Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Делали ли Вы геологические изыскания?

Гість Котяра

Рекомендовані повідомлення

Геологию уже сделал в субботу, отчет как и положено обещали через понедельник (т.е. 5 рабочих дней или 8 с выходными). По предварительной оценке сказали, что грунты лёссовые, просадочные:(

Песок нашли на глубине 4,5 м и 5,3м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чаще всего делаем ленточно-стаканные фундаменты монолитные.Стаканы -на глубину промерзания,лента на глубину не менее 20см.Хорошо армируем,особенно в местах стыков ленты со стаканами.

В месте стыка стакана и ленты не порвет фундамент?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лёссовые грунты всегда просадочные, структура такая, но если вам в отчете дадут первую категорию просадки то это не страшно.Степень просадки определяется лабораторными исследованиями, если геолог нормальный то все будет хорошо.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лёссовые грунты всегда просадочные

Дозволю собі непогодитися. Лесовидні грунти це ще не значить просідні.

 

... если геолог нормальный то все будет хорошо.

 

А при чому тут геолог і його нормальність/ненормальність до ступеня просідання? Він просто дасть, точніше порахує, ступінь просідання маючи початковий просідний тиск, який отримується в результаті випробування грунтів непорушеної структури (монолітів) в компресійних приладах за схемою "двох кривих".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю - вы не хотели бы вбухать в дом десятки тысяч долларов, а затем заниматься его усилением?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Геология вам даст четкое понимание на какой грунт вы поставите фундамент, физико-механические свойства грунтов без значений которых многие канструкторы не берутся за расчет фундаментов.Решать вам.:)
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если я делаю плитный фундамент, нужна ли геология?

 

А может лента или блоки будут економнее? Сделайте геологию и узнаете, что дешевле и практичнее.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А может лента или блоки будут економнее? Сделайте геологию и узнаете, что дешевле и практичнее.

 

мне кажется эт как к гадалке сходить: авось..ну те я вижу какой грунт вокруг где стоит вода и абы сделать геологию?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Геология вам даст четкое понимание на какой грунт вы поставите фундамент, физико-механические свойства грунтов без значений которых многие канструкторы не берутся за расчет фундаментов.Решать вам.:)

 

вопрос же не в это заключается: а в том нужно ли для расчет фундамента плита делать геологию??почему не берутся? это же плита?

я просто не понимаю. я знаю что ода около 50 см весной. грунт - глинистый. что еще надо? диагноз - грунт плозой. плита! зачем геология конструктору? объясните плз

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вопрос же не в это заключается: а в том нужно ли для расчет фундамента плита делать геологию??почему не берутся? это же плита?

я просто не понимаю. я знаю что ода около 50 см весной. грунт - глинистый. что еще надо? диагноз - грунт плозой. плита! зачем геология конструктору? объясните плз

 

С геологией плита может быть 1.0м , а без нее наглаз 1.5-2.0м. И что вы будете делать если ваш глинистый-грунт при попадании в него воды набухнет. А в геологии есть рекомендации

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

грунт - глинистый.

 

Это "глина" или "суглинок" ведь свойства у них разные, и фундамент для каждого элемента нужен свой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Bot - І коли це лесовидні грунти були не просідними. "Лес он везде лес".

і це каже людина, яка займається інженерно-геологічними вишукуваннями....Шановний....Ви не тим займаєтесь.

 

Лесовидні грунти втрачають свої просідні властивості наприклад коли вони перевідкладені, коли вони уже ущільнилися під дією зовнішніх чинників такі як вода чи хоча б навантаження.... Чи Ви будете сперечатися що лесовидні грунти з підвищеною консистенцією є просідними? Відскануйте хоча б один такий паспорт випробування і викладіть сюди. А Ви взагалі моноліти відбираєте?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С геологией плита может быть 1.0м , а без нее наглаз 1.5-2.0м. И что вы будете делать если ваш глинистый-грунт при попадании в него воды набухнет. А в геологии есть рекомендации

 

:o це не професійна відповідь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это "глина" или "суглинок" ведь свойства у них разные, и фундамент для каждого элемента нужен свой.

 

всмысле свой? я понимаю что плиту можно углублять по-разному. но что значит "свой"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і це каже людина, яка займається інженерно-геологічними вишукуваннями....Шановний....Ви не тим займаєтесь.

