Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

генератор чи зарядна станція

NBB

Рекомендовані повідомлення

14 минут назад, sly сказал:

возможно, хотя зависит от холодильника. А возможно и будет. У меня самсунги side-by-side весьма быстро теряют холод (вижу по индикаторам температуры).

А вот насчет 5 часов отключений - думаю, это излишний оптимизм... У нас по ночам уже на дольшее время отключают...

то Вы слабо холодильник загрузили 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба брати і те і те. За час війни тільки 20 годин геною наторохкотів.

Зазвичай споживаю 400 Вт і палити паливо на 2.8 КВт гені дуже марнотратно, бо жере він майже стількіж як і при повному навантаженні.

Можна взяти малопотужного гену, але все одно витрачатися на паливо, хоч і менше, але як тоді бути з піковими нагрузками - насос, стіралка, холодильники.

Тому працюю на інверторі, якого зазвичай вистачає до наступного включення, а коли вже срака - заводжу гену і живлюсь від нього + підзаряджаю АКБ, тобто зайва потужність використовується, а не зникає.

Гроші витраченні на АКБ+інвертор окупив на паливі вже декілька разів

За ціну зарядної станції можна взяти окремо АКБ, інвертор та зарядку і ще на генератор залишиться

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sly сказал:

я не буду радити, це лише Ваш вибір і трохи пошуку інформації. Щось від 25-30 тис грн і до... 

Зараз буду брати в запас (вже четвертий) - скоріш за все хюндай, бо в ньго є вбудований ATS, хочу погратись...

особисто мені комфортно з батареєю на 180 Ач 24в (тобто 4,3 кВт). Вистачає на добу з двома холодильниками, насосом, освітленням і хз чим ще. Тобто без чайника/стиралки/посудомийки - все використовується, як зазвичай. Вона мені коштувала дурних грошей на піку блекаутів, інакше брав би більшу. А от що потрібно Вам - ра***те. Це не важко. Підра***те, скільки потужності споживає Ваша найнеобхідніша техніка на добу (наприклад) - отримаєте мінімальну потужність батареї.

Я вже писав више - моя думка, що треба брати популярний інвертор, не дуже дорогий, а до нього вже батарею, на скільки грошей вистачить. Вистачить на 10 кВт батареї (наприклад) - чудово, беріть. Буде ще комфортніше (наприклад, можна стиралку або посудомийку запустити, не переживаючи, що до ранку не дотягнете, щоб підзарядитись генератором).

 а який це наприклад такий інвертор?

радять брати одразу на 48В з можливістю підключення панелей 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, igorrius сказал:

за 5 часов отключений холодильнику ничего не будет  , на прошлой неделе от инвертора включал холодильник , всю ночь электроэнергии не было , я не знал когда включат и решил запустить холодильник от инвертора . Свет напрямую от 12 вольт ,через автомобильные зарядки - прикуриватели заряжаю гаджеты  . Бойлер , посудомойка , стиралка и прочее просто ждут , когда свет дадут .

зато я не окажусь в ситуации : накрылся вдруг инвертор , и вот вроде бы она , электроэнергия в батарее , а взять ее нельзя . 

як це напряму світло від аккумулятора  12В?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, NBB сказал:

як це напряму світло від аккумулятора  12В?

я прожекторы на 12 вольт по комнатам смонтировал , можно светильники с патроном е27 обычным , но поставить в них низковольтные ламы , ну или лед лентой можно пользоваться . через dc-dc преобразователь питаю роутер и настольную лампу ( раньше напрямую питал ее от аккумулятора  , она на 12 вольт , но когда шла зарядка аккумулятора и напряжение поднялось - светорассеиватель лампы начал плавиться ) был бы ноутбук - я б и его питал через dc-dc повышайку

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, NBB сказал:

 а який це наприклад такий інвертор?

в мене відчуття, що ви багато питань задаєте, але відповіді не читаєте. Я писав. Декілька разів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, NBB сказал:

 а який це наприклад такий інвертор?

радять брати одразу на 48В з можливістю підключення панелей 

панели с любым инвертором можно подключить , солнечный контроллер дополнительно либо потребуется , либо нет.

берите Must , провереный вариант 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, NBB сказал:

як це напряму світло від аккумулятора  12В?

Ось, з нормальним драйвером, а не резистором, як в дешевших

prom.ua/ua/p1011445181-lampochka-nizkovoltnaya-led.html?token=v2%3AGp9Xf1ZicPjDaD637TOels_L39RqoE2kFm-NQlr_eaipzl6H3iHXXf5s7Y22C83p8FtJz-bKPSIwW8uaEDo3dqwnLnZVDZ6s_KuYmLOegR2z_25KTgDnZ3G2paL2SWCI&campaign_id=1488017&product_id=1011445181&source=prom%3Acompany%3Apage&locale=uk&category_ids=150402&from_spa=true

