Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Натяжные потолки от компании Labell

Леонид

Рекомендовані повідомлення

Спасибо ребятам за качественную и быструю установку!

Тот случай, когда можно без угрызений совести советовать данную компанию всем близким и друзьям!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Вчора зробили монтаж натяжної стелі в декількох кімнатах будинку. Якість та швидкість роботи на висоті. А особливо приємно повністю прибране після себе сміття! Вже другий раз замовляю монтаж в компанії Лабель і із задоволенням замовлю ще.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Хочу також приєднатись до рекомендацій.

Компанія вражає якістю та професіоналізмом.

Уявіть тільки, минуло майже десять років з того часу, як я звернувся до них вперше, до мене приїхали і зробили заміри, а зараз завдяки їхнім послугам, мої плани здійснились.

Після мого мейла про готовність та початок співпраці, до мене приїхав технолог, який оновив заміри.

Вже через тиждень монтажники прибули до мене додому.

Вражає те, що хлопці використовують тільки високоякісні матеріали та демонструють неймовірний професіоналізм. Для мене цей процес був цікавим, особливо тому, що я мав можливість спостерігати, як натягується стеля. Робітники детально пояснили кожен етап.

Особливо вражає те, що монтажники завжди мають при собі запас всіх необхідних матеріалів. Це означає, що якщо з'явиться потреба, наприклад, додатково встановити світильники, це можна буде зробити без зайвих зусиль.

Хочу висловити щиру вдячність Андрію - засновнику компанії, за його особистий підхід до мене, як клієнта.

Також хочу відзначити велику роботу першокласного технолога Віктора, який допоміг здійснити мої задуми на ділі.

Далі буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...