Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хочу купити ділянку - порадте район

Олег38

Рекомендовані повідомлення

Сабж.

 

З містом незнайомий. Який район міста привабливий до постійного життя.

Бажано, щоб і природа була і до інфрастуктури недалеко.

Ділянка до 10 сот.

Звертаюся не за пропозиціями, а хочу почути думки місцевих, бажано мотивовані.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, то в будь-якому напрямку можна знайти гарні місця. Південний напрямок (Солонка, Зимнавода ... ) має кращу інфраструктуру але є переоціненим і "перенаселеним". Жовківський чи Київський напрямки імхо мають гарну перспективу. Також при пошуку раджу від'їхати трохи далі ніж 10-15 км від Львова.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, то в будь-якому напрямку можна знайти гарні місця. Південний напрямок (Солонка, Зимнавода ... ) має кращу інфраструктуру але є переоціненим і "перенаселеним". Жовківський чи Київський напрямки імхо мають гарну перспективу. Також при пошуку раджу від'їхати трохи далі ніж 10-15 км від Львова.

 

Дивився по карті - привабливі Брюховичи та Винники. Які думки по цих районах?

А чому далі ніж 10-15 км від Львова? Які перваги? Зараз живу в 22-25 км від центру Дніпропетровська, до межі міста - 4-5 км. Далі, вважаю, буде далекувато

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивився по карті - привабливі Брюховичи та Винники. Які думки по цих районах?

А чому далі ніж 10-15 км від Львова? Які перваги? Зараз живу в 22-25 км від центру Дніпропетровська, до межі міста - 4-5 км. Далі, вважаю, буде далекувато

 

В самом Львове тоже много привлекательных мест. Винники раньше не пользовались популярностью, а Брюховичи всегда были зоной отдыха.

 

Жила во Львове 13 лет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивився по карті - привабливі Брюховичи та Винники. Які думки по цих районах?

 

Щодо Винник - дорога до Львова там "вузенька" - зранку постійна пробка, імхо. Щодо Брюховичів - місця там непогані, але залежить який у вас приорітет. Якщо ви не любите густозаселених місць і не хочете щоб вам сусіди заглядали у вікна, то Брюховичі - не для вас. Якщо ви хочете особняк у місті, то Брюховичі чи навіть Львів - те що треба.

 

А чому далі ніж 10-15 км від Львова? Які перваги? Зараз живу в 22-25 км від центру Дніпропетровська, до межі міста - 4-5 км. Далі, вважаю, буде далекувато

 

Звичайно - вам вирішувати. Я мав наувазі що ціни різко падають з відстанню і можливо замість купівлі 5-7 соток близько до Львова варто розглянути можливість купити 20-25 соток десь на 10 км (= 10 хв ізди) дальше. Від центру Львова до межі +- 7 км.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще дуже важливий нюанс: в яких районах приватного сектору нормальні справи з интернетом. Чи є там кабельні провайдери? До якої межі за містом працює Пиплнет. Для мене це дуже важливий момент
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Сабж.

 

З містом незнайомий. Який район міста привабливий до постійного життя.

Бажано, щоб і природа була і до інфрастуктури недалеко.

Ділянка до 10 сот.

Звертаюся не за пропозиціями, а хочу почути думки місцевих, бажано мотивовані.

я живу в Личаківському районі)

кращого - назвати не можу)

за пару метрів і гори "Кайзервальд" (Парк Знесіння), і Високий Замок збоку, і АС2 (на випадок виїзду за місто), і школа)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На смак і на колір товаришів немає .Краще на машині обдивитись , а потім петати про даний район .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я живу в Личаківському районі)

кращого - назвати не можу)

за пару метрів і гори "Кайзервальд" (Парк Знесіння), і Високий Замок збоку, і АС2 (на випадок виїзду за місто), і школа)

Часом не в районі вул. Новознесенської (Тарнавка) живеш?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А яку суму грошей заклали в бюджет на ділянку?

 

Моя особиста позиція - в місті вже немає тих місць!!! а інтернет це технічне питання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А яку суму грошей заклали в бюджет на ділянку?

 

Моя особиста позиція - в місті вже немає тих місць!!! а інтернет це технічне питання.

 

Я розумію, що через 5 років інтернет буде скрізь. Але в мене робота в інтернеті, і зараз.

А про технічне питання не кажи. Якщо виникне проблєма, то буває таке, що на тепер рішень немає. На собі зрозумів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене шукати ділянку за наявністю інтернета трохи дивно. Насамперед вона повинна бути комфортна для життя. Ви ж не офіс будете знімати, а будувати будинок в якому проживете не один рік (я так думаю).

