Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

неправильно, сначала бассейн с Инигмой, ну а через полгодика уже можно плавно к кофеварке с комбайном переходить. :D

Через полгода? Ого, жестоко! Это Nobel полгода будет под Енигму в бассейне сидеть - голодный и без кофе? :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

неправильно, сначала бассейн с Инигмой, ну а через полгодика уже можно плавно к кофеварке с комбайном переходить. :D

 

потом на телевизор копить будут:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через полгода? Ого, жестоко! Это Nobel полгода будет под Енигму в бассейне сидеть - голодный и без кофе? :D

 

Ну можно с бутылкой мартини сидеть, оно - мартини в бассейне пьется хорошо, лучше чем пиво - однозначно. Если будет сидеть с дамой и мартини - телек не скоро понадобится :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну можно с бутылкой мартини сидеть, оно - мартини в бассейне пьется хорошо, лучше чем пиво - однозначно. Если будет сидеть с дамой и мартини - телек не скоро понадобится :D

Не, на мартини мужчина долго не протянет, тем более полгода. Водки захочет.:D

И ему ж хозяйка нужна - приготовить, убрать, обстирать. Найти применение вибростолу:D

 

Добавлено через 1 минуту

шото холодновата вода в басейні....треба коньчок, а не мартінчик...:(

О, а я о чем говорю?:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

приготовить, убрать, обстирать

 

не погоджусь....

 

особисто для мене:

1 приготувати - невелика проблема, якщо немає часу - є кафешка...або готові напівфабрикати

2.убрать - раз в тиждень і мені не лінь з пилесосо пробігтися....чи мотокосою травку пісдтригти

3 машинка-автомат - велике діло :)...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шото холодновата вода в басейні....треба коньчок, а не мартінчик...:(

 

подогреть, однозначно!

 

И ему ж хозяйка нужна - приготовить, убрать, обстирать. Найти применение вибростолу:D

Не, он же сказал - что готовить и сам умеет, так что вибростол пусть пока сам трудит :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не погоджусь....

 

особисто для мене:

1 приготувати - невелика проблема, якщо немає часу - є кафешка...або готові напівфабрикати

2.убрать - раз в тиждень і мені не лінь з пилесосо пробігтися....чи мотокосою травку пісдтригти

3 машинка-автомат - велике діло :)...

Тада при чем тут Мерс Спринтер?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну так все (всіх) в цьому житті можна з чимось (кимось) порівняти ....

Я чомусь вважала, що Спрінтер (якщо порівнювати) більш для роботи підходить. :D

Трохи почала читати Вашу тему.:good:Вам дійсно потрібна неледача дівчина. З ледачою при Вашій працьовитості ви дового не проживете!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну так все (всіх) в цьому житті можна з чимось (кимось) порівняти ....

А як ви вважаєте, на кого самі схожі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Форд Транзит....довга висока база...але ще до рейсталінга...з двигуном "краб"Ж-)

А как по мне (со стороны) похоже, что речь идет примерно о чем-то из ряда agrotehnika.kiev.ua/ru/traktor.htm

:lol::lol::lol::lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нобель, я Вас недооцінювала. Вирішила липнути в Вашу гілку з будівництвом, а там-сплошні достоїнства Ваші

1) самі будуєте з підсобниками-респект.

2) У ВАС є ДРУЗІ :D (7 машин на шашлик-башлик приїхали)

3) квартира і дім (про ці достоїнства краще обраниці дізнатись папаже:D)

4) А це, я обомлєла:

город - то чисто на мені...

 

минулими роками вирощував там практично все, що можна виростити на городі:smile:...

 

сама моя велика гордість - це помідори/перець/огріки і редиска....редиска до речі в мене по 3 урожаї приносить + зимові сорти (5 сортів) споживаємо в салати до цих пір :Yahoo!:

 

а ще дуже хороша справа - селера (маю як корінь, так і насушену) дуже полюбляю

 

ну і стандартно - картопля/морква/салати/часник/цибуля/кукурузка молода (закриваю в банки), кабачки/баклажани/квасоля (різні сорти)....одним словом цих 6 соток (те, що чисто засаджую) забезпечують всім необхідним практично на весь рік....

