Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Яка правильна конструкція підлоги: ламінат чи соснова доска?

gothic3men

Рекомендовані повідомлення

Для варианта "б" подойдет, а для "а" больно сложно. Зачем делать стяжку под деревянный пол на лагах?

 

в мене вдома деревяна підлога...все чудово але підлога холодна, тягне холодом з під досок..

Чи можна звичайний ППС плотність 35, товщина 5-7см?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Деревянный пол при правильном утеплении будет теплее утепленного бетона. Берете лаги 100-150мм и на всю глубину укладываете минвату. Получается тепло и не дорого.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Деревянный пол при правильном утеплении будет теплее утепленного бетона. Берете лаги 100-150мм и на всю глубину укладываете минвату. Получается тепло и не дорого.

 

 

тоді яка має бути конструкція підлоги згідно вашої рекомендації? на сайті читав що лаги мають бути відкриті і вентилюватися?

 

ПС. чому питаю за ЕППС, бо по ціні ППС 10см получається дишевше за ЕППС 5см і тепліше! а от по жорсткості конструкції незнаю???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3. лага 4см х10см ширшою стороною на балку

 

на балку нужно класть той стороной, что уже. тоесть 40 ширина 100 высота. у себя использовал шаг 50 см и лаги 40*70

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на балку нужно класть той стороной, что уже. тоесть 40 ширина 100 высота. у себя использовал шаг 50 см и лаги 40*70

 

Судячи з вищенаведених рекомендацій та кроку балок 0,8-0,9м на 2-ий поверх лага буде 5х7см. з кроком 40см..

 

Як поведе себе підлога якщо на 1-му поверсі вспальні на стяжку з пінопластом положити лагу 5х7 см на ширшу сторону 7см? під лагою стяжка 5см==>ЕППС5см==>чорнова 5см

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тоді яка має бути конструкція підлоги згідно вашої рекомендації? на сайті читав що лаги мають бути відкриті і вентилюватися?

 

ПС. чому питаю за ЕППС, бо по ціні ППС 10см получається дишевше за ЕППС 5см і тепліше! а от по жорсткості конструкції незнаю???

 

Я бы на утрамбованный песок уложил гидроизоляцию, а сверху лаги 150х50 на узкую сторону с шагом 600 (ширина рулона минваты). Минвату укладывать не до верху лаг, а с зазором в несколько см, например два слоя по 50. Затем мембрану, для того что бы влага могла выходить из минваты (если все таки туда попадет). Ну и далее шпунтованную доску 35мм.

Если решите делать стяжку, то ППС плотности 35 - вполне достаточно под стяжку.

На втором этаже можете кинуть брус и 70х50 (на широкую сторону), но по моему - это перерасход, так как работать он будет так же как и 50х50. Дело в том, что это не несущий элемент (несут нагрузку балки), а лаги нужны для недопущения возможного прогиба доски. Если бы у вас балки лежали почаще, можно было бы вообще обойтись без перпендикулярного бруса.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы на утрамбованный песок уложил гидроизоляцию, а сверху лаги 150х50 на узкую сторону с шагом 600 (ширина рулона минваты). Минвату укладывать не до верху лаг, а с зазором в несколько см, например два слоя по 50. Затем мембрану, для того что бы влага могла выходить из минваты (если все таки туда попадет). Ну и далее шпунтованную доску 35мм.

Если решите делать стяжку, то ППС плотности 35 - вполне достаточно под стяжку.

На втором этаже можете кинуть брус и 70х50 (на широкую сторону), но по моему - это перерасход, так как работать он будет так же как и 50х50. Дело в том, что это не несущий элемент (несут нагрузку балки), а лаги нужны для недопущения возможного прогиба доски. Если бы у вас балки лежали почаще, можно было бы вообще обойтись без перпендикулярного бруса.

 

Я чомусь прихильник стяжки...ящо ж на першому поверсі зробити:

на пісок гідроізоляція

5см чорнової армованої стяжки

5см ППС 35плотності

5см чистова армована стяжка

брус 5х5 (чи який порекомендуєте?)

доска підлоги шпонтована 35-40?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3. Хто Вам ото таку дурню про пилюку сказав? Чого б це вона піднімалася? Я робив маленький есперимент - вночі включив ліхтарика і у його світлі подивився, що там піднімається з моєї ТП, на якій, увага!!!, в той час ще не було плитки, а просто стяжка з усіма наслідками - пилюка і т.д. Ну, трохи пилинки у повітрі були. Потім вийшов на вулицю, де немає ніякої ТП, просто на подвір"я. То там така пилюка у повітрі висіла - мамадарагая! У батьків такий самий експеримент показав, шо теж є пилюка в повітрі, на рівні як у мене з ТП.

І щодо прохолоди влітку. Минулого літа я з таким задоволенням лежав на підлозі. Це був такий кайф! Але не довго - бетон має таки властивість нагріватися. І усё. А от в міжсезоння доведеться трохи в тапках походити.

 

Підкажіть будь-ласка,якщо в будинку зробити опалення - тільки теплу підлогу,то будинок буде нормально опалюватись?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть будь-ласка,якщо в будинку зробити опалення - тільки теплу підлогу,то будинок буде нормально опалюватись?

Теплый пол наиболее эффективен в помещениях с полами,покрытыми плиткой,линолеумом или другими подобными материалами с более-менее хорошей теплопроводимостью

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть будь-ласка,якщо в будинку зробити опалення - тільки теплу підлогу,то будинок буде нормально опалюватись?

