Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

с.Новое Боярка Тарасовка Киево-Святошинский район. Соседи ;-)

ghostik

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, сусіди)))). Ми теж купили участок на Правика (це в кінці вулиці лейтенанта Кибенка). Теж навесні планували електрику підключати. Нам радили Парубочого, тепер щось помінялося?????

Дуже хвилююся,напишіть, якщо хто щось знає))))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравия соседи!Мы подключали в ноябре через Парубочего,подключили очень быстро,они торопились передать все документы в Облэнерго до Нового Года. Он сам сказал,что после НГ можно подключиться по тарифу Облэнерго ,но будет это не сразу,а месяца через 3-4.Узнавайте,может уже можно заявление подавать
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будуємось на в.Білозіра(район Кибенка). У мене перехід з Електромереж на ОблЕнерго якраз на завершальному етапі.

Якщо буде можливість домовитись з Парубочим то це вийде дешевше. Варіант малоймовірний і його актуальність закінчується в січні-лютому.

На сьогодні ще не всі ділянки передані в обленерго. Шанси є.

 

Зустрічне питання. Хто щось знає про Газ в районі Кибенка. Кажуть що є лінія. просять за підключення 4500 дол (фінальна ціна за все).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добрий день, соседи..участок по улице Весняна..заяву в Киевоблэнерго подали в середине декабря. через 3-4 дня позвонили, что приезжайте, ТУ готово..забрали ТУ, договор, счет. 29,12 - опалатили..по договору подключение в теч.15 раб. дней, ждем, срок еше не вышел...цена 1 квт -1360

а что можете рассказать по воде? спасибо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добрий день, соседи..участок по улице Весняна..заяву в Киевоблэнерго подали в середине декабря. через 3-4 дня позвонили, что приезжайте, ТУ готово..забрали ТУ, договор, счет. 29,12 - опалатили..по договору подключение в теч.15 раб. дней, ждем, срок еше не вышел...цена 1 квт -1360

а что можете рассказать по воде? спасибо

 

А какие документы подавали? Там, на сколько знаю, нужна выкопировка из генплана 1:2000 и ситуационный план. Где это брали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добрий день, соседи..участок по улице Весняна..заяву в Киевоблэнерго подали в середине декабря. через 3-4 дня позвонили, что приезжайте, ТУ готово..забрали ТУ, договор, счет. 29,12 - опалатили..по договору подключение в теч.15 раб. дней, ждем, срок еше не вышел...цена 1 квт -1360

Добрый день. Также очень интересует перечень документов и где брали, заранее спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт! Викопіровка береться в сільраді, а от ситуаційний план наче в архітектурній оргаізаціїї. Напишіть будь-ласка про воду, хто бив скважину, та на скільки метрів. В нас сусід бив (по вулиці Правека,це в кінці Кибенка), то на 60 м, вода була дуже жовта. Я читала бити нада більше в нашому районі. Відгукніться хто знає, на скільки бив, і яка по якості водичка. Дуже дякую))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добрий день, соседи..участок по улице Весняна..заяву в Киевоблэнерго подали в середине декабря. через 3-4 дня позвонили, что приезжайте, ТУ готово..забрали ТУ, договор, счет. 29,12 - опалатили..по договору подключение в теч.15 раб. дней, ждем, срок еше не вышел...цена 1 квт -1360

а что можете рассказать по воде? спасибо

 

а можно пальцем в карту тыкнуть, где улица Весняна ?

 

Добавлено через 2 минуты

Привіт! Викопіровка береться в сільраді, а от ситуаційний план наче в архітектурній оргаізаціїї. Напишіть будь-ласка про воду, хто бив скважину, та на скільки метрів. В нас сусід бив (по вулиці Правека,це в кінці Кибенка), то на 60 м, вода була дуже жовта. Я читала бити нада більше в нашому районі. Відгукніться хто знає, на скільки бив, і яка по якості водичка. Дуже дякую))

 

мне пробили полтаву, если память не изменяет 43 метра, кажись. чуток больше норма железа... не любит прямых солнечных лучей )))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

wikimapia.org/#lang=en&lat=50.328546&lon=30.315914&z=16&m=b

Мені подобається ця карта, гарно видно вулиці, всі організації. Весняня вулиця поряд з Садами яблуневими

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

wikimapia.org/#lang=en&lat=50.328546&lon=30.315914&z=16&m=b

Мені подобається ця карта, гарно видно вулиці, всі організації. Весняня вулиця поряд з Садами яблуневими

 

не светится Весняна ((( но если по этой же стороне где сады - то эта сторона подключена на прямую в облэнерго... меня интересует противоположная.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какие документы подавали? Там, на сколько знаю, нужна выкопировка из генплана 1:2000 и ситуационный план. Где это брали?

