Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Подскажите вы учитывали что теплопроводность считается не по самому "широкому" месту стены, а, напротив, по самому "узкому", то есть по смыковым местам, а они при таком способе возведения дома довольно тонкие. Так, при толщине бревна в 220 мм. смыковое место будет составлять всего 140 мм?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, при толщине бревна в 220 мм. смыковое место будет составлять всего 140 мм?

140 при 220 - это очень даже некисло. Обычно все шуруют 120.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

при таком способе возведения дома

 

напевно я щось не зрозумів який саме спосіб мається на увазі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

напевно я щось не зрозумів який саме спосіб мається на увазі?

 

якщо будувати з оциліндровки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо будувати з оциліндровки

 

тепер зрозуміло. Як на мене то нічого страшного в цьому немає: іншого способу будівництва з оциліндрованого брусу, я наразі не знаю. Цілком очевидно якщо брус круглий і якщо його діаметер 220 то "на стиках" він буде значно менший- орієнтовно 120. Але чесно кажучи не раз зимував у подібних будинках (інколи навідь не 220 а 200) і якихось "сквозняків" чи холоду не відчував. Звичайно все залежить від опалання і його кількості, але на одному з сайтів (здається російському) була ціла таблиця по теплоті з оцілиндрованим брусом різних порід, клеєним і т.д. якщо найду то принагоді закину посилання сюди

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

брус я замовляв зимою і зимою возив завдаток. Був в них на пилорамі і бачив вже зрізані дерева, тому маю велику надію на те що брус був і справді "зимовий".
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки не приїхала брагада ми занялися гідроізоляцією цокольного поверху. Так як грунт в мене глинястий дуже твердий і сухий то вирішили поступити так: спочатку всю площу обмащуємо бітумною мастикою (для цього обрали IZOHAN), а зверху даєм "пупиришки" (не знаю як це називається по науковому, але всі його називають саме так :) ) Потім це все загорнули землею.

DSC_0340.thumb.JPG.7779dab5716fe5303cf2bae5202ba187.JPG

DSC_0342.thumb.JPG.70ad944f841561cc5994ade09baad3d7.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кабанчик, не зупиняємося на початку справи.

треба далі опис будови....

Усім жеж цікаво, нє?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Пошуки житла для будівельників закінчились доволі несподівано. Нашу увагу привернула біла недобудова поряд з нашою ділянкою. Отримавши згоду від власників ми "окупували" гараж на першому поверсі даної недобудови :)

І ось приїхали будівельники...

Перше за що вони взялися- облаштування власного житла: підлога була настелена з дошок, які залишились з опалубки, вікна-двері були забиті цими ж дошками, в рекламщиків я взяв банера якими позатягували вікна, з гаражу привіз старий холодильник та мікрохвильовку, газову плитку та балон взяли в селі... Одним словом у будівельників получився "олл інклюзів". Крім цього всього вони змайстрували туалет типу "сортир" і душ (деревяна будка обтянута плівкою+ бак з водою на ній). Навідь саме їх поселення та оперативна робота вселяла в мене надію на те що це цілком порядні та нормальні люди :beer:

DSC_0554.JPG.49c73594880726314c8d29e83f52e63f.JPG

DSC_0555.JPG.d8f2a242edfe2b310ddaacf67796b07e.JPG

DSC_0957.JPG.5e6f2d48170f71f319ec0ab4f03c7332.JPG

DSC_0958.JPG.209f8f443ec732d038c65d81fa12cca0.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь-ласка, яка загальна квадратура будинку?

 

п.с ви змусили мене зареєструватись тут. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь-ласка, яка загальна квадратура будинку?

 

п.с ви змусили мене зареєструватись тут. :)

 

Загальна площа "деревяної частини" (без врахування площі цокольного поверху- 160 мкв + бетонно-цегляний цоколь 80 мкв.

 

:D а яким це чином я змусив вас зареєструватися тутички?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, подскажите, не просчитывали ли Вы общую смету (Коробка+ крыша+ электрика+отопление). Интересно понимание цены общих затрат без фундамента.

Заранее спасибо.

П.С. Очень доходчивая ветка.:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, подскажите, не просчитывали ли Вы общую смету (Коробка+ крыша+ электрика+отопление). Интересно понимание цены общих затрат без фундамента.

Заранее спасибо.

