Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

генератор чи зарядна станція

NBB

Рекомендовані повідомлення

трішки заплутавсь в тематиці, багато пропозицій і купа різних девайсів

і вийшло так, що як раз на інші потреби  купа грошей меблі і тп і зараз не дуже фінансово необмежений -)

корове кажучи вибір на даний момент, що краще купити, точніше напевно, що купити в першу чергу

генератор чи зарядну станцію з можливістю потім підключити панелі?

другий етап це, обрати другу систему опалення ( під неї виводи для підключення  в існуючу зробив) зараз опалення електричне плюс камінна топка

газ ( трішки в темі тому не знаю чи варто)? твердопаливний.......не дуже хочеться сам котел дорогий і купа додаткових задач щодня з ним

тепловий насос? разом з сонячними батареями це варіант але вкладення та кілька десятків напевно тисяч доларів

 

але зараз головне питання що купувати генератор чи зарядну станцію? зажити потрібно насос свердловини, холодильник ( та морозилку але вона довго тримає холод тому не пріоритет) і медіа ( інтернет, тв, планшети і тп)

 

дякую ти м хто не полінується відповісти 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, NBB сказал:

але зараз головне питання що купувати генератор чи зарядну станцію?

а почему зарядная станция а не аккумулятор + инвертор ?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, igorrius сказал:

а почему зарядная станция а не аккумулятор + инвертор ?

ну я це і мав на увазі, для мене поки це одне і теж-))))

вже трішки прочитав, я так розумію інвертор краще брати не самий простий і такий щоб потім можна було панелі підключити

 

а вітряки дорогі?-)))) взимку часто вітер сильний буває

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо на зараз - інвертор+акум.

Пізніше узяти генератор, бо взимку є реальна перспектива, що світло буде декілька годин на добу і це у кращому випадку.

 

Якщо з грошами у перспективі все погано - брати генератор. Не дешевий. Бажано з автозапуском.

Написано багато- читайте.

Змінено користувачем sly
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, NBB сказал:

інвертор краще брати не самий простий і такий щоб потім можна було панелі підключити

 

а вітряки дорогі?-)))) взимку часто вітер сильний буває

тут либо гибридный инвертор брать , 

либо обычный инвертор плюс солнечный контроллер .

надо сначала с аккумулятором определиться , какой брать , на какую емкость , какое напряжение батареи будет .

А ветрогенератор можно сделать самому из моторколеса или купить  готовое , где то на форуме тут тема была соответствующая про ветрогенератор

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, NBB сказал:

інвертор краще брати не самий простий і такий щоб потім можна було панелі підключити

А сколько сейчас такой стоит, чтобы 5 квт СЭС хватило!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з того, що поки взнав то

хочу взяти інвертор 48В на 5 кВт приблизно але такий щоб потім можна було панелі підключити

до нього взяти акумулятор спочатку гелевий  може а потім LoFo

 а оскільки буде інвертор, то гненратор можна вже не унверторний,а простий але надійний 

 

правильно розмірковую?

Змінено користувачем NBB
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

А сколько сейчас такой стоит, чтобы 5 квт СЭС хватило!?

ось круті рішення на перспективу але таке певно не потягну одразу все

www.victronenergy.com/inverters-chargers/multiplus-ii

це десь 45-50 тис грн

 

або навіть такі rozetka.com.ua/ua/deye-sun-12k-sg04lp3-eu/p392686689/

Змінено користувачем NBB
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igorrius сказал:

тут либо гибридный инвертор брать , 

либо обычный инвертор плюс солнечный контроллер .

надо сначала с аккумулятором определиться , какой брать , на какую емкость , какое напряжение батареи будет .

А ветрогенератор можно сделать самому из моторколеса или купить  готовое , где то на форуме тут тема была соответствующая про ветрогенератор

на 48В систему кажуть орієнтуватись

якби знати що наприклад наступного року буде світло стабліьно то одна справа.......а так напевно треба на 48В

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, NBB сказал:

до нього взяти акумулятор спочатку гелевий  може а потім LoFo

 а оскільки буде інвертор, то гненратор можна вже не унверторний,а простий але надійний 

 

правильно розмірковую?

гелевий буде коштувати недешево, а сенсу немає. Окрім просідання напруги саме критичне - довго заряджаються.

Генератор НУЖНО брати простий, але якісний. 

Щоб можна було на колінці відремонтувати, хоча там й ремонтувати нічого. А от у сусіда є інверторний, який при першому ж відключенні світла пустив чарівний дим. Нова плата - половина вартості генератора. Воно вам треба?

У мене один простий китайський генератор з леруа вже пройшов знущання трьох бригад, вогонь та воду, йому 10 років. Відрегулював клапана позаминулого року, помив карбюратор та замінив свічку. Але заміна масла - кожного року, або кожні 50 годин (приблизно).  Купив до нього запчастин і горя не знаю. Заводиться шморгалкой з півтичка.

Є ще два генератори, там певної статистики немає. Інший двигун, але запчастин також підкупив і думаю, все буде добре.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, NBB сказал:

напевно треба на 48В

і це правильно.

