Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужно пробурить скважину.

Юрий Киев

Рекомендовані повідомлення

Необходимо пробурить скважину в Броварском районе село Богдановка.

У соседа 40 м глубина говорит вода не очень.

Кто может взяться за это дело - жду предложений с ценой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Необходимо пробурить скважину в Броварском районе село Богдановка.

У соседа 40 м глубина говорит вода не очень.

Кто может взяться за это дело - жду предложений с ценой.

 

Вода нормальної питної якості у тих місцях знаходиться на глибинах 100-110м. Сеноманський горизонт.

Для складання обгрунтованої пропозиції необхідно уточнити вимоги до майбутньої свердловини:

- щодо якості води(питна, технічна);

- добова потреба у воді для питних і господарчих цілей;

- бажаний термін експлуатації свердловини і гарантії;

- тільки буріння свердловини, чи з облаштуванням об"єкту "під ключ"?;

- бажані терміни виконання замовлення;

 

Інформацію можете надіслати в приват.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.Питна.

2.Сім'я з п'ятьох осіб.

3.Ну не знаю,а які терміни бувають?

4.Мабуть треба порахувать і так і так.

5.На квітень.

P.S.скважина потрібна під насосну станцію - 50мм діаметра.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.Питна.

2.Сім'я з п'ятьох осіб.

3.Ну не знаю,а які терміни бувають?

4.Мабуть треба порахувать і так і так.

5.На квітень.

P.S.скважина потрібна під насосну станцію - 50мм діаметра.

 

1. п.1 неможливий при "P.S.скважина потрібна під насосну станцію - 50мм діаметра", або необхідно передбачити встановлення модулів водоочистки, у залежності від хім.аналізу і концентрацій забруднень у воді.

2. ~ 2-3 куб/год(для свердловин під занурювальний насос);

3. Термін експлуатації артезіанських фільтрових свердловин з металевих труб до 25 і більше років, з урахуванням ремонтно-відновлювальних робіт.

Для мілкотрубних(~50мм) від 1 до 3 років, може і більше. Ремонту не підлягають.

4. Вартість визначається у залежності від конструкції свердловини, матеріалу труб, ін. Для мілкотрубних(~50мм) вартість буріння десь 100-150 грн/м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Ну що - вода у сусідів погана,скважини на 40 метрів - у всіх багато заліза,мабіть візбму ще по літру води в них да здам на аналіз .

Мені запропонували зробити скважину на 80-85 метрів діаметром 60мм й поставити насосну станцію Сайер ,начебто,яка підіймає воду с такої глибини.

Коштує така скважина - 1 метр скважини с трубою - 100 грн,станція - 8тис.грн.

От не знаю - а яка вода по якості може бути с такої глибини,І взагалі чи є сенс робити саме таку скважину?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну що - вода у сусідів погана,скважини на 40 метрів - у всіх багато заліза,мабіть візбму ще по літру води в них да здам на аналіз .

Мені запропонували зробити скважину на 80-85 метрів діаметром 60мм й поставити насосну станцію Сайер ,начебто,яка підіймає воду с такої глибини.

Коштує така скважина - 1 метр скважини с трубою - 100 грн,станція - 8тис.грн.

От не знаю - а яка вода по якості може бути с такої глибини,І взагалі чи є сенс робити саме таку скважину?

 

На 80-85 м. вода будет с железом отднозначно, для того чтоб вода была хорошо качества необходимо делать на следующий горизонт Сеноманский с конструкцией в две колонны, либо делать на 40 м и ставить фильтрацию воды.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И мне нужно скважина в начале Блыставицы. Но я ищу эконом вариант около 40 м. Какие есть варианты?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...
Ну що - вода у сусідів погана,скважини на 40 метрів - у всіх багато заліза,мабіть візбму ще по літру води в них да здам на аналіз .

Мені запропонували зробити скважину на 80-85 метрів діаметром 60мм й поставити насосну станцію Сайер ,начебто,яка підіймає воду с такої глибини.

Коштує така скважина - 1 метр скважини с трубою - 100 грн,станція - 8тис.грн.

