Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Коробочка на ніжках

tar-as

Рекомендовані повідомлення

кстати, никогда не понимал как может мешать шум дождя ?

вот прыгающие по потолку соседи - да мешают, а шум дождя ? нееет не дождётесь...:)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тарас,привет. Сначала прочитал всю ветку,а потом (когда перешёл на твой сайт) понял,что мы знакомы. Мы жили в одном общежитии КНУБиА. Дом красивый,а главное делался с настроением и любовью.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тарас,привет. Сначала прочитал всю ветку,а потом (когда перешёл на твой сайт) понял,что мы знакомы. Мы жили в одном общежитии КНУБиА. Дом красивый,а главное делался с настроением и любовью.

Дякую, колего!

Класний час прожили в общазі №3)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

доброго дня, Тарас та всі гості Вашої сторінки та будівництва. Другий день поспіль ми з чоловіком в котрий раз перечитуємо звіт про ваше будівництво та любуємося вашим дітищем!!!! всі слова, що були сказані вище підтимуються нами та множаться на 10. дякуємо!Ваше будівництво надихнуло нас на початок нашого в такому ж руслі. Бажаємо Иам натхнення і радості та любові у вашому будинку!!!!

користуючись нагодую сусідства:beer:(ну 400км, для нас це також сусіди.....:D, наші батьки живуть в Копилові, а ми в Хмельницькому, але маємо майже 3 га землі в Копилові, є де будуватися) хотілось би хоча б одним оком(двома-одне око чоловіка, і моє одне;)) поглянути на вашу красу вреальності. Завчасно дякуємо!!!

чекаємо нових фото та розповіді!!!

з повагою!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тарас, хотел у вас ещё такой вопрос спросить, какие у вас балки перекрытия (ширина. толщина) и какой шаг
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго дня, Тарас та всі гості Вашої сторінки та будівництва. Другий день поспіль ми з чоловіком в котрий раз перечитуємо звіт про ваше будівництво та любуємося вашим дітищем!!!! всі слова, що були сказані вище підтимуються нами та множаться на 10. дякуємо!Ваше будівництво надихнуло нас на початок нашого в такому ж руслі. Бажаємо Иам натхнення і радості та любові у вашому будинку!!!!

користуючись нагодую сусідства:beer:(ну 400км, для нас це також сусіди.....:D, наші батьки живуть в Копилові, а ми в Хмельницькому, але маємо майже 3 га землі в Копилові, є де будуватися) хотілось би хоча б одним оком(двома-одне око чоловіка, і моє одне;)) поглянути на вашу красу вреальності. Завчасно дякуємо!!!

чекаємо нових фото та розповіді!!!

з повагою!!!

 

Дякую Вам, настрій аж "зашкалив" коли прочитав Ваші приємні слова).

Заходьте, сусіди і з усіма чотирьма)))

Ми близько до Ваших батьків, а Ви близько до наших))) (чернівецька обл.)

ноль шість 6 228 вісімдесят ноль 2

 

Добавлено через 10 минут

Тарас, хотел у вас ещё такой вопрос спросить, какие у вас балки перекрытия (ширина. толщина) и какой шаг

 

Переріз балки 200х50 крок 626 ( привязка до ОСБ 1250х2500 плюс зазор) і місцями менше. Зверху лежить ОСБ 22мм.

Але воно піддалось в процесі будівництва опадам всіляким. І трохи змінило свою структуру. Тому ще стелив один шар ОСБ22 проклеюючи по всій поверхні, попередньо підпружинюючи (напружуючи) знизу.

Краще крок балок зробіть в два рази частіше.

 

 

Якщо знайомі з архікадом - перекину робочий файл проекту.

