Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тимчасовий водопровід.

Нестроитель

Рекомендовані повідомлення

У зв"язку з тим, що під час морозів замерзла труба водопідведення, по шляху до будинку , і за прогнозами розмезнеться тільки в травні. Хочу на днях, як пройдуть нічні морози, кинути від сусіда по поверхні тимчасову водяну "магістраль". Хочу почути пораду, чи витримає поливочний шланг KARCHER primoflex(армований, 5/8, макс.24 бар) тиск 3 атм. в перекритому стані 1-2 місяці роботи? Наскільки це проблемно для шланга? Чи варто зразу купити дешеву водяну трубу і не перейматись шлангом? Змінено користувачем Нестроитель
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так навіщо такий дорогий і гарний шланг псувати? Краще застосуєте його для поливу своєї травички, коли побудуєтесь. Труба 25мм водяна коштує 4 грн/метр.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так навіщо такий дорогий і гарний шланг псувати? Краще застосуєте його для поливу своєї травички, коли побудуєтесь. Труба 25мм водяна коштує 4 грн/метр.

 

Тобто є шанс його попсувати, при такому тиску? Якщо так то прийдеться купляти 40-70м 25 труби.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
У зв"язку з тим, що під час морозів замерзла труба водопідведення, по шляху до будинку , і за прогнозами розмезнеться тільки в травні.

если еще не разморозили

звоните подскажу как за 5 минут разморозить без последствий

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда-то был случай у моего товарища, типа звоните помогу за 5 часов высушить 10 кубов леса без сушки. Позвонил, предложили счет пополнить, пополнил, рассказали какую-то херню и фсе.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, трубу не розморозив, але кинув тимчасово, трубу 25 по по поверхні, через сусідський город. Але у ще одного сусіда така сама проблема і немає можливості кинути тимчасову трубу. Так , що якщо це конструктивна підказка, то хоч в кількох словах розкрийте суть вашого методу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здрасьте всем, если ваша труба полиетилен 25 или большего диаметра раскручиваете муфту перед счетчиком или что там у вас, предварительно закрыв кран в смотровом колодце и рассоединив муфту, если после этого в колодец вылилась вода, а не кусок льда то можна скручивать обратно только кран не открывать и идти в дом

Далее берем метра 3 металлопласта 16-того, у 2 литровой бтылки отрезаем дно и спомощью изоленты намотанной на конец:D мп трубы соединяем горлышко с трубой, теперь один конец тот который без бутылки вставляем в полиетиленовую трубу до упора в лед, если есть пе трубу возможность наклонить к тазику это гут, если нет то обматываем хорошо тряпкой и направляем в емкость теперь в бутылку-лейку льем воду градусов 50, при это ловя ту что вытекает из пе трубы, труба мп должна проваливаться по несколько сантиметров. Это если замерзло на подьеме возле фундамента, если в колодце то так же только с колодца.

Фух строго не судите и пожалуйста к орфографии не придираться:beer:

1530734728_.png.e2b4ddb5595ab29d7661df0870cb76f6.png

Змінено користувачем liolik-26
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здрасьте всем, если ваша труба полиетилен 25 или большего диаметра раскручиваете муфту перед счетчиком или что там у вас, предварительно закрыв кран в смотровом колодце и рассоединив муфту, если после этого в колодец вылилась вода, а не кусок льда то можна скручивать обратно только кран не открывать и идти в дом

Далее берем метра 3 металлопласта 16-того, у 2 литровой бтылки отрезаем дно и спомощью изоленты намотанной на конец:D мп трубы соединяем горлышко с трубой, теперь один конец тот который без бутылки вставляем в полиетиленовую трубу, если есть пе трубу возможность наклонить к тазику это гут, если нет то обматываем хорошо тряпкой и направляем в емкость теперь в бутылку-лейку льем воду градусов 50, при это ловя ту что вытекает из пе трубы, труба мп должна проваливаться по несколько сантиметров. Это если замерзло на подьеме возле фундамента, если в колодце то так же только с колодца.

