Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Беспредел ПриватБанка

Said

Рекомендовані повідомлення

12 хвилин тому, US7IGN сказав:

Так що мали повернути якщо не списували?

Ви ще каву не пили нинька? Для мене списання було, кошти зняло. У мене є фіскальний чек про оплату/списання. У мене є чек про повернення (а не скасування оплати), а зарахування нема. А на додаток зникає інформація про оплату. між чеками понад тиждень часу а відповідно десятки операцій по карті. Я знаю що кошти знімались а повернення нема. Звідси зрозумілі емоції і переживання. 

Внутрішні заморочки банків мені не знайомі, про це ніхто не розповідає. У мене нема можливості наочно проконтролювати що мало місце.

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, porterlv сказал:

Виявилось, що кошти при безпечній покупці на Промі не списуються а заморожуються (на 11 днів), хоча в П24 відображаються як успішне списання. Оскільки товар повернуто - фактичного списання не було, просто скасовується заморозка.

що написано те й прочитано

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так это часто так. Система эквайринга так работает. Деньги блочат, а списывается потом. И были приколы с курсом при оплатах за границей - что списывало не по курсу в день покупки (блокировки), а по курсу в день фактического списания. Были проблемы у людей - несанционированные овердрафты и прочие неприятности. И приват первый сказал и сделал, что курс будет фиксировать на дату блокировки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...