Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Из чего сейчас можно сделать подоконники?

Хтось

Рекомендовані повідомлення

а зачем у влагостойкой столешницы мазать олифой торцы? и если уж и мазать, то почему не силиконом? насчет горячего - верзалит не боится горячего?

Писали, что не боится. Кастрюлю с кашей ставили, про гарячую сковородку не ответили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мозаикой никто не пробовал облицевать стандартный ж/б подоконник?

 

Хороший вариант, только следите чтобы окно потом открывалось

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мозаикой никто не пробовал облицевать стандартный ж/б подоконник?

Наверное неплохе должно быть, кстати можно на откосах сделать вкрапления из той же мозаики

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кв метр хорошей мозайки ( мне хватает на два подоконника) стоит как два верзалитовских подоконника. При этом за верзалитовским нет необходимости ухаживать (кроме уборки пыли);-)
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Писали, что не боится. Кастрюлю с кашей ставили, про гарячую сковородку не ответили.

Для особо пытливых, дабы развеять все раздумья и сомнения, дома провели жестокое испытание.

Посмотреть можно здесь:

Если возникнут ещё вопросы и пожелания, мы готовы продлить съёмки "саги", о нелёгкой жизни подоконников в нашем быту.:evil:

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...
Цікавлять фото верзаліта "світлий дуб" в реальному інтер'єрі, в хорошій якості. Можливо хтось такі підвіконники вже встановлював ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можем отправить образец подоконника. Посмотрите так сказать "в живую".

та ні, дякую. у Львові є фірми які тим займаються (я навіть білого кольору вже купив підвіконник в іншу кімнату і він мені подобається - надійно виглядає), обіцяли підвезти взірці на днях.

 

так як тема про підвіконник взагалі то потрібна загальна консультація.

дизайнери запрограмували таке:

993746898_-3_small.jpg.a61f5dbe065fcb198aedffebd1878185.jpg

довгий 6м метровий підвіконник, шириною 65см (25 відкос + 40 в кімнату), ну думаю 60см (макс. в верзаліта ширина) тоже нормально буде. ну малювати то одне, а реалізувати то трохи інше.

 

підвіконник має перейти в "стінку". постане проблема пошуку матеріалу для стінки який би 1:1 відповідав кольору підвіконника. може у верзаліта крім підвіконників є якісь інші матеріали для моєї задачі (щоб і підвіконник зробити і відразу меблі з таким же декором) ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я у себя дома сделал вот такой,из плитки.Стойкий к механическим повреждениям да и цвет можно подобрать под интерьер любой.

PICT2303.JPG.7314899db1a20805d43207fb8dc1c8f8.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та ні, дякую. у Львові є фірми які тим займаються (я навіть білого кольору вже купив підвіконник в іншу кімнату і він мені подобається - надійно виглядає), обіцяли підвезти взірці на днях.

 

так як тема про підвіконник взагалі то потрібна загальна консультація.

дизайнери запрограмували таке:

[ATTACH]153578[/ATTACH]

довгий 6м метровий підвіконник, шириною 65см (25 відкос + 40 в кімнату), ну думаю 60см (макс. в верзаліта ширина) тоже нормально буде. ну малювати то одне, а реалізувати то трохи інше.

 

підвіконник має перейти в "стінку". постане проблема пошуку матеріалу для стінки який би 1:1 відповідав кольору підвіконника. може у верзаліта крім підвіконників є якісь інші матеріали для моєї задачі (щоб і підвіконник зробити і відразу меблі з таким же декором) ?

На вашому місці я б відмовився від Верзаліту. Потрібно щоб меблі і підвіконня виготовили в одному місці. І бажано щоб це було тверді породи деревини.

 

Взагалі верзаліт не буде виглядати як на малюнку - буде гірше. На малюнку у вас дерево.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавлять фото верзаліта "світлий дуб" в реальному інтер'єрі, в хорошій якості. Можливо хтось такі підвіконники вже встановлював ?

Да, интерестное решение, хотелось бы по подробнее рассмотреть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На вашому місці я б відмовився від Верзаліту. Потрібно щоб меблі і підвіконня виготовили в одному місці. І бажано щоб це було тверді породи деревини.

дерев'яні підвіконники варіант звичайно.

 

але є деякі недоліків перед верзалітом.

 

- нестабільна якість (залежить від майстра, від дерева і т.п.), а верзаліт провірена технологія. де б я не купив верзаліт - він залишається верзалітом :)

- нестабільні розміри (боюсь що розтріскаються або їх покрутить під впливом сонця і вологи. особливо такі довгі підвіконники як в мене)

- і як виявилося щось тяжко у Львові знайти майстрів. може не там шукаю. одного порадили дизайнери, але він вже місяць не може оприділити якусь ціну на ті вироби :)

 

 

хотя от в мене в знайомого є дерев'яні підвіконники то він їх дуже хвалить. каже вже 10 років стоять, якось там полаковано, нічо не крутить, не вигорають і т.п. але контактів майстрів вже незбереглось.

 

Взагалі верзаліт не буде виглядати як на малюнку - буде гірше. На малюнку у вас дерево.

от це я хотів знати, чи щось схоже получиться чи ні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чи існують ламіновані підвіконники зі структурою дерева ?

тобто не просто як пласмаса на ощуп, а з рельєфом.

 

от як цей ламінат:

www.quick-step.com/europe/ua/ru/floor/418315.aspx

в реальності виглядає як імітація дерева.

