Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

утеплять газобетон пенопластом

superlenka2007

Рекомендовані повідомлення

З приводу надійності оддношарових конструкцій. Якщо несуча стіна з одної сторони має +20 а з іншої -20, це як на мене не є гут. Справа не в морозостійкості, а в тому що виникає вигинаючий момент, який поволі руйнує стіну.

Моя думка, що такий перепад температур повинен взяти на себе утеплювач, який просто висть собі на стіні, а стіна постійно перебуває в комфортній температурі - оце як на мене надійність: стіна - міцна, утеплювач - теплий, зовнішє покриття - захисне.

Тому, на мою думку, газобетон як матеріал і не констукційний (ну хіба що починаючи з D600) і не теплоізоляційний (ну зокрема D200, про який писав ФОН у паралельній гілці).

 

Вибачте, але це повний :o.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, стіну перпендиклярну до чого? момент від чого?.

Перпендикулярну лінії опои даху. Кінці стіни завантажені, центр ні.

Я бачив як руйнується цегляна кладка в стовпчиках. Причин було декілька, замалий переріз стовпчика, невірно виконане опирання, неармована кладка.... Вертикальні тріщини в в кладці зявляються якраз від недостатньої міцтності на стиск.?.

Цегла М75 в втовпчику мінімального перерізу (0,38х0,38) може витримати на зтиснення 100тон. Але їх завжди обраховують як нецентрово зтисненні з випадковим ексцентиситетом елементи - тобто зявляєтьтся момент і залежність від міцності на розрив.

З чого Ви взяли, що Ваш будинок будували професіонали.
Знаю

Звідки Ви знаєте, що грунт супер після 25 років експлуатації, враховуючи інженерні мережі під будинком?
.Які мережі в селі. Одна труба для води і та проведена рік тому.

Виходячи з цього, всі неутепленні камяні будівлі вже мали б розсипатись ;)
А вони і розсипаються.

Яким чином це подовжить її життя? Неправильне утеплення навпаки може призвести до передчасного руйнування матеріалів стіни.
А ви утепляйте правильно.

Треба виходити з оптимальності і доцільності вибору матеріалів.Як інженер для себе вибрав газоблок 375мм. Кладка на клею з даного газоблоку навіть 400-ї марки мене цілком задовільняє по міцності, теплопровідності, та довговічності.
Це ваше ИМХО, а я висловив своє. І я теж інженер:beer:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чогось мені здається, що Ви не інженер-конструктор і не звязані з конструюванням будівель та споруд. :rolleyes:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чогось мені здається, що Ви не інженер-конструктор і не звязані з конструюванням будівель та споруд. :rolleyes:

Так не будівельник. Но не боги горшки обжигают. Сопромат всюди однаковий. За своєю діяльністю часто проводимо кліматичні випробування. Ой що при цьому відбувається. Вам би було цікаво бачити як температурні навантаження розривають найміцніші матеріали. термошви не просто так роблять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю варто вибачитись у автора тема за оффтоп :beer:

А різницю температур з зовнішньої сторони та внутрішньої сторони однорідної стіни з камяних матеріалів можна не враховувати. З точки зору фізики та сопромату там дійсно будуть зявлятись напруження, але вони настільки незначні, що призведу до руйнування матеріалу не за один десяток років ( можливо і не за одну сотню).

Набагато важливішими для довговічності будівлі є забезпечення надійних фундаментів, а також максимальне спрощення конструкції.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так згоден, щось занесло

Але ж тема саме про утеплення газобетону. Так міцність каменю перевірена часом, а газобетону? Як казав Павлік Морозов "Лучше перебдеть, чем недобдеть". Так неправильне утеплення зробить тількі шкоду. Так ми ж і дискутуємо, як правильно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так просто для ынформації: взимку газобетонна стіна довжиною 10 м стає коротшою на 3,2 мм
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1645629962_5.thumb.jpg.813860d6a16cefa8d2b08643808d430d.jpg

а вы уже думайте сами как вам поступать и какими материалами утепляться, а то вам могут насоветовать...., если нужен квалифицированный совет обращайтесь, буду рад помочь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[ATTACH]103064[/ATTACH]

а вы уже думайте сами как вам поступать и какими материалами утепляться, а то вам могут насоветовать...., если нужен квалифицированный совет обращайтесь, буду рад помочь.

 

та ми взагаліто про газобетон мову ведемо, а не про повнотілу кераміну цеглу :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а цегляна? ;)

на 2мм, бетонна на 4мм. А ви думаєте цеглу не рве. рве, а вона ж міцніша за газобетон. Хоча частіше рветься шов. Я бачив будинки в такому стані:(. Не дай боже нікому. Нещодавно мацав, у що перетворилась керамічна цегла (це не антиреклама), просто пласти відлітали. А не знаю всіх глибинних процесів, та мені здається: час, мороз + пагана якість.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось мені здається, що там ще й вода допомогла :(. Пласти можуть відлітати тільки якщо протягом декількох зим в цегляну кладку затікала вода .

