Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

У нас три дома ограбили

FLASH

Рекомендовані повідомлення

Вікно це добре. Що з ГБ стіною робитимемо?
Замість стіни з ГБ просто потрібно робити стіну з цегли.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простіше це подивитися десь на лінках в гуглі.

На перших відео вікна взламували не профі, а рекламісти й менеджери.

На останньому відео вікно й зовсім не було зачинене. Просто реклама, розрахована на пересічного громадянина.

 

Добавлено через 1 минуту

3. При ударах по склу спрацьовують сенсори на розбивання скла

І що? Група приїде щонайменше за пів години. Можна все винести й в ломбард здати за цей час.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вікно це добре. Що з ГБ стіною робитимемо?

 

Захист - це комплексний набір заходів. Захист повинен враховувати кожну ланку та їхні найслабші сторони.

Для монтажу у проєми з крихкої сировини (Гб, ракушняк...) потрібно використовувати додаткові методи укріплення (армування проєму, сертифіковані кріпильні елементи...)

Чи буде це гарантувати безпеку? Так, але з поправкою до норми - протягом такого-то часу та при використанні такого-то інструменту

 

Відкрити можна все, що завгодно. Питання лише у часі, кваліфікації та інструменті.

 

Добавлено через 6 минут

На перших відео вікна взламували не профі, а рекламісти й менеджери.

На останньому відео вікно й зовсім не було зачинене. Просто реклама, розрахована на пересічного громадянина.

 

У мене немає цілі вас переконувати у зворотньому чи продати щось.

Можете залишатися при своїй думці.

 

Але..

Коментар по перших відео не вірний - це демонстрація сили та інструменту для того, аби зламати зламомтійке вікно

 

На третьому відео вікно закрите. Типове вікно з ПВХ. Будь яке типове вікно з ПВХ відкривається за 12-15 сек викруткою чи стамескою

 

Добавлено через 1 минуту

 

І що? Група приїде щонайменше за пів години. Можна все винести й в ломбард здати за цей час.

 

Броньований склопакет є частиною конструкції і не можна відкрити за ту ж кількість часу, що вказана в нормі. Читайте інфо вище.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Броньований склопакет є частиною конструкції і не можна відкрити за ту ж кількість часу, що вказана в нормі. Читайте інфо вище.

Все понятно :-)

Я надеюсь вы понимаете что на этом форуме не ваша целевая аудитория.

Когда изначально задавал свой вопрос, думал получить ответ: не храните деньги дома :-) это уже делаем денег дома нет да и вообще денег нет :-)

 

 

Но как оказалось больно и не приятно бывает даже тогда когда денег нет, а унесли вещи обихода и пока ты ими пользуешься ты их не оцениваешь в деньгах, а вот когда пришлось все купить одномоментно по карману ударило прилично

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відкрити можна все, що завгодно.

Нарешті. На цьому можна завершити. Відкрити можна все що завгодно і якщо найближчий відділок поліції за 20 км - то можна лише розслабитися й не витрачати кошти в нікуди.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моя ціль не продати вам або читачам датчик чи вікно. Це не моя пряма спеціалізація )))

 

Стосовно вкраденого - абсолютна правда.

 

Типове пограбування це не кіношне викрадання грошей, а побутові предмети (телефон, комп’ютер, планшет, документи... і щось навіть набагато простіше)

 

Ви абсолютно праві щодо цінності - вона приходить після втрати цих речей.

 

Осо новина проблема у стереотипах людей до власного захисту та низької кваліфікації менеджерів з продажу у різних галузях..

 

Для прикладу.. щороку в Україні виробляють 5,5 млн вікон. Більше ніж 50% з них не мають жодних елементів механічного захисту. Кожне таке вікно можна відкрити найпростішим за 15 умовних секунд. Без дрелі чи лома..

 

А тепер пора***те кількість таких вікон за декілька років та оцініть масштаб трагедії

 

Добавлено через 1 минуту

Нарешті. На цьому можна завершити. Відкрити можна все що завгодно і якщо найближчий відділок поліції за 20 км - то можна лише розслабитися й не витрачати кошти в нікуди.

