Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

сколько стоит выкопать колодец?

Serega

Рекомендовані повідомлення

Мне выкопали колодец. Бригада Виталия 8 097 762 44 45.

Ребята просто профи. Быстро, качественно, аккуратно, что немаловажно. Приехали в 6.00 без опозданий через 30 мин начали копать перед этим проведя все приготовления. Главный "Робо-коп" Юра вообще работает как реально робот. Просто молодец. И вообще видно что ребята не один колодец сделали.

Рекомендую.

Цена вопроса 400 грн. кольцо с копкой +200 грн. резинки на 3 кольца нижних. Все швы замазали, вокруг колодца глиняный замок.

ну пока все через неделю буду смотреть дальше

 

Так сколько стоит у Виталия швы замазать, резинки установить, глиняный замок вокруг обустроить? Сколько колец Ваш колодец и за сколько Робо-коп Юра их туда опустил (по времени) Дайте ответ а то выходит чисто заказная реклама Виталия.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Гість Максим Умань
Здраствуйте. Подскажите мне, кто знает копальщиков в Черкасской области, если точнее то в г. Умань. Или в округе города что б транспортные расходы снизить к минимуму. Зарание спасибо, жду.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Гість василий грач
Доброго времени суток! подскажите контакты местных копачей нужен колодец и септик.Мой учсток находится с.Небелица Макаровского р-н. Зарание благодарен!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рекомендував би ставити ГОСТовські кільця висотою 0,9м і внутрішнім діаметром 1м, а не оці самопали, що розсипаються при розвантаженні ще й висотою 0,7 м

а то це зараз нова течія пішла як з одноразовими пакетами, скоро півметрові будуть продавати

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если бы я знал "почем раки", то купил бы рыбу тоже. Если бы копал колодец с ноля кольца 0.7 не ставил бы, лучше доплатил бы и имел нормальный дебет при той же глубине.

Тем кто копает несомненно плюс, что кольца маленькие - их и поднимать удобно, и копать меньше.

Однако разница в пол дня работы вылезает в сотни литров воды, особенно у того, у кого приток не очень большой.

Вот я сейчас и бьюсь с тем, углублять ли колодец или скважину ударить и забыть... А в колодце брать воду для питья...

 

рекомендував би ставити ГОСТовські кільця висотою 0,9м і внутрішнім діаметром 1м, а не оці самопали, що розсипаються при розвантаженні ще й висотою 0,7 м

а то це зараз нова течія пішла як з одноразовими пакетами, скоро півметрові будуть продавати

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если бы я знал "почем раки", то купил бы рыбу тоже. Если бы копал колодец с ноля кольца 0.7 не ставил бы, лучше доплатил бы и имел нормальный дебет при той же глубине.

Тем кто копает несомненно плюс, что кольца маленькие - их и поднимать удобно, и копать меньше.

Однако разница в пол дня работы вылезает в сотни литров воды, особенно у того, у кого приток не очень большой.

Вот я сейчас и бьюсь с тем, углублять ли колодец или скважину ударить и забыть... А в колодце брать воду для питья...

маркетинговий хід копачів

на перший погляд ціна на роботу не зростає, на матеріал теж, а по факту маємо за ті ж гроші тільки значно менше

 

про свій досвід копання я вже писав, тому як вкладатись у криницю, яка всерівно висихає я б може радив свердловину. На даний момент думаю, що дешевше було ставити одразу свердловину ніж бабратись з криницями і отримати те, що води на даний момент досить мало. Хоча якщо судити по запаху і кількості заліза, то в криниці краща вода. Як там з мікробілогічним складом хз. Збираюсь возити питну воду з с. Дзвінкове, дуже хороші джерела там

 

хоча є ще момент з відсутністю електрики, тому криниця як страхівка на такі випадки теж добре

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто что слышал о машинной копке (бурению) колодцев?

Кто делает, сколько стоит?