От не знаю - а яка вода по якості може бути с такої глибини,І взагалі чи є сенс робити саме таку скважину?

 

Лично я хочу в том же районе бурить 36 метров. А Вы не могли бы дать координаты тех, кто Вам сделал такое предложение?

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

А во сколько, примерно, обойдется 1м бурения, для 100м глубины в районе Шпитьки-Неграши (5 км от Мрии, по Житомирской трассе) с последующей установкой нужного Грундфоса (или другого) и аккумулятора? Можно ли устанавливать аккумулятор в приямок?

Спасибо :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А во сколько, примерно, обойдется 1м бурения, для 100м глубины в районе Шпитьки-Неграши (5 км от Мрии, по Житомирской трассе) с последующей установкой нужного Грундфоса (или другого) и аккумулятора? Можно ли устанавливать аккумулятор в приямок?

Спасибо :)

под грундфос необходимо минимум 90 мм, для этого вам будут бурить под 125ю трубу. Минимальный ценник,который я встречал по такому бурению - это 40 долларов метр (мне бурили по 50/метр)

т.е. готовая промытая скважина с сетч. фильтром обойдется в р-не 4000-5000 долларов.

га можно установить в утепленный приямок

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

т.е. готовая промытая скважина с сетч. фильтром обойдется в р-не 4000-5000 долларов.

га можно установить в утепленный приямок

спасибо, иду скрести по сусекам )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А во сколько, примерно, обойдется 1м бурения, для 100м глубины в районе Шпитьки-Неграши (5 км от Мрии, по Житомирской трассе) с последующей установкой нужного Грундфоса (или другого) и аккумулятора? Можно ли устанавливать аккумулятор в приямок?

Спасибо :)

 

В районе Шпитьки- Неграши не 100м, а 85-90. Можно одной колоной. (Полтавы нет, а Бучак, практически, обезвожен)...

ГА установит в приямок можно, только что б кольца были "заводские", и диаметром 1,5 м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В районе Шпитьки- Неграши не 100м, а 85-90. Можно одной колоной. (Полтавы нет, а Бучак, практически, обезвожен)...

ГА установит в приямок можно, только что б кольца были "заводские", и диаметром 1,5 м.

странно, сосед сказал, что ему на 100 били. 85-90 - это Бучак? А Сеноманский там есть/глубоко?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

странно, сосед сказал, что ему на 100 били. А какой горизонт на 85-90?

 

Для більш точного прогнозу потрібно знати координати Вашої ділянки в плані і висоту над рівнем моря (Google Earth дасть можливість самотужки визначити необхідні параметри).

Природньо, що у сусіда і свердловина глибже, і жінка краще, і в руках у нього більше.:pardon:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Природньо, що у сусіда і свердловина глибже, і жінка краще, і в руках у нього більше.:pardon:

:) ну жінка в мене сто відсотків краще, але ж не в цьому річ :)

за що купив, за те й продаю, ви розумієте )

 

50°23'59.1526''N

30°5'23.41''E

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:) ну жінка в мене сто відсотків краще, але ж не в цьому річ :) за що купив, за те й продаю, ви розумієте )

50°23'59.1526''N

30°5'23.41''E

 

Схоже на те, що в кущах перед Личанкою, правіше дороги з Неграшів, Вам потрібно розраховувати на бучакський водоносний горизонт, дійсно, глибиною ~100 метрів.

Змінено користувачем МАМАЙ
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схоже на те, що в кущах перед Личанкою, правіше дороги з Неграшів, Вам потрібно розраховувати на бучакський водоносний горизонт, дійсно, глибиною ~100 метрів.

 

Працював "в кущах перед Личанкою, правіше дороги з Неграшів"

По факту свердловина 82 м (Сеноман?). У сусіда 60м (залізо) (Бучак?).

Що тоді на 100м???

Ось ці координати (500 м від ТС) 50.39865670226156 30.095844268798828

Поряд в Неграшах той самий горизонт на 87м. (на 30-ти зневодена Полтава)

Далі в Ясногородці вже на 60-65 залізо, і води майже нема. На 85-87 все добре...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...