Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шановні профі, допоможіть будь ласка спроектувати

Legalize

Рекомендовані повідомлення

Шановні профі,

я у своїй будові підійшов до опалення. Якщо у когось є час і натхнення - допоможіть будь ласка визначитися з розстановкою радіаторів, кількістю ребер. Чи правильно я розкидав їх по контурах?. В будинку також планується тепла підлога - порадьте, якою трубою її розводити, на яку максимальну площу, який пиріг правильний?

 

За схему обвязки моєї котельної розрахуюсь хорошим алкоголем.

Можливо, комусь цікаво буде також все це потім змонтувати за розумну ціну.

 

Будинок 220 кв.м.

Котел планується Vitopend 100W 30 кВт. (+ бойлер?)

 

В атачі, крім моїх скетчів, - бланки поверхів на випадок, якщо в когось дійдуть руки намалювати своє бачення.

 

Дякую всім, хто відгукнеться.

Сам я - не сантехнік і не інженер.

1930477223_1.JPG.5a6c10bbc64addf7a822e1ab54584be5.JPG

2088417900_2.JPG.14fe5b28245fb090b5b9db4c4ba4657e.JPG

1411042716_1.JPG.5b86d0a211f45e25b2f8f0f0e82d1e4c.JPG

1481184479_2.JPG.669c2138108625ef0cde0f8f69976187.JPG

1076359655_1.JPG.60cd5099e1e3c8e945b10451f8f72cc9.JPG

2111089374_2.JPG.37c9ac6dcd693c19c3a6d9d84dd7b9fd.JPG

1723065011_1.jpg.b01efdb2a1dfad5a9b25bd6825d1afe2.jpg

855167611_2.JPG.9c14d2422a45430d761be9ba73bd9354.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.....якою трубою її розводити....

По типам труб и производителям у вас есть предпочтения?

С полом - проще всего. Или полиэтилен, или металлопластик.

 

Системная гарантия от производителя нужна?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для того что бы можно было Вам оказать какую либо существенную помощь не достаточно информации и о Ваших желаниях и чисто технической. Для правильного расчета радиаторов желательно знать обьем а не площадь, а также определить тип радиатора алюминий, сталь, биметал, чугун? Какая высота подоконых проемов? Для теплого пола необходимо знать тип отделочного материала, что бы была возможность определьть тепловую нагрузку размер петель и т.д. Поэтому лучше сначала определится с материалами и оборудования ,а исходя из этого заниматся проектированием системы.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні профі,

я у своїй будові підійшов до опалення. Якщо у когось є час і натхнення - допоможіть будь ласка визначитися з розстановкою радіаторів, кількістю ребер. Чи правильно я розкидав їх по контурах?. В будинку також планується тепла підлога - порадьте, якою трубою її розводити, на яку максимальну площу, який пиріг правильний?

 

Ответы на Ваши вопросы можно сформулировать после проведения расчета теплопотерь и гидравлического расчета системы отопления, водоснабжения. После расчетов будут ясны величины отопительных приборов, диаметры трубопроводов, арматуры, параметры теплого пола и др. Можете заказать эту работу у нас.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы точно не сантехник???

Ужь очень лихо вы распределили отопление по веткам.....как убд-то из моей головы выняли....оптимально с точки зрения экономии материала и управляемости в процесе эксплуатации

 

Стосовно "свого бачення". Руки не дійдуть, тому що ви досить розумно самі все намалювали. Молодець!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где это построено? .... так, из любопытства....

 

на картинках слово написано западными литерами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую усім за відгуки.

 

Korni - по трубах - будуть МП, виробника визначу по ціні, пораду питав по діаметрах (якого діаметру в підлогу? а яким розводити між радіаторами?) Системна гарантія, яка зробить мій проект значно дорожчим, - мене не цікавить.

 

 

Вечный

Радіатори алюмінієві, обєм приміщення 883 куба. Висота підвіконних пройомів - 80 см, в кухні і санвузлах - 100 см, в еркері - 40 см.

Тип матеріалу - плитка в коридорі, кухні, санвузлах. Ламінат - в залі (де камін), в столовій (де еркер), в кімнаті над гаражем.

 

 

Пролін

Скільки коштує візит вашого спеціаліста, який все сам заміряє, подивиться і порахує? відразу попереджу - я не прихильник замовляти фірмовий монтаж за невиправдані гроші і т.д., в мене навіть прораба не було протягом всієї будови

 

murava

збудовано в Березівці (18 км по Житомирській трасі).

