Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Коробочка на ніжках

tar-as

Рекомендовані повідомлення

Файл виставити не виходить то виставлю зовнішні загальні вигляди з різних сторін

model.thumb.jpg.dba103b3feaaa1bc4c0f817f926f1330.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Файл виставити не виходить то виставлю зовнішні загальні вигляди з різних сторін

 

Спасибо! А ландшафт рядом с домом какой задуман???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо! А ландшафт рядом с домом какой задуман???

 

Ландшафт - буде лаконічний і найбільш природній, мавританський газон, дорожки з просипаного щебню чи гальки або деревяні. І тільки світильники розкидані по ділянці щось подібно до цього що тут

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З першим днем весни ми продовжили практичну роботу над будинком. Морози дали змогу перепланувати і 10 раз передумати сам проект).

В основі всього конструктиву було вибрано зимовий свіжий ліс 200х50х4500.

З нього і всі горизонтальні і вертикальні конструкції. Може за надто потужно, але було зроблено такий вибір, щоб дати утеплення по всьому периметру товщиною 200.

Сам пиріг стіни буде слідуючий зсередини назовні

- внутр. облиць ( ГКЛ, або вагонка або ...)

- пароізоляція

- теплоізоляція товщиною 200

- супердифузійна мембрана

- вент зазор

- плити ОСБ 10

- фальцеві касети з фарбовані оцинковки.

Таким чином буде влаштована і покрівля.

Перші стіни - радісне відчуття).

Я хочу Вас попросить собирать всю информацию по количеству материалов, мне очень интересно в какую сумму поместится готовая коробка ! Да думаю и не только мне...........

Данный вариант отлично подойдет мне для городского строения на микроучастке 12х18м. Поэтому я питаю к данному строению личный интерес.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ландшафт - буде лаконічний і найбільш природній, мавританський газон, дорожки з просипаного щебню чи гальки або деревяні. І тільки світильники розкидані по ділянці щось подібно до цього що тут

(ссылка устарела)

 

Особенно первое фото подходит))) прям так и просится туда сам дом...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особенно первое фото подходит))) прям так и просится туда сам дом...

Мне кажется что к такому дому подойдет ландшафт с привилегированно квадратными очертаниями, большим колличеством белой и черной гальки , и стриженные растения.

ccnvcbn.jpg.d2f286ca8293d499192137aca8e2edf4.jpg96469_0_4-1251-modern-landscape.jpg.cd33723f2d10e4b9f4369ba236270962.jpg1298811268_landscape007.jpg.54a7ee7369a17156037521e1141d02d9.jpgd498c411a43ef3191d30ce7a29b0903f_h.jpg.cc3adec3d8cda7e2dda3acc8153ed7d2.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне кажется что к такому дому подойдет ландшафт с привилегированно квадратными очертаниями,

 

Неа.... как по мне, так круче квадратненький дом дополнять волнистые дорожки, разрезающие лаконичные зеленые газоны))))

Ну, это ИМХО...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Класс, уже хочу строить по вашему проекту, буду следить за вашей темой.. Удачи

 

Добавлено через 39 минут

Опишите фундамент, размер трубы, арматуры, глубина, расстояния между столбов, спасибо....

 

Добавлено через 28 минут

Скажите, а такой вид фундамента можно использовать, если у меня земля ОСГ, и я не хочу (дорого 17тис гр. стоит перевод ждать 6 мес.) но я хочу строить дачу…..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пишіть все, при чому тут образи, і навіть те що вже виправити не можна.) може хтось не зробить помилок.

Стосовно ОСБ - за вент зазором, логічніше. В такому випадку воно служить суцільною обрешіткою, і не стає перепоною на шляху руху пару. Не відповідає нормативам, яким? Пожежним?

Добрий день. Проект - супер. Молодець.

Але конструктив - дуже храмає.