 

Для індивідуальних житлових будинків температурне розширення не загрожує руйнуванням матеріалів. Відстані між темпратурними швами, зазвичай набагто більші ніж довжина стін таких будівель (звісно якщо мова не йде про палаци).

Все потрібно робити згідно рекомендацій виробника матеріалу, воно і буде слугувати Вам та ще й внукам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[ATTACH]103064[/ATTACH]

а вы уже думайте сами как вам поступать и какими материалами утепляться, а то вам могут насоветовать...., если нужен квалифицированный совет обращайтесь, буду рад помочь.

Только у Вас на картинке по горизонтали отложено W/(m*m*К), т.е. теплопроводность, а надо тепловое сопротивление. А то получается теплопроводность утеплённой стены выше чем неутеплённой

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось мені здається, що там ще й вода допомогла :(. Пласти можуть відлітати тільки якщо протягом декількох зим в цегляну кладку затікала вода .

 

Для індивідуальних житлових будинків температурне розширення не загрожує руйнуванням матеріалів. Відстані між темпратурними швами, зазвичай набагто більші ніж довжина стін таких будівель (звісно якщо мова не йде про палаци).

Все потрібно робити згідно рекомендацій виробника матеріалу, воно і буде слугувати Вам та ще й внукам.

Да ось не зовсім. Дідов будинок ще не впав, але не довго залишилось. Хоча бутовий фундамент вроде впорядку. А от стіни пузом надулись і масса тіких мілких як павутиння трищин. Хоча за життя дід казав 100 років простоїть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пользуйтесь поиском. Тут есть тема и по паропроницаемости стен и по утеплению.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только у Вас на картинке по горизонтали отложено W/(m*m*К), т.е. теплопроводность, а надо тепловое сопротивление. А то получается теплопроводность утеплённой стены выше чем неутеплённой

 

в данном графике просто показано что с помощью какой толщены как уменшается расход газа на данной стене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в данном графике просто показано что с помощью какой толщены как уменшается расход газа на данной стене.

Тогда стрелка на горизонтальной оси и единица измерения - лишние

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[ATTACH]103064[/ATTACH]

а вы уже думайте сами как вам поступать и какими материалами утепляться, а то вам могут насоветовать...., если нужен квалифицированный совет обращайтесь, буду рад помочь.

 

Чёт сомнительная диаграмма:rolleyes:

Кто автор, Вы?

 

в данном графике просто показано что с помощью какой толщены как уменшается расход газа на данной стене.

 

Какой к.теплопроводности кирпича и утеплителя?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, стіну перпендиклярну до чого? момент від чого?

Мауерлат необхідний лише для рівномірної передачі навантаження від крокви до стіни. В більшості випадків це повинні бути вертикальні навантаження. При певних конструкціях кроквяної системи це можеть бути також горизонтальні навантаження (але це вже окрема розмова).

То в якій стіні і від якого навантаження зявиться момент?

 

 

Я бачив як руйнується цегляна кладка в стовпчиках. Причин було декілька, замалий переріз стовпчика, невірно виконане опирання, неармована кладка.... Вертикальні тріщини в в кладці зявляються якраз від недостатньої міцтності на стиск.

 

 

З чого Ви взяли, що Ваш будинок будували професіонали. Я на 90% впевнений, що розчин вони накидали та рівняли лопатами, Про яке рівномірно-розподілене навантаження між цеглинами може йти мова.

Міцність кладки набагато менша за міцність самої цегли.

Звідки Ви знаєте, що грунт супер після 25 років експлуатації, враховуючи інженерні мережі під будинком?

 

 

Виходячи з цього, всі неутепленні камяні будівлі вже мали б розсипатись ;)

 

 

Яким чином це подовжить її життя? Неправильне утеплення навпаки може призвести до передчасного руйнування матеріалів стіни.

Я був у будинках зроблених з саморобного шлакобетону, які стоять по 40 років. А такому шлакобетону до автоклавного газобетону як до неба пішки.

Тримав цеглу, яка так само розсипалась в руках.

 

Треба виходити з оптимальності і доцільності вибору матеріалів.

Як інженер для себе вибрав газоблок 375мм. Кладка на клею з даного газоблоку навіть 400-ї марки мене цілком задовільняє по міцності, теплопровідності, та довговічності.

