Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утепление пола

belosnezka

Рекомендовані повідомлення

Поэтому возникновение грибка я считаю вряле возможно.

 

Какая вентиляция, если речь идёт о грибке между стеной и ЭППС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стены, перекрытия и кровля относительно "дышат", перепадов температурных нет (помещение не жилое, при минусах на улице не эксплуатируется). Источников влаги нет. Где проходит мостик холода и точка росы..... могу только догадываться.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пока вы дискуссируете, мы с мамой уже клеим)))

 

Если не секрет: что, куда и как?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну ка ну ка с этого момента поподробнее. если из нутри утеплять эфективнее чтою ж мы дебилы всю жизнь дома утепляем снаружи, получается и нормы писали придурки :lol: вот в чем секрет то зарыт. эфективнее утеплять изнутри!! пойду к строителям скажу пусть вытащат мне утеплитель с наружной стены и приклеят под обои :lol: :lol: :lol:

 

п.с вы случайно жилой дом с промышленым холодильником не путаете?? там да действительно утепляют стены ВНУТРИ!!

ну не хотите качать, тогда возьмите ДБН В.2.6-31:2006 в руки и посчитайте два варианта, тогда поговорим а так.... даже тратить время на дебаты с вами бессмысленно.. я часто особенно не этом форуме вижу людей которые уверены что все знают лучше всех... ну и потом отзывы застойщаков тут читаем.. которые поревели этим людям....

 

я вам предложу "вбиться" об свои "багато факторів" и добить себя "навіщо"м" гріти плиту" на этом и закончим...

Чи ви в натурі на дурня падаєте, чи лижі не їдуть... Повторюю для тих хто в танку, якщо брати голі цифри, то внутрішнє утеплення ефективніше, саме тому деякі об’єкти, у т.ч. промислові холодильники, утеплюють зсередини щоб не було зайвих енерговтрат на опалення або на охолодження, що по суті є однаковим. Якщо не доходить то приведу простий приклад "на пальцях", є умовно кажучи кубова бетонна ємність, утепліть її зовні і спробуйте нагріти (охолодити), а потім утепліть зсередини і знову спробуйте те ж саме. У випадку внутрішнього утеплення витрати енергії будуть значно менші, як мінімум на початковому етапі, оскільки немає потреби прогрівати бетон, ви нагріватимете лише повітря всередині. А якщо бетону чи цегли см 80? Ви уявляєте скільки потрібно витрати енергії тільки на прогрівання 80см бетону? А в маштабах будинку? Але у стіни крім утеплення є ще фактори як-то точка роси, про що говорив ИгорьИра, а значить додаткова якісна пароізоляція, теплоємність стін, безпечніть утеплювача, мікроклімат і т.д. (можете дописати самі). Саме через це стіни потрібно утеплювати зовні. Особливе місце займає теплоєність стін. Ви ніколи не помічали що у термобудинках або каркасниках стіни не прогріваються, ви грієте повітря, тому у них значно швидше наганяється температура, але так само швидко й вихолодає, тепло фактично вилітає разом з вентиляцією. Для них рекомендовані масивні меблі, предмети інтер’єру для втримання тепла.

Але це має значно менший вплив на підлогу, тому на підлозі практично завжди утеплення внутрішнє, прикладів море, починаючи від вкладення утеплювача між лагами і закінчуючи теплими підлогами. А плиту перекриття гріти сенсу немає.

lavilong, в утепленні перекриття між першим і другим поверхами (і вище крім даху або горища) у приватному будинку потреби нуль, оскільки через стелю йдуть не тепловтрати, а тепло потрапляє на другий поверх який також потрібно опалювати, тобто немає сенсу втримувати тепло на одному поверсі, головне втримати його у будинку, бо краще прогріваючи перший ви менш витрачатиметесь на опалення другого. І зекономите на утеплювачі (або краще утеплите зовні), та й позбавитесь гімору з його монтажем і оздобленням

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи ви в натурі на дурня падаєте, чи лижі не їдуть... Повторюю для тих хто в танку, якщо брати голі цифри, то внутрішнє утеплення ефективніше,
:lol::lol: не ну я просто поражаюсь.. это кто в танке!!!! вы знакомы с коэф. сопротивления теплопередачи (R м2*Л/Вт) ??? знаете как он рассчитывается и что это вообще такое!?!?

кроме первой дурости с "голі цифри" в остальном почти все правильно..

кроме пола..

обустройство теплого пола подразумевает теплоизоляцию, и лаги тоже не тот пример... для размещения теплоизоляции... а вот приравнять сюда плиту!!! это просто "гигант мысли..."

как же так..??? вы обращаете свое внимание на "Особливе місце займає теплоєність стін", а про бетонную плиту - "навіщо гріти плиту"

вот я справедливо и заметил "навіщо гріти стіні.. "

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

lavilong, в утепленні перекриття між першим і другим поверхами (і вище крім даху або горища) у приватному будинку потреби нуль, оскільки через стелю йдуть не тепловтрати, а тепло потрапляє на другий поверх який також потрібно опалювати, тобто немає сенсу втримувати тепло на одному поверсі, головне втримати його у будинку, бо краще прогріваючи перший ви менш витрачатиметесь на опалення другого. І зекономите на утеплювачі (або краще утеплите зовні), та й позбавитесь гімору з його монтажем і оздобленням

 

На сам перед застосування базальтової вати на стелі має мету не утеплювати стелю, а бути таким собі звукобар'єром.

Використання ппс на підлозі цоколя - утеплення, на першому та другому поверсі - під тп.. щоб не гріти, як Ви кажете, плиту..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы знакомы с коэф. сопротивления теплопередачи (R м2*Л/Вт) ??? знаете как он рассчитывается и что это вообще такое!?!?

Познайомте якщо не складно, і розра***те...:)

 

lavilong, як звукобар’єр цілком правильно, але у вас не вийде не гріти плиту як у випадку неопалюваного цоколя, бо тоді потрібно й утеплювати по нормам, а це зайві витрати як на мене, мабуть у вас багато вільних грошей :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Познайомте якщо не складно, і розра***те...:)

 

lavilong, як звукобар’єр цілком правильно, але у вас не вийде не гріти плиту як у випадку неопалюваного цоколя, бо тоді потрібно й утеплювати по нормам, а це зайві витрати як на мене, мабуть у вас багато вільних грошей :rolleyes:

 

цоколь буде опалюватися..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Познайомте якщо не складно, і розра***те...:)

читайте ДБН В.2.6-31:2006 там все подробно написано... (пришлось немного его покрамсать что-бы влез.. )

рассчитать я могу... но для вас - за деньги :razz:

ДБН В.2.6-31~2006. Конструкції будинків і споруд..rar

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одну комнату поклеили. Когда-то она будет кухней. Сейчас - спальня))).

Пенопласт на пол.

Явно стало теплее.

Такая же участь ждет, скорее всего, и весь 1-й этаж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...