Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

новый сад - какие деревья выбирать?

tzarus

Рекомендовані повідомлення

А як саме ви утеплюєте персики?

А чому малинниками займаєтесь саме взимку? Я думала, що це весняні роботи:unknown:

 

пи.си. Дякую за розвернуту відповідь! Багато корисного для себе почерпнула:beer:

 

Персики утеплюю так - на корінь нагортаю опалого листя і прикопую землею - а стовбур загортаю у грубий картон або рубероїд (верх цієї трубки затикаю опалим листям), гілки не утеплюю ніяк.

Малиною займаюся взимку виключно по суб"єктивним причинам:

1, Весною і без того роботи море, 40 сотих + будівництво власними силами + хазяйство це на одного трошки туго.

2, Зима довга - робити нічого - от і лізу в малину.

 

"С вишнями я был бы осторожнее, у меня их 14штук, их поросль во круг нее я уже задолбался вырезать и косить. " я думав так само як ви, поки життя не навчило:

1, вишня добре родить поки молода - тому у мене молоді вишні постійно підростають а старіючі постійно вирізаються. Результат :good:

2, стояв минулого року на базарі - і помітив що дуже багато людей шукали САЖАНЦІ ВИШНІ!!! у тих що професійно цим займаються вишні бувають дуже рідко. Цієї весни я "зайняв цю нішу" - все з чим раніше боровся пішло за два виходи на ринок по 15гр. штука.

Так що з нетерпінням чекаю нової парослі :-D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
А вирощуєм елеутерокок для чого? Його плоди їстивні? В лікарських цілях використовують же корінь. Чи заради декоративності чи чогось іншого?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
А вирощуєм елеутерокок для чого? Його плоди їстивні? В лікарських цілях використовують же корінь. Чи заради декоративності чи чогось іншого?

 

не тільки корінь а й листя, саме так, в лікарських цілях, так би мовити "на старість" :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...