Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зареєстрував у ДАБІ Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації (зразок)

Дощ

Рекомендовані повідомлення

УСразу отправили в БТИ переделать техпаспорт - убрать "самозабудовную" альтанку. Сдал в БТИ декларацию (там альтанка уже узаконена) и техпаспорт на переделку.

 

а что это у вас за история с альтанкой? опишите пжл, у меня тоже есть альтанка, но она же по новой инструкции о тех.инвентаризации не есть "самочинне будівництво"? ее в строй.паспорте или в тех.паспорте не было?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте друзья по несчастью! Подскажите, кто знает, есть или когда будет продление сроков по 93 приказу(упрощенка)? На сайте светилось, что подписан президентом еще 28 декабря 2012 года с продлением срока на 1 год. Кто нибудь знает о том, напечатаны или нет изменения к приказу. Спасибо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сайті Мінрегіону minregion.gov.ua описано як потрібно заповнювати декларації та повідомлення. 11 березня 2013 року. Роз’яснення щодо процедур отримання документів, необхідних відповідно до законодавства для здійснення будівництва об’єктів (залежно від категорії складності)

 

А в каком разделе это можно найти (пример заполнения декларации)?

Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в каком разделе это можно найти (пример заполнения декларации)?

Спасибо

 

minregion.gov.ua/index.php?option=com_k2&view=item&id=3886:roz%E2%80%99yasnennya-shhodo-proczedur-otrimannya-dokument%D1%96v-neobx%D1%96dnix-v%D1%96dpov%D1%96dno-do-zakonodavstva-dlya-zd%D1%96jsnennya-bud%D1%96vnicztva-ob%E2%80%99%D1%94kt%D1%96v-zalezhno-v%D1%96d-kategor%D1%96%D1%97-skladnost%D1%96&Itemid=384&lang=uk

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте друзья по несчастью! Подскажите, кто знает, есть или когда будет продление сроков по 93 приказу(упрощенка)? На сайте светилось, что подписан президентом еще 28 декабря 2012 года с продлением срока на 1 год. Кто нибудь знает о том, напечатаны или нет изменения к приказу. Спасибо.

 

ЗАКОН УКРАЇНИ

 

Про регулювання містобудівної діяльності

 

 

Із змінами і доповненнями, внесеними

Законами України

від 19 травня 2011 року N 3395-VI,

від 17 листопада 2011 року N 4052-VI,

від 22 грудня 2011 року N 4220-VI,

від 22 березня 2012 року N 4570-VI,

від 21 червня 2012 року N 5018-VI,

від 22 червня 2012 року N 5021-VI,

від 5 липня 2012 року N 5059-VI,

від 16 жовтня 2012 року N 5459-VI,

від 20 листопада 2012 року N 5496-VI

 

Розділ V. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

 

В пункте 9 - почитайте....

 

Добавлено через 21 минуту

 

Добавлено через 27 минут

Добрый вечер, уважаемые форумчане! У меня полный аншлаг! Дом оформила, забрала декларацию еще на Клименка. Долго тоже этот процес длился, и думала, что все, да построили еще сарайчик, под ним погреб (у меня участок новый был, без построек), думала потом все оформлю, да не тут было. Приехали из БТИ И ЗАПОРОЛИ. Начала оформлять сарай по новому, так на дом и не получила право собственности. Да - это моя вина, но уже так задолбали по поводу дома, а надо был срочно сарайчик. Так как самочинне будівництво - подала повідомлення про початок та будівельний паспорт - сделали за 2000грн. в фирме - думала быстрее, и конечно переделала технический паспорт БТИ. Но при этом уже новый штраф - 6800. Приезжали ко мне на проверку аж 2 раза инспектора, которые предлагали услуги - как обойти штрафы - велась сначала, а потом плюнула. Вот сказали уже в ноябре, что повыдомлення зарегистр.,спустя 2 месяца, и могу забрать в Киеве на бул.Л.Украинки, я не забирала, т.к. сразу надо было бы штраф платить 6800грн., а в это время услышала об амнистии строительной - 91 приказ, и что будут еще продлевать до 2013г. тем кто построился до 13 марта 2011г. Построили я этот сарайчик в 2011, так и написано в тех.паспорте БТИ, без месяца. Вот я и ждала - дождалась, вот в марте поехала в Васильков в инспекцию по месту жительства - а там нет инспекции, написано на бумажке - пишите письма на б.Л.Украинки и больше ничего, приема у них там нет, только можна позвонить. Вот такие дела, у меня уже нет сил, я опять представила эти месяцы ожидания Так вот вопросы, извините за долгую речь:1.Могу ли я попасть под эту новую амнистию, если только в тех.паспорте бти написан 2011г.? 2. В повыдомленны указан был только сарай, а погреб нет - нужно ли в декларации вводить его в эксплуатацию? Я у вас здесь читала, что в роде не вводят погреба, колодцы и т.д.?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... я не забирала, т.к. сразу надо было бы штраф платить 6800грн., а в это время услышала об амнистии строительной - 91 приказ, и что будут еще продлевать до 2013г. тем кто построился до 13 марта 2011г. Построили я этот сарайчик в 2011, так и написано в тех.паспорте БТИ, без месяца. ....

