Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

41 минуту назад, Бездомный сказал:

Щоб батько витрачав  значний  час та сили саме  на виховання  синів ? - це взагалі не в нашій культурі .

Навпаки - держава робить все , щоб взагалі відсекти батька від участі у вихованні хлопців . Мабуть , хтось там - "на верху" вирішив , що то надто небезпечно - дозволити батьку виховувати синів . 

 

Я дуже добре пам'ятаю , як тутешні бабИ  глузували з мене , коли я писав тут , як граю з синами в баскетбол на спортмайданчику - це ж так смішно - коли батько приділяє вихованню синів багато часу та сил .🤣

Анальник - ахахаха🤣як смішно 🤣

 

 

Коли я тоді писав , що за весь час на майданчику в парку Глоби  з синами , був я , та ще пара євреїв зі своїми синами , а батків-українців чомусь не було взагалі , тутешні бабИ  увімкнули  максимальну  токсичність , щоб донести до мене  , що нормальні батьки в цей час гроші заробляють 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тим , хто рахує , що чужі причепи - не проблема 

 

олень - один з тих небагатьох щасливчиків , кому дуже крупно пощастило  не присісти за педофілію

 

 

jt_sgdjudco.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Бездомный сказав:

Коли я тоді писав , що за весь час на майданчику в парку Глоби  з синами , був я , та ще пара євреїв зі своїми синами , а батків-українців чомусь не було взагалі , тутешні бабИ  увімкнули  максимальну  токсичність , щоб донести до мене  , що нормальні батьки в цей час гроші заробляють 

Выводы сделал и отпусти. Жизнь расставила все по местам. У тебя крепкая семья, любящая жена и с детьми все хорошо, а у них... Не хочу обсуждать, сам все знаешь. Вся та писанина в прошлом, живи и наслаждайся своим результатом - настоящим.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, YELENA сказал:

Выводы сделал и отпусти. Жизнь расставила все по местам. У тебя крепкая семья, любящая жена и с детьми все хорошо, а у них... Не хочу обсуждать, сам все знаешь. Вся та писанина в прошлом, живи и наслаждайся своим результатом - настоящим.

важко

 

це була така війна з "соціумом" за  право лишитися інакшими , що не відпускає й досі 

 

довелося йти проти суспільства 

 

дружина питала - ну не може  ж бути так , щоб усі педомразі  були не праві , а ти правий ? Ну не може бути , щоб ВСІ навколо були не праві !!!! Зараз визнає , що якби ми слухалися  педомразів , дітей втратили б . При чому , обох . Просто вже відомі результати багатьох тих , хто до педомразів прислухався . І вони не втішні . Так швидко ... 🙄

 

Це реально була війна "проти всіх" .

 

 

можна було б і відпускати . 

Але 

 

люди , стрелявшие в наших отцов , 

строят планы на наших детей (с)

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Можешь себе представить какая там боль и клубок проблем внутри.

Иногда только по одной фразе понимаешь, что там тихо спивается муж, или его уже нет.

тоді я того не відчув - огризався від оточувавшої мене сичащої  зграї кобр .

зараз погоджуся з тобою.

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Бездомный сказал:

Коли я тоді писав , що за весь час на майданчику в парку Глоби  з синами , був я , та ще пара євреїв зі своїми синами , а батків-українців чомусь не було взагалі , тутешні бабИ  увімкнули  максимальну  токсичність , щоб донести до мене  , що нормальні батьки в цей час гроші заробляють 

А Вы что, играли не в свободное от зарабатывания денег время, а вместо зарабатывания денег?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, OlaR сказал:

А Вы что, играли не в свободное от зарабатывания денег время, а вместо зарабатывания денег?

коли я відносно недавно - майже щойно ,  особисто почув скарження   єврея однокласника  , який має купу ресторанів та отелів , та двох синів .... нарокоманів , один з яких вже помер від передозу у США , куди він вивіз його , щоб відірвати від дружків наркоманів , а другий переховується від татка та дружини з сином "десь у селі" , після того , як кинув три виша ( Горний , Поплавськуого та якийсь військовий - в невідомій послвідовності )  ,  та купу різних інших справ  ....

 

я зрозумів весь жах і глибину прислів'я

 

гроші - гарні слуги , але погані хазяїва 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Kirill_Dnepr сказал:

Это отказ  от ответсвенности.

Тоже самое. И работает точно также.

История Рима в помощь.

Мобилизацонное общество. Колесо сансары.

Необходимость кавртиры-война-квартира-война-необходимость квратиры-войны-кваратира.

 

То есть?

