Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Страхование имущества - дом - делимся опытом

Татьяна5

Рекомендовані повідомлення

Можу надати консультації з врегулювання, прояснити терміни які прописані в договорах та надати інформацію, що і як ви отримаєте.

Фахівцю з продажів необхідно продати поліса, а що в ньому, часто йому невідомо.

Великий досвід з врегулювання збитків з різних видів страхування.

Фахівцю з продажів (не молодшому спеціалісту:)) потрібно не лише розбиратись, що в полісі, пояснювати всі умови та суттєві моменти, а й не гірше розбиратись в питаннях врегулювання збитків, якщо він не буде чогось знати вже під час пропонування продукта - втратить свого клієнта :D 8-) або якщо заявить "зараз я запишу всі ваші питання, дізнаюсь у відділі врегулювання й пізніше вам передзвоню та повідомлю" :D

а що в ньому, часто йому невідомо
не розкидуйтеся такими заявами:O:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стосовно заяв - на жаль практика показує, що більшість фахівців не знають умов договорів або знають але так би мовити стандартний набір опцій, наприклад коли треба викликати органи ДАІ а коли ні, в основному від них вимагають продажів а не знання. Прошу звернути увагу на Вашого поста, де є трішки не відповідна інформація..., ніхто нічого не забороняв, водій у кого був старий поліс спокійно міг підїхати в свою СК і взяти бланк європротоколу і СК повинні були врегулювати виплату.

 

quote="Lana CK;1484284"]продолжим

ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ПРЕИМУЩЕСТВА ЕВРОПРОТОКОЛА ДЛЯ КЛИЕНТОВ АХА:

 

Несмотря на решение Моторного Бюро ограничить возможность использования Европотокола только для тех водителей, которые купили полисы после 19 сентября 2011г[/color][/color]., СК «АХА Страхование» урегулирует события, оформленные с помощью Европротокола, независимо от даты заключения договора и от типа полиса участников.

Поэтому клиенты АХА смогут воспользоваться Европротоколом независимо от даты заключения и типа договора второго участника ДТП.

Это означает, что если клиент АХА станет виновником ДТП, он может оформить Европротокол, не дожидаясь ГАИ и не платя штраф за нарушение ПДД, вне зависимости от того, когда куплен полис ОСАГО у второго участника ДТП.

 

Хотя добавлю, нужно быть с использованием Европротокола крайне осторожным, так как ущерб должен быть менее 10 000 грн., выходит, на глаз

 

 

 

З усією повагою, але є в мене трішки підстав робити такі заяви:)

Змінено користувачем Михалів
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стосовно заяв - на жаль практика показує, що більшість фахівців не знають умов договорів або знають але так би мовити стандартний набір опцій, наприклад коли треба викликати органи ДАІ а коли ні, в основному від них вимагають продажів а не знання. Прошу звернути увагу на Вашого поста, де є трішки не відповідна інформація..., ніхто нічого не забороняв, водій у кого був старий поліс спокійно міг підїхати в свою СК і взяти бланк європротоколу і СК повинні були врегулювати виплату.

////..

 

тобто ви стверджуєте, що МТСБУ таких роз"яснень не надавав???

найпростіший приклад - dengi.ua/news/86706_MTSBU_rekomenduet_avtovladelcam_pereoformit_dogovora_OSAGO.html , ще maanimo.com/news/events/35136-mtsbu-rekomenduet-voditelyam-perezaklyuchit-s-19-sentyabrya-2011g-dogovora-avtograjdanki

Нові правила були введені 19 вересня, поліси, укладені після цієї дати дають змогу використовувати Європротокол. Зараз серед ночі нажаль не можу знайти, але здається, було роз"яснення, що в обох водіїїв для самостійної фіксації ДТП мають бути поліси, оформлені після 19.09.201!

Далі, ви забули додати суттєву дрібницю - не просто ВЗЯТИ бланк Європротоколу, а розірвати СТАРИЙ поліс, переоформити на новий та отримати до нового бланк Європротоколу!

Переоформити новий із поточної дати та із доплатою (невикористаний платіж від старого полісу буде зарахований до нового)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значить СК АХА порушує рекомендації МТСБУ??

 

Ваші слова - СК «АХА Страхование» урегулирует события, оформленные с помощью Европротокола, независимо от даты заключения договора и от типа полиса участников.

 

Більшість компаній зразу повідомили, що як тільки до них поступлять европротоколи, клієнти можуть взяти їх і використовувати.

Що я написав неправильно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вони 200% не видаються до старих полісів (оформлених до 19.09.2011), а лише коли іх переоформлять на нові !!!