 

якщо мені не зраджує пам'ять то від 1 м2 теплої підлги можна отримати біля 50 Вт тепла. Тому робиться теплотехнічний розрахунок, визначаєте тепловтрати будинку і порівнюєте їх загальною кількістю тепла що можна отримати від теплої підоги, Fх50Вт, де F площа будинку..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да можно конечно, просто это "масло масленое" :)

 

 

просто є можливість взяти ліс по вигідній ціні, порізати, висушить і на підлоги. прикидав з роботою буде максимум 100 грн/м2 полакованої підлоги. Нормальний ламінат мабуть біля 150 грн/м2, якщо небільше...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто є можливість взяти ліс по вигідній ціні, порізати, висушить і на підлоги. прикидав з роботою буде максимум 100 грн/м2 полакованої підлоги. Нормальний ламінат мабуть біля 150 грн/м2, якщо небільше...

 

Деревяный пол под лаком с работой 100 гривен за квадрат??? Чтоб получилась такая цена, лес надо украсть!:D И еще, наверное, недоплатить за работу.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене нормально опалюється. Вже другий сезон. І НАДЗВИЧАЙНО комфортно.

 

А яке у вас покриття підлоги(ламінат,паркет)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Деревяный пол под лаком с работой 100 гривен за квадрат??? Чтоб получилась такая цена, лес надо украсть!:D И еще, наверное, недоплатить за работу.:)

 

можливо не 100 а 130 грн/м2....роботу рахую за 0грн, тесть будівельник..положить.

 

Повернемся до украдки полової доски на стяжку...

1.на стяжку ложу лаги скажем 5х5, вони повині бути дубові? тоді це велика проблема бо при сушці їх сильно покрутить..із сосновою проблеми менше ящо можна?????

2.ці лаги ложаться просто на суху стяжку і некріпляться із нею ніяк? думаю їх буде крутити..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можливо не 100 а 130 грн/м2....роботу рахую за 0грн, тесть будівельник..положить.

 

Повернемся до украдки полової доски на стяжку...

1.на стяжку ложу лаги скажем 5х5, вони повині бути дубові? тоді це велика проблема бо при сушці їх сильно покрутить..із сосновою проблеми менше ящо можна?????

2.ці лаги ложаться просто на суху стяжку і некріпляться із нею ніяк? думаю їх буде крутити..

 

Лаги сосновые. Крепить дюбелями. Если укладка доски будет производится сразу после укладки лаг, совершенно спокойно можно использовать свежепиленые лаги.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лаги сосновые. Крепить дюбелями. Если укладка доски будет производится сразу после укладки лаг, совершенно спокойно можно использовать свежепиленые лаги.

 

Свіжепилені під підлогу? чомусь думав що коли будуть сохнути то будуть крутитися...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лаги сосновые. Крепить дюбелями. Если укладка доски будет производится сразу после укладки лаг, совершенно спокойно можно использовать свежепиленые лаги.

 

Я конечно не могу сказать что у меня громадный опыт устройства полов по лагам, но по поводу свежепила на лаги - не рискнул бы. Может, я и не прав, но мне кажется что крутанет их.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я конечно не могу сказать что у меня громадный опыт устройства полов по лагам, но по поводу свежепила на лаги - не рискнул бы. Может, я и не прав, но мне кажется что крутанет их.

 

сечением 50х50, прибитые дюбелями и пригруженные доской, будут лежать отлично!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сечением 50х50, прибитые дюбелями и пригруженные доской, будут лежать отлично!

 

Согласен, малым сечением да еще и задюбеленные будут лежать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

народ по першому поверсі оприділились (лага 5х5 +доска)...всім дякую

А що робимо з 2-им проверхом.. між балками 90см ложим (тут ситуація складніша, думки форумчан різняться):

А

1. між балки вата 10см

2. вітро чи гідробарєр

3. зразу доска шпунтована десь 35мм

Б

1. між балки вата 10см

2. вітро чи гідробарєр

3. лага 5х5 чи 5х7см

4. доска шпунтована десь 35мм

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

народ по першому поверсі оприділились (лага 5х5 +доска)...всім дякую

А що робимо з 2-им проверхом.. між балками 90см ложим (тут ситуація складніша, думки форумчан різняться):

А

1. між балки вата 10см

2. вітро чи гідробарєр

3. зразу доска шпунтована десь 35мм

Б

1. між балки вата 10см

2. вітро чи гідробарєр

3. лага 5х5 чи 5х7см

4. доска шпунтована десь 35мм

 

Люди що скажете, потрібна лага чи ні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы же сами видите, что мнения разделились, а решение принимать только вам. Из своего опыта: балки с шагом 80-82см сверху доска 35мм - есть небольшой прогиб. Поэтому если высота позволяет(у меня нет) добавьте перпендикулярно брус 50х50.

Вот тут еще есть устройство деревянных перекрытий www.ivd.ru/document.xgi?id=4917

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы же сами видите, что мнения разделились, а решение принимать только вам. Из своего опыта: балки с шагом 80-82см сверху доска 35мм - есть небольшой прогиб. Поэтому если высота позволяет(у меня нет) добавьте перпендикулярно брус 50х50.

Вот тут еще есть устройство деревянных перекрытий www.ivd.ru/document.xgi?id=4917

 

 

тут незрозуміло що більше буде прогинатися при 90см чи доска 35мм чи рейка 5х5

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...