Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ремонт фундамента сверяюсь со спецами

dklimock

Рекомендовані повідомлення

... Может просочится через трещины в кирпичной стене и песок потянет на себя воду, что тоже опасно, увеличется боковое давление...

 

спасибо за предупреждение. буду прокладывать пленку на стенку, чтобы бетон со стеной не соприкасался и воду песку не отдавал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одним из эффективных методов решения Вашей проблемы - устройство шпунтового ограждения по периметру существующего погреба. Это могут быть вдавливаемые сваи или инвентарный вдавливаемый шпунт. Только после устройства такого защитного экрана можно будет спокойно вести демонтаж существ. кирп. стен погреба. Шпунтовое ограждение полностью примет на себя боковое давление грунта от существ. веса дома.

Заливать погреб бетоном не рекомендую. Этим самым вы пригрузите грунт в центре дома. Что может привести к неравномерным деформациям существ. фундамента.

image044.gif.cf7323297836caade7b6b412a698a7f9.gif

pic1(1).gif.4c9e7b69d3a25ec0384747e690b2fead.gif

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одним из эффективных методов решения Вашей проблемы - устройство шпунтового ограждения по периметру существующего погреба. Это могут быть вдавливаемые сваи или инвентарный вдавливаемый шпунт. Только после устройства такого защитного экрана можно будет спокойно вести демонтаж существ. кирп. стен погреба. Шпунтовое ограждение полностью примет на себя боковое давление грунта от существ. веса дома.

Заливать погреб бетоном не рекомендую. Этим самым вы пригрузите грунт в центре дома. Что может привести к неравномерным деформациям существ. фундамента.

 

если правильно понял схему, то в моем случае (когда фундамент не доходит до пола погреба) шпунт следовало бы организовывать с внешней стороны фундамента? это сделало бы возможным демонтаж стены. С внешней стороны у меня крыльцо и отмостка которые хотел бы сохранить.

 

Подойдет ли предложенная мной в первых постах схема решения проблемы? на рисунке желтым потмечен предполагаемые участки бетонирования. бетон М150, арматура ф10 ячейка 20*20 в один слой. толщина от 20 см в самом узком месте.

1332285760_.JPG.1255a357b228895c936eefb8d43ffcc0.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подойдет ли предложенная мной в первых постах схема решения проблемы? на рисунке желтым потмечен предполагаемые участки бетонирования. бетон М150, арматура ф10 ячейка 20*20 в один слой. толщина от 20 см в самом узком месте.

 

Нужен расчет... Собирать вертикальные нагрузки от существ. дома... Строить эпюру бокового давления грунта и после этого подбирать толщину бетонной стенки и армирование. "На глаз" делать не советую.

Думаю, надо устраивать распорки вверху (между верт. стенами).

Бетон - минимум В25.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якиб б був впевнений що можно безпечно розібрати хоч 50 см стіни і заглибитись під фундамент, то робив би колони і переносив на них вагу фундамента. Потім звязав би колони ростверком зверху и знизу, кинув би балку на протилежну стіну, для надійності... По матеріалам економніше. Стіну страшно чіпати.

 

а що можна зробити с кільцями? створити порожнечу та зекономити бетон? покласти всередину а навколо бетон залити?

 

тепер зрозумів як картинку читати. я б не експериментував із муруванням підпірних стін.

1 - кільця, ззовні моноліт, виходите на нижній рівень зрізу фундаменту - валите верхню частину стіни, пробуєте залити розчин між стіною і грунтом.

2 - бут + рідкий розчин до нижнього зрізу фундаменту. далі як у варіанті 1.

в першому варіанті - залишиться погребок, в другому - матимете п'єдестал для телескопа чи іншої високоточної техніки:D

 

а 1 куб важкого бетону (у вигляді куба 1*1*1) дає навантаження 250 гр на см2... тому прогин земної кори все ж можна не враховувати :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тепер зрозумів як картинку читати. я б не експериментував із муруванням підпірних стін.

1 - кільця, ззовні моноліт, виходите на нижній рівень зрізу фундаменту - валите верхню частину стіни, пробуєте залити розчин між стіною і грунтом.