1.Могу ли я попасть под эту новую амнистию, если только в тех.паспорте бти написан 2011г.?

 

Почитайте приблизно з цього місця в спеціалізованій темі.

Ваш випадок дуже цікавий тим що у вас 2011 рік стоїть в тех. паспорті. Бо всі хто хочуть попасти під 91-й наказ стараються/старатимуться щоб стояв 2010 рік і було без сумнівів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, прочитала, але відповіді поки не знайшла....

 

Треба чекати практику.

Завжди можна зазначити конкретну дату завершення будівництва "11.03.2011" либо "лютий 2011". Хоча не бачу проблемі вказати "І квартал 2011". Думаю, що повоювати змусять, але проблеми в тому не бачу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую! І ще таке питання: я вчора видивилася, що погріб все-таки не відноситься да самочинного буд., тому питання погріб треба вводити в експлуатацію - писати його в декларації чи ні?

 

Добавлено через 5 минут

apxitektop, ще таке питання: а ставити в графу "дату вводу в експлуатацію" в декларації, в мене побудованио сарай, під ним погріб, а в тех.паспорті - самобуд - стоїть тільки сарай!? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, шановні колеги!

 

Проконсультуйте мене, будь-ласка, що потрібно писати у п.10. Декларації "Інформація про дозвільні документи (повідомлення про початок виконання будівельних робіт, декларація про початок виконання будівельних робіт, інші документи у разі їх наявності)".

 

У мене є Постанова ДАБК за самовільну забудову + сплатив штраф.

 

п. 10 потрібно залишати пустим і прикладати Постанову + штраф, чи як?

 

В першому варіанті Декларації я вписав Протокол відділу містобудування і архітектури К-Святошинської РДА Київської області. Отримав відмову "в п.10 не зазначено інформацію про дозвільний документ".

 

В другому варіанті Декларації я вписав Постанову ДАБК по справі про адміністративне правопорушення (самовільну забудову) і доклав копію Постанови + штаф. Отримав відмову "в п.10 не зазначено інформацію про дозвільний документ".

 

Підкажіть, що писати, або куди звернутись.

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене є Постанова ДАБК за самовільну забудову + сплатив штраф.

 

После получение "постанови" Вы ведь "уведомление о начале строительных работ ведь подавали"? Это и есть разрешительный документ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нажаль я не подавав, оскільки придбав дану нерухомість і тільки дещо доробив. А попередні власники, скоріш за все не подавали. Я їм телефонував, але вони повідомили, що більше ніяких документів у них немає...

 

Думаю, що тут просто потрібно вказати коректно документи, оскільки у відмові мене не повідомляють про 91-у постанову, а ссилаються на 461-у.

 

Добавлено через 8 минут

у мене є:

- рішення Виконкому сільради про погодження проекту в 125 кв.м

- обстеження Відділу містобудування і архітектури К-Святошинського РДА Київської обл. (у ньому виявлено що є відхилення від проекту в 125 кв.м),

- постанова ДАБК по справі про адмін. правопорушення,

- штраф,

- рішення Виконкому сільради по оформленню проектної документації на нову площу (до 175 кв.м),

- протокол Відділу містобудування і архітектури К-Святошинського РДА Київської обл. (про затвердження проекту на 175 кв.м).