 

 

Сергей_84

я працюю на телебаченні, але цей форум читаю в міру можливості і теоретичних відповідей тут можна знайти достатньо. за комплімент - дякую.

 

 

Стіна: штукатурка - ППС 100мм - газобетон на клей 300мм - штукатурка

Цокольного поверха немає.

 

Фото фактичної хатинки:

750932861_755.thumb.jpg.5438169d3019a0e9c9efb47ab774dd5f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я одному чоловіку з телебачення робив опалення в Круглику, звати Долина Валентин Дмитрович і син його на 1+1 ,може знаєте їх.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую усім за відгуки.

 

Пролін

Скільки коштує візит вашого спеціаліста, який все сам заміряє, подивиться і порахує? відразу попереджу - я не прихильник замовляти фірмовий монтаж за невиправдані гроші і т.д., в мене навіть прораба не було протягом всієї будови

 

Если понадобится визит, то потребуется покрытие стоимости бензина.

Но возможно визит и не понадобится. Для создания предложения нужна архитектурная часть проекта с описанием ограждающих конструкций. Вы можете передать ее по эл.почте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Удачи!....

:D

 

Шановний Korni,

 

я з величезним задоволенням читав звіт про Ваше будівництво. Дійсно, було дуже цікаво спостерігати все в розвитку. Наскільки я зрозумів, - Ви до сантехніки теж підійшли порівняно недавно, і змогли самі все успішно реалізувати. Це і спонукає таких як я "читачів" розібратися у всьому і тільки потім витрачати свої гроші.

 

Справді, виробника потрібних мені труб я буду обирати на основі цінових пропозицій. І ціна буде - середня+.

 

Удачі й Вам, щиро!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если понадобится визит, то потребуется покрытие стоимости бензина.

- це не проблема

 

 

Но возможно визит и не понадобится.

- а це дуже насторожує) ви ж не телевізійник, щоб на відстані малювати проекти?)

 

 

Для создания предложения нужна архитектурная часть проекта с описанием ограждающих конструкций. Вы можете передать ее по эл.почте.

- вибачте за невігластво, - "ограждающие конструкции" - в моєму розумінні - це паркан, уточніть будь ласка термін профі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-

 

- а це дуже насторожує) ви ж не телевізійник, щоб на відстані малювати проекти?)

 

.

 

повірте, на початковому етапі розрахунку цього достатньо. Це дозволяє побудувати кошторис в межах похибки +-3-4%

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

повірте, на початковому етапі розрахунку цього достатньо. Це дозволяє побудувати кошторис в межах похибки +-3-4%

 

ОК,

 

вірю, звичайно. Я для цього сюди і прийшов). Який сенс інакше спілкуватися з людьми, котрим не віриш?

 

 

Правда, мене кошторис поки-що менше цікавить, ніж принципова схема. От коли я "пересплю" зі схемою, тоді, мабуть, почну думати над її ціною і способами реалізації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- це не проблема

- а це дуже насторожує) ви ж не телевізійник, щоб на відстані малювати проекти?)

- вибачте за невігластво, - "ограждающие конструкции" - в моєму розумінні - це паркан, уточніть будь ласка термін профі.

 

Под архитектурной частью проекта я имел в виду поэтажные планы с экспликацией помещения, разрезы и фасады с описанием ограждающих конструкций. Если Вы указали некоторые планы в начале - я предположил, что архитектурная часть проекта у Вас есть и не надо будет делать замеры с выездом на учаток. Под ограждающими конструкциями я имел в виду описание пирога пола, наружных и внутренних стен перекрытий кровли, окон, дверей, ворот гаража с указанием толщины каждого слоя и используемого материала. Так как Вы описали наружные стены. Если Вы укажите марку или плотность газобетона - это добавит точности расчетам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Под архитектурной частью проекта я имел в виду поэтажные планы с экспликацией помещения, разрезы и фасады с описанием ограждающих конструкций. Если Вы указали некоторые планы в начале - я предположил, что архитектурная часть проекта у Вас есть и не надо будет делать замеры с выездом на учаток. Под ограждающими конструкциями я имел в виду описание пирога пола, наружных и внутренних стен перекрытий кровли, окон, дверей, ворот гаража с указанием толщины каждого слоя и используемого материала. Так как Вы описали наружные стены. Если Вы укажите марку или плотность газобетона - это добавит точности расчетам.

