Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

насос для скважины

Вячеслав2008

Рекомендовані повідомлення

подскажите пожалуйста собираюсь бить сважину село сувид, вышгородский район ( пока колеблюсь не знаю оптимального сочетания глубины бурения скважины)и8-) не понимаю какая мне нужна труба диаметром (нвпх определился спасибо мамаю)

какой насос лучше погружной или нет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подскажите пожалуйста собираюсь бить сважину село сувид, вышгородский район ( пока колеблюсь не знаю оптимального сочетания глубины бурения скважины)и8-) не понимаю какая мне нужна труба диаметром (нвпх определился спасибо мамаю)

какой насос лучше погружной или нет

Смотря на сколько бурить собираетесь, и какую воду хотите получить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подскажите пожалуйста собираюсь бить сважину село сувид, вышгородский район ( пока колеблюсь не знаю оптимального сочетания глубины бурения скважины)и8-) не понимаю какая мне нужна труба диаметром (нвпх определился спасибо мамаю)

какой насос лучше погружной или нет

 

Если МАМАЙ сказал нПВХ, то лучше диаметром 125-140мм и под глубинный насос, если позволяют финансы. (Погружной, - неправильно. Погружные - это либо дренажные, либо фекальные насосы. В скважину идут глубинные). Такая сквважина и вашим внукам останется...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если МАМАЙ сказал нПВХ, то лучше диаметром 125-140мм и под глубинный насос, если позволяют финансы. (Погружной, - неправильно. Погружные - это либо дренажные, либо фекальные насосы. В скважину идут глубинные). Такая сквважина и вашим внукам останется...

 

NEPTUN, Ви знову необережно попали під роздачу...

В залежностівід глибини динамічного рівня води слід розрізняти:

мілку свердловину, динамічний рівень води в якій знаходиться до 8 метрів від рівня самовсмоктуючого насосу;

глибоку свердловину, динамічний рівень води в якій знаходиться нижче 8 метрів від рівня самовсмоктуючого насосу.

В словниках, наприклад: dic.academic.ru/dic.nsf/bse/121485/%D0%9F%D0%BE%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D0%B9 , вживаються як погружной так і глубінний. Яле уявіть собі такий нонсенс, як глубінний насос в мєлкой скважінє. Фраза глубінний насос в глубокой скважінє - не краща.

Правильніше розділяти насоси на занурювальні і поверхневі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

NEPTUN, Ви знову необережно попали під роздачу...

В залежностівід глибини динамічного рівня води слід розрізняти:

мілку свердловину, динамічний рівень води в якій знаходиться до 8 метрів від рівня самовсмоктуючого насосу;

глибоку свердловину, динамічний рівень води в якій знаходиться нижче 8 метрів від рівня самовсмоктуючого насосу.

В словниках, наприклад: dic.academic.ru/dic.nsf/bse/121485/%D0%9F%D0%BE%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D0%B9 , вживаються як погружной так і глубінний. Яле уявіть собі такий нонсенс, як глубінний насос в мєлкой скважінє. Фраза глубінний насос в глубокой скважінє - не краща.

Правильніше розділяти насоси на занурювальні і поверхневі.

 

В англоязычной терминологии применяется понятие downhole pump (дословно - низкоскважинный насос), а как его трактовать, "погружной", или "глубинный", - это вопрос вкуса (или религии)

А теперь, кто во что попал!

Ну вы и начудили с класификацией скважин ! :lol:

Перший раз такє чую, щоб глибинність класіфікували по динамиці!

Наведу два приклади із реального життя:

1) с Козин. Пойма р.Козинка. Глибина свердловини - 15 м. Статика 2,5м. Динаміка при 4-х кубах 10 м (насос глибинний)

2) с.Троєщіна. Сверловина 97 м. Статика 3м. Динаміка при 3-х кубах 7м. (насос поверхневий)

 

Тобто по вашій класіфікації віходить, що 15-ти метрова свердловина на "четвертичку" - це глибока. А майже 100 метрова свердловина на Сеноман, - це мілка ???

І таких прикладів можна навести багато...

Здається мені, що глибинність свердловин не по динаміці треба вимірювати, а по дійсній глибині. Наприклад, до 15-20-25 це мілка, далі - глибока. Якось так. А статика, чи динаміка тут не до чого.

