Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужны советы "Бывалых" по бурению скважины

Solo.ua

Рекомендовані повідомлення

Христос воскрес !

 

Дякую за відповідь

Тобто якщо я правильно все зрозумів , 50 м / одна колона / залізо (очищувати ) / дебіт нормальний / кращий варіант ціна / якість .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бюджетом 2тыс $

Что входит в эту стоимость? Мне нужно просто скважина, обустройство, насос и ввод в дом не нужен, какая труба, фильтр? какая цена метра?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю.

 

Починаю будівництво в с. Музичі (50.3526807, 30.1205901)

 

На найближчі пару років скважина потрібна для забезпечення водою будівництва, в подальшому для повсякденної експлуатації мінімум 5 людьми.

 

1. Що порадите: обмежитись найближчим полтавським горизонтом, а потім поглиблювати (бурити нову)?

 

2. Хто може запропонувати виконання цих робіт і в яку вартість? (цікавить свердловина готова до використання)

 

ЗІ: Роботи можна розпочинати відразу після свят

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто підкаже? Потрібна скважина, Тростинська Новоселиця. Заїзд без проблем для великої установки. Вода - сеноманський або юрський, бо бучанський кажуть тут із залізом. Не хочу викинути купу грошей а потом тільки город поливати:o. Потрібно на вчора. Чи реально і який бюджет?

 

Добавлено через 9 минут

коорд:

 

Широта:

49.99359477070067

Долгота:

30.280959606170658

 

 

На яку глибину пробили?

Яка якість води?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скважина в Глевахе

Бурение скважины 400грн\м труба ф125мм, фильтр 3м полипропилен 1500грн. Проектная глубина 50м

 

Добавлено через 5 минут

в с. Музичі

Сразу и основательно 80м бучакский водоносный комплекс с бюджетом около 70тыс

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что входит в эту стоимость? Мне нужно просто скважина, обустройство, насос и ввод в дом не нужен, какая труба, фильтр? какая цена метра?

 

20тис.грн: труба входить(Valrom), робота, обсипка, транспорт, фільтр-3м поліпропілен.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20тис.грн

Какова цена за метр? Ведь неизвестно сколько метров точно будет, а если 40, так это выйдет по 500грн за метр

 

ПС Подключение к Электричеству нужно? какой мощности?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какова цена за метр? Ведь неизвестно сколько метров точно будет, а если 40, так это выйдет по 500грн за метр

 

ПС Подключение к Электричеству нужно? какой мощности?

 

Для деталізації, що потрібно, скільки, як - звертайтесь в особисті, я розпишу кошторис, де вме буде вказано і згідно нього будемо працювати. Розрахунок вам дав з оріжнтиром 50м,де вартість за метр 370грн!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю. Потрібна скважина у Глевасі 50.272625, 30.336294. Доступу для великої техніки немає. Будь-ласка, розкажіть які є варінти.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, на какую глубину бить скважину в с. Гавронщина, Макаровский р-н. 50.478718,29.874750

Все, кого знаю - бьют на 30 и на 70. Но всё с переменным успехом, кому как повезет с железом:(

И дайте ориентировочно стоимость под ключ. Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

70м около 60тыс

 

Какие шансы нарваться на железо? Или здесь без водоподготовки не обойтись?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, на какую глубину бить скважину в с. Гавронщина, Макаровский р-н. 50.478718,29.874750

Все, кого знаю - бьют на 30 и на 70. Но всё с переменным успехом, кому как повезет с железом:(

И дайте ориентировочно стоимость под ключ. Спасибо

 

На эти горизонты водоочиста понадобиться в любом случаи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какие шансы нарваться на железо? Или здесь без водоподготовки не обойтись?