 

%) не врубаюсь

если кольца внутрь подвала и снаружи колец в подвале монолитом выйти на нижний уровень среза фундамента, то от потолка до монолита останется санитметров ... я в эту щель не полезу и никгог не погоню.

%) не врубаюсь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужен расчет... Собирать вертикальные нагрузки от существ. дома... Строить эпюру бокового давления грунта и после этого подбирать толщину бетонной стенки и армирование. "На глаз" делать не советую.

 

согласен. Буду признателен если Вы или Ваши знакомые озвучат стоимость проведения расчёта для моего случая.

 

упрощенно, моя стенка похожа по конструктиву на фундаментно-цокольную монолитную стену двухэтажного кирпичного дома с цоколем. По аналогии и расчитывал. Там котлован, в него плита, на плите стены. Также и себе расчитываю: плита - стены.

Перемычка сверху действительно вопрос. Наверно сделаю пару.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

%) не врубаюсь

если кольца внутрь подвала и снаружи колец в подвале монолитом выйти на нижний уровень среза фундамента, то от потолка до монолита останется санитметров ... я в эту щель не полезу и никгог не погоню.

%) не врубаюсь

 

маю на увазі ВЕРТИКАЛЬНУ щілину між цегляною стіною і грунтом. при такому пузі - вона може бути велика. у вас верхній зріз погреба нижчий чи на рівні нижнього зрізу фундаменту? а чим погріб перекритий?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если правильно понял схему, то в моем случае (когда фундамент не доходит до пола погреба) шпунт следовало бы организовывать с внешней стороны фундамента? это сделало бы возможным демонтаж стены. С внешней стороны у меня крыльцо и отмостка которые хотел бы сохранить.

 

Подойдет ли предложенная мной в первых постах схема решения проблемы? на рисунке желтым потмечен предполагаемые участки бетонирования. бетон М150, арматура ф10 ячейка 20*20 в один слой. толщина от 20 см в самом узком месте.

Іменно так.Зруйнувавши відмостку збережете будинок і погріб:(

проведення робіт з середини можна доручити тільки злим тещам:D

 

Так ви заховаєте тільки живіт,так як фундамент уже висить у повітрі.:(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

маю на увазі ВЕРТИКАЛЬНУ щілину між цегляною стіною і грунтом. при такому пузі - вона може бути велика. у вас верхній зріз погреба нижчий чи на рівні нижнього зрізу фундаменту? а чим погріб перекритий?

 

верхній зріз погреба вище нижнього зрізу фундаменту. Погреб перекритий монолитом.

 

... все одно не зрозумів що робити з кільцями у підвалі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іменно так.Зруйнувавши відмостку збережете будинок і погріб:(

проведення робіт з середини можна доручити тільки злим тещам:D

 

Так ви заховаєте тільки живіт,так як фундамент уже висить у повітрі.:(

 

але можна розтягнути задоволення...

в цьому році зробити підпірну стіну зсередини, подивитися за динамікою тріщин. Якщо не зупинуться, перебирати фундамент ззовні. Це має свої плюси: Ви кажете що підпірну стіну зсередини може тільки теща робити :) хтож тоді буде всередені фундамент перебирати? Виглядає спокійніше зробити підпірну стінку зсередини не чипаючи "пуза", тоді для перебирання фундаменту ззовні вона і буде замість шуфра тримати грнут. Да і перебирати фундамент ззовні зручніше і спокійніше. чи не так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але можна розтягнути задоволення...

в цьому році зробити підпірну стіну зсередини, подивитися за динамікою тріщин. Якщо не зупинуться, перебирати фундамент ззовні. Це має свої плюси: Ви кажете що підпірну стіну зсередини може тільки теща робити :) хтож тоді буде всередені фундамент перебирати? Виглядає спокійніше зробити підпірну стінку зсередини не чипаючи "пуза", тоді для перебирання фундаменту ззовні вона і буде замість шуфра тримати грнут. Да і перебирати фундамент ззовні зручніше і спокійніше. чи не так?