 

Добавлено через 1 час 19 минут

Підходить до завершення робота по кухні

b71ee9c2ff1a.jpg

а це наші подружки - помічниці)

(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буду очень рад если скините проект. С архикадом не работал (всё в скетчапе делаю) но видимо придётся изучить)) На пол я наверное фанеру постелю 21мм. А балки с таким шагом не прогибаются? не скрипят? Думаю над небольшой переделкой вашего проекта, мне нужно 3 комнаты в доме (для нас с женой, для мамы и детскую) Вот думаю как такое провернуть. Есть мысли терассу превратить в часть первого этажа и сделать там гостинную такую как у вас на втором этаже а выступающую часть над терассой превратить в отдельную комнату

 

Добавлено через 30 секунд

У нас зверья тоже много бегает))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такой вопрос хотел ещё спросить, какой шаг стоек несущих стен у вас? Я планирую делать шаг 625мм из доски 150х50 но меня отговаривают, говорят что шаг в этом случае должен быть не более 400мм
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такой вопрос хотел ещё спросить, какой шаг стоек несущих стен у вас? Я планирую делать шаг 625мм из доски 150х50 но меня отговаривают, говорят что шаг в этом случае должен быть не более 400мм

А заплатить автору за проект несложилось?Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я спросил можно взять, автор сказал что не против. Какие вопросы?

Ой Тарас кстати Dj Mix это я. Просто ник поменял

Змінено користувачем FeoTv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Использовать планы помещений и расчет конструктивной части проекта, имхо, две большие разницы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть мнение что топикстартер не жадный и таких себе ещё немеряно нарисует :)

тем паче, как я понимаю, что никто не передавал чертежи раздела КД с печатями и оформленными

соответствующим образом.

пысы Справедливости ради хочу отметить, что согласно ДБН стоимость разделов ЭП и П в случае

жилого строительства, как правило, существенно превышает стоимость части именуемой РД.

и доля архитектурного же решения в них занимает большую часть, относительно конструктивной.

В рабочке же доля инженерной части, наооборот, больше чем архитектурной.

 

И если уж говорить о деньгах - то денег в данном случае стоит именно архитектурно-планировочное решение

а отнюдь не конструктив.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага... нежадный. И питается исключительно росой. А зарплату отдает сиротам...

Впрочем че это мы... пусть Тарас сам отвечает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буду очень рад если скините проект. С архикадом не работал (всё в скетчапе делаю) но видимо придётся изучить)) На пол я наверное фанеру постелю 21мм. А балки с таким шагом не прогибаются? не скрипят? Думаю над небольшой переделкой вашего проекта, мне нужно 3 комнаты в доме (для нас с женой, для мамы и детскую) Вот думаю как такое провернуть. Есть мысли терассу превратить в часть первого этажа и сделать там гостинную такую как у вас на втором этаже а выступающую часть над терассой превратить в отдельную комнату

 

Добавлено через 30 секунд

У нас зверья тоже много бегает))

 

Вибачте, що поки тута не бігав, розгорілись спори.

Робочий файл можете скачати на едиска на укр неті.

Пошта infoarch@ukr.net

пароль 123456

Там є лист з посиланням на скачування з єдиска.

Файл budinok krilo karkas.pla архівний 15 версія архікад.

Там один з робочих файлів проекту де присутній каркас 3д. Тобто багато побокам лишнього неоформлено і тп. Але 3д модель побудована і з каркасом стін є. Надіюсь Вам допоможе.

Перепланування потрібно малювати і дивитись на нього.

Перше це потреби - що саме вам необхідно для комфортного життя.

І вирішити можна різними методами, різними варіантами планування.

В моєму випадку - починався проект і паралельно будівництво зовсім не так як зараз виглядає.

Він мав бути тільки прямокутником плюс тераса з перголою (мін. потреби - бюджет). Але по ходу появилась можливість (часова,бюджетна) доробити його - ускладнити, зробити більш архітектурно виразніше. Але певні сторони його ж постраждали - економічна доцільність такого план рішення.

Все це до того, що визначальним є в архітектурі і будівництві:

"Польза, Прочность, Красота"

і саме в такому порядку. Мені таке визначення імпонує. Краса є не тільки естетична, а краса розумності, доцільності, ефективності. От понесло мене)))

Так от, буде корисніше - починати все з потреб. і вималювати Ваші бажання, щоб все це увінчувала краса. Допоможу Вам з проектом, колись може в гості запросите))) ми з дружиною любим сонячний крим)))

 

Добавлено через 9 минут

Ага... нежадный. И питается исключительно росой. А зарплату отдает сиротам...

Впрочем че это мы... пусть Тарас сам отвечает.

 

))) А хотілося б харчуватись тільки росою. Поки, що вчусь)

Щоправда не виходить, Ви праві.