І якась чудова у вас прив"язка тільки до поверхневих насосів. Ніби то глибоких свердловин із "занурювальними" насосами не існує.

Спишемо це на жарт! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...А теперь, кто во что попал!.....Ну вы и начудили с класификацией скважин ! :lol:

Перший раз такє чую, щоб глибинність класіфікували по динамиці!.....І якась чудова у вас прив"язка тільки до поверхневих насосів. Ніби то глибоких свердловин із "занурювальними" насосами не існує.

Спишемо це на жарт! :beer:

 

Це класифікація з довідника бурової справи для службового використання відомої Вам німецької компанії STÜWA для (як вони кажуть) колодязних майстрів. Сведловини класифікуються не тільки за динамікою, а і за: особливостями конструкції, призначенням, кутом нахилу, напором і т.д.

Щодо класифікації за глибиною динамічного рівня води (з доцільністю якої я повністю згодний) вона визначає можливість застосування або поверхневого, або занурювального насосу. Можливо термін "мілка" та "глибока" не дуже вдалий переклад з німецької. Я перевірю.

Щодо "начуділі"- це питання смаку: краще, на мій погляд, вчитися у людей, що дали світовій цивілізації Мерседес і Грундфос і т.п., ніж гнити на безкінечних засіданнях невдах, які от-от догонят і пєрєгонят!:good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо "начуділі"- це питання смаку: краще, на мій погляд, вчитися у людей, що дали світовій цивілізації Мерседес і Грундфос і т.п., ніж гнити на безкінечних засіданнях невдах, які от-от догонят і пєрєгонят!:good:

 

Згоден з вами, сам їзджу на "Мерседесі" (і не першому), і проти "Грюдфосів" нічого не маю проти, - у німців є чому нашому Івану вчитися. Але в нас різні "цівілізації". Я вже десь писав, що працював з німцями в Югославії, трошки опишу різницю.

Як працюємо ми, і як працюють вони.

Припустимо, треба встановити трубу з точки А в точку Б. Наш Петро бере, прикладує трубу в точці А, обрізає біля точки Б, плюе на долонь, слинявить палець, змащує трубу, забиває фітінг, зкручує...

Німець бере, відмірює рулеткою відстань від точки А до точки Б. Потім вимірює на трубі цю відстань, ставить риску олівцем. Потім прикладає трубу з риской від точки А до точки Б на стіну. Співпало? Добре! Зажимає трубу в станочок (!), обрізає, знов примірює, (співпало? добре!), обробляє краї розгорткою, ставить фітінгі, знов приміряє, (співпало? добре!), і лише після цього обжимає і встановлює. Часу минає у ньго в декілька разів більше. На запитання "навіщо?", кажуть щось про "нормо-часи", (ніби-то , за скорішу роботу вони не отримаютиь більші гроші).

Доречі про гроші. Вони отримують платню за роботу, в середньму 300% від вартості застосованих матеріалів, проти 30% (в серендньому) у нас. Може в цьому "корінь зла"?

Але в побуті вони такі нудні, що не хочу писати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Як працюємо ми, і як працюють вони.....Припустимо, треба встановити трубу з точки А в точку Б. Наш Петро бере, прикладує трубу в точці А, обрізає біля точки Б, плюе на долонь, слинявить палець, змащує трубу, забиває фітінг, зкручує...

Німець бере, відмірює рулеткою відстань від точки А до точки Б. Потім вимірює на трубі цю відстань, ставить риску олівцем. Потім прикладає трубу з риской від точки А до точки Б на стіну. Співпало? Добре! Зажимає трубу в станочок (!), обрізає, знов примірює, (співпало? добре!), обробляє краї розгорткою, ставить фітінгі, знов приміряє, (співпало? добре!), і лише після цього обжимає і встановлює. Часу минає у ньго в декілька разів більше. На запитання "навіщо?", кажуть щось про "нормо-часи", (ніби-то , за скорішу роботу вони не отримаютиь більші гроші). Доречі про гроші. Вони отримують платню за роботу, в середньму 300% від вартості застосованих матеріалів, проти 30% (в серендньому) у нас. Може в цьому "корінь зла"?

Але в побуті вони такі нудні, що не хочу писати...