В мене 24в. Ставив на піку блекаутів, вибору не було... Зараз хочеться перейти на 48в, але знов все купувати з нуля - боляче (в мене дві системи на двох будинках).

З плюсів - більша потужність інвертора, менший струм на проводах від акума. В мене 25мм провода на 2,5 кВт потужності гріються.

 

Змінено користувачем sly
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, NBB сказал:

ось круті рішення на перспективу але таке певно не потягну одразу все

www.victronenergy.com/inverters-chargers/multiplus-ii

це десь 45-50 тис грн

 

або навіть такі rozetka.com.ua/ua/deye-sun-12k-sg04lp3-eu/p392686689/

Не кисло....(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

deye нафік не треба такої потужності... Можна простіше і в 1,5 - 2 кує вкластися.... Хоча, якщо є гроші... 

В мене інвертори Must, мабуть, цього ж бренду і буду брати. Зайві гроші краще в батареї вкласти. Причому дуже бажано, щоб інвертор з нею "спілкувався" по can шині. Таке навіть на саморобних збірках зараз можливе.

О, хворе створіння з'явилося, вже нас... надизлайкало.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, sly сказал:

Причому дуже бажано, щоб інвертор з нею "спілкувався" по can шині. Таке навіть на саморобних збірках зараз можливе.

а что дает эта кан шина , для чего она ?

у меня простейший инвертор , он ни скем не говорит ни по какой шине , да и вообще я инвертор редко включаю , в основном напрямую 12 в юзаю без прпобразования в 220

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, igorrius сказал:

а что дает эта кан шина , для чего она ?

у меня простейший инвертор , он ни скем не говорит ни по какой шине , да и вообще я инвертор редко включаю , в основном напрямую 12 в юзаю без прпобразования в 220

для понимания инвертором статуса батареи. Мой не понимает - он всегда мигает диодом заряда и всегла крутится вентилятор охлаждения. Это, в общем-то, не проблема. На каждый кулер я поставил контроллер оборотов с термодатчиком. Получается, что зарядом управляет не инвертор, а бмс. И например, когда напряжение батареи падает до критичного - бмс производит аварийное отключение, так как инвертор этого не понимает. Сколько таких отключений может пережить инвертор - хз.

Лично меня напрягает, когда что-то работает некорректно.

У меня инверторы включены всегда. На днях смотрел счетчик часов на бмс одной из батарей - не перезагружалась 450 дней. Кстати, когда срабатывает защитное реле, это не означает, что у меня обесточивается линия - инвертор переключается на батарею. Ни комп, ни какая-либо техника этого даже не замечают. На резервируемой линии - все важные потребители плюс все освещение. На остальных фазах - такие девайсы, как стиралка, посудомойка, розетки большинства помещений и т.п.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, sly сказал:

гелевий буде коштувати недешево, а сенсу немає. Окрім просідання напруги саме критичне - довго заряджаються.

Генератор НУЖНО брати простий, але якісний. 

Щоб можна було на колінці відремонтувати, хоча там й ремонтувати нічого. А от у сусіда є інверторний, який при першому ж відключенні світла пустив чарівний дим. Нова плата - половина вартості генератора. Воно вам треба?

У мене один простий китайський генератор з леруа вже пройшов знущання трьох бригад, вогонь та воду, йому 10 років. Відрегулював клапана позаминулого року, помив карбюратор та замінив свічку. Але заміна масла - кожного року, або кожні 50 годин (приблизно).  Купив до нього запчастин і горя не знаю. Заводиться шморгалкой з півтичка.

Є ще два генератори, там певної статистики немає. Інший двигун, але запчастин також підкупив і думаю, все буде добре.

який генератор радите надійний ну так щоб 4-5 реальних кВт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, igorrius сказал:

а что дает эта кан шина , для чего она ?

у меня простейший инвертор , он ни скем не говорит ни по какой шине , да и вообще я инвертор редко включаю , в основном напрямую 12 в юзаю без прпобразования в 220

це як? чи просто не користуєтесь нічим потужним в цей час як нема світла?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, sly сказал:

для понимания инвертором статуса батареи. Мой не понимает - он всегда мигает диодом заряда и всегла крутится вентилятор охлаждения. Это, в общем-то, не проблема. На каждый кулер я поставил контроллер оборотов с термодатчиком. Получается, что зарядом управляет не инвертор, а бмс. И например, когда напряжение батареи падает до критичного - бмс производит аварийное отключение, так как инвертор этого не понимает. Сколько таких отключений может пережить инвертор - хз.

Лично меня напрягает, когда что-то работает некорректно.

У меня инверторы включены всегда. На днях смотрел счетчик часов на бмс одной из батарей - не перезагружалась 450 дней. Кстати, когда срабатывает защитное реле, это не означает, что у меня обесточивается линия - инвертор переключается на батарею. Ни комп, ни какая-либо техника этого даже не замечают. На резервируемой линии - все важные потребители плюс все освещение. На остальных фазах - такие девайсы, как стиралка, посудомойка, розетки большинства помещений и т.п.