 

Є ніби всі документи, а от повідомлення ніхто не пам"ятає. Що можна зробити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є ніби всі документи, а от повідомлення ніхто не пам"ятає. Що можна зробити?

 

Насколькоя поняла закон Вам все равно после оплаты штрафа фужно на себя оформлять уведомление и все остальные "разрешительные" документы (без зарегистрированного уведомления декларацию зарегистрировать невозможно) возможно я чего-то не поняла, попробуйте обратиться с личным сообщение в Знатокам форума типа Архитектора.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нажаль я не подавав, оскільки придбав дану нерухомість і тільки дещо доробив. А попередні власники, скоріш за все не подавали. Я їм телефонував, але вони повідомили, що більше ніяких документів у них немає...

 

Думаю, що тут просто потрібно вказати коректно документи, оскільки у відмові мене не повідомляють про 91-у постанову, а ссилаються на 461-у.

 

Добавлено через 8 минут

у мене є:

- рішення Виконкому сільради про погодження проекту в 125 кв.м

- обстеження Відділу містобудування і архітектури К-Святошинського РДА Київської обл. (у ньому виявлено що є відхилення від проекту в 125 кв.м),

- постанова ДАБК по справі про адмін. правопорушення,

- штраф,

- рішення Виконкому сільради по оформленню проектної документації на нову площу (до 175 кв.м),

- протокол Відділу містобудування і архітектури К-Святошинського РДА Київської обл. (про затвердження проекту на 175 кв.м).

 

Є ніби всі документи, а от повідомлення ніхто не пам"ятає. Що можна зробити?

Так, так. Треба всеодно подати їм повідомлення про початок буд.робіт чи про зміну площі, тощо, після того, як вони зареєструють, тоді вже подавати декларацію, в якій Ви зазначите дозвільний документ - повідомлення з номером та датою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это для того, чтобы нескучно было: nashigroshi.org/2013/04/09/derehulyatsiya-syn-rybaka-vydavatyme-dozvoly-na-vsi-budynky-po-vsij-ukrajini/

 

"Зараз декларації про готовність об’єктів І-ІІІ категорії складності (від господарської будівлі чи дачного будиночка до 5-поверхового багатоквартирного будинку) реєструє ДАБІУ та її територіальні органи. Натомість пропонується змінити Постанову Кабміну N 461 від 13.04.11 таким чином, щоб реєстрацію проводив лише центральний офіс ДАБІУ у Києві."

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это для того, чтобы нескучно было: nashigroshi.org/2013/04/09/derehulyatsiya-syn-rybaka-vydavatyme-dozvoly-na-vsi-budynky-po-vsij-ukrajini/

 

"Зараз декларації про готовність об’єктів І-ІІІ категорії складності (від господарської будівлі чи дачного будиночка до 5-поверхового багатоквартирного будинку) реєструє ДАБІУ та її територіальні органи. Натомість пропонується змінити Постанову Кабміну N 461 від 13.04.11 таким чином, щоб реєстрацію проводив лише центральний офіс ДАБІУ у Києві."

 

толковая идея, все через центральную кассу, чтоб не крысятничал никто, нам......что ж если через Центр надання адміністративних послуг и через електронну систему здійснення декларативних процедур у будівництві и не встречаться ни с кем лишь бы получить документ.......(так будет все предподнесено народу) ....посмотрим, хуже не будет, почта работает пока исправно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

толковая идея, все через центральную кассу, чтоб не крысятничал никто...

 

Так вроде открещиваются, хотят крысятничать и дальше, что-ли?

(ссылка устарела)

 

"Нещодавно на сайтах www.business.ua та realty.obozrevatel.com/ опубліковані матеріали «Сын Рыбака будет выдавать разрешения на стройки по всей Украине» та «Украинцев могут обязать согласовывать с Киевом строительство каждого сарая». У зв’язку з цим, Державна архітектурно-будівельна інспекція України повідомляє, що зазначені публікації не відповідають дійсності та пов’язані з тим, що їх автори недостатньо володіють знаннями щодо системи законодавства в Україні...."