 

Наша проблема полягає в тому, що у нас відрізають трубу не прикладаючи до точок А і Б.

А щодо веселощів: хто ж проти,- нехай тільки вавки від попередніх св'ят підсохнуть і відваляться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наша проблема полягає в тому, що у нас відрізають трубу не прикладаючи до точок А і Б.

 

Буває і такє, що скорочують відстань між точками А і Б до того куска труби, що залишився ! :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

уважаемый мамай и нептун подскажите лучше по насосу :beer:

 

По насосу можно подсказать только при наличие готовой скважины. А что до принципиального вопроса, я бы советовал бурить только под погружной насос. И не иначе! Статика и динамика вещи изменчивые... Причём тенденции не в лучшую сторону. Потом, лет через 20 мне спасибо скажите.

Но это моё личное мнение. Вам решать...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Чтобы не плодить похожие темы, задам вопрос здесь: в прошлую субботу пробурили мне скважину для полива. Глубина 16 метров, бурили 200мм буром, обсадная труба пластик 125мм, соответственно внутренний диаметр 110мм. Зеркало воды порядка 6 метров.Хочу применить насос Водолей БЦПЭ -0,5-16У, опустив его на 10-12метров. Подходит ли этот насос? Не может ли возникнуть проблема, сто из-за не соосности скважины в местах стыка труб (трубы стыковали методом разогрева части трубы феном и посадки на "на горячее" + саморезы). Просто с насосной станцией совсем не хочется заморачиваться.

Заранее благодарен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чтобы не плодить похожие темы, задам вопрос здесь: в прошлую субботу пробурили мне скважину для полива. Глубина 16 метров, бурили 200мм буром, обсадная труба пластик 125мм, соответственно внутренний диаметр 110мм. Зеркало воды порядка 6 метров.Хочу применить насос Водолей БЦПЭ -0,5-16У, опустив его на 10-12метров. Подходит ли этот насос? Не может ли возникнуть проблема, сто из-за не соосности скважины в местах стыка труб (трубы стыковали методом разогрева части трубы феном и посадки на "на горячее" + саморезы). Просто с насосной станцией совсем не хочется заморачиваться.

Заранее благодарен.

 

В Вашем случае, насосная станция - оптимальное решение (динамический уровень не известен, защита по сухому нужна и можно взять не станцию, а просто самовсасывающий насос):beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

thb спасибо за ответ. Посоветуйте пожалуйста, какой самовсасывающий насос можно использовать? Для полива буду использовать шланги, примерно метров 20-30, что бы весь участок поливать.

Заранее спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

thb спасибо за ответ. Посоветуйте пожалуйста, какой самовсасывающий насос можно использовать? Для полива буду использовать шланги, примерно метров 20-30, что бы весь участок поливать.

Заранее спасибо.

 

Выбор насоса и производительности (кубометров в час) зависит от бюджета и производительности скважины, а давление выдаваемое насосом при оптимальной производительности - 25м-35м хватит вполне (если шланг для полива 3/4")

 

Озвучьте бюджет и Вас забросают предложениями, может быть даже и с монтажом :beer:

Змінено користувачем thb
добавил кое-что
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера был на даче, смотрел скважину. 3 метра до зеркала воды. При прокачке, использовали насос PKm 60 (Pedrollo), заборный шланг 5м. Прокачивали около часа, уровень ниже 5 метров не опустился. Хочу на весну такой же приобрести. Для забора воды, приобрету www.pompa.kiev.ua/ru/water_supply/accessories/510.html или отдельно шланг и обратный клапан с фильтром. Для полива, планирую пользоваться шлангом 3/4" примерно 30-35 метров + распылитель. Как по вашему такое решение?