ну в мене три фази

в будинку є невідключаєма група ( тобто коли їдеш десь і тп, один автомат вимикає все крім цієї групи) це інтернет, відеонаглаяд, холодильник, морозилки та акваріум вони здається на одній фазі 

насос підключений до головного ввідного щита в гаражі

тобто інвертор я можу підключити на цю фазу в будинку і якщо насос на інший фазі, то просто вияснити на яку його перекинути в гаражі і все важливе буде від цього інвертора заживлене

дві морозилки можна буде відключати бо морозилки довго тримають холод ( тут до речі питання, в разі зникнення світла інвертор заживуть холодильник і морозилки миттєво чи їх треба буде запускати? якщо запускати то пускай струм та потужність  на трьох холодильних установках буде чималий)

 

alfa.solar/ru/gibridnyj-invertor-must-pv18-5248-pro-5kvt-id1097.html

 

такий норм іневртоо?

 

а яку батарею треба? під ці потреби, я зараз не про тип,а про характритсики

тобто холодильник, насос, інтернет, ТВ на 5-8 годин 

морозилки поки не враховуємо

бойлер працює від трифазного котла Протрем. сподівюась світло буде хоч кілька годин на добу щоб його нагріти нормально

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, sly сказав:

И например, когда напряжение батареи падает до критичного - бмс производит аварийное отключение, так как инвертор этого не понимает.

В мене навіть самий простий інвертор від віктрона (phoenix 24v/800va , взяв його б/в, вроді 6000 грн) без всяких там can шин дозволяє налаштувати напругу відключення. Тобто я так розумію достатньо виставити на інверторі чуть вищу напругу ніж на бмс і проблем немає.

Змінено користувачем vovarpd
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vovarpd сказал:

В мене навіть самий простий інвертор від віктрона (phoenix 24v/800va , взяв його б/в, вроді 6000 грн) без всяких там can шин дозволяє налаштувати напругу відключення. Тобто я так розумію достатньо виставити на інверторі чуть вищу напругу ніж на бмс і проблем немає.

я радий за вас. Але майже всі гібридні інвертори, які масово зараз ставляться, використовуються лише з батареями, без панелей, а в такому режимі налаштування не використовуються. До чого ваші 800ва, які використувуються, мабуть, для котла? Мова йде про потужні пристрої на весь будинок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, NBB сказал:

який генератор радите надійний

я не буду радити, це лише Ваш вибір і трохи пошуку інформації. Щось від 25-30 тис грн і до... 

Зараз буду брати в запас (вже четвертий) - скоріш за все хюндай, бо в ньго є вбудований ATS, хочу погратись...

2 часа назад, NBB сказал:

а яку батарею треба?

особисто мені комфортно з батареєю на 180 Ач 24в (тобто 4,3 кВт). Вистачає на добу з двома холодильниками, насосом, освітленням і хз чим ще. Тобто без чайника/стиралки/посудомийки - все використовується, як зазвичай. Вона мені коштувала дурних грошей на піку блекаутів, інакше брав би більшу. А от що потрібно Вам - ра***те. Це не важко. Підра***те, скільки потужності споживає Ваша найнеобхідніша техніка на добу (наприклад) - отримаєте мінімальну потужність батареї.

Я вже писав више - моя думка, що треба брати популярний інвертор, не дуже дорогий, а до нього вже батарею, на скільки грошей вистачить. Вистачить на 10 кВт батареї (наприклад) - чудово, беріть. Буде ще комфортніше (наприклад, можна стиралку або посудомийку запустити, не переживаючи, що до ранку не дотягнете, щоб підзарядитись генератором).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, NBB сказал:

такий норм іневртоо?

я такий планую ставити. Але знов ж - це мій вибір. Мені потрібна третя система, тому бюджет обмежений. Була б одна - може взяв би й deye. Але якщо з ним щось станеться - морально та материально пережити втрату буде важче. Я дивлюсь ще з цієї позиції

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, NBB сказал:

це як? чи просто не користуєтесь нічим потужним в цей час як нема світла?

за 5 часов отключений холодильнику ничего не будет  , на прошлой неделе от инвертора включал холодильник , всю ночь электроэнергии не было , я не знал когда включат и решил запустить холодильник от инвертора . Свет напрямую от 12 вольт ,через автомобильные зарядки - прикуриватели заряжаю гаджеты  . Бойлер , посудомойка , стиралка и прочее просто ждут , когда свет дадут .

зато я не окажусь в ситуации : накрылся вдруг инвертор , и вот вроде бы она , электроэнергия в батарее , а взять ее нельзя . 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, igorrius сказал:

за 5 часов отключений холодильнику ничего не будет

возможно, хотя зависит от холодильника. А возможно и будет. У меня самсунги side-by-side весьма быстро теряют холод (вижу по индикаторам температуры).

А вот насчет 5 часов отключений - думаю, это излишний оптимизм... У нас по ночам уже на дольшее время отключают...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, igorrius сказал:

зато я не окажусь в ситуации : накрылся вдруг инвертор , и вот вроде бы она , электроэнергия в батарее , а взять ее нельзя . 

по этому принципу не стоит и авто покупать, например. Поломается - вроде и бензин в ней есть, а использовать авто низя )))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...