 

В этом испорченном телефоне я решил найти крайнего дурака.

 

На сайте инспекции я скопировал пресловутый проект и ставлю его во вложении. Когда играешь с наперсточниками, нужно держать руку на их пульсе. Вот эта фраза, которая наделала много шуму:

 

"1. У Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженому зазначеною постановою Кабінету Міністрів України:

1) в абзаці першому пункту 2 слова „та її територіальними органами” виключити;"

 

Т.е., в Порядке... это теперь должно выглядеть так:

 

"2. Прийняття в експлуатацію об'єктів, що належать до I - III категорії складності, та об'єктів, будівництво яких здійснено на підставі будівельного паспорта, проводиться шляхом реєстрації Державною архітектурно-будівельною інспекцією та її територіальними органами (далі - Інспекція) поданої замовником декларації про готовність об'єкта до експлуатації (далі - декларація). "

 

Ну и кто здесь крайний дурак? Пусть каждый выводы сделает сам.

 

Песня дня:

"Увязшие в собственной правоте,

Завязанные в узлы.

Я тоже такой, только хуже

И я говорю, что я вижу: козлы."

 

tekst-pesni-tut.ru/song/show/343583/akvarium/tekst-pesni-i-perevod-kozly/

2.zmin.doc

Змінено користувачем consultant
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да уж кто за чартеры и пр. .....будет "спростовивать" - censor.net.ua/news/237364/syn_predsedatelya_vr_rybaka_glava_gosstroyiarhkontrolya_vymogaet_vzyatki_u_60_kievskih_restoranov_i
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Викладаю зразок Декларації про готовність об’єкта до експлуатації, яка була мною зареєстрована.

Звертаю увагу на:

- п3. Інформація про відповідальну особу - інженера з технічного нагляду

туди потрібно вписувати реального інженера з достовірними даними, без цього навіть не читатимуть. Мені офіційно обійшовся у 150$ (договір, наказ). Пізніше вияснив що за цю послугу середня ціна від 100 до 300$

- п.6. Інформація про осіб, відповідальних за виконання будівельних робіт:

перший раз писав себе, назва документу пусте місце - повернули вказавши що цей пункт неправильно. За порадою місцевого інспектора у назву документу вписав Повідомлення про початок буд.робіт - знову повернули. Пішов до Лизогуба - його заступник сказала знову залишити пусте місце. До Декларації приклав копії двох відмов і знову подав з пустим міцем - тепер пройшло.

- п.12-13 - туди переписуєте дані з тех.паспорта БТІ слово в слово, тобто п.12 на другій сторінці тех.паспорта, п.13 - на останній.

Вартість основних фондів у п.15 також із паспорта БТІ

Підписуєте кожну стрінку, останню - двічі.

А ще дівчата, що приймають, при повторній подачі радили прикладати копії відмов, щоб ті хто читатиму не тупили :beer:

. Помогите найти инженера с технадзора Спасибо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

. Помогите найти инженера с технадзора Спасибо

п3. Інформація про відповідальну особу - інженера з технічного нагляду

туди потрібно вписувати реального інженера з достовірними даними, без цього навіть не читатимуть. Мені офіційно обійшовся у 150$ (договір, наказ). Пізніше вияснив що за цю послугу середня ціна від 100 до 300$

 

А де ви оформлювали наказ про технічного інженера? В мене теж без п.3 не приймають декларацію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С сайта ДАБК в г. Киев.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 13 квітня 2011 р. N 466

(оновлено від 25.07.2012)

 

ПОРЯДОК

виконання будівельних робіт

 

...18. Для отримання дозволу замовник (його уповноважена особа) має право подати особисто або надіслати рекомендованим листом з описом вкладення до Інспекції за місцезнаходженням об'єкта заяву про отримання дозволу за формою згідно з додатком 5.