 

хороші сорта, вчасний обробіток, обробка різними засобами проти шкідників + натуральні добрива - на виході маю хороший уровай:drinks:

 

Йду читати далі Вашу гілку.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нобель, я Вас недооцінювала. Вирішила липнути в Вашу гілку з будівництвом, а там-сплошні достоїнства Ваші

...

3) квартира і дім (про ці достоїнства краще обраниці дізнатись папаже:D)

....

 

а ще там й капці жіночі - розовенькі:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну от ситуація в мене непроста...

 

знайомий живе з жінкою 7р, є 2-є дітей...

 

але зараз активно гуляє (ну як гуляє...чисто інтим, з 22р. )...я про це знаю...ну ми інколи обговорюємо з ним ці подробиці і ть.д....

 

і знаю дуже добре його дружину....

 

тепер чисто з чоловічої солідарності часто мушу його прикривати, типу ми разом були...типу він мені допомагав...типу тільки що поїхав від мене...і т.д....

 

 

от тепер виходить, що одній стороні я мушу нагло брехати, що б прикрити іншу сторону...при тому, що вони обоє мені хороші друзі...

 

ні діти, ні дружина через гуляння батька не страждають...ні фінансово, ні морально....хоча дружина давно вже запідозрила....місто то невелике...:no:

 

Если Вас этот момент начал беспокоить, попросите его больше Вами не прикрываться. У него же есть другие приятели. И Ваше сердце будет спокойно.

А то можете потом (когда откроется) в глазах его супруги выглядеть таким же!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

позвонила подруга в слезах, поругалась с мужем чуть ли не до развода.

причина банальная - подруга с детьми и мужем хочет съездить на море отдохнуть, а муж начать строить дом.

дом - голубая мечта мужа, жена согласилась на стройку при условии, что жизнь ее и детей сильно не изменится с началом строительства.

подруга очень бережлива, экономит на всем (вещи только с распродаж, культпоходы только к родственникам, про подарки от мужа давно забыла).

по словам подруги, муж отказывается ехать на наши моря, прикрываясь тем, что младшая дочь болела после прошлой поездки в крым, за границу - ему денег жалко из-за стройки, свои варианты отдыха не предлагает.

короче, слово за слово и люди разругались...:crazy:

я вот думаю, прав ли муж в своем стремлении построить для семьи дом любой ценой?

правильно ли реализовывать свои мечты (даже во благо семьи) за счет интересов других?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ирин, мне вот сложно было бы Вам ответить. Мы с мужем решаем все подобные вопросы как-то вместе, при этом, счас подумала, а вектор направления у нас один.

Муж, конечно, в этой ситуации неправ, каких-то там 1,5 тыщи уе на крым его не согреют со стройкой, а детки и жена-оздоровятся, имхо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

irina70

 

тут треба розглядати питання...чи дійсно була кардинальна необхідність будівництва...якщо жили з батьками...або мала площа квартири - це одне, але якщо вже є приміром 2 квартири - то будівництво...це вже як хоббі...

 

я наприклад теж за кордон на відпочинок цими роками не їздив, бо будівництво...хоча витрат на рибалки/полювання і катання по українських річках/озерах вистачало....була б дружина - сумніваюся, що розділила б такі "захоплення"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

irina70

 

тут треба розглядати питання...чи дійсно була кардинальна необхідність будівництва...якщо жили з батьками...або мала площа квартири - це одне, але якщо вже є приміром 2 квартири - то будівництво...це вже як хоббі...

 

я наприклад теж за кордон на відпочинок цими роками не їздив, бо будівництво...хоча витрат на рибалки/полювання і катання по українських річках/озерах вистачало....була б дружина - сумніваюся, що розділила б такі "захоплення"

 

ну мы тоже сейчас погрязли в стройке и никуда не ездим. Даже в Крым. Я слушаю, куда и как ездят мои знакомые - иногда так хочется все бросить и поехать отдохнуть куда-нибудь за границу... Но как только я приезжаю в дом - мне и в голову не может прийти променять его часть на поездку на Крит.

Но там дети - а менять здоровье детей на дом как-то не айс... Нужно искать компромисс

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чесно кажучи, скільки з роботи з малими їздили в Крим - все приїжджали з якимись проблемами.....можливо імунітет в тих дітей поганий, можливо співпало...не знаю...:no:

 

п.с. не в образу кримчанам...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...