.

Вердікт - ніт :)

Але за пораду - все одно дякую, цікава ідея.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я брав Водолєй в 2015, ще тоді казали, що вони вже "не ті", погіршились) Але досі працює. В криниці.

Але для свердловини візьму Нідл.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, sly сказал:

ми отримуємо більш складну та більш ненадійну систему

це питання не таке просте. Два елемента вважаеється більше ненадійно. В теорії це так, але коли перейти до реальної системи - трохи не так.

Критичний насос - нижній. Він дорожче,  його заміна/ремонт складніще. Тому "полегшення" умов його роботи збільшує термін його роботи на відмову.

Верхній насос дешевше, заміна/ремонт проста та робиться самому без проблем. Відмова верхнього не зупиняє нижній. Нижньому "важче", але він може дати тиск через непрацюючий верхній.

Тому, на мою думку, додавання верхнього підвищує надійність системи за рахунок "полегщення" умов роботи нижнього.

Отакі мої думки з цього приводу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, maksym сказал:

це питання не таке просте.

в мене колись була подобна система з двома насосами. Є плюси, але мінусів - більше.

У перспективі блекаутів - такий варіант взагалі неприйнятний

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, Andrew Sh. сказав:

Я брав Водолєй в 2015, ще тоді казали, що вони вже "не ті", погіршились) Але досі працює. В криниці.

Але для свердловини візьму Нідл.

Там в людини криниця. 11 кілець і до дому метрів 12 то питав. Чи краще глибинний і гідроакум чи станцію. Ви чому вибрали насос? Довга лінія?  Від дна скільки ставили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27.05.2024 в 14:50, МаТраС сказав:

Там в людини криниця. 11 кілець і до дому метрів 12 то питав. Чи краще глибинний і гідроакум чи станцію. Ви чому вибрали насос? Довга лінія?  Від дна скільки ставили?

Приблизно як в мене - криниця 10 кілець і по горизонталі десь 15 м.

Насос посередині 9-го кільця. Дебет тільки для дому, зате чиста, можна пити. А на полив не вистачає, тому планую свердловину.

Гідроакум італійський Imera 50 л., теж 9 років працює, навіть грушу не міняв ще. Знаходиться в будинку, взимку на трубах, що йдуть до нього конденсат, але це не проблема.

Чому вибрав не поверхневий? Бо для чого, щоб він шумів на поверхні, не розумію.

 

P.S.: в сусіда була проблема - Водолєй запісочило, крильчатка стерлась чи що, то її замінили на шпалерному ринку, далі працює.

Змінено користувачем Andrew Sh.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
24.05.2024 в 12:48, дімич сказав:

заводський Китай Донджин 777403, він десь 7000грн коштуватиме, але в нього двигуш 550Вт

Вчора вночі в дощ вмикав полив, щоб заміряти потужність. @sly запитав, а я до цього встигав побачити лише пускову потужність (1,5кВт). Вчора ж двома різними розетками заміряв - китайською з ватметром (з синіми кнопками) та китайською віфі розетку через застосунок. Обидва показали споживання 1022-1031 в*год. Свердловина 27м, насос заглиблений на 23-24.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, МакДо сказал:

розетками заміряв

Треба або спеціальний мультиметр, або осцилограф з трансформатором струму. Розетка не бачить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Enot123h сказал:

Розетка не бачить

в мене така сама розетка показує 1,6 кВт на Водолеї, який по мануалу 1,2 кВт. Тому для мене ця інфа корисна. 1,6 більше, аніж 1,03 китайця.

Доречі, інфа на дісплеї інвертора співпадає з показниками розетки

Змінено користувачем sly
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.05.2024 в 11:02, sly сказал:

Чи варто знов брати Водолей? 

Рекомендую взять два "Водолея", один в скважину, второй для спокойствия души.

Новый обратный клапан, хороший, у Водолея своего нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Enot123h сказав:

Треба або спеціальний мультиметр, або осцилограф з трансформатором струму. Розетка не бачить

Або вважати заявлене споживання на холостому ходу або на глибині 1 метр. Лічильник РЕСу це спеціальний пристрій? Може подивитися на ньому? Здається, надійнішого пристрою в мене немає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Сергей 31 сказал:

Рекомендую взять два "Водолея", один в скважину, второй для спокойствия души.

Новый обратный клапан, хороший, у Водолея своего нет.

так я и старый могу отремонтировать и оставить в запас. Вот только по новым Водолеям что-то негатива много.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sly сказал:

 Вот только по новым Водолеям что-то негатива много.

Никакого негатива. Водолей или сразу работает надежно и долго, или сразу не работает.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Сергей 31 сказал:

Никакого негатива. Водолей или сразу работает надежно и долго, или сразу не работает.

 

Не так все однозначно)
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...