 

До заяви додаються:

 

копія документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або копія договору суперфіцію;

 

проектна документація на будівництво, розроблена та затверджена в установленому законодавством порядку;

 

копія документа, що посвідчує право власності на будинок чи споруду, або письмова згода його власника на проведення будівельних робіт у разі реконструкції, реставрації, капітального ремонту об'єкта;

 

копія ліцензії, яка дає право на виконання будівельних робіт, засвідчена в установленому порядку (подається у разі потреби);

 

(абзац шостий пункту 18 із змінами, внесеними згідно з

постановою Кабінету Міністрів України від 27.02.2012 р. N 148)

 

копії документів про призначення осіб, відповідальних за виконання будівельних робіт, осіб, які здійснюють авторський і технічний нагляд;

 

копії кваліфікаційних сертифікатів, засвідчені в установленому порядку, подаються з 1 червня 2012 р. (крім сертифікатів інженерів технічного нагляду, які подаються з дня набрання чинності цим Порядком).

 

19. Інспекція протягом десяти робочих днів з дня реєстрації заяви приймає рішення про надання дозволу або відмову в його видачі.

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 11 липня 2007 р. N 903

ПОРЯДОК

здійснення технічного нагляду під час

будівництва об'єкта архітектури

 

1. Цей Порядок визначає механізм здійснення технічного нагляду під час нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту будівель і споруд, а також технічного переоснащення діючих підприємств (далі - будівництво об'єкта).

2. Технічний нагляд забезпечує замовник (забудовник) протягом усього періоду будівництва об'єкта з метою здійснення контролю за дотриманням проектних рішень та вимог державних стандартів, будівельних норм і правил, а також контролю за якістю та обсягами робіт, виконаних під час будівництва або зміни (зокрема шляхом знесення) такого об'єкта.

3. Технічний нагляд здійснюють особи, що мають виданий відповідно до законодавства архітектурно-будівельною атестаційною комісією кваліфікаційний сертифікат.

4. Здійснення технічного нагляду особами, що працюють у проектних і будівельних організаціях, які виконують роботи на підконтрольних об'єктах архітектури, не допускається.

 

Добавлено через 27 минут

Мінрегіон України інформує щодо вирішення проблемних питань професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури

 

 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України інформує щодо вирішення проблемних питань, які виникають під час проведення експертизи проектів будівництва, отримання документів, які дають право на виконання підготовчих і будівельних робіт, та документів про введення закінчених будівництвом об’єктів в експлуатацію, у разі відсутності сертифікованих фахівців.

До Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України надходять звернення від громадян, установ, підприємств та організацій сфери містобудування щодо проблемних питань, які виникають під час проведення експертизи проектів будівництва, отримання документів, які дають право на виконання підготовчих і будівельних робіт, та документів про введення закінчених будівництвом об’єктів в експлуатацію, у разі відсутності сертифікованих фахівців.

За результатами аналізу отриманих звернень та узагальнення практики застосування містобудівного законодавства виявлено ряд питань, які потребують роз’яснень:

1) щодо можливості заповнення документів про початок виконання підготовчих та будівельних робіт, а також документів для прийняття об’єкта в експлуатацію, без зазначення реквізитів кваліфікаційних сертифікатів виконавців робіт (виконробів);

2) стосовно необов’язковості зазначення з 1 червня 2012 року у документах, що подаються замовником будівництва до інспекцій держархбудконтролю, серії та номера кваліфікаційного сертифіката головного архітектора (інженера) проекту та експерта у разі, якщо проектна документація розроблена та затверджена до цієї дати;

3) щодо наявності в інженера-проектувальника – розробника окремого розділу проектної документації кваліфікаційного сертифіката у разі, якщо він розробляє зазначений розділ під керівництвом сертифікованого головного архітектора або головного інженера проекту.

Стосовно зазначеного Мінрегіон інформує.

На сьогодні Міністерством вжито вичерпних заходів для врегулювання цих питань та недопущення негативного впливу на обсяги будівництва і діяльність суб’єктів господарювання у цій сфері.

Держархбудінспекції, ДП «Укрдержбудекспертиза» та іншим експертним організаціям надано роз’яснення з метою унеможливлення необґрунтованих відмов у проведенні експертизи проектів, реєстрації декларацій, видачі дозволів та сертифікатів (листи від 01.06.2012 № 7/17-9217, від 08.06.2012 № 7/17-9501 тощо).