ось це не вірно)) про що писала вище

а компанії повідомили "клієнти можуть взяти їх", коли укладали поліси після 19 вересня, але бланки Європротоколів ще не були отримані ними..такі клієнти могли прийти через деякий час та отримати бланки, коли вони з"являться в СК,

Так що не плутайте продані ОСАГ до 19 вересня та після

 

так, АХА деякі рекомендації може не виконувати :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

СК «АХА Страхование» урегулирует события, оформленные с помощью Европротокола, независимо от даты заключения договора и от типа полиса участников. Поэтому клиенты АХА смогут воспользоваться Европротоколом независимо от даты заключения и типа договора второго участника ДТП.

Это означает, что если клиент АХА станет виновником ДТП, он может оформить Европротокол, не дожидаясь ГАИ и не платя штраф за нарушение ПДД, вне зависимости от того, когда куплен полис ОСАГО у второго участника ДТП.

вони 200% не видаються до старих полісів (оформлених до 19.09.2011), а лише коли іх переоформлять на нові !!!

 

Ви протиріч ніяких не бачите? Як можна оформити ДТП без виклику ДАІ та без європротоколу?? Ви вводите в оману людей. Будь ласка розберіться зі своїми судженнями.

P.S.Хоча перше речення, штибу рекламного ходу, а після дзвінка в асістанс АХА, клієнт взнає, що йому було необхідно обовязково переоформити поліс??? а так він не виконав умов і тому необхідно викликати ДАІ, або у другого учасника є європротокол (у Вашого його нема згідно Ваших слів) вони оформлюють ДТП без ДАІ і потім СК робить йому регрес або відмову???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скоро урветься терпець :)

де ви таке побачили? з чого висновок? поясніть хід ваших думок

Як можна оформити ДТП без виклику ДАІ та без європротоколу??
з вашої-моєї цитати читаємо наступне:

СК «АХА Страхование» урегулирует события, оформленные с помощью Европротокола, независимо от даты заключения договора и от типа полиса участников. Поэтому клиенты АХА смогут воспользоваться Европротоколом независимо от даты заключения и типа договора второго участника ДТП.
тобто, якщо у клієнта ВЖЕ Є Европротокол, то поліс у нього укладений після 19.09.2011 - логічно?

 

Також клієнт, який не має взагалі Європротоколу гіпотетично не може кудись дзвонити та вимагати вітруально його заповнити на неіснуйочому у нього бланку :D

 

або у другого учасника є європротокол (у Вашого його нема згідно Ваших слів) вони оформлюють ДТП без ДАІ і потім СК робить йому регрес або відмову???
якщо в нашого клієнта старий поліс та відсутній Европротокол, він, якщо винний у ДТП, може оформити його (ДТП) лише через виклик ДАЇ! Якщо винний інший учасник та має Європротокол (поліс укладено після 19.09.2011), він може запропонувати його укласти, та ви відповідаєте, що всі страхові компанії врегулюють таку справу (коли лише в одного учасника поліс після 19.09.2011)?

якщо так - будь ласка дайте цитату на відповідний нормативний документ чи хоча б роз"яснення своєї страхової (мої із офіційного сайту АХА).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(ссылка устарела)

так, АХА деякі рекомендації може не виконувати

Свої інструкції я наводити не буду але в останньому пості Ви точно розкрили суть реклами.

Заповнюється один примірник європротоколу(бланк якій копіюється), можливо таке, що клієнт СК АХА з полісом до 19.09.2011 оформив ДТП з іншім учасником у якого поліс після 19.09.2011(іншій учасник не захотів викликати ДАІ) - що тоді робити? Скоріш всього СК АХА буде врегульовувати ДТП та сплачувати:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто перше своє не вірне на 50% твердження ви визнаєте?

водій у кого був старий поліс спокійно міг підїхати в свою СК і взяти бланк європротоколу і СК повинні були врегулювати виплату.
повна відповідь у вашій же ссилці

Таким чином, автовласники, договори страхування яких укладені до 19.09.2011, не можуть користуватися системою спрощеного оформлення ДТП (Європротоколом). Моторне бюро рекомендує таким автовласникам переукласти після 19 вересня 2011 року договори страхування автоцивільної відповідальності на нових умовах, щоб мати можливість у подальшому користуватись системою спрощеного оформлення ДТП (Європротоколом)
Заповнюється один примірник європротоколу(бланк якій копіюється), можливо таке, що клієнт СК АХА з полісом до 19.09.2011 оформив ДТП з іншім учасником у якого поліс після 19.09.2011(іншій учасник не захотів викликати ДАІ) - що тоді робити? Скоріш всього СК АХА буде врегульовувати ДТП та сплачувати:)

Ще раз пишу - якщо у нашого клієнта винного в ДТП немає Євпропротоколу, він повинен аби відшкодувати (через свою СК) збитки потерпілому викликати ДАЇ.