 

от такий би підвіконник був в сам раз. получились би всі плюси ламіната в плані зносостійкості і візуальний вигляд дуже наближений до дерева. щось неможу нагуглити нічого підходящого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чи існують ламіновані підвіконники зі структурою дерева ?

тобто не просто як пласмаса на ощуп, а з рельєфом.

 

от як цей ламінат:

www.quick-step.com/europe/ua/ru/floor/418315.aspx

в реальності виглядає як імітація дерева.

 

от такий би підвіконник був в сам раз. получились би всі плюси ламіната в плані зносостійкості і візуальний вигляд дуже наближений до дерева. щось неможу нагуглити нічого підходящого.

На мою думку, вам потрібно шукати гарного столяра. Все одно він вам ще не раз знадобиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прозондував трохи ринок і получив таке по підвіконниках.

 

1. Шукав столяра.. одного знайшов. отримав пропозицію по цьому підвіконнику на 6 метрів з якогось єврощита - 1300$. для мене дорогувато та і здається непрактичним в експлуатації.

 

2. Дивився вживу верзаліт світлий дуб. непогано виглядає, мене б влаштувало, і на дотик достатньо приємний і по ціні значно дешевше получиться. мінус - трохи недостатньо 550мм ширини.

 

цікавить як вживу (в нас на фірмах таких нема ніде) виглядає така модель верзаліту

werzalit.com.ua/podokonniki/podokonniki-system/

CF 65/4 серія System

чи є там такий паз в місці переходу підвіконник в "капінос" як на схемі, чи там просто плавний перехід як в звичайного верзаліта ?. можливо хтось має фото.

 

3. розглядав столешниці ARPA водостійкі. по ціні порядка 300 грн метр погонний (4200х800 розмір, що практично ідеально вписується в мою іншу кімнату . там потрібно 3900х650). найдешевший варіант получається і декори там є теж красиві. вживу на ощуп приємні.

короче підходить всім і по ціні добре :)

але є таке питання. мені потрібно такий же декор для меблів. я бачу що продаються пластики HPL від тої ж ARPA аналогічного декору як і столешниці. чи можливо в подальшому купити цей пластик, і "обклеїти" ним мої меблі або інші вироби (стінові панелі з мдф наприклад) ? ясно що не самостійно, але чи це може зробити якийсь майстер по меблях, чи це суто заводська процедура і треба шукати відповідний станок в області ? :)

 

4. Український виробник LuxeForm www.luxeform.ua/

в нього є також підходящі столешниці . ціна теж +- нормальна, просто в таких розмірах як мені потрібно вона вже наближається до ARPA. але в них є стінові панелі які мені теж будуть потрібні, і там з підбором декору до столешниці проблем небуде - тому розглядаю і цього виробника. хто що може про нього сказати ? вартий уваги цей виробник чи ні ?

 

 

і ще питання. хто може приблизно сказати вагу стандартної столешниці з ДСП формату 4200x800x38 ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Берите Арпу, вес примерно 60 кг, пластиком можно обклеить, но это небюджетно.

так і зроблю.

 

а на сам пластик ціни я знайшов. а робота скільки +- така коштує ?

 

наприклад от мені вдоль стіни треба буде мебельний щит. 4000х860.

готова столешниця ARPA туда недуже підходить. тому теоретично я би туда хотів поставити грубо кажучи лист мдф і обтянути його тим пластиком ARPA яким обтянута столешниця.

 

хотілося би зорієнтуватися наскільки в % це буде дорожче від готової столешниці ? хотя б якийсь орієнтир.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я себе делал из гипсокартона и искуственного камня, смотрится неплохо, как вариант, можно из композита либо акрила - зависит от стиля помещения.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хотілося би зорієнтуватися наскільки в % це буде дорожче від готової столешниці ? хотя б якийсь орієнтир.
в першу чергу це буде не так якісно і гарно як готова стільниця.

 

ЗІ У мене підвіконня на кухні повністю кусок стільниці - виглаядають гарно підвіконня і стільниця.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
в першу чергу це буде не так якісно і гарно як готова стільниця.

 

ЗІ У мене підвіконня на кухні повністю кусок стільниці - виглаядають гарно підвіконня і стільниця.

 

в першу чергу це буде не так якісно і гарно як готова стільниця.

 

ЗІ У мене підвіконня на кухні повністю кусок стільниці - виглаядають гарно підвіконня і стільниця.

 

зробив :)

зі стільниці Luxeform (вологостійка) , колір Латте.

 

Фото однієї з кімнат:

DSCN0009.thumb.jpg.ced37bdbfee29b7b484cbffa7ae0c2a8.jpg

DSCN0010.thumb.jpg.d8c0387a17648ae4a22b749dde223cdb.jpg

 

задоволений. є звичайно деякі мінуси, наприклад наклеєна кромка виглядає не на відмінно, якщо зблизька дивитися. зате і по ціні нормально вийшло.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Себе буду делать из столешницы (Egger или Krono), широкий выбор цветов, приемлемая цена (около 200 грн/м.п.) , можно заказать на Скифе, Вияре, ТЕСе.

Чтобы не боялся влаги, его нужно кромковать , т.е. отделать места разрезов.

А в с/у из плитки естественно. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Что нынче доступно в подоконниках? На что стоит обратить внимание?

Какие в принципы бывают подоконники?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...