1. ОСБ потрібна для того щоб разом зі стійками створити жорстку мембрану, щоб стіна могла витримувати не тількі вертикальні , а й горизонтальні навантаження (вітер).

2. У вас майже зовсім відсутні горизонтальні зєднання між стійками, що за відсутності перевязки ОСБ може створити в конструкції ефект доміно.

3. Між поверханевими вертикальними стійками має розміщуватись перевязочний пояс з горизонтально покладених дощок, які б звязували докупи стіни усіх боків.

4. Вікна та двері потребують додаткових горизонтальних та вертикальних перевязок.

Коротше кажучи, моя Вам порада. Подивіться літературу по конструктиву каркасників, а то якось "невдобно получиться", якщо така краса від вітру розвалиться.:cry:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тарас, день добрий!

Наш колега-форумчанин "Дерев'янщик" вже розповів про важливість ОСБ у забезпеченні стабільності каркасу.

По решті зауважень:

ви написали, що використали для конструктиву свіжі дошки зимової різки січенням 50х200 мм.

По-перше, усі нормативи вимагають, і про це неодноразово наголошували на сторінках даного форуму, пиломатеріал має бути сушений у камері і струганий.

Доцільніше було використати стійку 140 мм + всередині рейку 50 мм горизонтально. Таким чином ви горизонтальним шаром утеплювача 50 мм перекрили б можливі шпари між вертикальним утеплювачем і стійками і до того ж рейкою могли б вивести під оздобу на одну площину стіни. Чому на одну площину? Оскільки ваш ліс - свіжопил, то при висиханні до вологості у 10% ваші стійки втратять +- 10 мм по ширині. Найгірше те, що всихатимуться вони нерівномірно, розбіжність становитиме кілька міліметрів.

Раджу Вам дочекатися висихання елементів каркасу мінімум до 18% перед закладанням вати і обшивки пароізоляцією, таким чином ви уникнете ризику утворення "грибку" під ізоляцією.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день. Проект - супер. Молодець.

Але конструктив - дуже храмає.

1. ОСБ потрібна для того щоб разом зі стійками створити жорстку мембрану, щоб стіна могла витримувати не тількі вертикальні , а й горизонтальні навантаження (вітер).

2. У вас майже зовсім відсутні горизонтальні зєднання між стійками, що за відсутності перевязки ОСБ може створити в конструкції ефект доміно.

3. Між поверханевими вертикальними стійками має розміщуватись перевязочний пояс з горизонтально покладених дощок, які б звязували докупи стіни усіх боків.

4. Вікна та двері потребують додаткових горизонтальних та вертикальних перевязок.

Коротше кажучи, моя Вам порада. Подивіться літературу по конструктиву каркасників, а то якось "невдобно получиться", якщо така краса від вітру розвалиться.:cry:

 

Дякую за вашу уважність, це подобається. Літературу продивлявся, але ж хочеться і свій велосипед видумати).

1. Планую давати ОСБ саме для цих цілей що Ви описали - жорстка мембрана, тільки кріпитись листи будуть через планки 25 які розміщується прямо, паралельно стоєк каркасу крепежом такої довжини щоб листи тримались на стойках. Тому вент зазор буде розташовуватись до плит ОСБ. Паропроникність матеріалів повинна зростати у напрямку зсередини назовні. Ще один варіант розглядаю - коли листи закріпити з середини каркасу.

2. Перевязка ОСБ буде, але або зсередини по стійках, або ззовні за вент зазором і мембраною, саме в такому вар. як описав вище.

3. Планував горизонтальні звязки - але включився фактор економії і доцільності при моєму перерізі дерева. Звязки зарахунок перфорованих оцинкованих пластин на кутах + верхня обвязка вертикально стоячого бруса який саме обвязочно запущений на сусідню стінку.

4. Додаткові обвязки можливо ще будуть дані але при моєму перерізі - чи треба додаткові вертикальні?.

 

Добавлено через 8 минут

Тарас, день добрий!