Зазначені листи розміщено на офіційному веб-сайті Мінрегіону (головна сторінка, розділ «Новини підрозділів», рубрика «Про сертифікацію»).

Відповідні роз’яснення надано на нарадах, проведених у Міністерстві.

Прошу врахувати зазначену інформацію під час опрацювання звернень суб’єктів містобудівної діяльності та довести до спеціально уповноважених органів містобудування та архітектури на місцях і місцевих державних адміністрацій.

 

 

Міністр А.М. Близнюк

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міністр А.М. Близнюк

"проффесиональнее" министра пока еще не было

 

Добавлено через 47 секунд

С сайта ДАБК в г. Киев.

уж с чего с чего а там только читать, но не пользоваться информацией.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В понеділок позвонив в Київ Сергієнку Олександру Васильовичу (звонив йому раніше на гарячу лінію ДАБІ), розказав про безрідєл шо твориться в Запорізькій інспекціїї, як футболять мою "декларацію", шо кожен раз появляються "нововиявлені недостовірності", шо відповідь приходить на 14-16 день з моменту отримання "декларації", шо кожен раз требують технагляд....

блищче до вечора до мене на мобільний перезвонила начальник дозвільного відділу Запорізької інспекціїї Мартин Анжеліка Василівна, порекомендувала внести зміни в п.14, доповнити п.11-1, переписати строк введення в експлуатацію на ІІ квартал, і в порядку "виключення" вирішти питання навіть без технагляду...

учора (в четверг) поїхав в ІДАБК на пл.Пушкіна,4...спочатку пішов до Анжеліки Василівни, поніс 5-ту декларацію з виправленнями, та почувши моє прізвище знову почала придиратись до п.6 "чи всі види будівельних робіт вказані в деклараціїї"...., поставте ще один підпис на останній сторінці...., відправим на Київ, через 10 днів може зареєструють....Почувши неладне пішов до начальника інспекціїї Солоннікової Ірини Миколаївни, та поручила розібратись першому заступнику Краюшкіні Оксані Володимирівні (та шо підпусує відмови і деклараціїї) і разом з Анжелікою Василівною почали розбиратись...

Знову почали доказувати чи обовязковий технагляд....потім почали передивлятись поверення, чого появляються "нововиявлені недостовірності", в який срок відправлені повернення. Виявилось що всі недостовірності повині були б бути зазначені в першій відмові, а не появлятись в кожному новому поверненні, вхідна/вихідна документація переписки зфальсифікована (начав показувати корешки заказних поштових відправленнь "с уведомлением"), 2-ге, 3-тє, а потім виявилось шо і 4-те "повернення" відправлені з порушенням строків розгляду (зберігайте всі поштові квитанціїї, корешки, конверти де є штампи)

Тільки після цього розмова перейшла на договірну....запропонували зачекати пару годин.... Через деякий час позвонили на мобільний.... прийшов забрав ЗАРЕЄСТРОВАНУ декларацію:D

Порада не здавайтесь: бомбіть чиновників кляузами на гарячу лінію КМУ, гарячу лінію ДАБІ, в прокуратуру- хай чиновникам добавится роботи, ящо вони не можуть по людськи... Якщо не допоможе, ще є суд і вже є прицинденти коли громадяни виграють суди в ДАБІ.

В "спрощену" процедуру не вірю. Хіба для отримання формальної реєстрації треба півроку "бойових дій" Наші чиновникі любі благі наміри можуть перетворити в тортури...:evil:

Удачі...

Змінено користувачем sergeyslobodyanyuk
  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

sergeyslobodyanyuk,То есть у Вас приняли Декларацию без п.3 Інженера з технічного нагляду? Меня тоже єтим пунктом терроризируют ))) Так что, стоит добиваться принятия без технадзора?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Mary79, Зареєстрували "декларацію" тіпа "в порядку виключення" без технагляду (хоч вимагали до останнього), без проекту будівництва, побудовані хозспособом господарські будівлі. Взяток не давав. Півроку "бойових дій"
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...