 

в РЕс сказали иои то или другое...к нас была выкопировка...брали в сельраде у землевпорядника, бесплатно....а так обычный стандартный набор доков, право власности, паспорт, код, адрес

 

Добавлено через 4 минуты

wikimapia.org/#lang=en&lat=50.328546&lon=30.315914&z=16&m=b

Мені подобається ця карта, гарно видно вулиці, всі організації. Весняня вулиця поряд з Садами яблуневими

 

я б сказала це не поряд - це в саду...здаэться та вулиця по центру саду, що довтим виділено

 

Добавлено через 1 минуту

не светится Весняна ((( но если по этой же стороне где сады - то эта сторона подключена на прямую в облэнерго... меня интересует противоположная.

 

єто где сады..светится, у соскдей точно свет есть...

кто по воде может проконсультировать...спасибо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Усім привіт! Збираемося купляти землю по вул. Квітневій 6. Може хтось щось знає, або чув що там і до чого. Бо ріелтор каже все гуд , все супер. Були самі, усе сподобалося, тільки напевно газу там в найближчі роки не буде ((( Може тут є сусіди по Квітневій))) Буду вдячна за будь яку інформацію)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Усім привіт! Збираемося купляти землю по вул. Квітневій 6. Може хтось щось знає, або чув що там і до чого. Бо ріелтор каже все гуд , все супер. Були самі, усе сподобалося, тільки напевно газу там в найближчі роки не буде ((( Може тут є сусіди по Квітневій))) Буду вдячна за будь яку інформацію)))

 

Ми на вул. Весняна....де Квітнева? не можу знайти на карті..ріелтор Іван?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми на вул. Весняна

 

Ми на Яблуневій. До газу метрів 100, але про ціну навіть не питали, будемо обходитись електрикою. Сусід в нас скважину на 40 м робив (ми ще не займались, спочатку будемо електрику підключати)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт! скажіть будь-ласка як в Вас справи з ввімкненням електрики?

Поки-що ніяк, хочу ближчими днями сходити в сільраду, написати заяву на присвоєння адреси, та взяти викопіювання з генплану. Ну а тоді в березні в Обленерго

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми на вул. Весняна....де Квітнева? не можу знайти на карті..ріелтор Іван?

 

Ріелтор жінка , як що не помиляюся Марія . А Квітнева це там, біля желізної дороги, в кінці польової.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Усім привіт! Збираемося купляти землю по вул. Квітневій 6. Може хтось щось знає, або чув що там і до чого. Бо ріелтор каже все гуд , все супер. Були самі, усе сподобалося, тільки напевно газу там в найближчі роки не буде ((( Може тут є сусіди по Квітневій))) Буду вдячна за будь яку інформацію)))

Если все нравиться берите,вода 7-9колец местами 11 єлектричество рядом,газ есть ну хотят космос денег за подключение,иногда самолеты пролетают летом частенько,ну и железная дорога,в доме не слышно а во дворе слышно привыкаеш соседи адекватные хорошие,я думаю вам понравиться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Усім привіт! Збираемося купляти землю по вул. Квітневій 6. Може хтось щось знає, або чув що там і до чого. Бо ріелтор каже все гуд , все супер. Були самі, усе сподобалося, тільки напевно газу там в найближчі роки не буде ((( Може тут є сусіди по Квітневій))) Буду вдячна за будь яку інформацію)))

 

Привіт! скажіть будь-ласка як в Вас справи з ввімкненням електрики?

 

виявилось, що електрику дуже просто підводити...23,12-заява в обленерго і 25,01- опломбували лічильник...і це при тому, що трохи затримки було по нашій вині..

зараз водою займаємось...хто каже 100м . зто45 м бить..

 

Добавлено через 5 минут

у кого есть карта садов? улиц Весняна, Квітнева і т.д..поделитесь, пожал...в инете сколько не смотрела карты с названиями улиц нет...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

карта[ATTACH]548316[/ATTACH]

 

такая есть в инете...ищу карту именно садов (между Новым и Тасаовкой)- там сейчас улицы новые

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Усім привіт! Збираемося купляти землю по вул. Квітневій 6. Може хтось щось знає, або чув що там і до чого. Бо ріелтор каже все гуд , все супер. Були самі, усе сподобалося, тільки напевно газу там в найближчі роки не буде ((( Може тут є сусіди по Квітневій))) Буду вдячна за будь яку інформацію)))

Мы соседи с ул.Святошенская. Скважина 42,5 метра - немного завышено железо, ну а так водичка хорошая. Вы узнайте сколько киловатт выделено для вашего участка, так как это не мало важно - чтоб в дальнейшем не каснутся с вопросом отопления и использования электро приборов в отопительный сезон. Так как упор у вас будет идти на электричество.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зараз водою займаємось...хто каже 100м . зто45 м бить..

 

 

вам некуда деньги девать ? на 100 метрах не на много лучше качество воды, только бюджет в три раза как минимум больше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вам некуда деньги девать ? на 100 метрах не на много лучше качество воды, только бюджет в три раза как минимум больше

 

а у Вас сколько пробита глубина? Вы на какой улице?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...