prom.ua/ua/p1011445180-lampochka-nizkovoltnaya-led.html?token=v2%3An6QvBJ_Khwa50b2-18VQBNH-BeZ_JibivgVb-RC85IRMXErKxY-FGsdsymDWQ8Z-P_-YQ_eLxaSM-eew9hDBX0muIYIg2NocHiIiw1ipza45LUzT5lbyNxYfgoVftE7k&campaign_id=1488017&product_id=1011445180&source=prom%3Acompany%3Apage&locale=uk&category_ids=150402&from_spa=true

prom.ua/ua/p1011445179-lampochka-nizkovoltnaya-led.html?token=v2%3AXfFA-RVdid6K3odHHvQewZF0cN2Kb_jF0s5vakY616UC30T_Ga9qACG7U_zd_HZ_pRrYzevQg98Wjk-3GvMpOXWXFryVr2b3BICcYkBwQ8fKWvssCLNqgU8z1OhPVsis&campaign_id=1488017&product_id=1011445179&source=prom%3Acompany%3Apage&locale=uk&category_ids=150402&from_spa=true

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igorrius сказал:

я прожекторы на 12 вольт по комнатам смонтировал , можно светильники с патроном е27 обычным , но поставить в них низковольтные ламы , ну или лед лентой можно пользоваться . через dc-dc преобразователь питаю роутер и настольную лампу ( раньше напрямую питал ее от аккумулятора  , она на 12 вольт , но когда шла зарядка аккумулятора и напряжение поднялось - светорассеиватель лампы начал плавиться ) был бы ноутбук - я б и его питал через dc-dc повышайку

ну такі речі можна і на павербанках тримати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sly сказал:

в мене відчуття, що ви багато питань задаєте, але відповіді не читаєте. Я писав. Декілька разів.

так я ж давав посилання, я думав то ще якісь інші є

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а гелеві сильно гіршщі аккумулятори за залізофаосфатні?  ціна на них дещо дешевша і ніби  розраховані на глибокий розряд вони

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, NBB сказал:

а гелеві сильно гіршщі аккумулятори за залізофаосфатні?  ціна на них дещо дешевша і ніби  розраховані на глибокий розряд вони

свинец сейчас не сильно дешевле лития , нет смысла брать свинец

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, NBB сказал:

ну такі речі можна і на павербанках тримати

на павербанках мало мощности , максимум 15 ватт с него можно вытянуть . И самое прискорбное - в павербанках обычно идут батареи в мягком корпусе - пакетике . От активного юзания его быстро распирает , и в мусорку . 

Змінено користувачем igorrius
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Enot123h сказал:

Ось, з нормальним драйвером, а не резистором

а главное - и на 48 вольт можно юзать , не плохо бы кинуть сеть с такими лампочками и выключателями . Можно взять  пару плат dc-dc понижающих преобразователей и питать через них автомобильные зарядки , заряжая гаджеты без инвертора .

Зимой энергии мало , чего кормить прожорливый инвертор и терять на холостом ходу инвертора электроэнергию ?

Змінено користувачем igorrius
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, NBB сказал:

а гелеві сильно гіршщі аккумулятори за залізофаосфатні?

на це я також вище давав відповідь...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, sly сказал:

на це я також вище давав відповідь...

ок пошукаю, на кількох форумах просто спілкуюсь на цю тематику

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, NBB сказал:

  Must брати моделі PH чи  PV?

подивіться в особисті повідомлення будь ласка

дякую

в особистих було інше запитання )))

беріть те, що вам потрібно. Якщо не помиляюсь, якась з них може працювати без батарей, а інша - ні. 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, sly сказал:

в особистих було інше запитання )))

беріть те, що вам потрібно. Якщо не помиляюсь, якась з них може працювати без батарей, а інша - ні. 

та питань вагон-)))

маєте на увазі працювати від панелей напряму без аккумуляторів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знайшов ще такий rozetka.com.ua/ua/383806824/p383806824/?utm_l=r&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwu8uyBhC6ARIsAKwBGpQXYx32IS4IyszB9n5SR_KsxcYZch5YkpsmgB-Ra3sH79Noec3_6dgaAkWkEALw_wcB

вони і акумулятори роблять

нормальний бренд хтось в курсі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому на люкс повер не дивитесь ? Наскільки зрозумів народний популярний бренд 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, NBB сказал:

маєте на увазі працювати від панелей напряму без аккумуляторів?

так

8 минут назад, NBB сказал:

нормальний бренд хтось в курсі?

якийсь невідомий (наче) бренд...

є декілька добре перевірених часом та тисячами користувачів брендів... нащо шукати пригод собі на п'яту точку.

Вивчайте групу, про яку писав в особистих - там є відповіді на всі запитання

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sly сказал:

так

якийсь невідомий (наче) бренд...

є декілька добре перевірених часом та тисячами користувачів брендів... нащо шукати пригод собі на п'яту точку.

Вивчайте групу, про яку писав в особистих - там є відповіді на всі запитання

мене вже там всі знають-))) дякую!! там просто клондайк інформації!!

 

це я. в відео побачив і там чувак як раз хвалив ..казав заводський Китай..наліпка СЕ...батареї того ж бренду всі діла-)))

 

а в Масті є мррт контролер? ( бачте які я вже слова знаю-)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...