Вроде на форуме встречал что кто-то докапывал колодец машиной, но найти снова не смог...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 1 місяць потому...

Ищу контакты копачей в Яготинском или Переяслав-Хм. районе

Прошу сориентировать по ценам на кольца/работу на сейчас.

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Доброго дня.Ми проживаємо на ''Кубі,,Києво-Святошинського р-н.Коли ми купляли участок питання води навіть не обговорювалося,але в процесі це питання стало №1 прошовши по сусідам нас усі лякали чо тут "плавуни,,.Учора сусід наважився копати колодязь копачів йому посовітували знайомі з другого району.Коли я прокинувся побачивши що хлопці працюють я підійшов щоб поцікавитися. Вони мені відповіли що пока не зроблять роботу нічого розповідать не будуть,я дочикався і вкінці коли вони почали складатись я нарешті зними познайомився їхнього копача звали Юра завесь час поки я за ними наблюдав він практично з колодязя не вилазив перве що я запитав плавуни на що вони засміялися Юра мені показав грунт який останім було викопано із колодязя.Чесно кажучи я не спіціаліст али і не дурак глина була такою твердою що її неможна було розламати руками а поповоду плавунів страшилку придумала бригада яка в нас постійно працює обішовши рядом сусідів помірявши глубину було майже одінаково одне кільце води,але ці хлопці закопали більше завтра 7.06.12 піду поміраю скільки там води тоді від пишусь.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня хочу поділитись своїми враженями поміряв я глибину криниці і неможу поняти обіцяли 3 кільця води а я наміряв 3.2м висота кільця 70см. Думаю що с понеділка вони будуть копати мені криницю.Якщо вони комусь може копали то напишіть така глубина можлива чи ні?Копача звать Юра моб.+380980224473
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора хочу поділитися своїми вражиннями про цих копачів в чора вони копали колодязь у мене я біля них нічого не робив але я так втомився що вчора неміг вам відписатися приїхали о 5 ранку сім кілець до води вони закопали до 9.00 ранку а потім позвали мене щоб я побачив на якій глибині почалася вода і поставили кільця і почали копати у воді 5 кілець з водою вони копали до 15.00 якраз вчасно закінчили бо пішов дощ.Сьогодні з ранку я помірям було 3,5м води просили тиждень нетрогати колодязь а потім почати відкачувати воду щоб вийшла гіркота.Роботою цієї бригади я дуже вражений і хочу посовітувати щоб при потребності ви скористалися їхніми послугами.Копча звати Юра моб.+380980224473
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго дня на ваше запитання про ціну колодязя хочу дати вам відповіль, кільце з роботою 430грн уплотнітнелі 4шт 300грн шви затирали і глиняний замок безкоштовно

кілець в колодязі получилося 7 до води 5 у воді і 1 зверху і того 13 колець і всього у мене вийшло 5590грн і плюс 300 грн прокладки.Роботою бригади дуже задоволений.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прочитавши всі відгуки на форумі я вирішив позвонити Юрі приїхали вони до мене завчасно ми оприділилися із місцем і вони приступили до праці ,працювали вони у мене два дні колодязь полоучився на 20 кілець перший день вони дойшли до води так як вони казали було прокопано 11м на дні виднілася вода вони поставили кільця і поїхали до дому, на другий ранок Юра надів ОЗК і 6 ранку і майже до 15.00 вони копали нібито як у воді доставили вони ще 3 кільця і потім одне зверху вода прибувала дуже бистро в подвірї плавало все сумнівів у том вони роблять у мене небуло бригада працювала дуже сглажено в кінці після розрахунку вони спитали звітки я взяв їхній номер телефону я відповів що в інтернеті, вони попросили щоб я поможливості написав про них та про їхню роботу наскільки я зрозумів вони з інтернетом не дружать я хочу порекоминдувати їх усім Юра моб.+380980224473
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прочитавши всі відгуки на форумі я вирішив позвонити Юрі приїхали вони до мене завчасно ми оприділилися із місцем і вони приступили до праці ,працювали вони у мене два дні колодязь полоучився на 20 кілець перший день вони дойшли до води так як вони казали було прокопано 11м на дні виднілася вода вони поставили кільця і поїхали до дому, на другий ранок Юра надів ОЗК і 6 ранку і майже до 15.00 вони копали нібито як у воді доставили вони ще 3 кільця і потім одне зверху вода прибувала дуже бистро в подвірї плавало все сумнівів у том вони роблять у мене небуло бригада працювала дуже сглажено в кінці після розрахунку вони спитали звітки я взяв їхній номер телефону я відповів що в інтернеті, вони попросили щоб я поможливості написав про них та про їхню роботу наскільки я зрозумів вони з інтернетом не дружать я хочу порекоминдувати їх усім Юра моб.+380980224473

