Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прав ли работник РЭСа.

Бигдус

Рекомендовані повідомлення

Ситуация такая. На участке нет электричества. Переноска от соседа, работаю дрелью. Прибегает контролер и мастер из РЭСа .... Все стоп -сосед враг страны перепродает эл. энергию.... У соседа все в порядке, Учет , моя переноска от его резетки через учет.. Перепродажа запрещена и все. А я наивный у соседа попросил не очем не подозревая...А он за спасибо... Сосед пьет корвалол, ему такого наговорили. Телефон гарячей линии Облэнерго почемуто всегда занят... Шо мне делать?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А шо делать? Если бы рэсовцы хоть бумагу какую оставили.

Можно письмо написать на имя председателя правления облэнерго с описанием события.

Можно в прокуратуру, с просьбой дать правовую оценку действиям сотрудников РЭСа - налицо признаки преступления:

 

Кримінальний Кодекс України :

 

Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень

 

1. Перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, -

 

Істотною шкодою, якщо вона має нематеріальний вимір, можуть визнаватися порушення політичних, трудових, житлових та інших прав і свобод людини і громадянина, підрив авторитету та престижу органів державної влади чи органів місцевого самоврядування, порушення громадського порядку, створення обстановки, що утруднює установі, організації, підприємству здійснення основних функцій тощо.

 

Стаття 367. Службова недбалість

 

1. Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам окремих юридичних осіб, -

 

Вообще-то надо посылать с порога таких прытких контролёров, а ежели без свидетелей то и тумаков присунуть.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так мне от того......Сосед грудью-СВЕТУ не дам..... Я то уже начал 3 ф делать но официал будет на той недели..А неделю так не хочеться терять. Работа то одна дрель...Мож какие документы есть...соседу показать. Парадокс....Я то энергетик в проме и у юр. лиц. Документов на физ. лиц в глаза не видал...Правда третий год уже не работаю...не у кого даже спросить.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На каждую шевельнувшуюся пулю в дурной контролирующей голове документов не напасёшься.

 

Вот посмотрите:

 

1. Правила користування електричною енергією для населення

 

2. Правила користування електричною енергією

То, что касается населения:

 

2.1. Межі балансової належності та експлуатаційної відповідальності між споживачем (субспоживачем) і електропередавальною організацією (основним споживачем) за технічний стан і обслуговування суміжних електроустановок фіксуються в акті розмежування балансової належності електроустановок і експлуатаційної відповідальності сторін.

 

Межа експлуатаційної відповідальності може не збігатися з межею балансової належності, яка визначається правом власності споживача і електропередавальної організації (основного споживача) на окремі елементи електричної мережі, про що зазначається в акті розмежування балансової належності електроустановок і експлуатаційної відповідальності сторін.

 

2.2. Межа експлуатаційної відповідальності між споживачем і електропередавальною організацією за технічний стан і обслуговування електроустановок напругою до 1000 В встановлюється:

 

1) у разі повітряного відгалуження - у точці кріплення проводів лінії електропередачі до перших ізоляторів на будівлі або на трубостояку, або на ввідних клемах першого комутаційного

апарата, встановленого на ввідному пристрої будівлі споживача;

 

2) у разі кабельного вводу - на наконечниках кабелю живлення, приєднаних до ввідних клем першого комутаційного апарата, встановленого у ввідному пристрої будівлі споживача.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну с юрами понятно. ПРо физ. лица-шерстил...Абсурд.... Лицензии ...Шо за люди...Каких токо бамаг и куда на меня не писали...мою стройку.... Жлобье...Работайте как я с ночи до ночи и тогда тоже будете строить. Прошу прощения-зто не о форуме.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шо мне делать?

Завести злого пса, чтобы всякие .удаки во двор свободно не заходили с целью развести лоха на бутыльброт с закуской. Ведь зарплата давно было, а трубы горят. Вряд ли они рассчитывали на что-то более серьезное.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завести злого пса, чтобы всякие .удаки во двор свободно не заходили с целью развести лоха на бутыльброт с закуской. Ведь зарплата давно было, а трубы горят. Вряд ли они рассчитывали на что-то более серьезное.

 

Так это новострой... Вчера линию кинули и установили учет...Сегодня инспектор наставил пломб - 4 шт. Пустить напругу на той недели...обещались... Йома-йо, делов то... Бумаги не я делал.... но их там такая пачка с пол сотни своих росписей ставил...Правда не очень меня радует 16А на 3ф Вводе. Паровоз божиться, что 25 А В облэнерго ему не вытянуть ибо сумма смазки доведена до полного абсолюта. Чуть погодя решит вопрос и заменит вводный.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще-то контролер прав, если и берешь переноску от соседа,

то так чтобы не видимо...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще-то контролер прав, если и берешь переноску от соседа,

то так чтобы не видимо...

 

В чём он прав? Какие Ваши доказательства? (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да нет, бред полный, если у соседа со щитом учёта всё впорядке - пусть хоть опутается переносками в пределах техники безопасности ( что кстати ей же и запрещено :) ) , не РЭСа собачье дело... РЭСова забота всё что до счётчика , а после как он распоряжается своей эл.энергией... платить то ему , платить по счётчику... да и контроллёр должен манипулировать не словами а хотя бы бумагой какой...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...