Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

В сучасному світі все більше жінок присвячують себе праці, а не домашньму

господарству та вихованню дітей, і тому все частіше з'являється "дитина з ключем

на шиї", яка приходить після школи в порожню квартиру.

 

Я впевнений , що дітей не можна лишати на самоті заради ідеї "вільного" виховання, позбавляючи їх тим самим любові

та піклування дорослих, на які вони так гостро потребують.

 

Масару Ібука

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В сучасному світі все більше жінок присвячують себе праці, а не домашньму

господарству та вихованню дітей, і тому все частіше з'являється "дитина з ключем

на шиї", яка приходить після школи в порожню квартиру.

 

Я впевнений , що дітей не можна лишати на самоті заради ідеї "вільного" виховання, позбавляючи їх тим самим любові

та піклування дорослих, на які вони так гостро потребують.

 

Масару Ібука

 

Какое то противоречие

То жинок нельзя подпускать к воспитанию

То пусть сидят дома виховують

Ибака какая-то

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какое то противоречие

То жинок нельзя подпускать к воспитанию

То пусть сидят дома виховують

 

 

жінок не можна підпускати до виховання чужих дітей - а саме - у садочок та у школу

 

що незрозумілого ?

 

Ибака какая-то

 

 

кожний розуміє у міру своєї зіпсованості :unknown:

 

І́бука Маса́ру (井深大, 11 квітня 1908, Нікко — помер 19 грудня 1997, Токіо) — японський інженер і бізнесмен. Разом із Акіо Моріта заснував корпорацію Sony у 1946 році. Створив концепцію виховання і навчання дітей раннього віку, автор всесвітньо відомої книги «Після трьох вже пізно» («Kindergarten is Too Late»).

Ibuka_Masaru.jpg.ac9dae57e7b2100f9c5000ba99ef1b8c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Того військового тато виховував ?

Чи як зазвичай у таких випадках - "мамчина синочка корзіночка" з бабиної ями ? :unknown:

 

 

Цікава з крапки зору етології голої мавпи - радянька стрічка - "Ребро Адама" 1990 з неперевершеною Інною Чуріковою .

 

З хірургічною точністтю показана класична бабина яма , та "продукти" виховання у таких бабиних ямах - жінки та чоловіки .

 

 

 

 

Матріархальна помийка , як вона є . Тілики но бабина яма не показана у той сакраментальний момент, коли баби з бабиної ями грабують при розлученні заманеного туди йолопа - оленя та позбавляють його майна , ресурсів та дітей. Була б тоді вичерпно реалістична світлина того , яких "успіхів" у виховаанні здатна досягти баба , яка виховує " Я сама".

 

З камметів на ютьюбі :

 

 

 

 

 

 

Адекватному чоловіку у бабиній ямі робити нема чого. Тому навколо бабиних ям товкуться або безмізкі олені - "продукти виховання " у таких самих бабиних ямах , або вільновизначаючися йопарі на разово присунути та втекти

 

А це шо?

 

Добавлено через 2 минуты

хлопця може виховати тільки чоловік :unknown:

 

 

баби тицькають на не правильні кнопки :unknown:

 

..........

яке щастя , що дружина те усвідомила , визнала та не намагалася втрутитися у виховання з бабськими імпринтами :unknown:

 

а то баби , які виховують хлопців , досягають того , що дорослий чоловік генерує думки з ТП бінго :unknown:

]

 

А це шо за ибака?

 

Добавлено через 1 минуту

В чоловіка , та його антагоністів - дружини та тещі - різні погляди на виховання . :unknown:На відміну від бабів , він усвідомлює , що доньці може й не пощастити так , як пощастило матусі з бабусею , які усе життя паразитують за рахунок годувальника :unknown:

 

Але ж у боротьбі за концептуальний підхід у вихованні перемогла партія крабів паразитів:unknown:

 

А тут шо за муйня?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

жінок не можна підпускати до виховання чужих японський інженер і бізнесмен. Разом із Акіо Моріта заснував корпорацію Sony у 1946 році. Створив концепцію виховання і навчання дітей раннього віку, автор всесвітньо відомої книги «Після трьох вже пізно» («Kindergarten is Too Late»).

 

японцы- то вообще биороботы, они отличаются от нас

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А це шо?

 

так - звичайно ж бабина яма - то чорна дірка .

 

на увазі малася токсична істота , яку виховано у бабиній ямі .

 

будь які стосунки з такою істотою , а фактично - з бабиною ямою - то абсурд

 

 

 

А це шо за ибака?