Превышение железа в три раза. Вряд ли Вы это заметите.От Вас в конце Вышеграда в котеджном городе никто не замечает

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю. Підкажить, фахівці, який кошторис готувати для нової свердловини. Маю ділянку Київська обл. Броварський р-н, с. Рожни, СТ «Трудовик» 50.671435,30.707598. Вже є дуже стара свердловина близько 10м з ручним насосом. Років 5 назад викопали приямок та поставили насосну станцію. Але свердловина померла, та й якість води була жахлива. Оскільки приямок вже е, маю бажання зробити нову, але в приямку, під погружний насос та з нормальною якістю води. Сусіди казали, що десь на 50 метрів вже нормальна вода.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

який кошторис готувати для нової свердловини

Готуйте дві тисячі долларів

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю. Підкажить, фахівці, який кошторис готувати для нової свердловини. Маю ділянку Київська обл. Броварський р-н, с. Рожни, СТ «Трудовик» 50.671435,30.707598. Вже є дуже стара свердловина близько 10м з ручним насосом. Років 5 назад викопали приямок та поставили насосну станцію. Але свердловина померла, та й якість води була жахлива. Оскільки приямок вже е, маю бажання зробити нову, але в приямку, під погружний насос та з нормальною якістю води. Сусіди казали, що десь на 50 метрів вже нормальна вода.

 

Доброго дня, по Трудовику глибина-54м-60м. В старому приямку робити не можна, потрібно відступити, поставити малий приямок, а в існуючому, якщо дозволяє місце, поставити бак і автоматику. Бюджет- близько 45тис.грн. Завтра буду в Трудовику з 13:00 до 14:00,якщо є потреба-заїду.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, по Трудовику глибина-54м-60м. В старому приямку робити не можна, потрібно відступити, поставити малий приямок, а в існуючому, якщо дозволяє місце, поставити бак і автоматику. Бюджет- близько 45тис.грн. Завтра буду в Трудовику з 13:00 до 14:00,якщо є потреба-заїду.

Робити у існуючому не можна технічно, чи взагалі не можна по правилам? Чому питаю, бо десь бачив рекламку, мов робимо у існуючих приямках, підвалах... якоюсь мініатюрною бурилкою. Розраховував на те, що зробити у існуючому буде дешевше, ніж робити новий, хоч і маленький.

Бо 45 трохи забагато. На чому можна заощадити?

Нажаль, завтра не зможу. У суботу тільки буду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Робити у існуючому не можна технічно, чи взагалі не можна по правилам? Чому питаю, бо десь бачив рекламку, мов робимо у існуючих приямках, підвалах... якоюсь мініатюрною бурилкою. Розраховував на те, що зробити у існуючому буде дешевше, ніж робити новий, хоч і маленький.

Бо 45 трохи забагато. На чому можна заощадити?

Нажаль, завтра не зможу. У суботу тільки буду.

 

Технічно можливо, але буде дорого, дешевше відступити і робити новий приямок.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось в мене з математикою не гаразд. Декілька постів вище фігурували цифри 370, 400 грн/м. Я собі малюввав у голові цифри 15-20-25. А тут, перша відповідь і 2 тис баксів за приблизно однаковіі метри. Що сюди входе?

Приямок, як я казав раніше в мене є (2 кільця 1.5м + кришка + вузьке горло під каналізаційний люк). Відмовлятися від такого приямку я не готов, ані морально, ані фінансово. Уж краще трохи більше заплатити за підходящу бурову. Заводити у дом воду мені покищо не потрібно, бо санвузол ще треба добудувати і викопати септик. На перше врем’я вода є. хоча і не зовсім гарної якості, тож насос та обладнання може трохи зачекати. Напруга 220 є.

Що ще? Фільтр, труба, робота, кришка на свердловину? Може хтось більш детальний розрахунок дасть, можливо у приват.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось в мене з математикою не гаразд. Декілька постів вище фігурували цифри 370, 400 грн/м. Я собі малюввав у голові цифри 15-20-25. А тут, перша відповідь і 2 тис баксів за приблизно однаковіі метри. Що сюди входе?

Приямок, як я казав раніше в мене є (2 кільця 1.5м + кришка + вузьке горло під каналізаційний люк). Відмовлятися від такого приямку я не готов, ані морально, ані фінансово. Уж краще трохи більше заплатити за підходящу бурову. Заводити у дом воду мені покищо не потрібно, бо санвузол ще треба добудувати і викопати септик. На перше врем’я вода є. хоча і не зовсім гарної якості, тож насос та обладнання може трохи зачекати. Напруга 220 є.

Що ще? Фільтр, труба, робота, кришка на свердловину? Може хтось більш детальний розрахунок дасть, можливо у приват.

 

Скиньте в особисті електронку чи вайбер і скину кошториси існуючого проекта. Теж з трудовика.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...