Наш колега-форумчанин "Дерев'янщик" вже розповів про важливість ОСБ у забезпеченні стабільності каркасу.

По решті зауважень:

ви написали, що використали для конструктиву свіжі дошки зимової різки січенням 50х200 мм.

По-перше, усі нормативи вимагають, і про це неодноразово наголошували на сторінках даного форуму, пиломатеріал має бути сушений у камері і струганий.

Доцільніше було використати стійку 140 мм + всередині рейку 50 мм горизонтально. Таким чином ви горизонтальним шаром утеплювача 50 мм перекрили б можливі шпари між вертикальним утеплювачем і стійками і до того ж рейкою могли б вивести під оздобу на одну площину стіни. Чому на одну площину? Оскільки ваш ліс - свіжопил, то при висиханні до вологості у 10% ваші стійки втратять +- 10 мм по ширині. Найгірше те, що всихатимуться вони нерівномірно, розбіжність становитиме кілька міліметрів.

Раджу Вам дочекатися висихання елементів каркасу мінімум до 18% перед закладанням вати і обшивки пароізоляцією, таким чином ви уникнете ризику утворення "грибку" під ізоляцією.

 

Дякую,

Згідний так справді було б ефективніше як ви описали.

Елементи бутуть собі сохнути гарно провітрюючись а для грибків - кропим ремерсом. + ОСБ плитами таки планую не закрити цьому ділу гарно просихати дихаючи і далі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Класс, уже хочу строить по вашему проекту, буду следить за вашей темой.. Удачи

 

Добавлено через 39 минут

Опишите фундамент, размер трубы, арматуры, глубина, расстояния между столбов, спасибо....

 

Добавлено через 28 минут

Скажите, а такой вид фундамента можно использовать, если у меня земля ОСГ, и я не хочу (дорого 17тис гр. стоит перевод ждать 6 мес.) но я хочу строить дачу…..

 

Дякую за цікавість.

Фундамент. Модульна сітка 2200 на 1973мм). Диктована розміром лісу і розміром ОСБ - щоб не було відходів. Правда після змін проекту ця задумка трохи знівелювалась.

Бурили на глибину 1200 далі драбинка з трьох прутів 10, заливка до рівня землі, далі вставка кусків АЦ труби Д200 десь на 5 см в бет. суміш. Вирівнювання, горизонталь, вертикаль. Заливка до верха опалубки. і вставка 50см різьб стержня м12 наполовину.

А хто Вам забороняє? Документи, норми, чиновники? Не мають морального права!

Десь є в паперах той факт, що даний вид фундаменту не згаданий і тому ніби то юридично це не може бути капітальною спорудою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответ думаю, в начале апреля буду строить фундамент по вашему стилю….

Скажите, а чем бурили землю и где я могу такую арендовать? Большое спасибо…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответ думаю, в начале апреля буду строить фундамент по вашему стилю….

Скажите, а чем бурили землю и где я могу такую арендовать? Большое спасибо…

 

Саморобними бурами. З арендою, допоможу, якщо не буде зайнятий інструмент.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так зрозумів, що фундамент у вас не має безперервного вертикального армування. круто.

Ну що ж з чиновниками спорити можна, а от з вітром - ні. А б на вашому місці пепед тим, як будувати будинок поспілкувався з конструктором. І з сантехніками до речі також.

А то при такій парусності робити такий фундамент може дозволити собі лише людина без будівельної освіти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тарас, поглядите эту темку - Неграши, каркасный дом, 2008 г.

А то вам сейчас насоветуют и плиты ОСБ, сухое дерево и прочую хрень...

И тем самым будут вас расстраивать своими умными мыслями.

Лично моё наблюдение, тут многие старожилы попросту любят "тролить", с одной стороны показывать "просчёты" это хорошо и правильно, но чаще тут это доходит до фанатизма.

 

По фундаменту тоже вопрос:

1) Самодельный буры типа бура Тисе? - с расширяющимся конусом снизу?

