Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

красуні були взагалі і без коліс

А є категорія, які не можуть скласти собі ціну

это вы на кого намекаете? :D

уж не на Лану Вильяма нашего Шекспира?

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

їздив з компанією..не з дівчиною..ясно, що в компанії кожен за свої розваги платив сам
тогда к чему сие??

 

Но зате як українець приїхав в Італію зі своєю краленю..то має на неї витратити 100500..а потім ще і залишиться винним...бо щось там не вгодив...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є прості жінки...з якими норм живеться ...але, як правило, вони вже давно мють щасливі сімї і в них все ок...

У них заботливые мужья.. всего-то.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это вы на кого намекаете? :D

уж не на Лану Вильяма нашего Шекспира?

 

ні на кого я не натякаю..Лану я знаю тільки по форуму..звідки знаю, яка вона в житті...які колеса і чи має права :))

 

Добавлено через 32 секунды

У них заботливые мужья.. всего-то.

 

ой та я Вас прошу.....:)))

 

Добавлено через 39 секунд

тогда к чему сие??

по розповідях друзів....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это как за соседним столиком 1000 потратили
Переживание за чужой бюджет?)) Тогда Нобелю можна державні кошти доверить;) ще б знати, що не вкраде собі на бруківку з Італією))) Нобель, ви чесна людина?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто якеось односторонньо виходить..а за що її має чоловік полюбити?? тільки за гарне личко і все решта??? якось не сходиться

Скажу за себя: за то. что красивая, умная, но больше трудолюбивая и целеустремлённая, чистоплотная, старается готовить. И самое главное, что практически всегда я её чувствую и солидарен... Да, и химия, без химии ни как!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

він заробляє 3000тис вона 2000тис...

 

інша сімя - він..час від часу шабашка на будовах..вона вчителька 1800грн

 

ще одні...обоє залізничники..він 3500 вон 2800...

 

 

хто тут дуже одноосібно заробляє???

 

ну так..Буковелі..Італії і ресторани за 1000 за вечір їм не світять..але ж живуть якось?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тогда Нобелю можна державні кошти доверить ще б знати, що не вкраде собі на бруківку з Італією))) Нобель, ви чесна людина?

 

чесна вроді..ну принаймні нігде не крав..ні в когось ні в держави...

 

мене б якби поставити до влади...то б була економія кругом...ресторани закрити...всі до праці..все в заначку..но зате золотовалютні резерви вже б були десь 300-350млрд баксів :))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

він заробляє 3000тис вона 2000тис...

 

інша сімя - він..час від часу шабашка на будовах..вона вчителька 1800грн

 

ще одні...обоє залізничники..він 3500 вон 2800...

 

 

хто тут дуже одноосібно заробляє???

 

ну так..Буковелі..Італії і ресторани за 1000 за вечір їм не світять..але ж живуть якось?

Забота - не равно деньги:o

 

Добавлено через 1 минуту

чесна вроді..ну принаймні нігде не крав..ні в когось ні в держави...

 

мене б якби поставити до влади...то б була економія кругом...ресторани закрити...всі до праці..все в заначку..но зате золотовалютні резерви вже б були десь 300-350млрд баксів :))

А ще - Буковель під ніж.. і кордони закрити!!)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лану я знаю тільки по форуму..звідки знаю, яка вона в житті...

 

а зря :D ;)

по ресторанам и так прекрасно хожу и даже за себя расплачиваюсь сама
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, и химия, без химии ни как!

Серьезно? То-есть,если мне нравится запах ее тела без всякой химии-то я не правильный? Ужас.:( Почитаешь тему и думаешь,что на другой планете живешь. Я вот своей тоже на НГ духи за 1000 грн подарил,дочке за 700,сыну -бинокль армейский 8-ми кратный. Выходит я тоже злыдень или скупердяй? Так уж получается нынче,что в Виннице зарплата в 5-8 тыс - это мега хорошо. А есть очень много людей,для кого и 3 тыс -это шикарно.И как им духи за 3000 покупать?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Серьезно? То-есть,если мне нравится запах ее тела без всякой химии-то я не правильный? Ужас.

 

По-моему, там не об той химии речь была...

Это та химия, когда балдеешь от всего, что с ней связано.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то машини не такі...а чого я маю машинами комусь годити?? не подобається баришні машина - нехай покаже кращу...хто ж проти.

Нобель, и что так прям так и говорят: все зашибись, но вот если б не машина?

 

стосовно дорогих подарунків...ресторацій і т.д...чогось коли був в тій же Польщі...Італії...звичайна там практика..кожен платить за себе...

Лучше пусть меня мой мужчина вообще не ведет ни в какой ресторан если он не может себе этого позволить, чем предложить мне заплатить за себя. Как то так... Дело не в ресторане, дело в отношении ко мне.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Серьезно? То-есть,если мне нравится запах ее тела без всякой химии-то я не правильный? Ужас.:( Почитаешь тему и думаешь,что на другой планете живешь...

100%! Я сам в шоке- и как такое людям на ум приходит!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это та химия, когда балдеешь от всего, что с ней связано

Если это ТА химия,то тогда ты и не обращаешь внимания на:что красивая, умная, но больше трудолюбивая и целеустремлённая, чистоплотная, старается готовить.

 

Кстати,а почему красивая на первом месте?:D Как же душа человека?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ех...то вічна суперечка...ніколи не зрозуміють ті, хто заробляє приміром 1000баксів того, хто заробляє 100 (поки що)...

 

п.с. я не рахую чужі гроші..просто так, констатація факту...

 

тобто виходить, що якщо ти мало заробляєш..то і сімєю не варто обзаводитись...бо що ти можеш їй дати??

 

то так..думки в голос

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Nobel, у Вас для создания семьи абсолютно все есть в финансовом плане. Не прибедняйтесь. Вам надо изменить отношение к женщинам.. стать чуть романтичней и настойчивей в отношениях.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стать чуть романтичней и настойчивей в отношениях.

 

ну от таким як є народ "мусі-пусі..улі люлі"...мерзнути на вокзалі з очікуванні з букетом...я не був...і не планую

 

я на вокзалі працюю..то надивлюся цих сердечок з квітів на пероні...аж сміх бере...

 

один кадр виклав серце з троянд..а та не приїхала...ну я так поняв ситуація, як в мене після НР...во після відїзду потяга він ті квіти всі поломав і викинув в смітник...

 

а взагалі в 31р пізно вже міняти світогляд..."що маємо - тим і раді"

 

п.с. нікому нічого не хочу доказати...ніякої реклами собі не роблю.....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...