 

Розслабляйтеся та не витрачайте

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все понятно :-)

Я надеюсь вы понимаете что на этом форуме не ваша целевая аудитория.

 

Вот тут Вы ошибаетесь - противовзломную фурнитуру RC3 я себе поставил

:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щороку в Україні виробляють 5,5 млн вікон. Більше ніж 50% з них не мають жодних елементів механічного захисту.

Мабуть це вікна, виготовлені на замовлення забудовників, які будують багатоповерхівки. Звісно вони не мають захисту, бо найважливіше це низька ціна, а захист від зламу вікна на 24 поверсі не такий вже й актуальний.

Кожне таке вікно можна відкрити найпростішим за 15 умовних секунд.

Але спочатку до нього треба дістатися. Це далеко не завжди перший чи останній поверх.

А тепер пора***те кількість таких вікон за декілька років та оцініть масштаб трагедії

Якщо вас замовили - вікно з високим ступенем захисту вас не врятує. Аж до того, що просто стукнуть по голові й зайдуть через парадні двері, скориставшися відібраними ключами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот тут Вы ошибаетесь - противовзломную фурнитуру RC3 я себе поставил

:)

Я не про фурнитуру, я про бронированные окна из выше показанного видео

 

 

А так то да у меня теперь 2 сигнализации, освещенный участок и доброжелательные соседи :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот тут Вы ошибаетесь - противовзломную фурнитуру RC3 я себе поставил

:)

 

Немає такого поняття, як фурнітура rc3

 

Добавлено через 3 минуты

Мабуть це вікна, виготовлені на замовлення забудовників, які будують багатоповерхівки. Звісно вони не мають захисту, бо найважливіше це низька ціна, а захист від зламу вікна на 24 поверсі не такий вже й актуальний.

 

Але спочатку до нього треба дістатися. Це далеко не завжди перший чи останній поверх.

 

Якщо вас замовили - вікно з високим ступенем захисту вас не врятує. Аж до того, що просто стукнуть по голові й зайдуть через парадні двері, скориставшися відібраними ключами.

 

Ні це загальна статистика і сюди ж потрапляють і приватні будинки. І саме про них йшла мова

 

Якщо у вас грип - то вікно не врятує. У чому зміст цієї логіки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немає такого поняття, як фурнітура rc3

 

Я не спеціаліст.

Подивився на рівні захисту і порівняв із своєю протизламною фурнітурою.

 

"Вона забеpпечує рівень RC3" - так правильно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не спеціаліст.

Подивився на рівні захисту і порівняв із своєю протизламною фурнітурою.

 

"Вона забеpпечує рівень RC3" - так правильно?

 

 

1.

Ні, бо фурнітура не може самостійно нічого забезпечити.

Я вже про це писав раніше - комплекс заходів. Тобто це вікно та спосіб монтажу загалом. Куди входить:

 

Тип ПВХ,

Товщина армування,

Форма армування,

Тип склопакету,

Спосіб монтажу склопакету,

Тип шурупів для кріплення,

Спосіб кріплення протизламних зачепів,

Товщина накладки на касету замка,

Ручка з ключем (100н)....

 

Щоб не перераховувати все..

І в тому числі фурнітура з протизламнимм грибками та зачепами.

 

 

2. Не знаю в Україні компанії, які б виготовляли вікна RC3

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю в Україні компанії, які б виготовляли вікна RC3

 

Тоді що Ви тут намагаєтесь нам донести?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді що Ви тут намагаєтесь нам донести?

 

А Вас щось цікавить, тоді запитуйте?

 

Вашого варіанту RC3 в Україні немає. Як мінімум, мені про нього не відомо.

 

Є клас RC2 і усе інше, що стосується датчиків, сигналізації та пультові охорони в комплексі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні це загальна статистика і сюди ж потрапляють і приватні будинки.

Правильно. То та половина без захисту - це в багатоповерхівки. А інша половина - в приватні будинки, із захистом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильно. То та половина без захисту - це в багатоповерхівки. А інша половина - в приватні будинки, із захистом.

 

 

На жаль, це не так..

 

Окрім того, з елементів захисту там лише 1 або 2 протизламних елементи фурнітури.

Про жоден комплексний набір не йдеться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На жаль, це не так..