Фух строго не судите и пожалуйста к орфографии не придираться:beer:

 

Дополню из личного опыта этой зимой

Расскручиваете муфту, если вылилась вода, замечательно, полезла ледяная колбоса, тоже замечательно. когда все закончилось, я в трубу насыпал 1кг соли, собрал все назад и подал воду.....

в моем случаи вода пошла через 6 часов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дополню из личного опыта этой зимой

Расскручиваете муфту, если вылилась вода, замечательно, полезла ледяная колбоса, тоже замечательно. когда все закончилось, я в трубу насыпал 1кг соли, собрал все назад и подал воду.....

в моем случаи вода пошла через 6 часов

 

а в моем через 5 минут, но делал я не у себя и времени ждать 6 часов не было как-то

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а в моем через 5 минут, но делал я не у себя и времени ждать 6 часов не было как-то

 

ну у меня труба была 63 8-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за поради, але в мене труба 130м до роздільного колодця і промерзла приблизно на відстані 70-100м від дому. Та і замерзла не в одному місці, а вздовж фундаменту паркана. За подачу гарячої води я думав, але це більш накладно і трудоємко в моїх реаліях, ніж кинути напряму 54 м простої 25-ки, що я і зробив.

А сусід сіль запустив в трубу, ще під час морозів, до цих пір не попустило.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за поради, але в мене труба 130м до роздільного колодця і промерзла приблизно на відстані 70-100м від дому. Та і замерзла не в одному місці, а вздовж фундаменту паркана. За подачу гарячої води я думав, але це більш накладно і трудоємко в моїх реаліях, ніж кинути напряму 54 м простої 25-ки, що я і зробив.

 

а на какой она у вас глубине и откуда такая уверенность в том что замерзло именно там, а не в колодце например, и в основном мерзнет на подьеме в здание и колодце:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за поради, але в мене труба 130м до роздільного колодця і промерзла приблизно на відстані 70-100м від дому. Та і замерзла не в одному місці, а вздовж фундаменту паркана. За подачу гарячої води я думав, але це більш накладно і трудоємко в моїх реаліях, ніж кинути напряму 54 м простої 25-ки, що я і зробив.

А сусід сіль запустив в трубу, ще під час морозів, до цих пір не попустило.

 

Це у Вас мабудь одні і тіж люди робили воду. Як так робити, щоб вода мерзла? То сусід теж без води сидить? А сусід сусіда?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Це у Вас мабудь одні і тіж люди робили воду. Як так робити, щоб вода мерзла? То сусід теж без води сидить? А сусід сусіда?

 

Та ні, не так все просто. Воду ми маємо із різних сверловин(у нас такі глибини, що одна свеловина може бути на 7,9 і навіть 30 дворів). І проводили в кожному випадку самі. Головна причина це недостатня глибина залягання і близкість пролягання труби до фундаментів парканів(проводили по краю дороги) і конструкцій бетонних водовідних жолобів. Особисто в мене вода замерзла вода в той день , коли сусід почистив сніг з узбіччя дороги (як раз над трубами). Хоча пікові морози вже були позаду, але цього хватило, для такого "результату":o.До речі в пікові морози я регулярно міряв температуру води, вона не опускалась нижче+3С.

В "брата" по нещастю пряма гілка від сверловини. А в мене кінцева ділянка гілки(загальна довжина гілки близько 500м.)

 

Добавлено через 13 минут

а на какой она у вас глубине и откуда такая уверенность в том что замерзло именно там, а не в колодце например, и в основном мерзнет на подьеме в здание и колодце:(

Провіряв "по гарячих" слідах, по проміжних колодцях , в них крани не замерзали, та із хати в перший колодязь вода перетікала, та і зараз тимчасова труба підключена через цей колодязь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...