Інтернет є практично всюди де є телефон, та і 3g ніхто не відміняв (не обовязково people net).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми довго теж вибирали напрямок і передивились всі приміські села - спинились на Пустомитівському напрямку, наприклад Малечковичі чи Наварія ( бо в Сокільниках вже тіснувато - немає нормальних ділянок або дуже дорогі). + доїзд хороший, в місто без пробок в'їжджаємо і добираємось куди треба, немає особливо забруднювачів типу як по київському напрямку, дорога нормальна, бо на Винники, наприклад, вузькувата і вечером небезпечна досить, та і по Личаківській особливо швидко в центр не попадеш. Ще й залежить, куди у Львові доїжджати потрібно буде. Комунікації всі є, дорогу навіть з сусідами на вулиці поасфальтували, в разі, якщо машину потрібно лишити - без проблем добратись маршрутками - з Пустомит хороший трафік. Що ще цікавить, питайте.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене шукати ділянку за наявністю інтернета трохи дивно. Насамперед вона повинна бути комфортна для життя. Ви ж не офіс будете знімати, а будувати будинок в якому проживете не один рік (я так думаю).

Інтернет є практично всюди де є телефон, та і 3g ніхто не відміняв (не обовязково people net).

 

Напишу на русском, потому что лучше мысль смогу выразить.

Если кому-то это удивительно, то удивляйтесь сами себе. 10-12 часов в сутки провожу за компьютером по работе. И потеря или нестабильная работа и-нета на 5 мин. может стоить мне тысяч гривень. Поэтому предпочитаю этот момент учесть заранее, а не ждать потом у моря погоды, когда появится интернет приемлемого уровня в том или ином месте. Вкладывать в строительство дома пару сотен тысяч, чтоб потом бегать высунув язык или тратить неадекватные деньги на решение проблем интернета - по крайней мере неумно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще дуже важливий нюанс: в яких районах приватного сектору нормальні справи з интернетом. Чи є там кабельні провайдери? До якої межі за містом працює Пиплнет. Для мене це дуже важливий момент

привязоватся к интернету нету необходимости,допустим в киево- святошинском районе (12км от города)есть кабельный интернет,к частному дому подключат за 4000грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напишу на русском, потому что лучше мысль смогу выразить.

Если кому-то это удивительно, то удивляйтесь сами себе. 10-12 часов в сутки провожу за компьютером по работе. И потеря или нестабильная работа и-нета на 5 мин. может стоить мне тысяч гривень...

 

Значить ви все-таки шукаєте більше офіс :). Всі навколишні населені пункти телефонізовані і проведення телефону в більшості випадків вам обійдеться на порядок дешевше ніж світло/газ з сусідньої ділянки. А враховуючи загальну вартість будівництва цією сумою можна знехтувати :) Крім того є й інші варіанти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем спасибо.

Обсуждение уходит в другую плоскость.

Приеду во Львов, сам буду определяться. Будут вопросы, потом задам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 1 місяць потому...

можливо вже не актуально, але можливо вам сподобається Сртийський напрямок. Конкретно маю на увазі с.Липники. 5км від окружної. Супер траса - широка і рівна. Рядом супермаркет Ашан. Природа просто чарівна - гори, ліси, озера...

Правда один субєктивний мінус - мокра земля, глибоко не закопаєтесь. Там мій співробітник побудувався, ніразу не пошкодував. Ну і мені там сподобалося.

Особисто я будуюся в дублянах (на західній межі дублян з видом на Жовківську трасу) - 5км від межі львова на горбочку з видом на захід. Мені місце подобається за одним суттєвим винятком - в районі знаходиться міське звалище.

Доречі минулого року восени на сусідньому горбочку роздали плани (по 6 сот.). Можливо якраз і продають. Треба в архітектора дублян спитати.

Ще згадав - минулого року продавалася ділянка поряд з моєю (на горбочку - вид на захід). 6 сот - 20 тис. хотіли. не можу сказати чи вона вартує тих грошей чи ні... то покупець має оцінити.

навскідку оголошення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Стрийское направление с.Солонка - сразу за чертой Города. Интернет без проблем по ADSL от TELCOM. Стоит цифровая АТС к ней подведено оптоволокно. Расценки и скорость на сайте TELCOM. People net тянет не во всех местах - надо пробывать.

С комуникациями в принципе порядок. Дорога- через солонку проходит трасса Киев- Чоп, рядом гипермаркет Ашан (на въезде во Львов), напротив строится стадион под Евро 2012. Участки есть, цені не заоблачные. Советую просмотреть вариант через GoogleEarth

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Якщо в межах Львова, то я б казав дивитись Вульки, Винники, Кривчиці.

 

 

За останні роки краще північний район Львова взагалі не розглядати - штин ще той

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...