 

Можете зробити.

Низ робіть як планували а стінку бажано з подвійним каркасом,краще перестра***тесь,можете не робити на всю висоту,інакше прийдеться сверлити отвори в перекритті для заливки бетоном,стінку зробіть з контрфорсами з кроком 1-1,5м, десь 0,5м стінку до перекриття.

Але все одно грунт під фундамент не заштовхаєте обратно,пройдуть дощі і грунт буде ущільнюватись і повернетесь до посилення фундаменту:(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

погреб копали рядом с фундаментом. на рисунке изобразил как выглядела стена до и после.

 

Я не понял как проходит фундамент дома. Нарисуйте фундамент и где находится погреб.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

песок будет дешевле и проще. а вот трамбовать песок в погребе страшно... вибрации... подвижки...

также это наверно надо терассами делать? при толщине слоя 30 см, ширине терассы 50 см. получится лестница на всю длину погреба. засыпание дальних ярусов плохо себе представляю. Наверное такая технология хороша, когда нет ограничения сверху. или есть другой способ утрамбовать песком?

 

Я имею ввиду под словом трамбовка не механическим способом, а проливать водой,только немного,чтобы воду вбирал засыпной речной песок. Тогда песок будет сильно уплотнятся,станет очень плотным. Когда то делали так называемые грунтобитные фундаменты для домов. И только поверху залил бы бетоном толщ.15-20см. Я не думаю, что у вас большая щель между наружной поверхностью стены и грунтом , так как на стену давит грунт. Просто просел грунт из за попадания воды под фундамент через отмостку и увеличилось давление на стену в полкорпича. Делать снаружи какие то шурфы и усипяя фундамент не сделав ничего с погребом всередине-считаю бесмысленно. Еще скажите- есть ли трещины в фундаменте и на стенах. Если есть ,то как они ведут себя , с каждым днем увеличиваются или же нет. Нужно установить маяки и одновременно заниматься засыпкой погреба и посматривать каждый день за поведением стен дома.

Змінено користувачем gros
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не понял как проходит фундамент дома. Нарисуйте фундамент и где находится погреб.

 

трещины увеличились с осени прошлого года

328468346_2.JPG.77cb06165e50cac17038c7ae5f9a8436.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

верхній зріз погреба вище нижнього зрізу фундаменту. Погреб перекритий монолитом.

 

... все одно не зрозумів що робити з кільцями у підвалі.

 

кільце-незйомна опалубка, що може витримувати великі навантаження. хоча при такому перекритті-забагато мороки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

трещины увеличились с осени прошлого года

 

Тепер ясно,чому пішла тріщіна в стіні,яка стоїть на фундаменті пристройки.Із за великої довжини погріба було нарушено основу грунта під фундаментом. Стінку погріба зроблено впритул з фундаментом і щей в півцегли. Получилось , що на цю стінку нагрузили фундамент і будинок, чому вона з часом і просіла і появились тріщини. Ще добре що вона і так довго простояла. Я залишаюсь на своєму варіанті по засипці річним піском з послойним пролиттям водою до висоти вище нижнього рівня фундамента 40см, потім, зробивши дірку в монолітній плиті перекриття погріба, заливби бетоном М300. Потім поставити маяки бумажні і прослідкувати за тріщінами. Думаю, що спочатку тріщина може трохи збільшитись, но не набагато, пісок не дасть більше стінці руйнуватись.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Решил строить небольшой домик 7,5 м на 4,5 м в два єтажа на 70 кв.м..

Строители порекомендовали фундамент тисе ( ленточно столбчатый). Столбики залили на расстоянии 2м друг от друга и ленточный фундамент 60 на 60 ( все армированное и монолитное).

НО........

Почему то ленточный фундамент утопили ниже уровня земли на 30 см ( тоесть 30см под землей и 30 см сверху земли ). Я опасаюсь, что он будет промерзать. Думаю его утеплить снаружи ( предварительно обкопав до уповня земли ) пенополистеролом и просмолить, а затнм закопать назад.

Какие кто может дать советы???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...