Якщо потерпілий відмовляється ("не захотів") чекати ДАЇ - вибачте, нехай ремонтує за свої кошти :D ЧИ це також не зрозуміле пояснення та обов"язкова умова складання ЄП? :

Водії транспортних засобів, потрапивши у ДТП, можуть скористатися Європротоколом лише за наявності наступних обставин:...- водії цих транспортних засобів дійшли згоди щодо обставин скоєння ДТП
Логічно? згода ОБОХ не викликати ДАЇ? згода ОБОХ хто є винним в ДПТ? Якщо хтось шось не захоче робити чи поготись, хто є винним - 1) викликаютть ДАЇ - вони вирішать, 2) їдуть далі по своїм справам...

 

Можете вже свої інструкції не наводити, а й надалі лише на доказ вашіх слів кидати гучні фрази в мій бік ))) А мені не тяжко надати пояснення на все, адже я не плутаюсь в своїх ствердженнях ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не плутаюсь, моя аргументація побудована на практиці та Ваших словах, Ви стверджуєте, що

 

СК «АХА Страхование» урегулирует события, оформленные с помощью Европротокола, независимо от даты заключения договора и от типа полиса участников. Поэтому клиенты АХА смогут воспользоваться Европротоколом независимо от даты заключения и типа договора второго участника ДТП.

 

Ще раз пишу - якщо у нашого клієнта винного в ДТП немає Євпропротоколу, він повинен аби відшкодувати (через свою СК) збитки потерпілому викликати ДАЇ.

Якщо у Вашого клієнта є європротокол(поліс після 19.09.2011) а у другого учасника нема(поліс до 19.09.2011)то викликати ДАІ не обовязково, а якщо навпаки то не можна??

Де логіка?

З усією повагою:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

останній раз по колу - ваша перша заява:

хочу зазначити, що нема різниці за яким типом полісу застраховані учасники ДТП і в який СК , у них повинен бути тільки бланк протоколу ну і правильно його заповнити...

далі я дуже рада, що ви розібрались на навели документ МТСБУ де чітко сказано:

Таким чином, автовласники, договори страхування яких укладені до 19.09.2011, не можуть користуватися системою спрощеного оформлення ДТП (Європротоколом). Моторне бюро рекомендує таким автовласникам переукласти після 19 вересня 2011 року договори страхування автоцивільної відповідальності на нових умовах, щоб мати можливість у подальшому користуватись системою спрощеного оформлення ДТП (Європротоколом)
ЦЕ означає, що є різниця ЯКИЙ поліс й тим паче його ТИП, адже після 19.09.2011 не стало ні 2, еі 3 типу - залишився лише один

З ваших слів виходить маєшь 3 тип полісу, оформлений влітку 2011, взяв десь бланк Європротоклу й вперед? :D:lol:

 

 

Логіка?, що виплачує ОДНА страхова компанія винного у ДТП :D - тому у такого водія має биту чинний поліс із бланком Європротокола! А якщо він десь знайде бланк, заповнить його на місці ДТП, обіцяючі постаждалій стороні, що СК все заплатить, а потім надасть всі документі та власне сам поліс укладений раніше 19.09.2011 - отримає чисту законну відмову у виплаті! Чи це не видно з усіх цитат, які буди наведені не один раз? Може це вам не потрібно вводити в оману людей та почитати "матчасть"? ;)

 

Але якщо після всіх постів ви не побачили логіку, не визнали свої помилки, то досвід на лице

Фахівцю з продажів необхідно продати поліса, а що в ньому, часто йому невідомо. Великий досвід з врегулювання збитків з різних видів страхування.
Сподіваюсь з моїх постів видно, що мені відомо інколи зовсім не меньше спеціалістів з врегулювання, при чому такох з різних видів страхування, а не лише з найпростішого - ОСАГО :D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хай буде так як Ви вважаєте, а я буду працювати:)

P.S.я не здався, набридло сперечатись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К сожалению 2 раза попадал в ДТП (суммы выплат от 10000 грн до 45000 грн). К моему большому удивлению деньги были перечислены на СТО в течение 21 дня без всяких дополнительных походов по разным инстанциям. (При этом СТО повели себя гораздо хуже). Страховался в АХА - молодцы.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот тут ещё можете публично потеребить Оранту

Спасибо Lana СК за инфу. Возмещение наконец получила. У меня тоже сложилось впечатление, что " кто больше гавкает, тому и кость быстрее бросят". Потому искала место, где ж погавкать, а вы меня прям точно по адресу направили.

Может форум помог, а может 4,5месяца - и так достаточный срок для Оранты, чтоб оплатить страх. случай.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Lana CK,

расшифруйте пожалуйста, что входит в пункты "2.1 Нерухоме майно" и "2.2 Внутрішнє оздоблення"?