 

дякую, тепер зрозумів.

 

поміряю і виложу:

1. 4 фасади з проекту

2. площу перекриття (всюди Брего)

3. площу і пиріг даху (металочерепиця Рууккі)

4. площу вікон (Рехау, 2-х камерні з різною товщиною камер)

5. площу дверей

6. площу гаражних воріт (Хьорманн вертикальний найпростіший)

7. Газобетон Обухівський, щільності не знаю, все життя думав, що він весь однаковий.

 

 

і ще поправочка - проект, намальований в худенькій польській брошурі (це виявилась найдорожча книжка в моїй бібліотеці;-)) і реальний будинок - це небо і земля, ви краще за мене це знаєте

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОК,

 

вірю, звичайно. Я для цього сюди і прийшов). Який сенс інакше спілкуватися з людьми, котрим не віриш?

 

 

Правда, мене кошторис поки-що менше цікавить, ніж принципова схема. От коли я "пересплю" зі схемою, тоді, мабуть, почну думати над її ціною і способами реалізації.

 

 

вам потрібні діаметри трубопроводів і схема обвязки котла???

Все інше ви і самі вже зробили

 

 

ааа...ще напевно підбір радіаторів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вам потрібні діаметри трубопроводів і схема обвязки котла???

Все інше ви і самі вже зробили

 

 

ааа...ще напевно підбір радіаторів

 

саме так, мені потрібне бачення моєї системи опалення, я хочу знати, з чого вона повинна складатися і як повинна працювати. правду я можу знайти тільки на форумі, бо кожна опалювальна кантора, куди я подзвоню, буде впарювати виключно свою філософію. тому я і звернувся до профі тут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.... правду я можу знайти тільки на форумі, бо кожна опалювальна кантора, куди я подзвоню, буде впарювати виключно свою філософію. тому я і звернувся до профі тут.

 

"У каждого - своя война".

 

Так и тут - у каждого монтажника и проектанта свое видение системы и алгоритма ее работы, поскольку каждая задча имеет множество решений и не факт, что это множество конечно....

 

Каждый их нас, монтажников, будет впаривать Вам все равно свою философию - поэтому искать беапеляционной правды в среде монтажников, увы Вам не прийдется : либо Вы дойдете до всего сами эволюцтонным путем через изучени теории, либо Вы доверитесь кому-то и примете его философию, которая, увы, всегда субъективна....

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы сами хотите делать систему?

 

Ні, сам я не зроблю.

... я не вмію паклю намотувати і поки-що не відрізняю 3-х ходового змішувача від 2-х ходового, не кажучи про те, що мене нема жодного інструмента для монтажу.

 

Сергій, я буду шукати спеціаліста, який це зробить, але після того, коли я сам зрозумію, яку задачу йому поставити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"У каждого - своя война".

 

Так и тут - у каждого монтажника и проектанта свое видение системы и алгоритма ее работы, поскольку каждая задча имеет множество решений и не факт, что это множество конечно....

 

Каждый их нас, монтажников, будет впаривать Вам все равно свою философию - поэтому искать беапеляционной правды в среде монтажников, увы Вам не прийдется : либо Вы дойдете до всего сами эволюцтонным путем через изучени теории, либо Вы доверитесь кому-то и примете его философию, которая, увы, всегда субъективна....

 

Згоден ну или согласен. как кому удобно

 

Правда общие принцыпы построения, различия между материалами можно на форуме почерпнуть.

Для топикстартера совет: пройдитесь для начала по веткам где обсуждаются разные системы трубопроводов, после этого выбор остальных частей системы отопления покажется легким)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згоден ну или согласен. как кому удобно

 

Правда общие принцыпы построения, различия между материалами можно на форуме почерпнуть.

Для топикстартера совет: пройдитесь для начала по веткам где обсуждаются разные системы трубопроводов, после этого выбор остальных частей системы отопления покажется легким)))

 

я перечитав майже всю "класику" тут) більше того, для себе вирішив:

1. ігнорувати Упонор

2. труба Pex-Al-Pex

3. котел Віссманн не-конденсаційний, до 30 кВт

4. алюмінієві радіатори

5. ТП не більше 16кв.м. на контур

 

6. тут є з ким поговорити опівночі))))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

6. тут є з ким поговорити опівночі))))))

 

Іноді тут є з ким поговорити і в 3 ночі)))))

 

але не сьогодні, через 6 годин вставати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...