Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сантехнік Юрій. Львів.

vovarpd

Рекомендовані повідомлення

Ремонтую капітально квартиру.

Стикнувся з непрофесійним сантехніком який взявся встановити інсталяцію Geberit.

 

Порадили його на фірмі яка мені монтувала теплу підлогу (ПП Тепловам, Львів. загалом з ними все було нормально, зауважень в мене нема, і сподобався їхній підхід до роботи, а тут таке... короче невдячна то справа когось радити).

 

Суть діла.

Встановив систему Geberit і вивів до бачка воду.

По завершенню робіт я не вник сильно в суть роботи, і заплатив йому домовлену суму.

На слідуючий день взявши банальний рівень і рулєтку - виявив що система стоїть криво у 3 рівнях (по осях XYZ :D ) і зміщена по центру 3 см, хоча то була основна задача його відцентрувати і на цьому часто наголошувалося! загальна конструкція кріплення також є ненадійна. присутній люфт. майстри які роблять в мене загальнобудівельні роботи - нехочуть на таке монтувати ГКЛ і плитку.

 

подзвонив сантехніку. по телефону він пояснював що все насправді атлічно, і то що воно криво стоїть - це нормально, не перший день з цим працює.. переробити відмовився, і постарався пошвидше закінчити розмову зіславшись на нехватку часу . отаке.

 

тепер сам переробляю кріплення і центрую.

 

з одного боку ця ситуація не варта цієї теми, але з другого боку неприємно стикатися з такими монтажниками. думаю не тільки мені.

 

результат роботи на фото:

DSCN1059.thumb.jpg.5fe4eb2925fabaf4a717965a9b59f8c9.jpg

 

Тел. 096 2748670, Юрій.

З першого погляду справив враження толкового спеціаліста.

Їздить на чорній дизельній кіа церато. має ще VW Caravella 2.8 VR6 :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Тел. 096 2748670, Юрій.

З першого погляду справив враження толкового спеціаліста.

Їздить на чорній дизельній кіа церато. має ще VW Caravella 2.8 VR6 :)

 

Непогано у Вас у Львові сантехніки заробляють.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

Непогано у Вас у Львові сантехніки заробляють.

 

Чего стесняетесь, призжайте - попробуете!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Непогано у Вас у Львові сантехніки заробляють.

вони колядують:D а люди у Львові не жадібні....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стараюсь в "драки и разборки" не влезать...Особенно в тех вопросах где многое не понятно-а мне,как раз не понятно,что я должен понять в приведенном ТС снимке:):(?Где привязь по осям:)где уровень,где 3см,?И что с теплыми полами теперь?И если Вы это все переделываете -чего не делали с начало сами?А на чем ездите ВЫ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стараюсь в "драки и разборки" не влезать...Особенно в тех вопросах где многое не понятно-а мне,как раз не понятно,что я должен понять в приведенном ТС снимке:):(?Где привязь по осям:)где уровень,где 3см,?И что с теплыми полами теперь?И если Вы это все переделываете -чего не делали с начало сами?А на чем ездите ВЫ?

с теплими підлогами все гуд. працює. на щастя це робив не той сантехнік, а фірма яка мені його порадила. і зробили добре - сертифікат є, підлога тепла, гріє :)

 

а я переробляю установку геберіта (точніше вже переробив - реально роботи на півдня як на перший раз, з читанням інструкції, і закупкою запчастин).

 

фото з привязками до осей не зробив. каюсь.

я думав буде видно на фото зміщення.. а щось толком дійсно нічого не видно. ну ще є свідки, бригада майстрів які в мене роблять ремонт. в них робота встала через цю ситуацію - вже давно плитку мали положити.

 

в мене є спосіб доказати зміщення 3см, незважаючи на одне єдине фото яке я догадався зробити )))

взяв фото, взяв фотошоп. наложив сітку на фото.

по кутнику верхньому можна зорієнтуватися.

ширина приміщення по сітці 1.02 (в реальності 1.03).