Ешё интересует вопрос: как правильно сделать переход с заборногошланга к насосу

, нельзя же гнуть шланг под 90 градусов, надо г-образный переходник? На конце заборного шланга ставится обратный клапан... не придётся ли при не регулярном использовании периодически перед включением наполнять заборный шланг, для предотвращения "сухого хода"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все зависит от того,откуда будете брать воду для полива,если с емкости стоящей на земле, над землей или ниже уровня земли,но уровень воды при этом не будет опускаться ниже 2 метров,при этом будете поливать из поливалки типа"моркова" -будете довольны,но ,а если со скважины или еще откуда -нибудь,где уровень воды относительно горизонта установки вашего насоса опустится ниже 2 метров,то разочаруетесь в своей покупке;а в качестве заборного патрубка можете использовать гибкий армированный шланг из пластика диаметра 32мм,который при изгибе не перегибается и плющится, присоединяется к резьбовым соединениям,в частности к насосу вышеуказанной модели,при помощи редукционного резьбового переходника с наружными резьбами 1"*1\1/4", штуцера 32мм с накидной гайкой 1"*1\1/4" с одного конца и точна такого набора плюс обратный клапан 1" с сеточкой с другого конца шланга;а тот комплект ,который указан по ссылке,вам для этого типа насоса великоват. :D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...

Потрібна порада спеціалістів по глибинних насосах. В данний момент , опущенний насос Pentax 4MET55, 4квт(але враження, що це китайська підробка, поскільки дуже повільно накачує систему, купляли в Івано-Франківську ). Перед ним, два тижні тому опустили Педролу 3квт., після ремонту в Миргороді, на офіційному сервісі, працював прекрасно, але пробився на корпус і все ... :bad:. і 4000грн коту під хвіст.

Вирішили купити Віло на 3 або 4квт.(який краще нам підійде?), шукаємо варіанти для покупки по співвідношенню ціна/якість. Харктеристики наступні: Глибина сверловини 160м., до дзеркала води 60м., насос опущенний на глибну приблизно 85-90м. Керується насос частотником. Сверловина використовується на десять будинків. Дебит сказати точно не можу, але проблем з цим немає.

Всі насоси ми опускали на 40-х трубах. Чи варто поміняти трубу на 50-ку? До входу в колодязь на трубі стоїть три зворотні клапани.

Хто має досвід з глибинними насосами, може щось порадите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібна порада спеціалістів по глибинних насосах. В данний момент , опущенний насос Pentax 4MET55, 4квт(але враження, що це китайська підробка, поскільки дуже повільно накачує систему, купляли в Івано-Франківську ). Перед ним, два тижні тому опустили Педролу 3квт., після ремонту в Миргороді, на офіційному сервісі, працював прекрасно, але пробився на корпус і все ... :bad:. і 4000грн коту під хвіст.

Вирішили купити Віло на 3 або 4квт.(який краще нам підійде?), шукаємо варіанти для покупки по співвідношенню ціна/якість. Харктеристики наступні: Глибина сверловини 160м., до дзеркала води 60м., насос опущенний на глибну приблизно 85-90м. Керується насос частотником. Сверловина використовується на десять будинків. Дебит сказати точно не можу, але проблем з цим немає.

Всі насоси ми опускали на 40-х трубах. Чи варто поміняти трубу на 50-ку? До входу в колодязь на трубі стоїть три зворотні клапани.

Хто має досвід з глибинними насосами, може щось порадите?

 

я меня на 2 объектах (АЗС) уже 3 года работают вот такие (ссылка устарела)

расход воды одного из объектов - 400м3

полет нормальный

насос на 3кВт

 

скважина прмерно такая же - глубина 160м, зеркало 40м, насос на 90м

труба специальная для скважин на 57

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

расход воды одного из объектов - 400м3

Я так розумію, це в місяць?

А до цього ставили якісь інші насоси? Яку автоматику використовуєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію, це в місяць?

А до цього ставили якісь інші насоси? Яку автоматику використовуєте?

 

до него стоял неизвестный насос - его убили блуждающии токи

потом были 2 попытки по 1 месяцу насоса из Украины - уверен на 10000% что Китай - умерли...

Потом начальство психануло и поставили Грюнфос - 3 года полет нормальный

обоими насосами управляют простые контроллеры из Николаева - он контролирует токовые характеристи и вслучаи отклонения - выключает контактор.

 

P.S. 2 месяца назад пропало давление. Для контроллера все нормально. Достали насос - сгнила резьба которая была вкручена в насос - сварщики поставили сварную, а не цельнотянутую резьбу.

отмыли насос от отложение - а он как новый - блистит гад)))))) и это за 3 года тяжелой работы

 

Добавлено через 1 минуту

что мне понравилось сразу в Грюнфосе - старый (родной) насос потреблял по показаниям контроллера до 15а на фазу

взяли с таким же параметрами Грюнфос -неболее 5а на фазу....