 

Спасибо!

Сколько метров всего получился колодец?

Сколько денег это стоило?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 кільце + робота=430грн

20 кілець = 8600+ризінові уплотнітелі 250грн.Разом 8850

Затирання швів між кільцями і глиняний замок безкоштовно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 кільце + робота=430грн

20 кілець = 8600+ризінові уплотнітелі 250грн.Разом 8850

Затирання швів між кільцями і глиняний замок безкоштовно.

 

Подскажите, пожалуйста, они работают по Киевскому региону?

Надо "поить"? Кормить - не проблема..

Много перекуров? Очень раздражает "совковский" подход..

вопрос не срочный..пока просто присматриваю..

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
За харчування вони даже не питалися тіки попросили кави зробити по-поводу де копають телефонуйте та питайтеся.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, там в Рокитном какое-то колодезное училище?

Мне тоже посоветовали мастера из Рокитново. Зовут Олег. Может кто-то работал с Олегом из Рокитново, отзовитесь)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У родителей ребята вручную копали по 400грн. кольцо высотой 1м, прокопали 4 круга. Копали неделю назад, не фирма.

 

Добавлено через 27 минут

У родителей ребята вручную копали по 400грн. кольцо высотой 1м, прокопали 4 круга. Копали неделю назад, не фирма.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Вчера мне выкопали колодец в Киеве на Берковцах. Копал Юра со своей бригадой. Актуальный телефон 098 0224473.

Отличная работа. Выкопали 14 колец за 11 часов и домик установили и глиняный замок сделали. Пока мы очень довольны. Посмотрим через неделю, какая там будет вода.

По стоимости:

кольцо+работа+доставка - 420 грн.

уплотнитель на весь колодец - 300 грн.

домик крашеный металл - 1700 грн.

Итого за 14 кольцовый колодец мы отдали около 8000 грн.

 

Спасибо большое olifair за рекомендацию.

Я тоже рекомендую эту бригаду.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

колодец закончили 16.09.2012. Копал Сергей - номер 0506050432. Кольцо плюс монтаж - 450 грн (70х80). У меня получилось 21 кольцо в земле + крышка. Затирака швов и глиняный замок бесплатно. Бригада работала отлично (приятные в общении, непьющие, работали аккуратно). Процесс занял 2,5 дня, работали обычно с 10:00 и до темноты. Предоплаты не брали, оплатил только когда закончили. Рекомендую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне тоже посоветовали мастера из Рокитново. Зовут Олег. Может кто-то работал с Олегом из Рокитново, отзовитесь)

 

Бригада Сергей, Олег, Виталик-копают колодцы,но нужен очень жесткий контроль, расчет после окончания работы,обещания не принимать.

Что такое визуальный прием работы. Если вы хотите углубить колодец,

перед приходом мастеров измерьте начальную глубину колодца с помощью грузика и веревки. Когда работа будет сделана, проверьте глубину колодца после углубления, отнимите разницу=получите глубину углубления(10-15см. уходит на соединение).Это касается всех заказчиков.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...