Є думка, що оплата може відбуватись не тільки грошима, якими саме найпростіше віддячити.

Багато людей мені допомагають, хто чим може. Хто порадою, хто грошима, хто увагою. Вчусь робити так само.

Є класний фільм на тему "Заплати́ друго́му"

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо огромное вам!!! Мы с женой уже продумали почти всё, можно конечно для удешевления отказаться от антресоли и работать на дому например в гостиной. над этим вопросом ещё подумаю, хотя очень нравится вариане с таким балкончиком внутри. У нас когда (ещё 3 месяца назад) квартира была то там тоже было мной реализовано такое решение но на балкончике была спальня а внизу типа гостиной и кабинета. Потолки в квартире были высокие и позволили сделать квартиру двухуровневой. Правда после переделки очень тесно стало от низких потолков.

В гости обязательно приглашу вас с удовольствием!:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо огромное вам!!! Мы с женой уже продумали почти всё, можно конечно для удешевления отказаться от антресоли и работать на дому например в гостиной. над этим вопросом ещё подумаю, хотя очень нравится вариане с таким балкончиком внутри. У нас когда (ещё 3 месяца назад) квартира была то там тоже было мной реализовано такое решение но на балкончике была спальня а внизу типа гостиной и кабинета. Потолки в квартире были высокие и позволили сделать квартиру двухуровневой. Правда после переделки очень тесно стало от низких потолков.

В гости обязательно приглашу вас с удовольствием!:beer:

 

Ділянка підскаже концепцію, основну ідею, стержень, вісь, хребет - проекту будинка. Далі то вже питання технічне.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

В нашому домі вже тепло більш як місяць. Вже Встигли і протесувати витрати електроенергії. Всі витрати по дому займають в добу від 15 кв до 50.

Якщо запалюємо пічку камін з водяною сорочкою то виходить що електрокотел практично не вмикається.

f6ccf2231610.jpg

688a51cea178.jpg

на виході з каміна встановлений термометер та датчик який вмикає додатковий насос що замонтований поруч з електрокотлом, коли температура в сорочці досягає 50 градусів

 

Добавлено через 3 минуты

17b43a665748.jpg

3167602104db.jpg

77535c6dca58.jpg

 

Добавлено через 2 минуты

Сьогодні виконав таке кріплення і замонтував другий хід на 3 рівень, щоб тримати спортивну форму.

e60ae67e0bb0.jpg

08e1e847dbc9.jpg

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас получается ограждения на 3 уровне нет?

 

Ви праві, на даний момент огородження немає. Воно буде повязане зі сходами стилістично, а які вони будуть ще не визначився остаточно.

 

Добавлено через 1 минуту

І вузлик не фіншуйний може розвязатись:D

А так все дуже гарно:rolleyes:

 

вузлик живий :) - похоже росте в меншу сторону від навантаження.

так що треба буде погуглити з вузлами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, мне узел тоже бросился в глаза. Развяжется 100% надо или клеить его или нормальный узел завязать.

мне нравится, как на толстых веревках выглядят правильные узлы. Проводник восьмерка, например, или просто проводник. Только, боюсь, что теперь длинны не хватит на хороший узел.

 

Добавлено через 42 секунды

images?q=tbn:ANd9GcRU-zTOVLSiGhhpGWKGfsDuG4Hgz7LA2eTrnkcS9Etao5nhTFa6

 

Добавлено через 1 минуту

www.muzel.ru/article/nezapetli/

тут много вариантов :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, мне узел тоже бросился в глаза. Развяжется 100% надо или клеить его или нормальный узел завязать.

мне нравится, как на толстых веревках выглядят правильные узлы. Проводник восьмерка, например, или просто проводник. Только, боюсь, что теперь длинны не хватит на хороший узел.

 

Добавлено через 42 секунды

images?q=tbn:ANd9GcRU-zTOVLSiGhhpGWKGfsDuG4Hgz7LA2eTrnkcS9Etao5nhTFa6

 

Добавлено через 1 минуту

www.muzel.ru/article/nezapetli/

тут много вариантов :)

 

Дякую,супер! уже ситуацію виправив - вузол провідник. Довжини вистачило, правда прийшлось по довжині розвязати вузли - і тепер для ніг такої опори не буде(, зато для рук краще тренування.))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...