а то и 3-4А

пришлось для него перепрошивать контроллер

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что мне понравилось сразу в Грюнфосе - старый (родной) насос потреблял по показаниям контроллера до 15а на фазу

Щось мені підказує, що для трьохфазного, 3-квтного 15-ампер на фазу, це більш ніж два рази більше - ніж потрібно. В педроло до 7,3А на фазу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібна порада спеціалістів по глибинних насосах. В данний момент , опущенний насос Pentax 4MET55, 4квт(але враження, що це китайська підробка, поскільки дуже повільно накачує систему, купляли в Івано-Франківську ). Перед ним, два тижні тому опустили Педролу 3квт., після ремонту в Миргороді, на офіційному сервісі, працював прекрасно, але пробився на корпус і все ... :bad:. і 4000грн коту під хвіст.

Вирішили купити Віло на 3 або 4квт.(який краще нам підійде?), шукаємо варіанти для покупки по співвідношенню ціна/якість. Харктеристики наступні: Глибина сверловини 160м., до дзеркала води 60м., насос опущенний на глибну приблизно 85-90м. Керується насос частотником. Сверловина використовується на десять будинків. Дебит сказати точно не можу, але проблем з цим немає.

Всі насоси ми опускали на 40-х трубах. Чи варто поміняти трубу на 50-ку? До входу в колодязь на трубі стоїть три зворотні клапани.

Хто має досвід з глибинними насосами, може щось порадите?

 

Скоріш за все справа в: неякісному монтажі/використанні невідповідних комплектуючих/систем захисту, або ж в дійсно поганих умовах експлуатації (вода, якість напруги). Всі перераховані вами марки насосів що ви використовували - можуть працювати 5-10 років в нормальних умовах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось мені підказує, що для трьохфазного, 3-квтного 15-ампер на фазу, це більш ніж два рази більше - ніж потрібно. В педроло до 7,3А на фазу.

 

я незнаю что поставили при монтаже скважины - знаю что его когда достали через 2,5 года эксплуатации, он был побит (гидравлика) блуждающими токами, 2 раза больше и тяжелее - еле тащили.

Маленький совет - Если есть контур заземления - заземлите ВСЕ - или подключите через доп жилу к скважине и заземлите расширительный бак, контроллеры - ВСЕ.....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібна порада спеціалістів по глибинних насосах. В данний момент , опущенний насос Pentax 4MET55, 4квт(але враження, що це китайська підробка, поскільки дуже повільно накачує систему, купляли в Івано-Франківську ). Перед ним, два тижні тому опустили Педролу 3квт., після ремонту в Миргороді, на офіційному сервісі, працював прекрасно, але пробився на корпус і все ... :bad:. і 4000грн коту під хвіст.

Вирішили купити Віло на 3 або 4квт.(який краще нам підійде?), шукаємо варіанти для покупки по співвідношенню ціна/якість. Харктеристики наступні: Глибина сверловини 160м., до дзеркала води 60м., насос опущенний на глибну приблизно 85-90м. Керується насос частотником. Сверловина використовується на десять будинків. Дебит сказати точно не можу, але проблем з цим немає.

Всі насоси ми опускали на 40-х трубах. Чи варто поміняти трубу на 50-ку? До входу в колодязь на трубі стоїть три зворотні клапани.

Хто має досвід з глибинними насосами, може щось порадите?

Прошу поради спеців у цій справі, справа в тому, що по нашій ситуації у ділерів ВІЛО в Києві нашому колезі порадили насос Wilo-Sub TWU 4-0448-C (3~400 V, 50 Гц), я подивився на характеристики Рмакс - 35атм., я Жахнувся, якщо нас(мене осоисто , як кінцевого споживача) повністю задовільняв педроло :Pedrollo 4 SR 6/23по прохідності, падлінню тиску при включенні "контрольних" споживачів, чи масосових поливів при Рмакс - 14атм., то я не розумію, сенсу купляти набагато потужніший по тиску насос, якщо я помиляюсь, то будь -ласка роз"ясність, мені в чому перевага таких потужніх насосів , але з малою прохідністтю, щоб мені не було так сумно:pardon:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...