2) Сразу над столбчатым фундаментом, что у вас за брус лежит (на фото его плохо видно) чаще я видел собранный из 3х150 а у вас там что?

3) Не совсем понял, как фундамент обошелся в 3т.гривен, это с трубами АЦ, арматурой, бетоном?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так зрозумів, що фундамент у вас не має безперервного вертикального армування. круто.

Ну що ж з чиновниками спорити можна, а от з вітром - ні. А б на вашому місці пепед тим, як будувати будинок поспілкувався з конструктором. І з сантехніками до речі також.

А то при такій парусності робити такий фундамент може дозволити собі лише людина без будівельної освіти.

 

Ви не правильно зрозуміли, тому приєдную візуальну інформацію.IMG_3552.thumb.jpg.ad291f29c2d1711c4654e1721362860c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тарас, поглядите эту темку - Неграши, каркасный дом, 2008 г.

А то вам сейчас насоветуют и плиты ОСБ, сухое дерево и прочую хрень...

И тем самым будут вас расстраивать своими умными мыслями.

Лично моё наблюдение, тут многие старожилы попросту любят "тролить", с одной стороны показывать "просчёты" это хорошо и правильно, но чаще тут это доходит до фанатизма.

 

По фундаменту тоже вопрос:

1) Самодельный буры типа бура Тисе? - с расширяющимся конусом снизу?

2) Сразу над столбчатым фундаментом, что у вас за брус лежит (на фото его плохо видно) чаще я видел собранный из 3х150 а у вас там что?

3) Не совсем понял, как фундамент обошелся в 3т.гривен, это с трубами АЦ, арматурой, бетоном?

 

1)Так по принципу ТИСЕ. Але окремо бур і окремо розширювач. Можуть двое працювати - один бурить, другий за ним розширює.

2)Стовпчики звязує деревяний ростверк перерізом 150х200 (з трьох брусів 50х200).

3)Звичайно щебню купив камаз і машину піску. Але так прикидочно по розходу на всі стовпчики пішло менше 3м3 бетону. Тому рахував так

десь 500 щебінь, 200 пісок, труби АЦ 800, арматура 800, цемент 700.

 

Дякую за посилання на будівництво, дуже інформативно

Змінено користувачем tar-as
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень оригинально! А то стандартные коробки уже глазу приелись.

Тоже подобное хочу заваять.

+1 к Bsv_2008: скока уже потратили, сколько планируете.

Если это коммерческая инфа, то можно и в личку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень оригинально! А то стандартные коробки уже глазу приелись.

Тоже подобное хочу заваять.

+1 к Bsv_2008: скока уже потратили, сколько планируете.

Если это коммерческая инфа, то можно и в личку.

 

Дякую,

На коробку закупив основні матеріали:

Дерево = 26

ОСБ = 24

Метал = 26

+ додаткові різні мат. = 8

Тобто більше 10 кдол.

Планую - потратити оптимальний мінімум. А скільки це буде покаже процес

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тарас, раскажите про кровлю, какая она будет?

Вона буде скатною а бокові стіни з парапетами (візуально плоска).

Пиріг покрівлі зсередини на зовні - аналогічно стіні.

- Вн. облиц.

- Пароізоляція

- утеплювач 200

- супердифузійна мембрана

- по кроквам паралельно планки обрешітки

- ОСБ 10

- Двойний фальц з ущільнювачем з фарбованої оцинковки Руккі

Вентиляція буде вирішена безперервно з найнижчої точки стін на дах і виходи у найвищих точках і зонах парапета. Вона буде у зазорі між супердифузійкою і ОСБ, товщиною планки 25. Звісів дах немає - будуть невеликі капельники. Герметичні переходи з вертикальної стіни на покрівлю фальца, тобто консервна банка. Уклон 5 градусів.

Крок і переріз крокв аналогічний стойкам стін : 200х50 і крок 626.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...