П.С. Очень доходчивая ветка.:)

 

Загальну вартість я прораховував і не одноразово. Ідея будуватися виникла у мене ще до кризи. І більшість розрахунків велося саме у передкризовий період. А потім почалося... Ціни зросли на все, але на все не пропорційно, дещо полорожчало на 50%, дещо на 100% і т.д. одразу після першої хвилі кризи я знову все перераховував (потім ще раз...), тепер чесно кажучи вже не рахую бо не бачу в цьому сенсу. Поки я рахую воно все дорожчає і дорожчає :(... Тим більше однозначну суму визначити не можливо, всі ціни залежать від матеіалів та їх якості, від кваліфікації робітників, від місця розташування обєкту і т.д. і т.п.

Проте я б дуже радив під час будови ніколи і нікому не довіряйте закупку матеріалів, розберіться у цьому самі це не є дуже складно, і ви будете впевненими що вас не кинули і якість можна підібрати таку які самі того бажаєте.

Я звичайно перепрошую, що дивлячись на вище перераховані причини не надав вам цілком конретної і повної відповіді, але думаю що мою думку ви зрозуміли :beer:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за коробку в грн./м2 - материалы и работу отдельно не скажетет так-же?

 

:) Як я писав у попрередніх повідоменнях:

 

Промонітровши ринок я дійшов наступних висновків:

 

1. Середня ціна 1 куб брусу коштує 1200-1300 грн (без доставки)

2. Середня ціна роботи за 1 м2 (по підлозі) становить 120-140 дол

 

Проте я найшов матеріал дешевше і за роботу домовився дешевше тому у мене получалося так:

1. Вартість роботи 90 дол*160м= 14400 дол

2. Вартість брусу 120 кубів*1070= 128 тис грн, або 16000 дол

3. Доставка 3 машини по 40 кубів по 5000 грн ходка= 15 тис грн, або 1900 дол

Рахуємо разом: 32300 дол

 

А загалом якщо у вас хвилька часу можете глянути кілька перших моїх дописів там я про це досить детально розписав :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще вопрос, ребята, которые Вам делают дом, строят по определенным проектам, или возможна любая конфигурация дома?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене проект був готовий, але я знаю що вони можуть будувати і без проекта, але тоді вам треба буде хоча б на пальцях пояснити що ви хочете, і на листочку в клітинку з шкільного зошита намалювати шось подібне до вашого майбутнього будинку;)

 

П.С. а взагалі то інтернет перенасичений різноманітними проектами, тому, як на мене можна сміло взяти проект з інтернета.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да я в принципе знаю, что хочу. И приблизительные эскизы есть. Вопрос в "Хочу" и "Могу", в смысле хочу быть и красивым, и умным заодно. ... То есть всегда вопрос в деньги упирается, потяну ли я...? Не хочется начать стройку и не закончить. Деревянный дом чем хорош и плох одновременно. Постройка идет относительно быстро (по сравнению с каменным), но потом возникает много вопросов которые необходимо закрывать (усадка, усушка, обработка стен, т.п., т.д.). Вот так и мучаюсь. И по стоимости Ваш вариант довольно привлекателен, я еще по Киевскому региону нашел Вашего "коллегу по постройке сруба" по еще более приятной цене, но опять же Вы на 100% правы с покупкой материала и порядочностью людей, которые его продают. В общем вопросы...вопросы...вопросы...:D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Вертаючись до основної теми моєї розповіді, я помітив що дещо неправильно у хронологічному порядку виклав порядок робіт (що зробиш старість- не радість:D ).

Отож перед тим як приїхали мої "деревяні будівельники" ми залили перекриття цокольного поверху. По грошах воно вийшло трохи дорожче ніж коли б ми перекривались плитами, але подумавши про майбутні внутрішні роботи у цоколі і щілини між плитами, ми приняли рішення лити моноліт.

DSC_0331.thumb.JPG.236774b7a45252dde0d062219ec7fd1a.JPG

DSC_0333.thumb.JPG.39003d773a113cdc1bbf2a3dca770971.JPG

DSC_0368.thumb.JPG.4860531604c2aa48db759965975c704e.JPG

DSC_0330.JPG.e20c8ad64746053ab92e91ea5101c222.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
А где новые фото, рассказы, ну в общем как процесс?:) всем же интересно?

Это в Киеве - каждый второй "онлайн", хотя еженедельный фотоотчет от топикастера - был бы "похвален".:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Розповідь про будівництво "супер" ,читаю з захопленням!Можете поділитись телефонами ваших карпатських будівельників( в лічку).Удачі в подальшому будівництві!!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Розповідь про будівництво "супер" ,читаю з захопленням!Можете поділитись телефонами ваших карпатських будівельників( в лічку).Удачі в подальшому будівництві!!!!

 

Все було б добре, тільки от як у личку писати я ще не навчився :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...