 

согласен! но когда строили дом 400 и 375 небыло...тока 300 ! такшо шо маем !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чёт сомнительная диаграмма:rolleyes:

Кто автор, Вы?

Какой к.теплопроводности кирпича и утеплителя?

 

Это ж откуда такие данные?

Если допустим взять двухэтажный дом с периметром стен 40м (10х10), то по этой диаграмке расход газа будет 1 440 м3.

ШОТО ВЕРИТСЯ С ТРУДОМ...

Дом для примера взял типичный - большинство такие размеры строят...

Вот интересно - что они скажут по расходу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это ж откуда такие данные?

Если допустим взять двухэтажный дом с периметром стен 40м (10х10), то по этой диаграмке расход газа будет 1 440 м3.

ШОТО ВЕРИТСЯ С ТРУДОМ...

Дом для примера взял типичный - большинство такие размеры строят...

Вот интересно - что они скажут по расходу?

А вот давайте считать:

Вариант 1,5 кирпич без утепления. Возьмём сисликатный удельная теплопроводность 0,87 Вт/(м*С). Теплопроводность 1кв.м стены 0,87/0,38 = 2,29 Вт/С. Возьмем среднюю за сезон температуру -5С, а внутри +20. Т.о. дельта температур 25С. Значит поток тепла через 1кв.м будет 2,29*25=57Вт.

За 5 месяцев будет 3600 часов, это значит через стену уйдет 205 кВт*ч энергии.

Поскольку 1куб м газа сгорая выделяет 9 кВт*ч энергии получается 22,8 куб м газа за сезон с 1 кв м стены. У автора картинки всё верно.

 

Берём и утепляем 100мм пенопласта(удельная теплопроводность 0,041 Вт/(м*С)). Получаем теплопроводность утеплителя 0,041/0,1 = 0,41 Вт/С, а всего пирога 1/(1/0,41 + 1/2,29) = 0,35 Вт/С. Повторяя всё теже выкладки получим 3,5 куб м газа за сезон с 1кв.м стены. Как видите получается даже больший выигрыш чем у автора картинки (может он считал другой утеплитель).

 

У меня дом из силиката правда в 2 кирпича (теор расход 17.1куб), площадь стен 80 кв. м итого 1370 куб газа. + окна + потолок + проветривание..

Теперь реалии. С сентября я съел 2900 куб газа (котёл Vaillant). Вот так вот:(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот давайте считать:

Вариант 1,5 кирпич без утепления. Возьмём сисликатный удельная теплопроводность 0,87 Вт/(м*С). Теплопроводность 1кв.м стены 0,87/0,38 = 2,29 Вт/С. Возьмем среднюю за сезон температуру -5С, а внутри +20. Т.о. дельта температур 25С. Значит поток тепла через 1кв.м будет 2,29*25=57Вт.

За 5 месяцев будет 3600 часов, это значит через стену уйдет 205 кВт*ч энергии.

Поскольку 1куб м газа сгорая выделяет 9 кВт*ч энергии получается 22,8 куб м газа за сезон с 1 кв м стены. У автора картинки всё верно.

 

Берём и утепляем 100мм пенопласта(удельная теплопроводность 0,041 Вт/(м*С)). Получаем теплопроводность утеплителя 0,041/0,1 = 0,41 Вт/С, а всего пирога 1/(1/0,41 + 1/2,29) = 0,35 Вт/С. Повторяя всё теже выкладки получим 3,5 куб м газа за сезон с 1кв.м стены. Как видите получается даже больший выигрыш чем у автора картинки (может он считал другой утеплитель).

 

У меня дом из силиката правда в 2 кирпича (теор расход 17.1куб), площадь стен 80 кв. м итого 1370 куб газа. + окна + потолок + проветривание..

Теперь реалии. С сентября я съел 2900 куб газа (котёл Vaillant). Вот так вот:(

Olegg (может он считал другой утеплитель).Розраховувався не другий утеплювач просто ви взяли показник утеплювача не в умовах експлуатаціїщо=0.55

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Olegg (может он считал другой утеплитель).Розраховувався не другий утеплювач просто ви взяли показник утеплювача не в умовах експлуатаціїщо=0.55

По ПСБС-25 даних по теплозоляції в умох експлуатації не маю. Для ЕППС є данні, в сухому та вологому 0,028 та 0,031 відповідно. Все що маю по ПСБС так це розкид даних від 0,038 до 0,043 (по суху). Взяв середнє. Можу звісно помилятись, та не думаю, що в ПСБС може так впасти теплоопір, адже пухирі з газом в ньому ізольовані. Навіть з тих даних, що маю для мінвати (в матах) в сухому стані та екплуатаційній вологості теплопровідність 0,042 та 0,045 відповідно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...