Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Беспредел ПриватБанка

Said

Рекомендовані повідомлення

Такие счета в сабже висят десятилетиями (спящий счёт, в их терминологии). Закрывать только через поход в сабж лично.

У меня такой висит. Ходил лично. Дважды. Закрыть не удалось. Как закрыть я знаю - но не хочу напрягать людей. Простым походом простого смертного счет не закрыть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Внимание. вопрос!!!

пусть они висят где хотят! Исполнительная туда доберется или нет? Де факто это не деньги владельца карты\счета

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что значит доберется? До счета конечно доберется, сам же Приват его и сдаст. Карты вообще её не будут интересовать - у них же нет пин-кода. И у банка его нет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может я неправильно формулирую вопрос? Какие деньги есть на счету? В т.ч. и кредит что предлагает банк? Или только собственные средства клиента?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может я неправильно формулирую вопрос? Какие деньги есть на счету? В т.ч. и кредит что предлагает банк? Или только собственные средства клиента?

 

Собственные средства

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть и менее жадные банки…

 

 

дело не в жадности

есть такое понятие - "заградительный тариф"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ось минулого року відбулась така ситуація.

 

з управління соцзахисту була компенсація коштів на оформлену і зареєстровану на дружину картку від ощадбанку, гроші надійшли все нормально. ось через місяць телефонують з того ж соцзахисту і кажуть чи не отримали ми ще додаткові кошти але на картку рахунок приват який зареєстрований на дружину. дружина мені відповіла що вона ніколи ніяких даних своїх не передавала в приват, і має лише картку від ощадбанку. почали виясняти що і як, виявляється на дружину оформлений якийсь транзитний рахунок в приватбанку і на нього дійсно поступили кошти :shock: але ж вона там ніколи нічого не оформляла. тепер було 5-6 походів в приватбанк , відразу хотіли написати заяву на повернення коштів на організацію яка їх перерахувала, сказали для того треба оформити картку, оформили картку після того виявилось що таку заяву не треба писати а та організація сама має звернутись з таким запитом. зараз дружина має іти закривати картку і рахунки.

 

ось питання звідки в приватбанку її дані для відкриття рахунку якогось транзитного рахунку і чого це зроблено без відома особи. :evil:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зараз дружина має іти закривати картку і рахунки.

О! Розкажете про успіхи. Дуже цікаво буде послухати.

ось питання звідки в приватбанку її дані для відкриття рахунку якогось транзитного рахунку і чого це зроблено без відома особи

У ПБ гарна служба безпеки й розвідки :) .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скоріш за все організація помилково перерахувала кошти у Приватбанк, так як особа не є клієнтом банку, вони зависли на транзитному рахунку. Щоб їх отримати, потрібно з паспортом і кодом прийти в банк й отримати ці кошти у касі банку.

У Приватбанку немає повних відомостей про особу, яка не є їх клієнтом, тільки П.І.Б., що зазначені у платіжних документах організації, яка перерахувала кошти.

Я сам особисто з таким стикнувся, коли мені перераховували кошти на банк, у якому я не обслуговувався. Працівник банку дуже наполегливо намагався мені "втюхати" їх картки та й коли отримував кошти в касі банку, вони у платіжках крім номеру паспорту писали ще й адресу реєстрації, що мені не подобалось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скоріш за все організація помилково перерахувала кошти у Приватбанк, так як особа не є клієнтом банку, вони зависли на транзитному рахунку. Щоб їх отримати, потрібно з паспортом і кодом прийти в банк й отримати ці кошти у касі банку.

У Приватбанку немає повних відомостей про особу, яка не є їх клієнтом, тільки П.І.Б., що зазначені у платіжних документах організації, яка перерахувала кошти.

Я сам особисто з таким стикнувся, коли мені перераховували кошти на банк, у якому я не обслуговувався. Працівник банку дуже наполегливо намагався мені "втюхати" їх картки та й коли отримував кошти в касі банку, вони у платіжках крім номеру паспорту писали ще й адресу реєстрації, що мені не подобалось.

 

мені ці гроші й не потрібні були, ці що мали оплатити то вони надійшли на іншу картку іншого банку. ці гроші мали вернутись платнику.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коли мені перераховували кошти на банк, у якому я не обслуговувався.

 

це взагалі як таке можливо ? вони ж мають автоматично повернутись відправнику

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені ці гроші й не потрібні були, ці що мали оплатити то вони надійшли на іншу картку іншого банку. ці гроші мали вернутись платнику.

 

То нахіба ви ходити до Привату? Хай той то переказав цим займається.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

після того виявилось що таку заяву не треба писати а та організація сама має звернутись з таким запитом. зараз дружина має іти закривати картку і рахунки.

