Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи можна видалитись з форуму?

Дощ

Рекомендовані повідомлення

У світлі останніх сторінок цієї теми та інших питання наступне: чи можна видалитись з форуму разом з усіма дописами?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На форум можно просто не заходить. Если силы воли хватит. А сообщения удалить нельзя:

17.После истечения 180 мин. с момента опубликования сообщения на форуме, сообщение становится собственностью форума и пользователь не может его редактировать. Злоупотребление редактированием либо удалением своих сообщений — наказуемо.

В любой момент, пользователь может обратится к модератору, с просьбой исправить сообщение. Если это не касается изменения смысла, ранее сказанного, сообщение будет исправлено. Сообщение также может быть временно или постоянно удалено.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что то в первый раз такое читаю)))

 

Что именно? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На форум можно просто не заходить. Если силы воли хватит.

Можна ще не писати. Корні таких називає потреблятєлями

 

А сообщения удалить нельзя:

Ну, там є приписка що "сообщение может біть постоянно удалено". Тільки я говорю не про якесь окреме повідомлення, а про повне видалення аккаунту з усіма дописами - це передбачає движок форуму, там навіть пункт з чекбоксом є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я говорю не про якесь окреме повідомлення, а про повне видалення аккаунту з усіма дописами - це передбачає движок форуму

Движок багато чого дозволяє :)

Але в багатьох темах при вилученні Ваших дописів буду втрачено суть розмови в темі (відповіді на неіснуючі мессаги). Саме тому був впроваджений п17 Правил - колись користувачам дозволялось вилучати свої дописи (без обмежень по часу), неодноразово виникали проблеми, коли зникали цілі теми, де була опублікована цінна інформація інших дописувачів.

Ніхто не буде передивлятись дві тисячі Ваших дописів, щоб вібіркового вилучити.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поддерживаю Инсана. Удалить можно, но это вырвет сообщения из контекста.

Можете не писать ничего, пройдет время и я через полгода, удалю все Ваши сообщения.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, лижі поки не варто гострити. Маю надію може щось зміниться. А так алгоритм дій зрозумілий
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Удалить можно, но это вырвет сообщения из контекста.

Ярику я это объяснить не смог…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У світлі останніх сторінок цієї теми та інших питання наступне: чи можна видалитись з форуму разом з усіма дописами?

если вы автор темы, то имхо вы имеете полное право просить ее удалить целиком. если вы только писали сообщения в чужих темах, то это уже делать не станут.

 

в удалении регистрации - предусмотреть возможность нужно, чтобы тот кто в личку хочет написать - видел сообщение что акаунт удален с форума.

 

имхо должно быть такое право.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если вы автор темы, то имхо вы имеете полное право просить ее удалить целиком.

А если автор темы только вопрос задал, а ему в ответ - "кучу" планов, рисунков, расчетов? Тоже можно удалить тему? А как быть с ответами, которые имеют огромное значение для остальных форумчан?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ярику я это объяснить не смог…

 

В смысле - термина "ссылочная целостность" - не проконал? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, да. Есть священное право автора в любой момент сделать со своим произведением что угодно. Например, потребовать изъять и уничтожить все экземпляры изданной и уже проданной книги. Требование удаления сообщений из треда, ИМХО, из той же серии. Право-то есть, но абсурдно целиком и полностью. То, что технически это реализовать проще изъятия книг,— абсурдности не отменяет. С тредом на форуме ещё хуже, чем с книжками, в некоротм роде: это попирает авторские права других авторов темы, особенно если пост был стартовый. Т.к. будут вопросы без ответов и ответы без вопросов, а в случае удаления первого сообщения в теме она удаляется полностью со всеми сообщениями. Налицо коллизия, которую кое-кто в упор не хочет замечать.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немає колізії - є священне право автора. Крапка.