 

По программе страхования без осмотра КВАРТИР варианты и цены вот:

AKHA_kvartyra_800.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

грубо если - 2.1. это голые стены (материал из которого они сделаны)

2.2. -ремонт, то чем стены обклеены/окрашены, чем затянут полок, что по полу

 

Почти развернуто (из Правил страхования):

2.1. - конструктивні елементи (за виключенням внутрішнього оздоблення та скла)

2.2. - внутрішнє оздоблення будівель та приміщень, а саме: внутрішня обробка стін, підлоги та стелі будівель та приміщень (включаючи обробку балконів, лоджій тощо) з усіма видами штукатурних та малярних робіт, деревом, пластиком, шпалерами тощо; інші горючі елементи та покриття стін, підлоги та стелі; горючі дверні та віконні конструкції, включаючи скло; вбудовані меблі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

грубо если - 2.1. это голые стены (материал из которого они сделаны)

2.2. -ремонт, то чем стены обклеены/окрашены, чем затянут полок, что по полу

 

Можно страховую сумму по пункту 2.1 установить 0 грн, и соответственно увеличить суммы по другим пунктам?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это бланковая форма договора и утвержденная программа - в ней ничего изменить нельзя

 

Если она не привлекательна - нужно идти обычным способом - описать и оценить то, что хотите страховать - узнать тариф (мы его огласим на основании информации поданной), и застраховать только нужное )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребят, у кого есть опыт страхования собственного частного дома? какие платежи? у кого страховали? какие документы и условия для страхования? реальность выплат в случае наступления страхового случая?

поделитесь опытом, плиз :beer:

 

Страхуюсь с постройки, уже 5-й год. Платеж разбил на 2 раза в год, когда было совсем туго просил на 4, тоже шли на уступки.

СК "Азов"

Документы, я уже и не помню, заявку заполнял и обновляю каждый год. Полное КАСКО и что-то еще дописывал в доп. риски. Франшизу специально поставил 1000$, чтоб платеж был меньше. Так сказать, эти расходы я тяну сам.

Главное, сумма страховки восстановительная, не рыночная. Т.е я плачу только за дом, а не за участок и его расположение. Сумму ставлю по смете и индексирую согласно современных цен уже выполненные работы.

Была кража инструмента, но сумма значительно не дотягивала до франшизы, так что я всего лишь поставил в известность по телефону.

Теперь инструмент не оставляю .

Страхуюсь с постройки, уже 5-й год. Платеж разбил на 2 раза в год, когда было совсем туго просил на 4, тоже шли на уступки.

СК "Азов"

Документы, я уже и не помню, заявку заполнял и обновляю каждый год. Полное КАСКО и что-то еще дописывал в доп. риски. Франшизу специально поставил 1000$, чтоб платеж был меньше. Так сказать, эти расходы я тяну сам.

Главное, сумма страховки восстановительная, не рыночная. Т.е я плачу только за дом, а не за участок и его расположение. Сумму ставлю по смете и индексирую согласно современных цен уже выполненные работы.

Была кража инструмента, но сумма значительно не дотягивала до франшизы, так что я всего лишь поставил в известность по телефону.

Теперь инструмент не оставляю 8-).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
99 процентов страховых,в т.ч и Юника, страхуют медицину только оптом-т.е корпаративно. А если кто и страхует в розницу,то условия там неадекватные. И потому мед.страхование у нас в стране на сегодня нет как такового. Но от несчастного случая пожалуйста... Сам интересовался этим вопросом неоднократно.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

99 процентов страховых,в т.ч и Юника, страхуют медицину только оптом-т.е корпаративно. А если кто и страхует в розницу,то условия там неадекватные. И потому мед.страхование у нас в стране на сегодня нет как такового. Но от несчастного случая пожалуйста... Сам интересовался этим вопросом неоднократно.

 

Не пойму почему мои сообщения назвали бессмысленными тема очень интересная и нужная, мы строим дом и хотим в нем жить безопасно, и страхуем не только имущество но и себя, очень интересно мнение, в той статье шла речь о страховой UNIQA, а не Юника, мне хотелось услышать мнение о медицинской страховке, а вот от несчастного я знаю там есть хорошая Случай Забота

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

dreamhouse Я Ваши сообщения не называл таковыми...

 

Просто я уже который раз пытаюсь застраховать мед.страховкой свою семью,а мне в ответ " Вас дзвинок важлывый для нас,но в нас тилькэ корпаратывне страхування". :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не пойму почему мои сообщения назвали бессмысленными

потому что Вы за 2 дня написали 20 постов в некротемах бессмысленного содержания : "нужно подумать", "интересно", "ухты"! это несет какой то смысл? причем это не впервые.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...