з фото легко бачити, що відстань від крайньої лівої стойки геберіта - 24 см (+-0.5см) до кінця кутника.. а з правої 30см. от і зміщення 3см.

 

фото:

clip.thumb.jpg.b11cd707b7aba1e6be4d59d5a024f408.jpg

 

 

 

його автомобілі як і номер телефону я привів для інформації так як більше даних про нього немаю, а не для того щоби показати як тут хтось подумав, мол скільки він заробляє :)))))))))

мене чужі гроші нецікавлять чесно кажучи. а от викинуті на вітер свої - цікавлять.

 

з приводу на чому я їжджу.. в мене тоже дві скромні машини. ВАЗ 2108 (для душі), і Форд Фієста ST (для їзди).

 

взагалі то я прекрасно розумію що не у всіх є талант і вміння відразу все робити якісно. і стараюсь з розуміння ставитися до всяких косяків.

 

але ж можна спокійно прийти і доробити недоліки (про що я і просив, і грошей назад не вимагав), а не доводити що і так все нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо,что проясняете:),теперь другое дело...И другой вопрос-эти 3см нужны для "работы системы" или для"красоты",или "немецкий" порядок?И почему нельзя работать отделочникам,или кому там?:beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И другой вопрос-эти 3см нужны для "работы системы" или для"красоты",или "немецкий" порядок?И почему нельзя работать отделочникам,или кому там?:beer:

С таким подходом можно оправдать практически любой косяк - стена не ровная!?? Чепуха - плитка ведь ляжет! Правда тоже не ровно..Аргилит, у Вас часы дома часы на стене есть, или картина? Повесть ее криво - она же никому мешать не будет!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто кого оправдывает,чьи "косяки"?Может это и не "косяк",а "косячок"?:DПросто хочу знать насколько эти 3см важны,стоит ли мне в будущем также тратить время и деньги на устранения подобного!

Насчет картины -если она висит насколько криво что это заметно,то конечно надо поправить(а если из-за этого еще виден сейф-то тем более:))но если она висит на 3см правее центра стены-стоит ради этого заморачиваться?Мало ли других проблем?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо,что проясняете:),теперь другое дело...И другой вопрос-эти 3см нужны для "работы системы" или для"красоты",или "немецкий" порядок?И почему нельзя работать отделочникам,или кому там?:beer:

для краси. поясню чому.

 

в мене на підлогу йде плитка 33х33. тобто 3 штуки якраз на всю ширину і по центру унітаз. зашивка інсталяції буде йти однією плиткою 100х33. ладно якби там була плитка 10х10, можливо цього небуло б замітно.

 

нехочу щоби унітаз в мене був візуально зміщений. це кидається в очі. і кнопка буде аналогічно зміщена ( а зверху ще й дверцята будуть симетричні.. взагалі у мене дизайн проект в стилі хайтек, там є всі креслення, всі розміри - з ними ознайомлюється кожен майстер, тому я не люблю всяких кривих ліній, кривих стін, кривих інсталяцій і т.п. :) ). тому домовленість була виставити все строго по центру. власне тому згодився і заплатити за цю роботу по установці 500 грн. вже сам не радий що звязався з цією інсталяцією :))) краще було взяти нормальний традиційний унітаз.

 

там ще і висота не відповідала, але фото нема.. мітка є спеціальна 1м. а получилося 1м 10см. відповідно унітаз був би вище, хоча тяжко сказати чи це зручно чи ні . думаю в інструкції не просто так стоїть мітка на 1м.

 

от доречі з плиточниками була схожа ситуація. поклали 2 плитки криво.. решта нормально. я показав недолік, вони згодились що таки криво. взяли переробили і нема ні в кого претензій - працюють і заробляють в мене далі, бо це нормальний підхід.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Просто хочу знать насколько эти 3см важны,стоит ли мне в будущем также тратить время и деньги на устранения подобного....

 

3 см - исключительно феншуй ... А вот стоять ровно по всем осям и без люфта - критично.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне например больше не нравиться то, что расположено за консолью.