Ви заплутались в своїх свідченнях.

Для прикладу.. щороку в Україні виробляють 5,5 млн вікон. Більше ніж 50% з них не мають жодних елементів механічного захисту.

Значить інші майже 50 % виготовляються із захистом. Чи, на вашу думку, вони взагалі не виготовляються? :lol:

Про жоден комплексний набір не йдеться.

Звідки ви це знаєте? Хто вам дасть виключну статистику виготовлення вікон? Тим більше захищених, а тим паче з адресами встановлення? Не будьте наївними.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви заплутались в своїх свідченнях.

 

Значить інші майже 50 % виготовляються із захистом. Чи, на вашу думку, вони взагалі не виготовляються? :lol:

 

Звідки ви це знаєте? Хто вам дасть виключну статистику виготовлення вікон? Тим більше захищених, а тим паче з адресами встановлення? Не будьте наївними.

 

Якщо Вас цікавить тема, тоді читайте написане вище щодо виконання усіх параметрів.

 

Приклад, якщо в машини одне колесо, чи можна сказати, що воно без коліс?

Але чи будуть це усі необхідні для забезпечення поставленої задачі?

 

Мій досвід роботи, доступ до інформації з українського та європейських ринків, співпраця з охоронними компаніями і тд.. дають можливість про це говорити предметно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо Вас цікавить тема, тоді читайте написане вище щодо виконання усіх параметрів.

Схоже, в нас це нікому не цікаво. Немає таких статків, які б вартували комплексних заходів безпеки, починаючи з армування фундаменту вольфрамовими стержнями (щоб не було підкопу).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схоже, в нас це нікому не цікаво. Немає таких статків, які б вартували комплексних заходів безпеки, починаючи з армування фундаменту вольфрамовими стержнями (щоб не було підкопу).

 

Міру захисту кожен вибирає самостійно, залежно від.. список великий.

Хтось не бачить змісту закривати двері на ніч, бо все одно відкриють..

А інший робить максимум можливого у рамках бюджету та списку пріоритетів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А інший робить максимум можливого у рамках бюджету та списку пріоритетів

І вистачає того бюджету на посилений замок на вікні й не більше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всё у нас есть .:)) Вопрос только целесообразно ли это для пересічного украинца. К примеру Полиция охраны не подлючит к себе на пульт ювелирный магазин без армированных стен. Есть требования к таким объектам. А частный дом на усмотрение владельца.Но поверьте что если есть что в жизни бояться, то и рвы капают.:) Я серьезно.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но поверьте что если есть что в жизни бояться, то и рвы капают.

Верю. И сколько таких домов? Конечно же вопрос в целесообразности. А т.к. комплексная система безопасности кратно увеличивает стоимость дома - на практике это мало кому интересно. Ни о каких сотнях тысячах домов речь тут не идет, чтобы продавать миллионы комплексно защищенных окон к комплексно построенному защищенному дому. А то смысл в защищенном окне, если сбоку от него можно прорезать в ГБ проем и спокойно зайти? Не зацепив ни один датчик на окне и вообще к нему не прикасаясь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А то смысл в защищенном окне, если сбоку от него можно прорезать в ГБ проем и спокойно зайти? Не зацепив ни один датчик на окне и вообще к нему не прикасаясь.

 

Несколько лет назад здесь (на форуме) писали о проникновении в дом. Залезли на чердак, сняли лист металлочерепицы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вікно це добре. Що з ГБ стіною робитимемо?

 

Вы хоть раз дырявили 40ю стену из ГБ, поштукатуренную с обеих сторон? Я дырявил, занятие то еще "веселое". И очень сложно представить, чтобы домушники вырезали себе проход в такой стене. Гораздо проще (и во много раз быстрее) балгаркой на аккумах спилить решетки. Кстати еще и надо быть в курсе, что дом из газобетона. И еще и на арматуру не попасть при резке.

 

Короче, проникновение в дом из ГБ через стену я считаю полным бредом.

 

Не путайте с видео в инете, где мужик режет 10(или 20ти) см стену из голого газобетона и говорит, что газобетон бесполезен против домушников.

 

Ну или через крышу, как написал InSAn

Змінено користувачем Dex-paketa
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...