 

 

 

все так - виховувати не може - допомогати чоловіку розвивати хлопця у часи , коли батько відсутній - будь ласка

 

баба потребує укорот - для її ж блага .

 

Що не зрозумілого ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

жінок не можна підпускати до виховання чужих дітей - а саме - у садочок та у школу

 

що незрозумілого ?

 

не понятно, почему учитель- женщина своего ребенка может воспитывать, а чужого , в школе- уже нет.

так же не понятно, где набрать столько мужчин- педагогов, чтобы заместить ими женщин

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не понятно, почему учитель- женщина своего ребенка может воспитывать, а чужого , в школе- уже нет.

 

нема сенсу щось пояснювати людині , яка розмовляє меседжами з ТП бінго :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так - звичайно ж бабина яма - то чорна дірка .

 

на увазі малася токсична істота , яку виховано у бабиній ямі .

 

будь які стосунки з такою істотою , а фактично - з бабиною ямою - то абсурд

 

 

 

 

 

все так - виховувати не може - допомогати чоловіку розвивати хлопця у часи , коли батько відсутній - будь ласка

 

Ну так я и пишу ,что противоречишь сам себе ,зачем тупые сьезды.

Называть надо своими словами,так ты говорил?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нема сенсу щось пояснювати людині , яка розмовляє меседжами з ТП бінго :unknown:

 

нет смысла обращать внимание на человека, который общается, как будто дурку распустили

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так я и пишу ,что противоречишь сам себе ,зачем тупые сьезды.

Называть надо своими словами,так ты говорил?

 

ти намагаєшся виправдовувати - захищати матріархію ?

 

тебе точно все влаштовує в показаній з хірургічною точністтю кінострічкою "Ребро Адама" "бабиній ямі" ,"сім'ї" де баба - ребро чоловіка - матріархиня ?:lol::lol:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ти намагаєшся виправдовувати - захищати матріархію ?

вы забыли выпить свою таблеточку, мы Вас теряем

 

Добавлено через 1 минуту

Ну так я и пишу ,что противоречишь сам себе ,зачем тупые сьезды.

Называть надо своими словами,так ты говорил?

так ему если говоришь о чем -либо такого плана- этот экземпляр сразу свою любимую табличку достает

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ти намагаєшся виправдовувати - захищати матріархію ?

 

да?

например?

я лишь показываю ущербность теории безбрачия.

и явное противоречие вышеприведенное.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да?

например?

я лишь показываю ущербность теории безбрачия.

и явное противоречие вышеприведенное.

 

сім'я та шлюб - речі не тотожні

 

сім'я - ОК

 

шлюб - то для лохів:unknown:

 

жодних шлюбів:unknown:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Суровая правда

 

Слово "альфонс" - однокорінне зі словом "альфа" - жадібна від природи баба ніколи не буде витрачати гроші на генетичне сміття:unknown:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сім'я та шлюб - речі не тотожні

 

СЃС–Рј'СЏ - РћРљ

 

шлюб - то для лохів:unknown:

 

жодних шлюбів:unknown:

 

шлюб это часть семейных отношений

некоторые не регистрируют шлюб,но тогда возникают некоторые юридический трудности в случае чего

другие ,и их все же большинство,регистрируют

можно и так,и так

и если шлюб незарегистрированный,то это не убережет пару от разбирательств и дележа имущества в случае разрыва отношений.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol::lol::lol:

 

 

 

крокодила заводити не обв'язково - можна на прокат брати , або у разі потреби у зоопарк "на вогник" заходити

 

:lol::lol::lol:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі - вони ж разом знімалися у фільмі "За бортом", де офігєвша пихата багатійка раптом опиняється у бідній багатодітній сім'ї на правах домогосподарки. Ото був укорот. :lol:

 

на мою думку , фільм "За бортом" - своєрідний рімейк шедевру 1937 року - "Відважні капітани"

 

filmix.co/drama/76553-otvazhnye-kapitany-captains-courageous-1937.html

 

, знятого за мотивами однойменної повісті шановного Ред'ярда Кіплінга .

 

Тільки там приборкують не норовливу пані , а норовливого підлітка - балуваного офігевшого сина татка мільйонера .

 

Я б вивчення цього шедевра Кіплінга ввів в шкільну програму , замість висерів Достоєвського .

 

З.І. Тільки подумати - у 1937 му році американці вже знімали таке Кіно з великої літери , а кацапи в той же час знищували мільйонами українців , білорусів , фіннів , казахів , та інших "шкідників" .

otvazhnye-kapitany-captains-courageous-1937_76553_0.jpg.440af7ce66f3caf48e715d84dc1dbec7.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...