И консоль лучше крепить все-таки к стене, а не к какой-то конструкции (просто используются длинные шпильки).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне например больше не нравиться то, что расположено за консолью.

И консоль лучше крепить все-таки к стене, а не к какой-то конструкции (просто используются длинные шпильки).

консоль я так і закріпив. шпильками до стіни (шпильки М12 в епіцентрі купив. їх закріпив в кутник 25мм, а кутник дюбелями drehfix в стіну. доречі зручні дюбеля - якщо треба легко можна все розібрати. зроблю фото завтра.). стоїть набагато впевненіше і нічого не люфтить.

плюс легко можна виставити положення консолі по рівню по осях XYZ, просто регулюючи гайки на шпильках і коректуючи болтами знизу.

 

нарахунок того що за консоллю.. там доречі теж був нюанс, просто вже не хотів писати.

clip2.thumb.jpg.ee9b310f30fbf8ed06ed41092a1e73e9.jpg

от я обвів червоним і білим все що було зроблено тим же сантехніком. бо бак то окрема розмова.. його ще 5 років назад ставили коли були серйозні перебої з водою.. і в принципі потреби зараз в ньому особо нема, хоча тиск в водопроводі і зараз низький у всьому мікрорайоні.

 

злив з фільтра в каналізацію відразу почав текти після того як я догадався включити промивку для тесту. рішив глянути чого.. побачив що в тройнік 90* (обведено білим кругом), вставлена заглушка (на ізолєнту замість ущільнювача), в заглушці вирізано квадратний отвір, і туда просто вставлено круглу трубу.. ущільнення нема ніякого. відповідно вода відразу почала підтікати на підлогу (замінив тройнік 90*, на тройнік 45* і поставив ущільнювач - вроді перестало протікати, але думаю тепер чим ущільнити круглу трубу в квадратному отворі.. на всякий случай.). аналогічно передбачено в зливі з баку (тройнік чуть вище.. сказано туда просто вставити шланг).

 

решта ніби все працює. не тече поки що.

 

в принципі там до всього буде доступ (в разі чого можна переробити). так як вище кутника будуть великі зйомні дверцята. ускладнений доступ буде тільки до двох кранів під баком і в разі чого прийдеться знімати бак.

 

 

взагалі я цю тему створив під впливом емоцій. бо дуже воно мене все роздратувало. зараз вже це все забулося і висновки зроблені. думаю що їй і не місце на цьому форумі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

 

Непогано у Вас у Львові сантехніки заробляють.

 

а посчитать чужие деньги наверное первое дело...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

короче геберіт стоїть "мертво". прикрутив його на шпильки. відцентрував.

протестував )) вода набирається, зливається. єдине що самотьоком з баку трохи повільно набирається.

 

от і результат:

1620350321_DSCN1079_.JPG.ec44ea75a1a4aa120990969ce1106871.JPG

2008108178_DSCN1080_.JPG.4efcdb550f6b7ca4d7790f7e847d85e6.JPG

1684944784_DSCN1084_.jpg.fc37d581d05358eb0eb2c64ebaa8791e.jpg

 

плитка ще не докінця закінчена на стінах на фото. там де geberit - будуть дверцята великі з мдф. заодно і доступ є нормальний до всіх кранів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

короче геберіт стоїть "мертво". прикрутив його на шпильки. відцентрував.

протестував )) вода набирається, зливається. єдине що самотьоком з баку трохи повільно набирається.

 

от і результат:

[ATTACH]154464[/ATTACH]

[ATTACH]154465[/ATTACH]

[ATTACH]154471[/ATTACH]

 

плитка ще не докінця закінчена на стінах на фото. там де geberit - будуть дверцята великі з мдф. заодно і доступ є нормальний до всіх кранів.

 

Молодець, я також терпыти не можу коли криво, сам також перероблювала. І як же ви все ж таки шикарно розмовляється. Прям "Мова", а не "язык".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...