Получаете вы в совке повестку в афган. И? Не поехал бы?

Красиво жить не запретишь?

 

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Kirill_Dnepr сказал:

Сначала туда поехали советские инженеры строить мосты, дороги и школы с больницами. На два три грузовика по документам - полагается по 1 бтр.

Внешторгэкспорт называлось.

А потом, пошли повестки.
Повезли людей эту социалистическую собственность защищать. И шли повестке потому что верили.

А если веришь, так и сбывается.

Кірилл , туди - "за річку" - рвалися за чеками , відухами Соні, двокассетниками Шарп , дублянками , позачерговими квартирами , першрчерговим правом вступу у виші з елітарною освітою на блатні тоді спеціальності - юриста та інше подібне .

Афган у портфоліо надавав крила ,крутише , ніж Ред Булл 

 

але все це не стосувалося підневольної солдатні , відірваної від землі та худоби - з села   .

 

Якщо питання цікавить - "Цинковые  мальчики" Алексієвич - обов'язкове до прочитання .

  

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, YELENA сказал:

У тебя крепкая семья, любящая жена

странно єто читать после этого :

 

 

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Kirill_Dnepr сказал:

И из городов собирали покорную солдатню.

Вагинопедомрази (с) свою работу сделали на отлично.

та солдатня з міст , як правило , досить швидко роздуплялася у вигодах  статусу "афганець" - права качали тільки так - немов вони й насправді "на кАлчаковскіх фронтах" воювали

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Бездомный, давай пятюню.

Сегодня зачислили малого в Нобеля.

Попросили оплату, кстати дешевле чем в Гончара.

Потому что там жена училась и на второго студента скидка 15%. Приятненько.

Специальность сам выбрал исходя из знаний и текущих пожеланий, а мы уже одобряли😇

нехай щастить ! 

Прикладна лінгвістика ? 

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.07.2021 в 15:56, Narval сказал:

Некогда ждать, прынцессы не работают, и на работе их не дождешься.

на работе скорее найдешь либо ту которая веб..ет, а ей ты виг будешь указывать, либо прынцеждалку, которая будет тебя считать прынцэм

а що , робота заважає ходити на тенісні та баскетбольні  корти , басейни та інше ? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.07.2021 в 15:56, igorrius сказал:

накопычувать он может только болячки , а не финансы .

кто богат , не рассуждает в ключе : купить девушке бутылку пива и потрахаться с ней - неее это дорого , дешевле самому пива выпить да лысого погонять

Баба мусить зацікавити хлопця 

Вона баба - їй більше треба .

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.07.2021 в 15:59, igorrius сказал:

нет стимула хорошо зарабатывать . холостому надо намного меньше денег , нет нужды зарабатывать , и так все прекрасно 

🤣 яхочу бачити , як одружений  хлопець купує  супербайка ,   порше , чи ягуара 🤣

 

одружився - сімейні авта - кроссовери та мінівени. пенсіонерський стиль водіння .

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.07.2021 в 16:04, Narval сказал:

Мужчина становится алчным, только повинуясь желаниям женщины. Если бы не было женщин, то не было бы и денег, а мужчины составили бы героическое племя. В окопах не было женщин, и не играло никакой роли, кто чем владеет, — важно было лишь, каков он как мужчина. Это не свидетельствует в пользу окопов, но проливает на любовь истинный свет. Она пробуждает в мужчине дурные инстинкты — стремление к обладанию, к значительности, к заработкам, к покою. Недаром диктаторы любят, чтобы их поручники были женаты, — так они менее опасны. И недаром католические священники не знают женщин — иначе они никогда бы не были такими отважными миссионерами.

 

так вот как следствие, увеличение капитала мужчины только при стимулировании женщиной.

Питання до вірменського радіо

- чи може жінка зробити чоловіка міліонером ? 

 

Відповідь

- так , якщо він був мільярдером 🤣

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, Бездомный сказал:

🤣 яхочу бачити , як одружений  хлопець купує  супербайка ,   порше , чи ягуара 🤣

 

одружився - сімейні авта - кроссовери та мінівени. пенсіонерський стиль водіння .

 

семейный человек зарабатывать больше конечно , но не так , чтоб вчера с трудом мог купить себе пачку пельменей - а тут женился - и суперкар купить можешь . Для резкого прыжка от пельменей до суперкара - надо жениться  на миллиардерше

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Бездомный сказал:

гроші - гарні слуги , але погані хазяїва 

 

 

Кто ж спорит. Но совсем без денег как-то грусно. Так что зарабатівать приходится по-любому :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...