Якщо платіж пройшов банк не має права повертати гроші навіть якщо платник напише заяву, у т.ч. помилково перераховані - лише якщо косяк банку. Єдине що можуть це подзвонити отримувачу і попросити повернути самостійно

Тут 100% проблема платника

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос знатокам. "Есть" кредитка привата, она типа есть, но в кабинете срок действия до 6/18. Она есть или ее де факто нет? Вопрос связан с зачисткой счетов для судебного исполнителя.

Картка це інструмент доступу до рахунку, як ключ до замка. Можете через касу оплачувати/знімати/поповнювати рахунок, можете через веббанкінг робити перекази з рахунку, можете через банкомати,інтернет,термінали оплачувати з використанням реквізитів карти

 

У даному випадку є просто поточний рахунок, до якого може бути відкрита карта.

 

Кредитка тут мається на увазі карта з кредитним лімітом, чи звичайна дебетна карта?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какие деньги есть на счету? В т.ч. и кредит что предлагает банк?

Ваш кредитный лимит это не деньги,а оценка банком степени доверия к клиенту с точки зрения его платёжеспособности.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пусть они висят где хотят! Исполнительная туда доберется или нет? Де факто это не деньги владельца карты\счета

Налагается арест на счет (на личные средства - не кредитные), карта или карты блокируются автоматом. Данные об открытых счетах берут от налоговой. Туда информация заходит тоже автоматом при открытии любого счета. Если риск не получать с данного счета пенсию - через пару дней открываете счет с картой в другом банке и переводите пенсию туда.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кредитный лимит это не деньги,а оценка банком степени доверия к клиенту

Серьезно? И банк не учитывает в своем балансе эти "не деньги"? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как он должен учитывать потенциальную возможность кем-то когда-то взять кредит, который может так никогда и не быть взятым?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Налагается арест на счет (на личные средства - не кредитные), карта или карты блокируются автоматом. Данные об открытых счетах берут от налоговой. Туда информация заходит тоже автоматом при открытии любого счета. Если риск не получать с данного счета пенсию - через пару дней открываете счет с картой в другом банке и переводите пенсию туда.

 

При арешті рахунку карта не блокується, бо вона є власністю банку. Клієнт не порушив умови договору, щоб у банку були підстави для додаткового блокування карти. В ухвалах суду є рішення накласти арешт на сам рахунок, чи на певну суму.

Інша справа коли судова справа стосується ситуації, яка може негативно вплинути на банківську репутацію клієнта. Тут банк оцінивши потенційні ризики може вчинити згідно своїх внутрішніх політик, навіть має право відмовити в продовженні ділових стосунків.

 

Пенсійні виплати гарантовані державою , суд не має права заборонити людині їх отримувати.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При арешті рахунку карта не блокується, бо вона є власністю банку. Клієнт не порушив умови договору, щоб у банку булит' підстави для додаткового блокування карти. В ухвалах суду є рішення накласти арешт на сам рахунок, чи на певну суму.

Пенсійні виплати гарантовані державою , суд не має права заборонити людині їх отримувати.

Вы не знакомы с нашей "юриспруденцией", и банковской системой - при аресте счета, карта блокируется автоматически.
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И банк не учитывает в своем балансе эти "не деньги"?

Не знал,что баланс банка имеет отношение к заёмщику...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваш кредитный лимит это не деньги,а оценка банком степени доверия к клиенту с точки зрения его платёжеспособности.

У банка Х є 2 клієнти. Один вкладник і один позичальник. Якщо вкладник розмістив депозит на 100 грн, то банк не може встановити позичальнику кредитний ліміт у 1000 грн. чому?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У банка не один вкладник. Кредитним лімітом не всі користуються. Тому приклад невдалий. Це як з ТП - потужність ТП значно менша за сумарну приєднану потужність абонентів, бо вони не споживають замовлену потужність усі одночасно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы не знакомы с нашей "юриспруденцией", и банковской системой - при аресте счета, карта блокируется автоматически.

 

При арештованому рахунку клієнт все одно не зможе провести видаткові операції по карті. Нема сенсу її блокувати. банк виконує те, що вимагає суд.

Не потрібно розказувати про юриспруденцію. 99% співробітників судів, прокуратури і поліції мають фінансову грамотність на рівні випускника школи. ті ухвали пишуться по шаблону. Навіть не перечитують що вони підписали. Те саме як студент бакалавр приходить на захист дипломної роботи, а в першому абзаці вступу написано "метою даної магістерської роботи є "

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому приклад невдалий. Це як з ТП - потужність ТП значно менша за сумарну приєднану потужність абонентів, бо вони не споживають замовлену потужність усі одночасно.

 

Коефіцієнт одночасності - для СТ під 200 ділянок становить 0,2.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...