А видалити, щоб не порушити цілісність, елементарно - потрібно знайти всі дописи (не теми) і їх замінити загальними фразами щоб не загубився зміст, і то лиш в тих дописах, які безпосередньо впливають. Але ніхто цього не буде робити, бо таке займає багато часу

Хоча наскільки я правильно зрозумів якщо півроку не писати, то тоді цінність користувача і його дописів для форуму втрачається, і їх можна видалити без зважання на втрату змісту.

Думаю все зрозуміло, тему можна закривати. Було б непогано це зафіксувати у ФАКу або правилах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немає колізії - є священне право автора. Крапка.

А видалити, щоб не порушити цілісність, елементарно - потрібно знайти всі дописи (не теми) і їх замінити загальними фразами щоб не загубився зміст

Очень мудрое решение!!! Я буду должен вычитывать Ваши опусы за 1,5года, а их почти 2500, сделаю рецензию... и как то так... :o

Ваша фамилия, случайно, не Ротшильд???

Бо я вже задумавси...;)

 

Добавлено через 4 минуты

Ротшильд - (ссылка на изображение устарела), пишет под ником "Тапок"... :o Вот это конспирация! Даже КГБ не сможет понять... :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если, совет модераторов принимает советы, то предлагаю разрешить удаление аккаунта, но при этом все темы и сообщения-остаются, только обезличенные. То есть, вместо ника напр. tapok будет стоять ник (напр. anonimus) без профайла, да и делов-то...Думаю, на програмном уровне это сделать несложно, да, и для особо нуждающимся сделать эту процедуру платной :). И овцы целы и волки сыты :)....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваша фамилия, случайно, не Ротшильд???

Ні, моє прізвище "Нетребавивертатизмістіпересмикуватисказане"

Але ніхто цього не буде робити, бо таке займає багато часу...Думаю все зрозуміло...

 

Добавлено через 11 минут

сделать эту процедуру платной

Можна взагалі реєстрацію зробити платною, ну там по гривні - з миру по нитці голому сорочка. А за вихід - в стократному розмірі. За черезмірну кількість дописів - штраф. За споглядання без дописів (потрєблядство) - подвійний штраф. :D

 

З.І. anonymOus пишеться через О

З.І. може вже досить флудити і глузувати

Думаю все зрозуміло, тему можна закривати. Було б непогано це зафіксувати у ФАКу або правилах
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и для особо нуждающимся сделать эту процедуру платной :). .

ну вот, снова это слово - платной.........

 

Добавлено через 3 минуты

А если автор темы только вопрос задал, а ему в ответ - "кучу" планов, рисунков, расчетов? Тоже можно удалить тему? А как быть с ответами, которые имеют огромное значение для остальных форумчан?

да, я так думаю тема актуальнее чем когда либо. это ответ многим кто задумался о таком варианте, зачем удалять?

имхо.

ЗЫ: чтото "удалять" все больше в моде, это неправильно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немає колізії - є священне право автора. Крапка.

Нет никакой "крапки". Она была бы, если бы не передавались имущественные права.

А т.к. соглашением (правилами форума) прямо указано о передаче таких прав (не хотите передавать - не пишите, никто никого не заставляет), то на всех просьбах об удалении действительно ставится крапка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі-то я писав Енді коментуючи його допис, а крапка тому що в законі так. І прохань (просьб) про видалення не було, було всього лиш питання.

Щойно ще раз перечитав п.17 правил - там дуже слизько написано, немає однозначності. Ярик ще говорив про оферту.

Але я з "правилами інтернету" знайомий, і от що думаю: мабуть не потрібно цих пояснень, лицемірства і "причісувань правил" щоб виглядати пухнастим - є як є. Не подобається - нафіг з пляжа. Правильно думаю?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, нужно закрыть эту тему.

 

Бо вона є безглуздою. Чому? Бо о якщо не хочеш читати цей форум і він не цікавий, то наберись мужності і не заходь. А те, що було написаним - забудь, як страшний сон і особисту помилку в житті. Через деякий час - все піде в небуття.

Якщо ж не хватає сили волі - то цей форум таки корисний для людини.

Це повідомлення стосується не конкретної людини, а всіх, хто заблудився в інтернеті.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...