 

Лесовидні грунти втрачають свої просідні властивості наприклад коли вони перевідкладені, коли вони уже ущільнилися під дією зовнішніх чинників такі як вода чи хоча б навантаження.... Чи Ви будете сперечатися що лесовидні грунти з підвищеною консистенцією є просідними? Відскануйте хоча б один такий паспорт випробування і викладіть сюди. А Ви взагалі моноліти відбираєте?

 

 

Дісно при збільшені глибини просідність зменшується, але не натаку величину просідності якою можна нехтувати при розрахунку типу грунтових умов.

Тому і рекомендується проходити лесовидну товщю на повну потужність для визначення ступенню просідності грунтів на всіх глибинах. ДБН А 2.1-1-2008

Цитата: професора Барщевського Н.Е., Доктора тех.наук Бойко І.П. та старшого наукового співробітника Артюха І.В.

Чи по вашому можна пройти лес до 5метрів, а далі нетраба бо він вже не просідний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дісно при збільшені глибини просідність зменшується, але не натаку величину просідності якою можна нехтувати при розрахунку типу грунтових умов.

Тому і рекомендується проходити лесовидну товщю на повну потужність для визначення ступенню просідності грунтів на всіх глибинах. ДБН А 2.1-1-2008

Цитата: професора Барщевського Н.Е., Доктора тех.наук Бойко І.П. та старшого наукового співробітника Артюха І.В.

Чи по вашому можна пройти лес до 5метрів, а далі нетраба бо він вже не просідний.

Шановний. Я дивлюсь Ви не тільки безграмотний в інженерній геології, а й в граматиці.

Ми про що говоримо? Про те що лесовидні грунти можуть бути непросідними чи про те наскільки їх необхідно проходити фундаментами? Я Вас здивую, але скажу що можна будувати при першому і при другому типу просідності і на стрічкових фундаментах і на плиті. Необхідно лише виконати заходи по недопущенню замочування просідних грунтів. І з чого зроблений висновок що з глибиною величина просідності зменшується? Ви взагалі практик?

Мені дуже шкода тих людей, яким Ви виконали вишукування і "нарекомендували" по фундуванню.

P.S. Доречі. От Вашу тему почистили і прикрили (знаєте про що я). Питання до знатоків. Скажіть мені, будь-ласка, як може відписатися людина з першого повідомлення в закритій темі?

Змінено користувачем Bot
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний. Я дивлюсь Ви не тільки безграмотний в інженерній геології, а й в граматиці.

Ми про що говоримо? Про те що лесовидні грунти можуть бути непросідними чи про те наскільки їх необхідно проходити фундаментами? Я Вас здивую, але скажу що можна будувати при першому і при другому типу просідності і на стрічкових фундаментах і на плиті. Необхідно лише виконати заходи по недопущенню замочування просідних грунтів. І з чого зроблений висновок що з глибиною величина просідності зменшується? Ви взагалі практик?

Мені дуже шкода тих людей, яким Ви виконали вишукування і "нарекомендували" по фундуванню.

P.S. Доречі. От Вашу тему почистили і прикрили (знаєте про що я). Питання до знатоків. Скажіть мені, будь-ласка, як може відписатися людина з першого повідомлення в закритій темі?

 

Стрелки ганяем и на личности переходим, а по сути ничего.(хоть сам то и неправ)

А ваше какое дело хто где писал? Или жаба давит?

P.S. есть Админи которым люди и пишут...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы оба позиционируете себя как спецы кто будет прав (тот и мастер хотя бы теории, а не просто поговорить) :beer:
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы оба позиционируете себя как спецы кто будет прав (тот и мастер хотя бы теории, а не просто поговорить) :beer:

 

каждый остался при своем мнении. но на личности переходить это низко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

каждый остался при своем мнении. но на личности переходить это низко.

на личности 100 % не правильно, но я раздумываю у кого заказать геологию:unknown:вот и заинтересовался кто компетентней

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні не забули.

вопрос же не в это заключается: а в том нужно ли для расчет фундамента плита делать геологию??почему не берутся? это же плита?

Для розрахунку фундаменту беруться характеристики грунтів: кут внутрішнього тертя, питоме зчеплення, щільність ну і, звісно, модуль деформації. Як Ви вважаєте: де візьме ці характеристики конструктор, розраховуючи фундамент не маючи даних ні про грунти ні про їх міцністні характеристики? Звичайно можна взяти "із запасом". Це Вам вирішувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полностю согласен с Bot. Решение принимать вам если деньги позволяют то можно с запасом, а если хотите економить то нужна геология
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...